KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Levin & Angelina Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Levin & Angelina Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Levin & Angelina Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Levin & Angelina Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Levin & Angelina Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Levin & Angelina Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Levin & Angelina Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Levin & Angelina Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Levin & Angelina Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Levin & Angelina Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Levin & Angelina Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Levin & Angelina Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Levin & Angelina Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Levin & Angelina Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Levin & Angelina Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Levin & Angelina Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Levin & Angelina Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Levin & Angelina Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Levin & Angelina Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Levin & Angelina Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Levin & Angelina Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Levin & Angelina Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Levin & Angelina Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Levin & Angelina Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Levin & Angelina Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Levin & Angelina Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Levin & Angelina Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Levin & Angelina Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Levin & Angelina Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Levin & Angelina Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Levin & Angelina Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Levin & Angelina Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Levin & Angelina Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Levin & Angelina Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Levin & Angelina Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Levin & Angelina Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Levin & Angelina Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Levin & Angelina Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Levin & Angelina Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Levin & Angelina Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Levin & Angelina

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Angelina Lestrange

Angelina Lestrange

Vér : aranyvérű
Kor : 17
Csillagjegy : Vízöntő
Státusz : Hetedik évfolyamos diák, Walpurgis Lovagja
Ház : Griffendél
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : bonyolult
Karakterlap : Láss csodát
Zene : Lean on
Walpurgis Lovagja

Levin & Angelina Empty

Levin & Angelina EmptyHétf. Júl. 27, 2015 1:40 pm


Levin & Angelina
A páros oldal
Levinnel az utóbbi időben minden találkozásunkkor sötét varázslatokat gyakoroltunk. A közelharcra készített fel. Az elmúlt hónapban rengeteget fejlődtem, ezt éreztem magamon, és a helyenként elszórt elismerő bólintásait is hangos dicséretként könyveltem el, elvégre őt nem jellemzi az áradozás. A minimális elismerés, amit kaptam tőle, az is elég volt az önbizalmam szinten tartásához.
A legnagyobb elismerés, amit kaptam és kaphattam tőle, az volt, hogy magával hozott "terepre", ahogy ő nevezte. Egy mugli utcában sétáltunk, egymás mellett, és arról beszélt nekem, miért is hozott magával, és mit vár tőlem. Nem mondott sokat, de ittam a szavait.
Egészen máshogy viszonyultam hozzá, mióta megtörtént köztünk az a bizonyos incidens. Tényleg feltétel nélkül megtettem neki mindent, és bármilyen őrült feladatot is szabott volna ki nekem, teljesítettem volna. Talán a mai alkalom is ilyen lesz. Úgy tekintettem rá, a mentoromra, mint akinek korlátlan hatalma van fölöttem. S tényleg volt is neki, azt hiszem. Én magam adtam a kezébe, még azon a bizonyos napon. Hogy ő mennyire volt ezzel tisztában, nem tudom. Annyi biztos, hogy egy ujjal sem ért hozzám azóta. Pedig hogy vágytam rá, hogy megtegye... Bármit megadtam volna, hogy magam körül érezhessem a karjait.


Vissza az elejére Go down

Levin Dolohov

Levin Dolohov

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Bak
Státusz : Mágusok Nemzetközi Szövetségének Brit Tagozata osztályvezető, Walpurgis Lovagjai vezető
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Itt
Zene : Monster
Walpurgis Lovagja

Levin & Angelina Empty

Levin & Angelina EmptyHétf. Júl. 27, 2015 2:28 pm


Angelina & Levin


Eddig nem éreztem késznek Angelinat, hogy magammal hozzam terepre - és talán magamat sem. Amióta kiengedtek az Azkabanból, egyszer sem hódoltam régi jó szokásomnak, bár sokszor jutott eszembe, mit csináltunk annak idején a páros oldalon. Bellatrix volt ebben a legjobb partner, de őt a múltkori kihágása után eszem ágában sem volt magammal hozni. Erről az incidensről senki sem fog tudni rajtam és Angelinan kívül, gondoskodni fogok róla.
A muglik lakta utca páros oldalán sétáltunk, erőnek erejével sem lehetett volna átrángatni a túloldalra. A megszokás lehetett az oka talán. Igaz, sok évvel ezelőtt sem voltam hajlandó a páratlan számú házakat célba venni, jobban kedveltem a kettővel osztható számokat. A személyes kedvencem mindig a négyes számú ház volt, bárhova is mentünk. Ezúttal előre ellenőriztem a helyszínt, nem kockáztathattam meg, hogy bármilyen hibát vétsünk. Nyugodt környék volt, nem kellett semmi váratlan problémára számítanunk.
- Fontos, hogy mindig azt tedd, amit mondok. Nem veszélytelen, és gondolom, te sem szeretnél aurorokkal találkozni - magyaráztam. Nem tartottam valószínűnek az aurorok érkezését, de sosem lehetett tudni. Ezúttal az is csökkentette a veszélyt, hogy nem szándékoztam minden egyes ház fölé Sötét Jegyet lőni, ami nos... igencsak feltűnő jelenség volt. Kívülről most semmi sem fog látszani, a benti nyomokat pedig majd eltakarítjuk. Pontosabban eltakarítom, ezt a részét már nem akartam Angelinara bízni és nem is vártam el tőle, hogy megtegye. Az is hatalmas előrelépés lesz, ha a vacsoraparti részében aktívan részt vesz.
Egy percig sem kételkedtem abban, hogy az utasításaim szerint fog cselekedni. Eddig is mindent habozás nélkül megtett, amit csak kértem tőle, pedig az ötleteim nem nélkülözték a hajmeresztő részleteket. Nyilvánvaló, melyik volt a legmegdöbbentőbb mind közül. De nem ez volt az oka annak, hogy azóta nem ismételtük meg, mi több, hozzá sem értem. A mentora voltam, más dolgunk is volt. Ez természetesen nem azt jelenti, hogy a későbbiek során sem fog eszembe jutni. És én többnyire meg is valósítom, ami eszembe jut.
- Itt fogunk kezdeni - mutattam a kezemben tartott égő cigarettával a kettes számmal ellátott krémszínű házra. Családi ház volt, gondozott kerttel, a teraszon alvó brit kék macskával és egy kifejezetten ízléstelen szélcsengővel a bejárati ajtón. Milyen kedves...

Vissza az elejére Go down

Angelina Lestrange

Angelina Lestrange

Vér : aranyvérű
Kor : 17
Csillagjegy : Vízöntő
Státusz : Hetedik évfolyamos diák, Walpurgis Lovagja
Ház : Griffendél
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : bonyolult
Karakterlap : Láss csodát
Zene : Lean on
Walpurgis Lovagja

Levin & Angelina Empty

Levin & Angelina EmptyHétf. Júl. 27, 2015 3:14 pm


Levin & Angelina
A páros oldal
Ő is tudta, hogy az utasításai szerint fogok cselekedni, máskülönben nem hozott volna magával. Nem tudtam ugyan, pontosan milyen céllal jöttünk és mit szándékozunk csinálni, de volt egy olyan érzésem, hogy a muglik nem fogják megköszönni. Enyhe görcsöt éreztem a gyomromban. Még soha nem tettem... ilyesmit. Én sem voltam buta, nem feltételeztem, hogy csak néhány Levicorpust kell gyakoroljak a muglikon. Ha már eljöttünk ide, ami önmagában elég nagy kockázattal járt, komoly dolgokat fogunk tenni. Szabályosan összeugrott a gyomrom, mikor magam elé képzelek néhány megcsonkított, véres embert. Ha azokat kéne megöljem, akik ellen személyes indulat hajt, például a szüleim gyilkosait, gond nélkül meg tudnám tenni. Ezek az emberek viszont nem tettek ellenem semmit. Nem tudom, milyen emberek. Talán rengetegen fognak sírni utánuk, ahogy én is sírtam a szüleim után. Miért okozok én fájdalmat nekik, és annak a nem is tudom, hány embernek, aki gyászolni fogja őket? Mi jogom van nekem ehhez? Miért jó ez nekem? Miért jó ez Levinnek? Ez pusztán a kiképzésem része, vagy más célja is van? Nem találtam a válaszokat, de kérdezni sem mertem. Megesküdtem, hogy kérdés és feltétel nélkül teljesítem Levin utasításait, tehát így kell tegyek. Ő tudja, mit miért tesz, és vakon bíznom kell benne. Nem töltött el jó érzéssel az elkövetkezendő tetteim gondolata, de tudtam  hogy ettől függetlenül is meg fogom tenni őket.
Átnéztem a kerítés felett. Az első, amit észrevettem, egy szőrös macska volt a gondozott kerttel körülvett teraszon. Elfordítottam a tekintetem, és követtem Levint, be a kertbe.


Vissza az elejére Go down

Levin Dolohov

Levin Dolohov

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Bak
Státusz : Mágusok Nemzetközi Szövetségének Brit Tagozata osztályvezető, Walpurgis Lovagjai vezető
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Itt
Zene : Monster
Walpurgis Lovagja

Levin & Angelina Empty

Levin & Angelina EmptyHétf. Júl. 27, 2015 3:48 pm


Angelina & Levin


Becsuktam magam után a kertkaput, mindent úgy akartam hagyni, ahogy az érkezésünk előtt volt. Nem kelthetünk gyanút. Átvágtam a kerten, majd felsétáltam a teraszra és egy egyszerű Alohomorával kinyitottam az ajtót. A robbantás kétségkívül stílusosabb lett volna, de a legkevésbé sem észrevétlen. Arról nem is beszélve, hogy ez továbbra is Rod szakterülete volt, én inkább maradtam a saját kedvencemnél, a kaszabolóátoknál. Kinyitottam az ajtót és színpadias udvariassággal előreengedtem Angelinat.
- Hölgyek előre. - Ha bármilyen veszélyt sejtettem volna odabent, természetesen előrementem volna, azonban egy muglik lakta házban ettől nem kellett tartanunk. Különösen nem akkor, ha a lakók éppen békésen pihennek a nappaliban, ahogy azt kintről a felkapcsolt villany alapján megállapíthattam. Legrosszabb esetben puszta kézzel eshettek volna nekünk, de ezt egyetlen könnyed pálcaintéssel elintézhettük volna.
Beléptem a lakásba és érdeklődve körbepillantottam. Egy házaspár lakott itt, a kirakott fotókból ítélve csupán kettesben. A bekeretezett fotók a falakon lógtak, közös nyaralásokat, esküvőt, születésnapokat megörökítve. Nos, több ilyenben nem lesz részük. Megigazítottam az elferdült esküvői fotót, pár centivel lejtett a jobb sarka.
Furcsa, de még nem éreztem a gyilkosság előtti szokásos izgalmat. Tulajdonképpen nem éreztem semmit, és ezt kivételesen még én is furcsálltam. Kijöttem a gyakorlatból, mi tagadás... De ezen most gyorsan változtatni fogunk.
Angelina elé vágtam, elsőként akartam a nappaliba lépni.

Vissza az elejére Go down

Angelina Lestrange

Angelina Lestrange

Vér : aranyvérű
Kor : 17
Csillagjegy : Vízöntő
Státusz : Hetedik évfolyamos diák, Walpurgis Lovagja
Ház : Griffendél
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : bonyolult
Karakterlap : Láss csodát
Zene : Lean on
Walpurgis Lovagja

Levin & Angelina Empty

Levin & Angelina EmptyHétf. Júl. 27, 2015 5:24 pm


Levin & Angelina
A páros oldal
Leszegett fejjel követtem az ajtóig, ahol kelletlenül léptem elé. Csak egy pillanatra találkozott a tekintetünk, akkor is inkább elkaptam a fejem, és mereven néztem be a nappaliba. Kelletlenül léptem át a küszöböt, jobb kezemben a pálcámat szorongatva. A helyiségen csak sebtében futtattam végig a tekintetem, így is többet láttam, mint szerettem volna. Kicsit megnyugtatott, hogy Levin elém vágva lépett be a szomszéd szobába. Nem szívesen lettem volna én az első. Így legalább láthatom, mit tesz ő egy ilyen helyzetben, és én is úgy tudok tenni, vagy legalábbis van mire reagálnom.
Felrémlett a pillanat, mikor két éve megláttam a házunkba betörő aurorcsapatot. Borzongás futott végig a hátamon. Próbáltam a bosszúra gondolni. Arra, hogy ez a gyakorlat a bosszúhoz visz közelebb. Ez erőt és elszántságot adott.


Vissza az elejére Go down

Levin Dolohov

Levin Dolohov

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Bak
Státusz : Mágusok Nemzetközi Szövetségének Brit Tagozata osztályvezető, Walpurgis Lovagjai vezető
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Itt
Zene : Monster
Walpurgis Lovagja

Levin & Angelina Empty

Levin & Angelina EmptyKedd Júl. 28, 2015 11:48 pm


Angelina & Levin


A házaspár rémülten ugrott fel a kanapéról, a férfi azonnal a háta mögé tessékelte a feleségét. Védelmező gesztus, de nem megy vele sokra. Ha Greyback itt lett volna, bizonyára kiszagolta volna a rettegésüket, de ehhez nem kellett vérfarkasnak lenni: a rémült tekintetük mindent elárult. Nem tudták értelmezni a helyzetet, a rájuk szegeződő varázspálcát. Legilimenciával könnyedén ki lehetett volna deríteni, mit gondolnak most. De ez miért érdekelt volna? Ők csak a kellékei ennek az estének, a kutyát sem érdekli, mire gondolnak és mit éreznek.
Egyetlen pálcaintéssel arrébb löktem a férjet, másfél méterrel arrébb, a padlón kötött ki. Milyen puhány... Egy következő rontással elintéztem, hogy akárhányszor megpróbál feltápászkodni a földről, csúnyán elessen. Planta Lubricus, primitíven egyszerű varázslat, de annál szórakoztatóbb. És jelen helyzetben hasznos is, amíg én elszórakozom a nővel, addig a mugli férfi egész biztosan nem fog elmenekülni Angelina elől. Mert természetesen ez volt a felosztás.
Mikor a feleség megpróbált elfutni a konyha irányába, egy gyengébb kaszabolóátokkal őt is a földre kényszerítettem. Nagyszerű.
- Sose hagyd, hogy menekülőre fogják. Olyat nem játsszunk - fordultam Angelinahoz.

Vissza az elejére Go down

Angelina Lestrange

Angelina Lestrange

Vér : aranyvérű
Kor : 17
Csillagjegy : Vízöntő
Státusz : Hetedik évfolyamos diák, Walpurgis Lovagja
Ház : Griffendél
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : bonyolult
Karakterlap : Láss csodát
Zene : Lean on
Walpurgis Lovagja

Levin & Angelina Empty

Levin & Angelina EmptyCsüt. Aug. 06, 2015 10:11 pm


Levin & Angelina
A páros oldal
Kivont pálcával követtem Levint a másik szobába, ahol egy házaspár ugrott fel ijedten a közeledtünkre. Levin hamar nyilvánvalóvá tette, mi a dolgom: kezelésbe vette a nőt, meghagyva nekem a férfit. Oktató szavaira mereven bólintottam. Nincs menekülés. Persze, világos. Felemeltem a jobb kezem, és kimondtam egy átkot, ami a szemközti falnak csapta a pasit.
Két éve ezzel a varázslattal vágta falhoz az anyámat az egyik auror. A kimondott varázsige mélyen belevésődött az agyamba, és gyakran jut eszembe a puszta szó. Nem mindig társul hozzá rossz érzés vagy emlék, szimplán eszembe jut. Azóta is nagy előszeretettel használom, bár eddig csak gyengébb változatait engedtem meg magamnak.
Hogy örömet okozott-e látni a férfi fájdalmát? Nem, de negatív érzések sem társultak már hozzá. Megtettem és kész, nem éreztem igazából semmit.


Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Levin & Angelina Empty

Levin & Angelina Empty

Vissza az elejére Go down
 

Levin & Angelina

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius
» Adam & Angelina
» Levin & Bellatrix
» Angelina Mariah Lestrange
» Leo és Levin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Seholsincs :: Senkiföldje-