KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Christopher & Bernard Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Christopher & Bernard Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Christopher & Bernard Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Christopher & Bernard Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Christopher & Bernard Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Christopher & Bernard Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Christopher & Bernard Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Christopher & Bernard Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Christopher & Bernard Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Christopher & Bernard Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Christopher & Bernard Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Christopher & Bernard Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Christopher & Bernard Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Christopher & Bernard Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Christopher & Bernard Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Christopher & Bernard Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Christopher & Bernard Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Christopher & Bernard Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Christopher & Bernard Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Christopher & Bernard Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Christopher & Bernard Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Christopher & Bernard Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Christopher & Bernard Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Christopher & Bernard Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Christopher & Bernard Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Christopher & Bernard Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Christopher & Bernard Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Christopher & Bernard Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Christopher & Bernard Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Christopher & Bernard Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Christopher & Bernard Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Christopher & Bernard Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Christopher & Bernard Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Christopher & Bernard Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Christopher & Bernard Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Christopher & Bernard Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Christopher & Bernard Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Christopher & Bernard Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Christopher & Bernard Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Christopher & Bernard Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Christopher & Bernard

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Bernard Mourinho

Bernard Mourinho

Vér : félvér
Kor : 52
Csillagjegy : Skorpió
Státusz : Brit-Ír Kviddicsliga elnöke
Ház : Mardekár
Fészek : Saltusque
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : elvált
Karakterlap : Christopher & Bernard ActualGranularHerculesbeetle
Zene : Christopher & Bernard Tumblr_n4z3cwZsjH1s6fzzgo6_r1_250

Christopher & Bernard Empty

Christopher & Bernard EmptySzomb. Május 23, 2015 11:17 pm





Christopher
&
Bernard

MESTER ÉS TANÍTVÁNY
Szeretett teáscsészémmel a kezemben dőltem hátra kényelmes székemben. Christophert vártam. Egy régi magántanítványom volt. Mikor még nem dolgoztam ilyen magas beosztásban, vállaltam némi kiegészítő munkát a szabadidőmben: csillagászati összegekért vállaltam náhány magántanítványt. Legtöbbjükkel pusztán edző-tanítvány viszony alakult ki köztünk, de Christopherrel ennél valamivel bizalmasabb lett a viszonyunk. Már sok éve nem edzünk együtt, azóta befutott kviddicssztár, de a mai napig gyakran előfordul, hogy tanácsért fordul hozzám. Így történt ez most is.
- Bújj be - szóltam ki, mikor kopogtak az ajtón. Már nyílt is, és belépett az egykori tanítványom, napjaink ünnepelt sportembere.



Vissza az elejére Go down

Christopher Broadmoor

Christopher Broadmoor

Vér : félvér
Kor : 23
Csillagjegy : Kos
Státusz : Montrose Magpies fogója
Ház : Mardekár
Párt : RFC
Családi állapot : kapcsolatban
Karakterlap : Christopher & Bernard 1e2qe0
Zene : Welcome to the jungle

Christopher & Bernard Empty

Christopher & Bernard EmptySzomb. Május 23, 2015 11:51 pm




Bernard & Christopher

Egy héttel ezelőtt írtam egykori edzőmnek és mentoromnak, hogy szeretnék vele beszélni és tanácsot kérni tőle. A levélben nem avattam be a részletekbe, azt csak személyesen szerettem volna. Nem volt túl komoly ügy, legalábbis nem eget rengető fontosságú, de mindenképp ki akartam kérni a véleményét.
Bekopogtam, és mikor kiszólt, beléptem az irodájába. Régóta nem találkoztunk, és mint mindig, most is örömmel töltött el, hogy láthatom. Kedveltem Bernardot, számomra mindig egyfajta példakép volt, olyan ember, akit lehetetlen nem tisztelni.
- Szép napot, Bernard – csuktam be magam után az ajtót. Azonnal megcsapott a zöldtea jellegzetes illata. Az évek során megszoktam és valahogy nyugtatóan is hatott rám, mindig régi edzőmet juttatta eszembe. - Ugye nem késtem el?
Hajlamos voltam a pontatlanságra, de őt nem akartam megváratni. Ennek ellenére persze később indultam el reggel, mint azt terveztem, ugyanis hajnalban már az edzőteremben nyitottam és gyorsabban elszaladt az idő, mint azt gondoltam volna.


Montrose Magpies

Vissza az elejére Go down

Bernard Mourinho

Bernard Mourinho

Vér : félvér
Kor : 52
Csillagjegy : Skorpió
Státusz : Brit-Ír Kviddicsliga elnöke
Ház : Mardekár
Fészek : Saltusque
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : elvált
Karakterlap : Christopher & Bernard ActualGranularHerculesbeetle
Zene : Christopher & Bernard Tumblr_n4z3cwZsjH1s6fzzgo6_r1_250

Christopher & Bernard Empty

Christopher & Bernard EmptyVas. Május 24, 2015 2:07 pm





Christopher
&
Bernard

MESTER ÉS TANÍTVÁNY
- Szervusz Christopher - köszöntem neki, majd felemelkedtem egy baráti kézfogás erejéig. Kérdésére válaszolandó a karórámra pillantottam. Három perccel mutatott többet, mint mikor Christophernek meg kellett volna érkeznie. - Nem késtél el - válaszoltam anélkül, hogy bármilyen módon is szemrehányást tettem volna neki. Kortyoltam egyet a teámból. - Ülj le. Itt otthon vagy, te is tudod. - Rég nem járt itt, de kettőnk viszonyán ez mit sem változtatott. Ezt akartam érzékeltetni vele. - Hallgatlak - dőltem hátra újból. Úgy gondoltam, jobb, ha rögtön a témára térünk. Se nekem, se neki nincs felesleges időnk, és azért vagyunk itt, hogy egy bizonyos problémát kivesézzünk, még ha egyelőre nem is ismerem azt. Egyikünk sem volt egy szószátyár alak, hogy előtte órákig tárgyaljunk valami új pletykát, vagy éppen az időjárást.



Vissza az elejére Go down

Christopher Broadmoor

Christopher Broadmoor

Vér : félvér
Kor : 23
Csillagjegy : Kos
Státusz : Montrose Magpies fogója
Ház : Mardekár
Párt : RFC
Családi állapot : kapcsolatban
Karakterlap : Christopher & Bernard 1e2qe0
Zene : Welcome to the jungle

Christopher & Bernard Empty

Christopher & Bernard EmptyVas. Május 24, 2015 2:28 pm




Bernard & Christopher

Kényelmesen leültem Bernarddal szemben, valóba otthon éreztem magam az irodájában, hiába nem jártam itt már régóta. Hátradőltem a széken, az egyik karomat a háttámlára téve.
- Igazából nem egy komoly probléma, de máshoz nem fordulhatok vele és nem is szeretnék – kezdtem bele. - Biztos ismered a Montrose egyik hajtóját, Alasdairt. Egyszerűen nem bírok koncentrálni, ha ő is a pályán van. Nagyon nem kedveljük egymást, amióta csak a csapathoz kerültem, állandóan az ő bunkózását kell hallgatnom, valamiért gyűlöl engem. Tudod, hogy eddig mindig sikerült félretennem a személyes ellentéteket a pályán, de vele egyszerűen nem megy. Persze, nem kell igazán összedolgoznunk, de ez így nem jó a csapatnak. Az edzőnk már többször elbeszélgetett velünk, de Maddock mindent rám hárít, eléggé gyerekes. Fogalmam sincs, mit kéne csinálnom.
Várakozásteljesen és reménykedve néztem rá. Ha ő nem tud megoldást a problémára, akkor bizonyára nem is létezik.


Montrose Magpies

Vissza az elejére Go down

Bernard Mourinho

Bernard Mourinho

Vér : félvér
Kor : 52
Csillagjegy : Skorpió
Státusz : Brit-Ír Kviddicsliga elnöke
Ház : Mardekár
Fészek : Saltusque
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : elvált
Karakterlap : Christopher & Bernard ActualGranularHerculesbeetle
Zene : Christopher & Bernard Tumblr_n4z3cwZsjH1s6fzzgo6_r1_250

Christopher & Bernard Empty

Christopher & Bernard EmptyVas. Május 24, 2015 3:06 pm





Christopher
&
Bernard

MESTER ÉS TANÍTVÁNY
Lassan bólintottam. - Igen, értem a problémát. Nem te vagy az egyetlen, aki ilyesmivel küzd. - Kortyoltam egy újabbat a teámból, majd letettem a csészét az asztalra, hogy semmi ne vonja el a figyelmemet. - Tudod, hogy nem egyszerű a helyzeted. Édesapád kviddicssztár volt, most az egyik legnevesebb csapat edzője. Ő indított el a siker útján. A legtöbbünk nem kapott ilyen indíttatást, és magunk kellett megküzdjünk mindenért, míg neked ez az öledbe hullott. Ne érts félre. Nem gondolom, hogy neked egy kicsivel is könnyebb lett volna a dolgod, mint bármelyikünknek, sőt. Ám aki nem tud, vagy nem is akar belegondolni a helyzetedbe, csak a felszínt látja. Maddock nyilván irígy, és neki igazán kézenfekvő arra fognia a sikeredet, hogy az apád betolt a legjobb csapatokba. Ez egy természetes emberi reakció a részéről, még ha oly' szánalmas is. Nyilvánvaló, hogy egy ilyen helyzetet nehéz kezelni, és nagyon jól látod, hogy még ha nem is kell közvetlenül együtt dolgoznotok, egy ilyen konfliktus erősen rombolja a csapat morálját. - Rövid szünetet tartottam. - Nehéz lenne erre általános érvényű megoldást mondani. Mivel nem te kezdeményezed a viszályt - ebben biztos voltam - , te vagy kiszolgáltatott helyzetben. Annyi biztos, hogy bármennyire fel is húz, hiba lenne belemenni a játékába, és visszaválaszolni neki. A legfontosabb, hogy a konfliktuskezelés nem a pályán kezdődik, hanem az öltözőben. Ne az legyen a cél, hogy a pályán el tudj tőle vonatkoztatni, hanem az, hogy az öltözőben se zavarjon. Én a helyzetedben levegőnek nézném, bármilyen nehéz is. Egyszer sem néznék rá, mintha tényleg ott sem lenne. Előbb vagy utóbb kónytelen lesz megunni a dolgot. A csapat többi tagjával ellenben látványosan jó kapcsolatot alakítanék ki, hogy egy idő után úgy érezze, nem ő van polpozícióban, hanem te.



Vissza az elejére Go down

Christopher Broadmoor

Christopher Broadmoor

Vér : félvér
Kor : 23
Csillagjegy : Kos
Státusz : Montrose Magpies fogója
Ház : Mardekár
Párt : RFC
Családi állapot : kapcsolatban
Karakterlap : Christopher & Bernard 1e2qe0
Zene : Welcome to the jungle

Christopher & Bernard Empty

Christopher & Bernard EmptyVas. Május 24, 2015 3:20 pm




Bernard & Christopher

Figyelmesen hallgattam Bernard szavait. Alig kezdett bele, máris tudtam, hogy jól döntöttem mikor hozzá fordultam. Jól látta a helyzetemet és a tanácsai is ésszerűnek tűntek, habár nem lesz egyszerű megvalósítani őket. Mindig is hirtelenharagú voltam, könnyen fel lehetett húzni egészen apróságokkal is, utána pedig nehezen bocsátottam meg az illetőnek. Ez volt a helyzet Maddockkal is. Akárhányszor csak rágondoltam, elfogott az idegesség. Gyűlöltem őt, amiért a nagy semmiért csinálta ezt velem, pedig én aztán semmi okot nem szolgáltattam neki arra, hogy utáljon nekem.
- Azt hiszem, talán igazad van. Már nekem is megfordult a fejemben, hogy ez lehet a baja, de attól még nem igazán értem. Ő is láthatja, hogy jól látszom – válaszoltam indulatosan. - Nekem eszembe sem jutna kritizálni őt minden ok nélkül… Már próbáltam, hogy levegőnek néztem, mikor sértegetett, de nagyon megalázónak éreztem. Olyan, mintha hagynám neki, hogy megalázzon, azt pedig nem szeretném. A többiekkel szerencsére jóban vagyok, különösen az őrzőnkkel, őt egészen kedvelem. Rendes ember és néha le is állítja Maddockot, mondjuk nem megy vele valami sokra. Talán legközelebb majd megpróbálok jobban nyitni a többiek felé, hátha Alasdair is leszáll rólam. Csak nem hozná magát ilyen kellemetlen helyzetbe… Legalább a többiek is látják, hogy nem én kezdtem ezt az egészet, enélkül is pont elég nehéz az újoncnak lenni.
Hiába kviddicseztem nagyon régóta, attól még én voltam a csapat legújabb és egyben legfiatalabb tagja. A Montrose-ba nem volt egyszerű bekerülni és ritkán kockáztattak fiatal pályakezdő játékosokkal, hiszen hiába vannak ők a legjobb erőben, a tapasztalat és a csapatmunka csak az évekkel jön.  
- Köszönöm, tényleg. Remélem, hogy ez majd beválik, mert nem szeretnék konfliktust a csapaton belül…


Montrose Magpies

Vissza az elejére Go down

Bernard Mourinho

Bernard Mourinho

Vér : félvér
Kor : 52
Csillagjegy : Skorpió
Státusz : Brit-Ír Kviddicsliga elnöke
Ház : Mardekár
Fészek : Saltusque
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : elvált
Karakterlap : Christopher & Bernard ActualGranularHerculesbeetle
Zene : Christopher & Bernard Tumblr_n4z3cwZsjH1s6fzzgo6_r1_250

Christopher & Bernard Empty

Christopher & Bernard EmptySzer. Jún. 10, 2015 6:04 pm





Christopher
&
Bernard

MESTER ÉS TANÍTVÁNY
Figyelmesen hallgattam. - Ha hagyod magad belerángatni a balhékba, a csapat úgy érezheti, hogy hirtelen jött egy kis újonc, és azóta vita van, ergo bomlasztod a csapatot. Ezt kell mindenképpen elkerülnöd. Ha csendben tűröd a helyzetet, és másokkal nagyon kedves vagy, esetleg el is panaszolod a problémát, biztosan nem téged fognak a baj okozójának tartani. Ne elégedj meg annyival, hogy lássák, beszélj velük róla! Nem azt mondom, hogy támadj le vele mindenkit, de akikkel jóban vagy, azoknak mindenképp említsd! - Én ezt találtam a legjobb megoldásnak. - Az irígység ősi emberi érzés, csak az intelligensebbek tudják kezelni - válaszoltam a kérdésére, hogy miért szemelte ki őt Maddock. Bátorító mosollyal néztem rá. Biztos voltam benne, hogy még ha nehéz is, képes lesz kezelni a helyzetet és előbb vagy utóbb elsimítani a problémát. Ismertem a hirtelen haragját, de az akaraterejét annál erősebbnek tartottam. - Szívesen - válaszoltam, újból a kezembe véve a teáscsészémet. - Igyekszem segíteni, még ha nem is tudom megoldani a helyzetet. - Tudtam, hogy nem is azt várta tőlem. Mindenesetre értékeltem, hogy nem a személyes fájdalmát panaszolta a helyzettel kapcsolatban, hanem a csapat egységét igyekezett megóvni. Személyes problémával is fordulhatott volna hozzám természetesen, de a jelenlegi esetben tetszett a hozzáállása, miszerint a csapat érdekei az elsők.



Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Christopher & Bernard Empty

Christopher & Bernard Empty

Vissza az elejére Go down
 

Christopher & Bernard

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Bernard & Caspar
» Bernard && Lola
» Bernard Mourinho
» Bernard & Caspar
» Eliot & Christopher

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Mágiaügyi Minisztérium :: Hetedik szint - Mágikus Sportok és Varázsjátékok Főosztálya-