KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Levin & Bellatrix Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Levin & Bellatrix Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Levin & Bellatrix Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Levin & Bellatrix Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Levin & Bellatrix Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Levin & Bellatrix Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Levin & Bellatrix Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Levin & Bellatrix Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Levin & Bellatrix Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Levin & Bellatrix Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Levin & Bellatrix Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Levin & Bellatrix Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Levin & Bellatrix Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Levin & Bellatrix Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Levin & Bellatrix Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Levin & Bellatrix Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Levin & Bellatrix Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Levin & Bellatrix Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Levin & Bellatrix Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Levin & Bellatrix Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Levin & Bellatrix Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Levin & Bellatrix Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Levin & Bellatrix Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Levin & Bellatrix Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Levin & Bellatrix Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Levin & Bellatrix Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Levin & Bellatrix Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Levin & Bellatrix Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Levin & Bellatrix Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Levin & Bellatrix Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Levin & Bellatrix Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Levin & Bellatrix Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Levin & Bellatrix Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Levin & Bellatrix Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Levin & Bellatrix Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Levin & Bellatrix Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Levin & Bellatrix Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Levin & Bellatrix Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Levin & Bellatrix Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Levin & Bellatrix Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Levin & Bellatrix

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Bellatrix Black Lestrange

Bellatrix Black Lestrange

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Skorpió
Státusz : Walpurgis Lovagja
Ház : Mardekár
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : nyílt házasság
Karakterlap : Levin & Bellatrix Tumblr_lgkd3jhE6C1qh58r7o1_500
Zene : Levin & Bellatrix 94955_original
Walpurgis Lovagja

Levin & Bellatrix Empty

Levin & Bellatrix EmptyKedd Jún. 16, 2015 9:18 pm

Bellatrix Lestrange
& Levin Dolohov

Ideje volt már, hogy végre kapjak egy saját küldetést. Elégedett vagyok.
Elégedettségemet pillanatnyilag mélyen elrejtem az ártatlanság szőke álarca mögé. Órákat töltöttem vele, hogy szinte a felismerhetetlenségig elváltoztassam a kinézetemet, és valljuk be, az eredmény igen meggyőző lett.
Csak annyit mondtak, milyen információkat szerezzek meg és kitől. A kiszemelt áldozat Hector Rabnott volt, egy kora ötvenes, egész szemrevaló férfi, a GG egyik beavatott, de mégsem központi embere. Hogy miként teszek szert az információkra, azt teljesen rám bízták. Nem is kötöttem az orrukra. Rabnott szerencsére aranyvérű volt, így nem okozott különösebb nehézséget utánanézni a családjának. Némi tájékozódás után kiszemeltem magamnak egy fiatal, távoli unokatestvért a család francia ágán, akivel Rabnottunk kizárt dolog, hogy találkozott volna az elmúlt tizenöt-húsz évben. Béatrice de Rênal, így hívják a kislányt - azaz engem hívnak így.
Be kell valljam, hiába tanítottak franciául több mint tíz éven keresztül, nem raktároztam el belőle túlzottan sokat. Szerencsére biztos forrásból tudom, hogy Hector Rabnott egy büdös szót sem tud franciául. Én annál azért valamivel többet, tehát már a francia akcentussal és néhány elejtett francia szóval is hiteles leszek.
Néhány napja írtam neki egy igazán szívélyes hangvételű levelet, hogy szívesen meglátogatnám. Igen előzékenyen fogadta az ajánlatot. Megbeszéltük, mikor hova érkezem, hol találkozunk, hány napig maradok nála, és minden hasonlót. Csakhogy már húsz perce várok rá a megbeszélt helyen és időpontban, de nem méltóztatik megjelenni. Úgy döntök, kárpótlásul megajándékozom magam egy kávéval. Vajon szeretik a franciák a kávét? Ezt nem tudom megmondani. Sebaj, az ő kis távoli francia unokatestvére szeretni fogja a kávét.
Belépek a legközelebbi nyilvános helyre, ahol esélyét látom, hogy ki tudjanak szolgálni kávéval. Egy kocsma, de hát annyi baj legyen. Azért a látszat kedvéért ártatlanul, ijedten pislogok körbe, és félénken lépek a pulthoz. Persze ki ne nézne meg egy ilyen feltűnő jelenséget, mint amilyen én vagyok ebben a maskarában?


Vissza az elejére Go down

Levin Dolohov

Levin Dolohov

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Bak
Státusz : Mágusok Nemzetközi Szövetségének Brit Tagozata osztályvezető, Walpurgis Lovagjai vezető
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Itt
Zene : Monster
Walpurgis Lovagja

Levin & Bellatrix Empty

Levin & Bellatrix EmptySzer. Jún. 17, 2015 12:07 am


Bellatrix és Levin


Megjegyezném, hogy mostanában nem igen jártam kocsmákba és ehhez hasonlóan kifogásolható helyekre. Bár fiatal koromban nem vetettem meg a kulturált keretek között zajló szórakozást – khm - , mostanában mégis igyekeztem kerülni minden ilyen szituációt. Alkoholt csak alkalmakkor ittam, akkor is minimális mennyiséget. Persze nem áltattam magam azzal, hogy innentől kezdve egyetlen egyszer sem fog eszembe jutni filmszakadásig leinni magam, de jelenleg még csak késztetést sem éreztem rá. Sokkal fontosabb dolgok hajtottak.
Így most sem ivászat céljából tévedtem be a forgalmas kocsmába, hanem egy rövid baráti beszélgetésre egy párttaggal. Az illető nem a Minisztériumban dolgozott, és mivel ez a hely volt talán a legközelebb a Mágiaügyi Minisztérium épületéhez, végül ide beszéltünk meg találkozót. Átadott néhány iratot, magyarázatot fűzött hozzá, majd számomra teljesen érthetetlen okokból megkísérelte rám zúdítani élete nagy fájdalmait. Tökéletesen hidegen hagyott, hogy a felesége milyen elutasító vele és a politikai nézeteivel szemben, ahogyan az is, hogy mindennek tetejébe az anyja még kórházba is került. Nem figyeltem rá, de feltehetően ez őt cseppet sem érdekelte, nem várt válaszokat. Ha egyszer hatalomra jutunk, az összes ilyen energiavámpírt elszeparálom a társadalomtól. Nem, sajnos ezt még akkor sem tehetném meg. De hogy erre a szerencsétlenre sem fogok több feladatot bízni, az egészen biztos.
Mikor már nem bírtam tovább a túlsúlyos lányáról szóló barokk körmondatokba ékelt sopánkodását, nemes egyszerűséggel felálltam az asztaltól és minden további szó nélkül a pulthoz siettem. Eddig nem szándékoztam fogyasztani semmit, de most hirtelen nagyon sürgősnek éreztem.
Ekkor bukkant fel az a bizonyos szőke hölgy. Mesterkélt félénkséggel tekintett körbe, mintha keresne valakit. Nem illett bele a kocsma átlag vendégkörébe, szinte kiviláglott közülük. Homlokráncolva mértem végig a nőt. Volt benne valami, ami vonzotta a tekintetet, de egyelőre nem tudtam volna megmagyarázni, mi ennek az oka a külsején kívül. Ugyanis az sem elhanyagolható tényező, de most nyilván nem erről volt szó.

Vissza az elejére Go down

Bellatrix Black Lestrange

Bellatrix Black Lestrange

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Skorpió
Státusz : Walpurgis Lovagja
Ház : Mardekár
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : nyílt házasság
Karakterlap : Levin & Bellatrix Tumblr_lgkd3jhE6C1qh58r7o1_500
Zene : Levin & Bellatrix 94955_original
Walpurgis Lovagja

Levin & Bellatrix Empty

Levin & Bellatrix EmptyCsüt. Aug. 06, 2015 11:43 am

Bellatrix Lestrange
& Levin Dolohov

A helyiség olyan emberekkel van tele, akikről lerí: átlagosak. Ez pedig az én szememben nagyobb bűn, mint bármelyik, amit én eddigi életem során elkövettem. Pedig valljuk be, volt már egy pár. Egyet sem tudnék mondani, ami miatt akár csak egy pillanatig is furdalt volna a lelkiismeret, vagy aminek utólag megkérdőjeleztem volna a helyességét. Lelkiismeret... Nem ismerjük egymást.
Levin Dolohov. Te lépsz a pulthoz, épp azelőtt, hogy én odaérnék. Micsoda kellemes meglepetés... és micsoda kihívás. Tesztelhetem csodálatos színészi képességeimet: ha te nem ismersz rám, senki sem fog. Nálad csak a férjem és a húgom ismer jobban, senki más. Rögtön elhatározom, hogy szóba elegyedek veled, így néhány félénk körülpillantás után a pulthoz lépek és tartózkodóan megszólítalak. -  Elnézést kérek - nézek fel rád. Zavar, hogy majdnem tíz centivel alacsonyabb vagyok a megszokottnál, hisz a szerep kedvéért lentebb adtam a csaknem húsz centi magsas tűsarkú cipőimből, és beszereztem egy visszafogottabb darabot. - Itt kávét is lehet kapni? - Észrevehető francia akcentussal beszélek, erősen reménykedve benne, hogy a francia nincs aközött a sok nyelv között, amit beszélsz, vagy ha mégis, eszedben sincs magad annyira megerőltetni, hogy egy fiatal hölgy kedvéért más nyelven szólalj meg. Bizony igazán bajban lennék, ha történetesen franciául folytatnád a társalgást, bár kivágnám magam annyival, hogy szeretném gyakorolni az angolt. Szerencsére ismerlek annyira, hogy ne feltételezzek rólad ilyen önzetlen jóindulatot, így egyelőre nem aggódom ilyesmin. Feszélyezett mozdulatokkal pillantok minduntalan oldalra, mintha attól tartanék, van valaki a hátam mögött.
Nem csak a saját szerepemet szeretném gyakorolni, de égek a kíváncsiságtól, hogyan reagálsz, ha egy ilyen nő szólít meg. Sosem voltam ez a típusú arisztokrata hölgy, így ezt az oldaladat soha nem volt lehetőségem megismerni. Eddig fel sem merült bennem, hogy hiányozna az életemből ez a tapasztalat, de most, hogy az ölembe hullott a lehetőség, élni fogok vele.


Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Levin & Bellatrix Empty

Levin & Bellatrix Empty

Vissza az elejére Go down
 

Levin & Bellatrix

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius
» Jenessa & Bellatrix
» Jonathan & Bellatrix
» Lucius & Bellatrix
» Dominic & Bellatrix Lestrange

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Seholsincs :: Senkiföldje-