KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Gwenog & Caspar Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Gwenog & Caspar Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Gwenog & Caspar Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Gwenog & Caspar Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Gwenog & Caspar Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Gwenog & Caspar Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Gwenog & Caspar Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Gwenog & Caspar Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Gwenog & Caspar Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Gwenog & Caspar Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Gwenog & Caspar Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Gwenog & Caspar Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Gwenog & Caspar Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Gwenog & Caspar Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Gwenog & Caspar Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Gwenog & Caspar Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Gwenog & Caspar Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Gwenog & Caspar Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Gwenog & Caspar Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Gwenog & Caspar Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Gwenog & Caspar Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Gwenog & Caspar Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Gwenog & Caspar Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Gwenog & Caspar Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Gwenog & Caspar Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Gwenog & Caspar Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Gwenog & Caspar Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Gwenog & Caspar Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Gwenog & Caspar Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Gwenog & Caspar Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Gwenog & Caspar Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Gwenog & Caspar Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Gwenog & Caspar Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Gwenog & Caspar Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Gwenog & Caspar Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Gwenog & Caspar Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Gwenog & Caspar Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Gwenog & Caspar Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Gwenog & Caspar Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Gwenog & Caspar Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Gwenog & Caspar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Caspar Whitehorn

Caspar Whitehorn

Vér : félvér
Kor : 34
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : Nimbus Racing Broom Co tulajdonosa
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mr. Whitehorn
Zene : Gold

Gwenog & Caspar Empty

Gwenog & Caspar EmptyVas. Május 17, 2015 3:31 pm


Nimbus Racing Broom Co


Gwen és Caspar



Ha nem járt volna a munkámmal és a családommal, sosem mentem volna a kviddicspályák közelébe sem. Megvolt az okom, hogy tartsak ettől a sporttól, de nem szívesen hangoztattam a félelmem eredetét. Azonban ma a büszkeség felülmúlta, ugyanis Gwenog és csapata megnyerték az év első olyan kviddicsmeccsét, amelyben a Hollóhát is részt vett. Tényleg elöntött a büszkeség a diadal láttán, és persze attól, hogy a sógornőm a legújabb Nimbus seprűvel száguld le a pályáról, amit természetesen tőlem kapott. Két hónapja dobtuk piacra a Nimbus 1700-at, jelenleg ez volt a legkorszerűbb versenyseprű az egész világon, mind sebesség, mind fordulékonyság, mind kényelem szempontjából. Másfél éven keresztül dolgoztunk a terveken és teszteltük a különböző prototípusokat. A legjobb anyagbűvölőkkel alkottuk meg, míg végül sikerült elkészítenünk az első példányt. Azóta piacra került belőle rengeteg szállítmánnyal, de Gwenognak persze nem kellett megvásárolnia.
Amíg ő eltűnt az öltözőben, én Roxmortsban vártam rá – persze csak miután sikerült leráznom a seggnyaló embereket, akik próbálták megkedveltetni magukat velem, nem sok sikerrel. A főutcán várakoztam Gwenre, hogy utána együtt megünnepelhessük a győzelmüket és az új seprű által aratott sikert. Ilyenkor nagyon örültem, hogy már nem tizenhárom-tizennégy éves, és akár egy italra is nyugodt szívvel meghívhatom, ugyanis nem sok kedvem lett volna mondjuk a Mézesfalásban örvendezni egy kókuszgolyó felett – mondjuk az is igaz, hogy nagyon szerettem a kókuszgolyót, de a sört és a whiskyt jobban preferáltam.
Egy épület falának vetett háttal álldogáltam, egy szál cigarettával a számban, mikor végre valahára megérkezett Gwen. Szerencsére, már határozottan kezdtem unatkozni.
- A nyakamban cipeljelek körbe vagy beéred egy öleléssel is? – küldtem felé egy széles mosolyt. - De ha gondolod, rakhatok babérkoszorút is a fejedre…
Vissza az elejére Go down

Gwenog Jones

Gwenog Jones

Vér : félvér
Kor : 17
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Hollóhát kviddicskapitánya
Ház : Hollóhát
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : Csak a kviddics, nincs időm másra.
Karakterlap : Kviddics királynő
Zene : Majd választok.

Gwenog & Caspar Empty

Gwenog & Caspar EmptyVas. Május 17, 2015 3:55 pm


Caspar és Gwenog


Ééés nyert a Hollóhát! - hangzott fel a felerősített hangja a bemondónak. Megint mi nyertünk. Hála a fogónak és a hajtóknak. Meg persze a Nimus 1700-amnak, amit egyetlen édes sógoromnak, Casparnak köszönhetek. Leszálltam a seprűről és a társaim felé futottam. A házam minden tagot a nyakába vett és úgy hordoztak minket a pályán. Nagyon boldog voltam. Megérte az a sok edzés, mindenki agyonhajtotta magát az elmúlt hetekben.
Az ünneplés a pályán hamar abbamaradt, majd csak este folytatódik a klubhelyiségben. Nekem először még találkoznom kell Casparral, hogy megbeszéljük a meccset és hogy végighallgassa, ahogy agyonajnározom az új seprűmodelljét. Mondjuk szívesen meg is tettem volna, mert tényleg az egyik legszuperebb, amin valaha ültem.
Kibontakoztam a tömegből és az öltözök felé vettem az irányt. Gyorsan lezuhanyoztam, majd felöltöztem. A cuccomat odaadtam az egyik csapattársamnak, hogy tegye a helyére, majd futva megindultam Roxmorts fele.
Caspar megmondta, hogy hol találkozzunk, így nagyon hamar megtaláltam. Egy épület előtt állt és dohányzott. Annyira jellemző. Nagyon unatkozhatott abban a 15 percben, amíg ide nem értem. Lestoppoltam mellette.
- A nyakba cipelés meg volt, de egy babérkoszorúnak nagyon örülnék.. -nevettem fel. - Még úgy sem kaptam senkitől.
Közelebb léptem hozzá és megöleltem. Még ha idegesítő is volt néha, de azért mégiscsak hiányzott a hülye feje.
.

Vissza az elejére Go down

Caspar Whitehorn

Caspar Whitehorn

Vér : félvér
Kor : 34
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : Nimbus Racing Broom Co tulajdonosa
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mr. Whitehorn
Zene : Gold

Gwenog & Caspar Empty

Gwenog & Caspar EmptyVas. Május 17, 2015 5:01 pm


Nimbus Racing Broom Co


Gwen és Caspar



Semmivel sem tudnám úgy felhúzni, hogy ne hiányozzak neki, ebben egészen biztos voltam. Talán a nővérét leszámítva, a házasságunkat nem szívesen feszegettem Gwenog előtt, sejtettem, hogy nem érinti túl jól a téma.
- Mindjárt fonok neked egy babérkoszorút. De sajnos a környéken csak gaz van, remélem nem probléma. – öleltem meg csontropogtatóan.- Egy ilyen szép győzelemért igazán megérdemelnél egyet. Meg persze én is, amiért ilyen remek seprűt gyártottam. El kell ismerned, hogy többször az én drága kis Nimbus 1700-am segített ki.
Dagadt a mellem a büszkeségtől, de hát ki ne érezte volna ezt? Amióta piacra dobtuk az új versenyseprűnket, minden profi csapat bevásárolt belőle és a statisztikák ugrásszerűen megemelkedtek.
- Nos, hogyan ünnepeljük meg a mai sikeredet? Mit szólnál egy pohár málnaszörphöz? Én fizetek – ugrattam. - De ha nagyon ki akarsz rúgni a hámból, amit persze megértenék, akkor kérhetünk szénsavas vizet is. Na jó, ez viccnek is rossz. Nagyon szomorú leszek, ha nem jutok perceken belül egy sörhöz vagy egy Lángnyelv whiskey-hez. Csak el ne mondd Hestianak vagy az anyádnak, még a végén kasztrálnak, amiért leitatlak. Igazán kár lenne értem, nem gondolod?
Ma remek hangulatban voltam, és ez várhatóan csak még jobb lesz néhány pohárka elfogyasztása után. Meg kell adni az ünneplés módját…
Vissza az elejére Go down

Gwenog Jones

Gwenog Jones

Vér : félvér
Kor : 17
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Hollóhát kviddicskapitánya
Ház : Hollóhát
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : Csak a kviddics, nincs időm másra.
Karakterlap : Kviddics királynő
Zene : Majd választok.

Gwenog & Caspar Empty

Gwenog & Caspar EmptyHétf. Május 18, 2015 6:05 pm


Caspar és Gwenog


Még szép, hogy nem érint jól a téma. Mégiscsak a nővéremről lenne szó. Ha valóban kiderülnének a pletykák, én magam herélném ki, amiért bántani merészelte az én egyetlen nővéremet. Az sem lenne olyan kellemes, azt elhiheti.
- Dehogy. Miért jelentene problémát? - viszonoztam az ölelését. - Tudod, hogy egy profival beszélsz, ugye? Egyébként gratulálhatsz magadnak, tényleg kiváló egy seprű. Fordulékony és villámgyorsan lehet vele váltani. Most végre sikerült eltalálnotok a tökéleteset.
Valóban az eddigi legjobb seprűt hozták össze, amin valaha is ültem. Pedig jó párat kipróbáltam és teszteltem. Nyilván drága sógorom kérésére. Nem egynek csúnya vége is lett, de hála Merlinnek semmi komoly nem történt. Még ezeket is megúsztam volna, ha valaki felmerne ülni a saját maga gyártotta seprűjére. De ő nem. A világon szerintem az egyedüli kviddicsbolt tulajdonos, aki fél a repüléstől. Pech, hogy engem éppen vele hozott össze a sors. Na meg főként Hestiát .
- Szívesen beülnék valahova egy mentes vízre... - léptem ki az öleléséből. - Egyébként komolyra fordítva a szót, csak valami light-os italt innék, amivel valahogyan kibírom estig. Tudod, a klubhelyiségben ünnepelünk. Te meg ezt ne mond el senkinek, ártana a hírnevemnek. Áll az alku?
Amúgy sem szoktam alkoholt inni semmilyen formában, mert rontja a teljesítményeket. Amióta csapatkapitány vagyok, még jobban figyelek a saját étkezésemre is. De mivel mégis csak ünnepelni jöttem, egy finom bort esetleg nem utasítok vissza. Feltéve, ha Caspar is ezt gondolja és nem próbál meg leitatni valami erősebbel.


Vissza az elejére Go down

Caspar Whitehorn

Caspar Whitehorn

Vér : félvér
Kor : 34
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : Nimbus Racing Broom Co tulajdonosa
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mr. Whitehorn
Zene : Gold

Gwenog & Caspar Empty

Gwenog & Caspar EmptyHétf. Május 18, 2015 6:46 pm


Nimbus Racing Broom Co


Gwen és Caspar



Milyen jó, hogy még sosem kapott rajta egyetlen nővel sem. Mert igen, a pletykák teljesen valóságosak voltak.
- Te pedig a világ legjobb versenyseprű cégének a vezetőjével beszélsz, ugye tudod? – utánoztam le az előbbi hanglejtését. - Megérte ennyit dolgozni vele. És persze ennyi pénzt költeni rá, a nagy része már most megtérült. A következő seprűnél növelni akarjuk a sebességet és a stabil ülést, bár mindkettő messze veri az összes seprű teljesítményét az 1700-asban is, de a következő már más lesz. Azt hiszem, most megtaláltuk a tökéletes módszert a fejlesztésre, ha ezen a vonalon haladunk, még ennél is jobbak lehetünk. Majd a szünetben megmutatom az új terveket, amiken az elmúlt hetekben dolgoztunk. Szerintem már Hestia idegeire megyek vele, még a hálószobánk is tele van a tervrajzokkal…
Talán ezt hívják úgy, hogy hazaviszem a munkámat? Lehet. Minden esetre egy-egy projekt fel tudott dobni egy időre, és amíg tartott ez a kezdeti lelkesedés, addig elszakítani sem lehetett a munka mellől. Ha viszont ráuntam, nos… akkor is végeztem a dolgom, de fele ekkora hévvel és motivációval. Szerencsére ez most még kitartott, talán a Nimbus 1700 hatalmas bevételei és a remek kritikák miatt.
- Mentes víz, Merlinkém… – nyögtem fel elgyötörten. Már éppen hosszas előadást akartam neki tartani arról, hogy csak egyszer élünk és ne akarjon folyton jókislány lenni, mikor hatalmas szerencséjére megemlítette az esti bulit.- Nem mondom el, ha megígéred, hogy hatalmas bulit csapsz és majd rám gondolsz, miközben leiszod magad.
A karomat nyújtottam Gwenognak, hogy együtt indulhassunk el valamelyik kocsma vagy fogadó irányába.

Vissza az elejére Go down

Gwenog Jones

Gwenog Jones

Vér : félvér
Kor : 17
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Hollóhát kviddicskapitánya
Ház : Hollóhát
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : Csak a kviddics, nincs időm másra.
Karakterlap : Kviddics királynő
Zene : Majd választok.

Gwenog & Caspar Empty

Gwenog & Caspar EmptyHétf. Május 18, 2015 7:42 pm


Caspar és Gwenog


Nagyon is szerencse. Azt nem tenné zsebre, amit akkor adnék neki, az biztos. Még ha most annyira is kedvelem, mint most. Ilyen szempontból a nővérem elsőbbséget élvez.
- Nem vagy te egy kicsit egoista, Caspar? Azért vannak még jó seprűcégek a világon.. - kezdtem bele. - A sebesség már ennél is szuper volt, de a stabil ülésen egy kicsit tényleg dolgozni kell. Meg a kezelésével is voltak problémák. A meccs előtti utolsó edzésen kölcsönadtam egy fiatalabb játékosnak, hogy megnézzem, hogyan megy vele egy testileg gyengébb ember. Neki nagyon erős seprű volt, nem igazán volt ereje irányítani. Ezen is lehetne egy kicsit változtatni, ha már itt tartunk. Szegény Hestia, nagyon elege lehet már belőled.
Amúgy is sokszor volt elege, szokta mesélni néha. A szünetek nagy részét náluk szoktam tölteni, ilyenkor van idő beszélgetni és nosztalgiázgatni is. Én is mondtam neki, hogy Casparnak ez az élete és a munkája is egyben. Vagy megszoksz, vagy megszöksz alapon működik a dolog, szerintem.
Belekaroltam. Ha valaki nem ismerné a múltunkat, joggal mondhatná, hogy egy pár vagyunk. Még belegondolni is rossz. Tuti, hogy 1 hét alatt kinyírnánk egymást.
- Nem értem, mi bajod a mentes vízzel.. – mosolyogtam. - Azért hatalmas bulit nem csapunk és leinni sem szándékozom magam, mert holnap reggel edzés lesz. Csak rontaná a teljesítményemet. Maximum 1-2 pohár bor fér bele a keretbe.
Hagytam, hogy arra menjünk, amerre ő akar.



Vissza az elejére Go down

Caspar Whitehorn

Caspar Whitehorn

Vér : félvér
Kor : 34
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : Nimbus Racing Broom Co tulajdonosa
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mr. Whitehorn
Zene : Gold

Gwenog & Caspar Empty

Gwenog & Caspar EmptyHétf. Május 18, 2015 8:13 pm


Nimbus Racing Broom Co


Gwen és Caspar




- Jók azok vannak, ez tény. De nem olyan jók, mint a Nimbus. Apám nagyon boldog lenne, ha láthatná az új modellünket. – Ebben nem voltam teljesen biztos. Az apám soha, semmire nem volt büszke, amit én tettem. Mindig eszébe juttattam, hogy most akár a bátyám is lehetne a helyemben. Lehetne, ha aznap nem akartam volna mindenáron, hogy kviddicsezzen velem…- Szerencsére ilyen seprűt egyetlen kezdő sem fog venni, legfeljebb az aranyvérű csemeték. De természetesen finomítani fogunk ezen is. Hestia pedig… Néha nem értem, hogy nem fojtott még meg álmomban.
Mi, egy pár Gwenoggal? Na, azért odáig még nem süllyedtem, hogy tizenhét éves lányokkal kezdjek ki. Gwen is a lányom lehetett volna, ami többek között annak is köszönhető, hogy köztem és Hestia között is nagy volt a korkülönbség, majdnem tíz év. Így érthető módon a húgával még nagyobb volt az életkorbeli különbség kettőnk között. De ez cseppet sem zavart, remekül kijöttem a sógornőmmel így is. Üdítően hatott rám a társasága, ő pedig minden formában profitálhatott a társaságomból. Szponzoráltam a kviddicskarrierjét, fizettem neki mindent, meghallgattam minden lányos hülyeségét, „bevezettem a felnőtt világba” és még sorolhatnám. Szerintem nagyon is örülhet neki, hogy rokonok lettünk.
- Beteges ez a teljesítménykényszered. Néha te is lazíthatsz ám. Én ennyi idősen nagyon tudtam élni és még most sem bántam meg. Nem azt mondom, hogy idd magad a sárga földig, de egy kis szórakozás még senkinek sem ártott ám meg. Ha így folytatod, tipikus macskás nő leszel egy halom kviddicskupával, meglátod… – vigyorogtam rá.

Vissza az elejére Go down

Gwenog Jones

Gwenog Jones

Vér : félvér
Kor : 17
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Hollóhát kviddicskapitánya
Ház : Hollóhát
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : Csak a kviddics, nincs időm másra.
Karakterlap : Kviddics királynő
Zene : Majd választok.

Gwenog & Caspar Empty

Gwenog & Caspar EmptyHétf. Május 18, 2015 8:50 pm


Caspar és Gwenog


- Az lehet, hogy nem olyan jók, de még fejlődhetnek addig.. -kötöttem az ebet a karóhoz. Szerettem kötözködni vele, mindig felvidított. Nyilván nem tudják a szegényebb családok megvenni a gyerekeik számára ilyen csúcsteljesítményű seprűket. Pedig sok tehetséges gyereket láttam, persze mind a csapatomban játszik. Én már ennyi idő alatt háromszor is megtettem volna, hidd el.
Kihúztam magam. Büszkeséggel töltött el, hogy ennyire fel tudtam virágoztatni a Hollohát csapatát.
Még csak az kellett volna, hogy egy párt alkossak Casparral. Még akkor sem, ha ő lenne az utolsó férfi a földön. Inkább öngyilkos lennék. Nem arról van szó, hogy nem nézett ki jól, csak egyszerűen nem az én típusom. Meg persze Hestia férje és ráadásul körülbelül kétszer annyi idős mint én.
Mindezek mellett nagyon sokra tartottam és ugyanennyit köszönhetek is neki. Az elmúlt időben rengeteget segített, különböző ügyes bajos dolgaimban. Vele mindig tudtam beszélgetni, még néha komolyabban is, ha arra volt szükség. Még ritkán a tanácsait is megfogadtam.
- Én szoktam lazítani. Ha tehetem, elmegyek futni és úszni is, ha van lehetőségem rá. Egyébként meg szoktam néha borozgatni, de soha nem viszem túlzásba. Gondolom ezt megérted.. - mosolyogtam vissza rá. -Én macskás nő? Kötve hiszem. Belőled előbb lehetne, mint belőlem.
Befordultunk egy szűk utcába és egy közeli kocsma felé indultunk.



Vissza az elejére Go down

Caspar Whitehorn

Caspar Whitehorn

Vér : félvér
Kor : 34
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : Nimbus Racing Broom Co tulajdonosa
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mr. Whitehorn
Zene : Gold

Gwenog & Caspar Empty

Gwenog & Caspar EmptyKedd Május 19, 2015 12:24 am


Nimbus Racing Broom Co


Gwen és Caspar



Csak mosolyogva ingattam a fejem amíg beszélt. Tökéletesen hidegen hagytak azok, akik nem engedhették meg maguknak a Nimbus 1700-at. Így jártak, nekik ott voltak az olcsóbb példányok, amelyek külön erre a célra készültek. Nem tudtam beleképzelni magamat azoknak a kviddicsrajongó gyerekeknek a helyébe, akik sosem juthattak ekkora ajándékhoz. Ennek két oka volt; az, hogy nem voltam kviddicsrajongó, illetve az, hogy már gyerekként is mindent megkaptam, amit hirtelen a fejembe vettem.
- Majd ha még tehetségesebbek lesznek és igazolnak egy profi csapatnál, akkor lesz profi felszerelésük. – A rám vonatkozó mondatánál csak még szélesebbre húzódott a mosolyom. - Ne viccelj már, Gwen. Ha eddig egyetlen nő sem ölt meg az ágyban, akkor csak nem lehetek annyira elviselhetetlen. Vagy valamit nagyon jól csinálok. Vagy csak sok pénzem van. Esetleg mind egyszerre, de annyi biztos, hogy még egyetlen nő sem próbált megölni. Ne te legyél az első, nagyon szomorú lennék.
Gwen társaságában az egyik legjobb pont talán az volt, hogy mindenféle sértődés nélkül ugrathattuk egymást, mintha nem is tudom… a húgom lett volna. Én voltam a legfiatalabb a testvéreim között, kisgyerekként mindig vágytam egy kisöcsre vagy egy kishúgra, de persze sosem lett. Miután pedig a bátyám meghalt, többet meg sem fordult a fejemben ilyen. Gwenog személyében viszont lett valaki, akivel úgy bánhattam, mint más a húgával. Egyszerre táncoltam az idegein és egyengettem az útját.
- Ha tehetem, elmegyek futni és úszni is – forgattam a szemem. - Az én szótáramban a lazítás mellett nem az a magyarázat áll, hogy kihajtom a belemet is. Nálam a pihenés az tényleg pihenés. Alvás, semmittevés, egy laza séta, bár neked ezek a fogalmak biztos ismeretlenek… Tudod, nagyon boldog vagyok, hogy Hestia legalább annyira nem pörög, mint te. Biztos nem bírnám ki.
Már kiszúrtam az utca végén azt a kocsmát, ahova vinni akartam Gwent. Nem tűnt túl zsúfoltnak, de olyan mocskos, düledező viskónak sem, mint a Szárnyas Vadkan.
- Először is, én nem vagyok nő, tehát macskás öregasszony se lehetek majd vénségemre. Másodszor pedig erősen kétlem, hogy valaha is hiányt kell majd szenvednem női társaságban. Ha esetleg elfelejtetted volna, van feleségem. Ha pedig ő nem lenne és senkinél sem válna be az amúgy nagyon sikeres csajozási stílusom, akkor még mindig ott van a pénzem.

Vissza az elejére Go down

Gwenog Jones

Gwenog Jones

Vér : félvér
Kor : 17
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Hollóhát kviddicskapitánya
Ház : Hollóhát
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : Csak a kviddics, nincs időm másra.
Karakterlap : Kviddics királynő
Zene : Majd választok.

Gwenog & Caspar Empty

Gwenog & Caspar EmptyKedd Május 19, 2015 5:57 pm


Caspar és Gwenog


Tettetett rosszallással néztem rá. Nem tehetek róla, hogy nem vagyok átlagos. A sport az életem, életem a sport. Nem fogom csak azért feladni, mert valaki - nevezetesen Caspar - nem ezen a véleményen van. Gyakran nem egyezett a véleményünk, ez volt a hangos szóváltások időszaka. Persze ezt sem gondoltuk komolyan, de mindkettőnknek jól esett oltogatni a másikat.
Az elszólása nem igazán lepett meg. Rengeteg pletyka keringett róla, én is csak egy részüket hallottam. A legtöbb a nőügyeivel foglalkozik. Az elmondások alapján volt egy pár. Valamiért meg sem lepődtem.
- Ezzel őszintén megleptél. Pedig lemertem volna fogadni, hogy legalább páran megpróbálták.. - mosolyogtam vissza rá. - Ha megpróbálnám tuti sikerrel járnék, akkor már nem lennél szomorú. De ne aggódj, egy darabig nem foglak bántani. Emiatt nem kell idegeskedned.
Én a bátyámnak tekintettem ilyen szempontból. Hestia és köztem sem volt semmi probléma, de ő a nővérem. Egy bátty teljesen más lenne. Mindig is szerettem volna valakire felnézni és ilyen szempontból Caspar pont megfelelő volt. Jó volt vele lenni, mert kötetlenül tudtunk beszélgetni mindenféle témákról. Mondjuk az is igaz, hogy sokszor nagyon fel tudott bosszantani. Kezdtem most is közel járni.
- Hidd el, én sem bírnák ki 1 hetet veled. Csodálom Hestia kitartását. Egyébként meg én is szoktam aludni és sétálni is. Ráadásul nekem az edzés is pihenés bizonyos szempontból. - néztem a közeledő kocsma irányába. Tűrhetően nézett ki egy kocsmához képest. - Még jó, elvégre Hestia férje vagy. Sikeres csajozási stílus? Most tényleg meglepődtem. Hidd el, a pénz tényleg sokat segítene..
Tényleg nem nézett ki rosszul és pénze is volt bőven. De jaj neki, ha Hestiának fájdalmat okoz. Megálltam a kocsma előtt és vártam, hogy Caspar udvarias legyen.



Vissza az elejére Go down

Caspar Whitehorn

Caspar Whitehorn

Vér : félvér
Kor : 34
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : Nimbus Racing Broom Co tulajdonosa
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mr. Whitehorn
Zene : Gold

Gwenog & Caspar Empty

Gwenog & Caspar EmptyKedd Május 19, 2015 8:33 pm


Nimbus Racing Broom Co


Gwen és Caspar



- Köszönöm, most nagyon megnyugtattál. Már kezdtem aggódni, hogy mikor majd nálunk leszel, éjszaka belopózol a hálószobába és elvágod a torkom vagy valami hasonló. De így nyugodtan fogok aludni. – ironizáltam. - Szerintem ez egy betegség. Gwenog-szindróma, egész hihetően is hangzik. Elsősorban a kamaszkorú lányokat érintik, akik kénytelen lazítani és halálra hajtják magukat, ahelyett, hogy élveznék az életet. Elég komolyan hangzik, nem? Szerintem szakemberhez kéne fordulnod… Mondjuk keresni egy ritka lusta embert magad mellé. Lehet jó hatással lenne rád.
Komolyan nem értettem az életstílusát, teljesen távol állt tőlem. Persze, én is nagyon el tudtam mélyedni egy-egy projektben, és a kitűzött céljaimért pedig minden áron megküzdöttem. De igényeltem a pihenést, és igen, még a lustaságot is.
- Meglepődtél, igen? Tehát ezt értsem úgy, hogy szerinted nincs esélyem a nőknél? Köszönöm, Gwenog, ez igazán jól esett – színleltem sértődöttséget. Amúgy ha tényleg így gondolta volna, az sem hatott volna meg különösebben. A tények nem ezt bizonyították. - Mellesleg a pénz mindenen segít. Majdnem mindenen. Ezt jobb, ha megjegyzed, manapság ilyen világban élünk.
Kinyitottam neki az ajtót, majd úriember módjára előreengedtem, csak utána léptem be a viszonylag igényes külsejű helyiségbe. Határozottan megindultam a csapos felé, majd rendeltem magamnak egy üveg Guinnesst, ez volt a kedvenc sörfajtám.
- Tehát, mit vehetek az én egyetlen kviddics világbajnok sógornőmnek? – mosolyogtam rá vidáman.

Vissza az elejére Go down

Gwenog Jones

Gwenog Jones

Vér : félvér
Kor : 17
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Hollóhát kviddicskapitánya
Ház : Hollóhát
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : Csak a kviddics, nincs időm másra.
Karakterlap : Kviddics királynő
Zene : Majd választok.

Gwenog & Caspar Empty

Gwenog & Caspar EmptyCsüt. Május 21, 2015 7:31 pm


Caspar és Gwenog


- Nemsokára szünet lesz, Hestiával már beszéltem, hogy nálatok alszom. Ha addigra nagyon ki idegelsz, lehet, hogy fej nélkül fogsz ébredni.. - kacagtam magamon. - Semmilyen betegségem nincs. Egyszerűen céltudatos vagyok és megküzdök a sikerért. Ha ez abba kerül, hogy háttérbe kell helyeznem a különféle élvezeteket, akkor simán megteszem. Lusta embernek itt vagy te, drága sógor.
Nem értettem, hogy miért pont ő mondja ezt nekem, aki hasonlóképpen célorientált. Ő is mindent megtett a sikerért, de érdekes módon tudott a pihenésre is időt szakítani. Nem mondom, hogy néha nem szoktam kibukni a fáradságtól és nekem is sokszor elegem van az egészből..De valami akkor is talpon tart. Egy megfoghatatlan érzés, hogy ha már eddig eljutottam, a cél előtt nem adhatom fel.
Imádom a barátaimat, de néha olyan érzésem van, hogy picit kilógok közülük. Minden barátnőmnek van pasija és engem is folyton nyaggatnak vele. Pedig lenne kik közül választanom, de én egyáltalán nem igénylem a társaságukat. Lehet, hogy tényleg velem van a baj. Nekem a kviddics az életem és más nem nagyon fér be mellé.
- Én egy szóval sem mondtam, hogy nincs esélyed náluk. Még ha jobban megnézlek, egy kicsit talán jól is nézel ki... - nevettem fel újra. - De ettől ha lehet, ne szállj el. Még lenne min javítani.
Semmi kivetnivaló nem volt a kinézetében, de mégiscsak az egyetlen sógorom és valakinek ki kell cikiznie, annyi szent.
Közben beléptem az ajtón és a bárpult felé vettem az irányt. Kellemes is helység volt, nem olyan mint a Szárnyas Vadkan és hasonló kétes hírű kocsmák. Caspar megrendelte magának a kedvencét, majd én kerültem sorba. Több ideig kellett gondolkodnom, mint neki, az biztos.
A te egyetlen szupersztár kviddics királynőd valami finom, zamatos bort kóstolna meg.. - mondtam olyan hangon, amit egy valódi királynő is megirigyelt volna.




Vissza az elejére Go down

Caspar Whitehorn

Caspar Whitehorn

Vér : félvér
Kor : 34
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : Nimbus Racing Broom Co tulajdonosa
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mr. Whitehorn
Zene : Gold

Gwenog & Caspar Empty

Gwenog & Caspar EmptyCsüt. Május 28, 2015 9:50 pm


Nimbus Racing Broom Co


Gwen és Caspar



Remekül mulattam Gwenogon, imádtam, hogy valamivel sikerül mindig halálra idegelnem. Olykor megfordult a fejemben, hogy egyszer tényleg meg fog verni, de ez szerencsére még nem következet be.
- Ezt azért beszéld meg Hestiaval és a Nimbus vezetőségével is, lehet kicsit hiányolnának - nevettem. - Azért a lusta az nagyon erős túlzás. Ma is hajnalban keltem, csak hogy minden dolgomat letudhassam a te meccsed miatt, édes, drága sógornőm. Úgyhogy inkább dicsérj, ahelyett, hogy folyton csak szidsz. Még a végén odalesz az önbecsülésem...
Azért attól senkinek sem kellett tartania, hogy én valaha is egy gátlásos, önmagát semmire tartó ember leszek. Ez ellenkezett volna az egész személyiségemmel és az életvitelemmel is.
Mikor megjegyezte, hogy esetleg még jól is nézek ki, hatalmas vigyor terült el az arcomon.
- Ugye tudod, hogy halálom napjáig ezt fogod hallgatni? - kérdeztem kaján örömmel. - Kár volt beismerned, ezt már sosem mosod le magadról. Persze nincs ebben semmi meglepő és szégyellnivaló, mindenki így érezne a helyedben.
Nagyon boldog voltam, hogy ezt az orra alá dörgölhettem. Oh, és még hányszor fogom... Arról tudomást sem vettem, hogy szerinte lenne még min javítanom. Igen, mondjuk fiatalodhatnék úgy... tizenhét évet, és akkor máris nem találna bennem kivetnivalót.
A pulthoz ülve, mikor végre sikerült kiszednem belőle, hogy mit szeretne inni, megrendeltem neki a legdrágább bort, biztos ami biztos alapon. Persze az nem garantálja, hogy az lesz a legfinomabb, de az az igazság, hogy nem értettem különösebben a borokhoz. Talán egy férfinek illene konyítania hozzá, de én sosem voltam borpárti, így nem is igazán mélyültem el a témában.
- Nos... ha már ilyen remekül alakult eddig a nap és ennyi időnk van, akkor akár mesélhetnél is. Mi a helyzet a Roxfortban? Mindenből bukásra állsz és egyszerre kavarsz a fél iskolával, igaz? - ironizáltam. Nyilvánvaló volt, hogy ennek az ellenkezője áll fenn.

Vissza az elejére Go down

Gwenog Jones

Gwenog Jones

Vér : félvér
Kor : 17
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Hollóhát kviddicskapitánya
Ház : Hollóhát
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : Csak a kviddics, nincs időm másra.
Karakterlap : Kviddics királynő
Zene : Majd választok.

Gwenog & Caspar Empty

Gwenog & Caspar EmptyVas. Május 31, 2015 2:20 pm


Caspar és Gwenog


Azért halálra nem idegelt, de nagyon tudott bosszantani,az biztos. Hála a nagyon magas önfegyelmemnek, vissza tudtam magam fogni. Azt nem tudom, hogy meddig fog ez sikerülni. Ha egyszer jó kedvemben talál, az biztos, hogy behúzok neki egyet. Persze csupán csak sógornői kedvességből. Szeretem én Caspart.
- Szerintem Hestiának sem lenne ellenére, lehet, hogy még segítene is nekem. A Nimbus pedig találna másik vezetőt. Talán nem olyan jót, mint te, de találna.. -ez egy burkolt dicséret volt. - Szerintem akkor is van benned a lustaságra valami hajlam. És egyáltalán nem szidlak, csak elmondom a véleményemet. A te önbecsülésed így is a felhők fölött van, lehet, hogy tényleg nem ártana lejjebb hozni.
A legidegesítőbb Casparban az a hatalmas vigyora volt. Egyszerűen az ember már csak puszta kedvességből is arcon csapkodná. Még egy ilyen egoista barmot sem látott a föld, mint a drága sógorom.
- Inkább lemondok az életemről. Én biztosan nem fogom ezt hallgatni.. - fintorodtam el. - Legközelebb előbb gondolkodom és csak utána mondom ki. Ez nagyon elszúrtam. Mondjuk azért én a helyedben nem lennék ekkora egoista. Még valaki megver a végén. Én pedig azt nem tudnám elviselni.
Hihetetlen ez az ember. Be kellett vallani, hogy tényleg jól nézett ki a magam módján. Bár egyáltalán nem az én pasi típusom volt. Ha egyáltalán van nekem olyanom.
Leültem mellé a pulthoz és közelebb húztam magamhoz a poharakat. Csendes kis helység volt, sehol egy ismerős ember. Csak ez a barom mellettem.
- Hát hogyne. Ringasd csak magad ebben az álomképben. - magyaráztam kissé idegesen. - Eddig mindenből kitűnőre állok, egyedül a jóslástan várakozáson felüli. A pasi ügyeket pedig hanyagoljuk, ha kérhetem. Éppen tegnap pattintottam le valami nyomorult gyereket. Mindig engem találnak meg ezek az elvetemültek.
Tudtam, hogy ironizál, hiszen ennyire már ismer engem. Ennek ellenére nagyon bosszantott.





Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Gwenog & Caspar Empty

Gwenog & Caspar Empty

Vissza az elejére Go down
 

Gwenog & Caspar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Gwenog & Caspar
» Caspar & Gwenog
» Gwenog & Christopher
» Alicia & Gwenog
» Gwenog & Adam

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Közterek :: Roxmorts-