KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Mr. Holbrook & Mr. Dolohov

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Levin Dolohov

Levin Dolohov

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Bak
Státusz : Mágusok Nemzetközi Szövetségének Brit Tagozata osztályvezető, Walpurgis Lovagjai vezető
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Itt
Zene : Monster
Walpurgis Lovagja

Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Empty

Mr. Holbrook & Mr. Dolohov EmptySzer. Jún. 24, 2015 5:39 pm


Mr. Holbrook és Mr. Dolohov


Idegesen siettem végig a folyosón, míg végül elértem abba az irodába, ahol többek között Royston Holbrook is dolgozott. Igen, ő volt az idegességem kiváltója, nem bírtam elhinni, hogy képes volt ilyen minősíthetetlen munkát kiadni a kezei közül. Ha valamelyik ostoba, használhatatlan alkalmazottam kontárkodott volna bele így ezekbe a papírokba, csak dühösen legyintettem volna, na de hogy pont Holbrook… Nem ezt szoktam meg tőle.
Lendületesen benyitottam az irodába, eddigre már sikerült valamelyest nyugalmat erőltetnem magamra. Bármilyen ingerült is voltam, nem állt szándékomban porba alázni minden kollégája előtt. Beljebb léptem a helyiségbe és megigazítottam zakómat.
- Mr. Holbrook, lenne pár perce? Beszédem lenne önnel. – Nagyon melegen ajánlom neki, hogy tisztában legyen a hibájával. Ennél csak az lehetett volna felháborítóbb, ha még csak nem is lenne tudatában a hanyagságának.
Minden dolgozó minket bámult, csak ritkán fordult elő, hogy személyesen kerestem meg valakit, általában nem jutott időm ilyesmire. A titkárnőmmel üzentem nekik vagy küldtem egy rövid tájékoztatót. Ennyi az esetek többségében elégnek is bizonyult, most viszont, egy ilyen komoly, fontos papír esetében nem hagyhattam szó nélkül a hiányosságokat.

Vissza az elejére Go down

Royston Holbrook

Royston Holbrook

Vér : aranyvérű
Kor : 35
Csillagjegy : Bak
Státusz : Mágusok Nemzetközi Szövetségének Brit Tagozata alkalmazott
Ház : Hollóhát
Fészek : Paeloris
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : házas
Karakterlap : Történetem
Zene : Not Now

Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Empty

Mr. Holbrook & Mr. Dolohov EmptySzer. Jún. 24, 2015 10:54 pm

Mr. Dolohov & Mr. Holbrook
Ha azt mondanám, hogy egyáltalán nem számítottam Mr. Dolohovra, nagyot hazudnék. Azt viszont tényleg nem gondoltam volna, hogy személyesen fog megkeresni. Ekkorát vétettem volna? Igen, nagy valószínűséggel igen. De egyszerűen nonszensz volt a feladat, amit elém adott. Még csak az kéne, hogy miattam okozzon egyetlen papír problémákat. Persze nem nekik, sokkal inkább nekünk, a kisembereknek. Meg a még nálunk is kisebbeknek.
A felettesemre emeltem a tekintetem. Nem volt rémült az arckifejezésem, értetlen vagy zavarodott. Tökéletesen tisztában voltam vele, hogy mit fog rajtam számonkérni és azzal is, hogy ezért valószínűleg mekkora fejmosást fogok kapni. Azt úgysem állíthatja meg, hogy elmondjam a véleményem. Hogy az állásommal játszottam volna? Nem hiszem. Túl jó munkaerő voltam, nyilvánvalóan nélkülözhető, mert mindenki az, de jó alkalmazott. Nem fognak kicsapni, ettől nem féltem.
Leraktam a tollat a kezemből, majd szó nélkül felálltam és elindultam kifelé az irodából. Éreztem magamon a tekinteteket, a sajnálkozókét, a meglepettekét, az értetlenkedőkét. Nem érdekelt, előbb-utóbb úgyis ők is értesülni fognak. -
Vissza az elejére Go down

Levin Dolohov

Levin Dolohov

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Bak
Státusz : Mágusok Nemzetközi Szövetségének Brit Tagozata osztályvezető, Walpurgis Lovagjai vezető
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Itt
Zene : Monster
Walpurgis Lovagja

Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Empty

Mr. Holbrook & Mr. Dolohov EmptySzer. Jún. 24, 2015 11:12 pm


Mr. Holbrook és Mr. Dolohov


Becsuktam magunk után az irodaajtót, majd átvonultunk a folyosó egy csendesebb részére. A beszélgetésünk cseppet sem volt bizalmas, de nem is tartozott másokra.
- Remélem sejti, miről szeretnék beszélni önnel. – Vártam pár másodpercet a folytatással, de arra már nem adtam neki időt, hogy válaszolhasson is. - Mélységesen megdöbbentett a leadott munkája, nem is értem, hogy nevezhette késznek azt, amit az asztalomra tett. Egyszerűen minősíthetetlen.
Ezek talán erős szavak egy hanyag munkára, de mivel tőle többet vártam, a papírok pedig nekem és a pártomnak rendkívül fontosak voltak, így nem szándékoztam visszafogni magam. A munka mellesleg egy körlevél volt és ezzel együtt egy konferencia programja, amit bátorkodtam rá bízni. A gyakorlati kivitelezést és a feladat oroszlánrészét magamra vállaltam, de úgy éreztem, az előmunkálatokat rá bízhatom. Egy nagyobb ázsiai delegáció érkezését vártuk következő hónapra, fel akartam újítani az MM régi jó kapcsolatát Japánnal és Indiával, a párt virágkorában komoly gazdasági és politikai kapcsolatban álltunk a két országgal, ez pedig igen sok pozitívumot tartogatott magában. Talán ez Holbrook számára nem volt fontos, sőt, egészen biztosan nem volt az, de nekünk kulcsfontosságú.
- Bizonyára nem érezte át a feladat súlyát, pedig hosszas mérlegelés utána arra jutottam, hogy ön a legalkalmasabb erre a kicsi, de annál fontosabb szervezésre. Merem remélni, hogy valamilyen hihető mentséget tud felhozni, mert sikerült nagyon kiábrándítania. Arról nem is beszélve, mennyi munkát adott nekem ezzel a malőrjével.

Vissza az elejére Go down

Royston Holbrook

Royston Holbrook

Vér : aranyvérű
Kor : 35
Csillagjegy : Bak
Státusz : Mágusok Nemzetközi Szövetségének Brit Tagozata alkalmazott
Ház : Hollóhát
Fészek : Paeloris
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : házas
Karakterlap : Történetem
Zene : Not Now

Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Empty

Mr. Holbrook & Mr. Dolohov EmptyHétf. Aug. 31, 2015 3:09 pm

Mr. Dolohov és Mr. Holbrook

Csendben hallgattam végig a mondandóját, nem akartam egyszer sem közbevágni. Tisztában voltam vele, hogy semmiféle ostoba mentegetőzéssel nem tudnám helyrehozni, amit elrontottam, de még csak javítani sem tudnék a helyzetemen. Rontani pedig nyilvánvalóan nem szerettem volna rajta. Amikor befejezte, egy darabig nem szólaltam meg, csak magamban mérlegeltem, hogy mit is kéne most tennem. Nem fogok elhamarkodottan cselekedni és olyat mondani, amit utána szinte azonnal megbánok. Ha ilyen típusú ember lettem volna, valószínűleg már nem itt dolgoznék. Lehet, sehol máshol sem, ilyen alkalmazottnak kevesen örülnek.
Kedvem lett volna visszaszólni valamit, nem voltam túl jó hangulatomban. De azért mégis, ezt nem tehetem meg. Egyrészt nem gondolhatok csak saját magamra, ha ne adj isten kirúgnának innen, nem lenne, aki eltartja a családomat. Másrészt pedig nem akartam tönkretenni, amit felépítettem eddig, számomra fontos volt a kép, amit a feletteseim és a kollégáim kialakítanak rólam. Inkább nem kockáztatom meg.
Vettem egy mély levegőt és lassan kifújtam.
- Elnézést kérek ezért a melléfogásért, uram -szólaltam meg végül. -Eluralkodtak rajtam az érzelmeim és az otthoni problémák jobban foglalkoztattak, mint az, hogy maradéktalanul végezzem el a munkámat. Nem tudtam kellően koncentrálni és odafigyelni, erre pedig használható mentségem nincsen. Többször nem fog ilyen előfordulni. -Annyira talán nem is volt hazugság...
Megfordult a fejemben, hogy arra kérem, hadd végezzem el újra, elölről a feladatot, de felesleges lett volna. Már kifutottunk a határidőből, nem lett volna esélyem ismét elkészíteni mindent úgy, ahogy kellett volna. Egyébiránt megalázó lett volna a helyzet.
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Empty

Mr. Holbrook & Mr. Dolohov Empty

Vissza az elejére Go down
 

Mr. Holbrook & Mr. Dolohov

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Royston Bray Holbrook
» Mr. Dolohov & Ms. Vitrol
» Mr. Dolohov & Mr. Dearborn
» Levin Dolohov
» Mrs. Wood & Mr. Dolohov

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Mágiaügyi Minisztérium :: Ötödik szint - Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztálya-