KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Robin Blackburn & Kuzey Paulsen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Brock Kuzey Paulsen

Brock Kuzey Paulsen

Vér : félvér
Kor : 28
Csillagjegy : Bika
Státusz : Varázsbűn-üldözési Kommandó tagja
Ház : Griffendél
Fészek : Saltusque
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : Egyedülálló
Karakterlap : Tedd meg!
Zene : Katt,ha érdekel!

Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Empty

Robin Blackburn & Kuzey Paulsen EmptySzomb. Május 16, 2015 1:43 pm



 Szerda, 10 óra 17 perc. Ideiglenes társammal már kint caplatunk London mellett az egyik erdőben és egy kunyhót keresünk. Egy állítólagos szemtanú, egy idős boszorkány tett feljelentést, hogy egy kisfiút elraboltak Londonból és itt tartják fogva. Azonnal indultam volna, de a társam még bent feküdt a Mungoban a legutóbbi sérülése miatt. A nagyfőnök ezért mellém rendelte Robin-t, így vele indultam akcióra. Arra még volt időm, hogy gyorsan átfussam az aktáját. Sok elismeréssel írtak róla, ráadásul nagyon képzett is, ami egyáltalán nem hátrány. Nem szerettem olyanokkal dolgozni, akik alulképzettek és nem ütötték meg a képzeletbeli mércémet.
Sehol semmi. Egy lélek sincsen itt rajtunk kívül. Komor és sötét ez az erdő. Eddig még nem jártam Londonnak ezen a részén, pedig már jó pár bevetésen vagyok túl.
A pálcámmal világítva próbáltam az úton maradni. Egy régi, elvarázsolt térkép volt a másik kezemben, azzal kellett volna eligazodnunk. Egy elágazáshoz értünk, majd megálltam. A térkép ezt a részt egyáltalán nem jelölte, nekem meg fogalmam sem volt, hogy merre menjünk tovább.
- Szerinted mit csináljunk? - kérdeztem a társamtól, majd a kezébe nyomtam a térképet és pár lépéssel arrébb mentem, hogy megvizsgáljam a növényzetet, hátha rábukkanok valamire. Mindent megnéztem és megvizsgáltam. Egyelőre nem találtam semmit.

Zene:My song ||Megjegyzés: -

Robin és Kuzey
€Thanks!
Vissza az elejére Go down

Robin Blackburn

Robin Blackburn

Vér : mugli születésű
Kor : 27
Csillagjegy : Halak
Státusz : Varázsbűn-üldözési kommandó tagja
Ház : Hugrabug
Fészek : Paeloris
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : egyedülálló
Karakterlap : Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Robingif_www.kepfeltoltes.hu_
Zene : Rebbenő szemmel
ülök a fényben


Főnix Rendje tag

Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Empty

Robin Blackburn & Kuzey Paulsen EmptySzomb. Május 16, 2015 2:36 pm




Kuzey&Robin


Váratlanul ért a hír, hogy új ügyet kaptam. Már jó ideje nem küldtek terepre, fogalmazhatnánk úgy is, hogy „büntetésben” voltam, mióta múlt hónapban három teljes napra egyszerűen eltűntem… Nem mentem sehova, otthon kuksoltam és egyszerűen nem engedtem be senkit a lakásba, még a legjobb barátomat, Josh-t sem, pedig többször is keresett. Most viszont mégis megbíztak egy ilyen komoly esettel, ami valahol mélyen büszkeséggel töltött el. Viszont ezt elnyomta az idegességem…
Még sosem dolgoztam együtt Brock Paulsennel, akit a munkatársai csak Kuzey-ként emlegettek. Látásból tudtam, hogy ki ő, de eddig még egyetlen szót sem váltottunk, ami nagyon aggasztott. Nem volt az erősségem az ismerkedés. Mikor egymásba botlottunk a folyosón, még indulás előtt, leszegett fejjel eldadogtam egy köszönést és egy bemutatkozást, majd elhoppanáltunk az említett helyre. Az utóbbi időben, ebben a régióban több eltűnést vagy rablási kísérletet is jeleztek, nyolc és tizenkét év közötti gyerekeket érintve. Eddig egy kilenc éves kislány, egy tizenegy éves kisfiú és az imént bejelentett Charlie nevű kissrác tűntek el, de rajtuk kívül még további négy kisgyermeket próbáltak elcsalni vagy valamilyen módon elvinni. Ez nagyon aggasztó volt.
Homlokráncolva meredtem a térképre, egyszerűen nem láttam rajta a jelenlegi tartózkodási helyünket. Ellenben tőlünk északnyugatra jelöltek rajta egy régi fakitermelő telepet, amit mostanra már félig lebontottak és elhagyatottan állt az erdő közepén.
- Talán erre kéne mennünk – szólaltam meg csendesen, a térképre mutatva. - Itt van egy régi fafeldolgozó üzem, vagy valami hasonló… Esetleg… arrafelé körbenézhetnénk…
Vissza az elejére Go down

Brock Kuzey Paulsen

Brock Kuzey Paulsen

Vér : félvér
Kor : 28
Csillagjegy : Bika
Státusz : Varázsbűn-üldözési Kommandó tagja
Ház : Griffendél
Fészek : Saltusque
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : Egyedülálló
Karakterlap : Tedd meg!
Zene : Katt,ha érdekel!

Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Empty

Robin Blackburn & Kuzey Paulsen EmptySzomb. Május 16, 2015 3:18 pm



 Találtam pár nyomot. Már nem tűntek frissnek, talán pár naposnak. Áldom az eszemet, hogy amikor külföldön voltam, elmentem pár vadászhoz, akik megtanítottak nyomot olvasni, amit azóta is tudok használni.
Felálltam és visszasétáltam Robinhoz, majd a kezében lévő térképre pillantottam.
- Igazad lehet, láttam pár nyomot is, amik szintén arra fele vezetnek.. - mondtam. Végre egy olyan társ, aki használja az eszét. Eddig nagyon jó csapatot alkotunk.
Továbbmentünk a bal ösvényen, a fakitermelő telep felé. A talaj kemény volt és tele volt emelkedővel. Jó darabig gyalogoltunk, mire felértünk egy viszonylag sík részhez. Az erdő még mindig kihalt volt, de a fák kezdtek ritkábbak lenni és a nap sugarai is előtörtek már a felhők közül. Nagyon tiszta és friss volt a levegő.
Ma sem fogok edzésre menni, ennyi bőven elég volt mára és még közel sem vagyunk a végén.
Lassan felértünk a házhoz. Hangokat hallottunk, így lelassítottuk a lépteinket és egy-egy fa mögé rejtőztünk. Bár nem voltunk még elég közel, de 2 fekete taláros alakot láttunk. Robin felé fordultam, hogy jelezzek neki, menjünk egy kicsit közelebb az épülethez. Közben a két alak láthatólag nagyon belemélyedt a vitába, így csendben közelebb lopózhatunk hozzájuk.

Zene:My song ||Megjegyzés: -

Robin és Kuzey
€Thanks!
Vissza az elejére Go down

Robin Blackburn

Robin Blackburn

Vér : mugli születésű
Kor : 27
Csillagjegy : Halak
Státusz : Varázsbűn-üldözési kommandó tagja
Ház : Hugrabug
Fészek : Paeloris
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : egyedülálló
Karakterlap : Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Robingif_www.kepfeltoltes.hu_
Zene : Rebbenő szemmel
ülök a fényben


Főnix Rendje tag

Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Empty

Robin Blackburn & Kuzey Paulsen EmptySzomb. Május 16, 2015 4:02 pm






Kuzey&Robin


Mikor határozott léptekkel megindult északnyugati irányba, kezdtek kétségeim támadni afelől, hogy ezt biztos kettőnknek kéne-e megoldani. Én szívem szerint hívtam volna erősítést, már csak a gyerekek érdekében is, hiszen nem tudhattuk, hogy mit fogunk ott találni. De valószínűleg meg sem hallotta az eldadogott „várj”-t, amit utána szóltam.
Követtem az erdei úton, a fák egyre sűrűsödtek előttünk, rajtunk kívül pedig csak egy-egy állat mozdult meg a lombok között. Ijedten összerándultam, mikor átsuhant előttem fekete rigó, pedig nos… valljuk be, nem egy rémisztő állat. Gyorsan rendeztem rémült vonásaimat, majd megnyújtottam a lépteimet, hogy utolérjem Kuzey-t. Hamarosan eljutottunk a telep széléhez. Szakadt drótkerítés vette körbe az omladozó kőházat és az azt körülvevő gépeket, illetve itt hagyott farönköket. A ház mellett két jól megtermett rottweiler ugatott, miközben a taláros fickók fojtott hangon vitatkoztak valamin, sajnos innen nem lehetett hallani, hogy min. Akár rossz nyomon is járhattunk.
Közelebb osontunk, egészen a drótkerítés széléig, egy kiszáradt bokor takarásába. Nem mászhattunk be csak úgy észrevétlenül, ki tudja, mi lenne belőle.
- Talán erősítést kéne hívnunk… És felhatalmazás nélkül nem mehetünk be – guggoltam le, hogy a bokor teljes mértékben eltakarjon. Lepillantottam; remegett a kezem. - És különben is, ha itt vannak a gyerekek, akkor nekik is árthatunk.


Vissza az elejére Go down

Brock Kuzey Paulsen

Brock Kuzey Paulsen

Vér : félvér
Kor : 28
Csillagjegy : Bika
Státusz : Varázsbűn-üldözési Kommandó tagja
Ház : Griffendél
Fészek : Saltusque
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : Egyedülálló
Karakterlap : Tedd meg!
Zene : Katt,ha érdekel!

Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Empty

Robin Blackburn & Kuzey Paulsen EmptyVas. Május 17, 2015 4:12 pm



 Az utat végigrémüldözte, de nem akartam szólni. Olyan jól indult a viszonyunk, nehogy már most rontsuk el. Nem tudom, hogy a többeket hol és hogyan képezték, de az enyém az biztos, hogy nagyon kemény volt.
Egy dombocska mögött rejtőztünk el, onnan figyeltem a két csuklyást. Az ordítozáson kívül semmit sem lehetett hallani a kutyák csaholásától. Közelebb kellene menni, de az túl veszélyes lenne, nagyon nagy a lebukásveszély.
Robin felé fordultam, mert a ő hangját is csak nehezen hallottam.
- Igazad lehet, a gyermekrablásos dolgokban neked van tapasztalatod és tényleg elkellene egy kis segítség. Egyikőknek vissza kellene mennie és elküldeni egy patrónust az osztag szabad tagjainak. Azt sem zárhatjuk ki, hogy többen is lehetnek, mert nagyon nagy ez a terület.- magyaráztam.
Kinéztem a bokrok közül. Tényleg hatalmas raktár volt, de a 2 alakon kívül nem láttam semmi mozgást. Az ablakok sötétek voltak, sehol semmi fény nem volt a kinti napsütésen kívül. Hátborzongató egy hely volt, nem szívesen időzök egy ilyen helyen a kelleténél többet.
- Te vagy én menjek vissza? - kérdeztem. - A másiknak mindenképpen itt kell maradnia.
A hátamra feküdtem, mert az egyik férfi pont erre nézett. Közel jártunk a lebukáshoz.

Zene:My song ||Megjegyzés: -

Robin és Kuzey
€Thanks!
Vissza az elejére Go down

Robin Blackburn

Robin Blackburn

Vér : mugli születésű
Kor : 27
Csillagjegy : Halak
Státusz : Varázsbűn-üldözési kommandó tagja
Ház : Hugrabug
Fészek : Paeloris
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : egyedülálló
Karakterlap : Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Robingif_www.kepfeltoltes.hu_
Zene : Rebbenő szemmel
ülök a fényben


Főnix Rendje tag

Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Empty

Robin Blackburn & Kuzey Paulsen EmptyVas. Május 17, 2015 5:22 pm






Kuzey&Robin


Szégyelltem, hogy ennyire szerencsétlen voltam egész úton, valószínűleg neki is megvolt a véleménye rólam. Nem tehettem róla, a munkánk ezen része nem az én szakterületem volt…
A kutyák egyre hangosabban ugattak, volt egy olyan kellemetlen érzésem, hogy kiszagoltak minket. Még jó, hogy a két férfit más kötötte le…
- Szerintem nincsenek többen. A gyermekrablók ritkán dolgoznak nagy létszámmal, inkább magányos farkasok vagy párban csinálják. – Tűnődve hunyorogtam a raktár irányába, hogy van-e bármi arról árulkodó jel, hogy a gyerekeket ott tartják fogva. De még csak az ablakokon sem láttam be, mindet por és vastag rácsok fedték, már ahol maradt üveg. - Először is engedélyt kéne szereznünk, ez magánbirtok. Amíg nem tudjuk bizonyítani, hogy itt bűncselekmény történt, nem támadhatunk rájuk.
És ez volt az a pillanat, amikor a két férfi ököllel egymásnak esett. A magasabbik nekicsapta a társát a raktár falának és többször belevágta a téglákba a fejét. Nos, ez már bűncselekménynek nevezhető, nem igaz?
- Szét kéne szedni őket, mindkettőt letartóztathatjuk testi sértésért. – Persze ez még mindig nem volt elegendő ahhoz, hogy legálisan átkutathassuk a helyet, de legalább időt nyerhettünk vele. Már ha ez a kettő volt az, aki elrabolta a gyerekeket. És erre nem vettem volna mérget…


Vissza az elejére Go down

Brock Kuzey Paulsen

Brock Kuzey Paulsen

Vér : félvér
Kor : 28
Csillagjegy : Bika
Státusz : Varázsbűn-üldözési Kommandó tagja
Ház : Griffendél
Fészek : Saltusque
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : Egyedülálló
Karakterlap : Tedd meg!
Zene : Katt,ha érdekel!

Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Empty

Robin Blackburn & Kuzey Paulsen EmptyCsüt. Május 21, 2015 6:58 pm



  Robin felé fordultam. Nehezen hallottam a hangját a kutyák állandó csaholása miatt. Az egyik éppen felénk vicsorgott, de nagyon remélem, hogy nem éreznek bennünket. Abból nagy probléma lenne.
- Az lehet, hogy párban dolgoznak, de azt nem tudjuk, hogy van-e bent őr vagy esetleg ők csak a végrehajtók és a főnöküknek dolgoznak.. - magyaráztam, majd újra a páros és a mögöttük lévő gyár felé néztem. Nem nyújtott valami fenséges látványt, az biztos. Nagyon le volt purcanva.
- Kár. Pedig simán elkábíthattuk volna őket.. - húztam el a szám. - De papírt tényleg kellene szerezni.
Nagy csattanást hallottam, odakaptam a fejem. A nagyobbik alak a másik szerencsétlen fejét csapdosta neki az épület falának, úgy, hogy az egész beleremegett. Így kívülről nézve nagyon durvának tűnt.
Engem az lepett meg a legjobban, hogy nagyon kikeltek magukból. Ez szervezetlenségre vall. Márpedig ha valaki halomra rabol gyerekeket, az nem éppen szervezetlen. Ráadásul, ha valaki kirándulni jön az erdőbe, ezt az üvöltözést tuti meghallja. Le akarnak bukni? Most ez vagy csapda vagy tényleg balfékekkel van dolgunk.
- Lehet, hogy nem kellene közbeavatkoznunk még. Látszólag jól el vannak, mi addig egy kicsit körülnézhetnék az épület körül.. - ajánlottam fel. Ki akartam deríteni, hogy mi van a háttérben. - De először visszamegyek és kérek egy épületátkutatási engedély. Mindjárt jövök, maradj itt addig.
Felugrottam és  gyorsan visszafelé iszkoltam. Nem akartam messzire menni, csak, hogy hallótávolságon kívül tudjak segítséget és engedélyt kérni.

Zene:My song ||Megjegyzés: -
Vissza az elejére Go down

Robin Blackburn

Robin Blackburn

Vér : mugli születésű
Kor : 27
Csillagjegy : Halak
Státusz : Varázsbűn-üldözési kommandó tagja
Ház : Hugrabug
Fészek : Paeloris
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : egyedülálló
Karakterlap : Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Robingif_www.kepfeltoltes.hu_
Zene : Rebbenő szemmel
ülök a fényben


Főnix Rendje tag

Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Empty

Robin Blackburn & Kuzey Paulsen EmptyPént. Május 22, 2015 2:42 pm






Kuzey&Robin


- Nem hinném, hogy ilyen szervezettséggel állunk szemben… – ráztam meg a fejem.
Szörnyű volt nézni, ahogy azok ketten egymást püfölték, pontosabban csak az egyikük ütötte a másikat. Mindig is távol állt tőlem az agresszió, és ugyan rengetegszer találkoztam vele életem során, testközelről is, de nem bírtam hozzászokni. Sokan azt mondták, hogy nem értik a pályaválasztásomat, mikor ilyen puhány vagyok, de én ezt nem éreztem puhányságnak. Különben sem az volt a dolgom, hogy „rosszfiúkat” üldözzek és terítsek le, és az az igazság, hogy nem is vágytam erre.
- Csak siess – nyeltem egy nagyot. Aggódtam, nem szívesen maradtam itt egyedül, két szemmel láthatóan felbőszült embertől alig tíz-húsz méterre. Ha megtámadtam volna, nem voltam benne biztos, hogy mindkettejükkel bírtam volna. Sőt… Egészen biztosra vettem, hogy leblokkoltam volna túlerővel szemben, társ nélkül. Nagyon reméltem, hogy Kuzey gyorsan visszaér majd az engedéllyel, és talán még hoz egy kis csapatnyi erősítést is.
Lejjebb lapultam a bokor aljában és figyeltem az egyre elharapódzó viaskodást. Az alacsonyabb férfinek esélye sem volt a társa mellett, megeshet, hogy már nem is volt eszméleténél a fejét ért csapások következtében. Kitapintottam a dzsekim zsebében a varázspálcámat, majd lassú mozdulattal a kezembe csúsztattam. Biztosra akartam menni, ha esetleg mégis észrevesznek.
A kisebb férfi elájult és a földre csuklott, mire a másik lehajolt hozzá és elvette tőle a pálcáját, majd egy csomag fehér port és egy köteg pénzt. Ekkor bizonyosodtam meg arról, hogy nagyon rossz nyomon járunk. Ezek ketten feltehetően nem is tudnak az eltűnt gyerekekről, csupán egy zacskónyi kábítószeren marakodtak így össze. Ennek ellenére továbbra is jó ötletnek tartottam, hogy körbenézzünk a telepen, mert a két hapsitól teljesen függetlenül is bukkanhattunk akármire. Arról nem is beszélve, hogy ezt a kettőt meg sürgősen be kéne vinni a parancsnokságra…



Vissza az elejére Go down

Brock Kuzey Paulsen

Brock Kuzey Paulsen

Vér : félvér
Kor : 28
Csillagjegy : Bika
Státusz : Varázsbűn-üldözési Kommandó tagja
Ház : Griffendél
Fészek : Saltusque
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : Egyedülálló
Karakterlap : Tedd meg!
Zene : Katt,ha érdekel!

Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Empty

Robin Blackburn & Kuzey Paulsen EmptyHétf. Május 25, 2015 4:46 pm



 A lehető leghalkabban futottam visszafelé az elágazáshoz. Ott már biztosan nem hallanak meg. Most több lehetőségem van. Az egyik, hogy visszahopponálok a Minisztériumba, de az időigényes, mire az egészet végigjárom, hogy megszerezzem az engedélyeket. Soha nem értettem ezt a sok herce-hurcát. Simán megoldottam volna mindent, mert azon a két emberen simán látszott, hogy valami rosszban sántikálnak. Ha esetleg mégsem ők rabolták el a kölyköket, akkor is van valami vaj a fülük mögött. Lehet, hogy illegális szereket vagy ismeretlen helyről származó árukat akarnak behozni. Tehát teljesen felesleges ez a sok papírmunka. Nem hiába utáltam, szerintem teljesen felesleges.
A másik lehetőség, hogy gyorsan elküldök egy pergament és kérem, hogy adják ide a papírokat. Ez sokkal jobb lehetőségnek tűnik, sok feles mászkálástól megfoszt.
Előhúztam a zsebemből egy pergament és gyorsan ráfirkantottam pár sort, majd elküldtem a Minisztériumba. Leültem egy fa tövébe és vártam, hogy végre megérkezzen a válasz. Őszintén remélem, hogy meg adják, mert ha nem, akkor feleslegesen jöttünk ide Robinnal.

Zene:My song ||Megjegyzés: Lassan zárhatjuk:)

Robin és Kuzey
€Thanks!
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Empty

Robin Blackburn & Kuzey Paulsen Empty

Vissza az elejére Go down
 

Robin Blackburn & Kuzey Paulsen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Robin Blackburn
» Brock Kuzey Paulsen
» Mr Blackburn & Mrs Lestrange
» Mrs. Wood és Mr. Paulsen
» Robin & Josh

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Seholsincs :: Senkiföldje-