KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
A. Cecilia Avery Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
A. Cecilia Avery Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
A. Cecilia Avery Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
A. Cecilia Avery Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
A. Cecilia Avery Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
A. Cecilia Avery Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
A. Cecilia Avery Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
A. Cecilia Avery Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
A. Cecilia Avery Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
A. Cecilia Avery Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
A. Cecilia Avery Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
A. Cecilia Avery Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
A. Cecilia Avery Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
A. Cecilia Avery Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
A. Cecilia Avery Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
A. Cecilia Avery Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
A. Cecilia Avery Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
A. Cecilia Avery Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
A. Cecilia Avery Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
A. Cecilia Avery Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
A. Cecilia Avery Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
A. Cecilia Avery Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
A. Cecilia Avery Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
A. Cecilia Avery Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
A. Cecilia Avery Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
A. Cecilia Avery Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
A. Cecilia Avery Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
A. Cecilia Avery Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
A. Cecilia Avery Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
A. Cecilia Avery Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
A. Cecilia Avery Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
A. Cecilia Avery Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
A. Cecilia Avery Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
A. Cecilia Avery Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
A. Cecilia Avery Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
A. Cecilia Avery Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
A. Cecilia Avery Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
A. Cecilia Avery Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
A. Cecilia Avery Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
A. Cecilia Avery Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 A. Cecilia Avery

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Amelia Cecilia Avery

Amelia Cecilia Avery

Vér : aranyvérű
Kor : 25
Csillagjegy : Bak
Státusz : Feleség, kém
Ház : Mardekár
Párt : MM
Oldal : világos
Családi állapot : Bonyolult Kapcsolat (és Házas)
Karakterlap : A. Cecilia Avery Tumblr_m21w9stkuY1qzcnvbo1_500
Siralmas életvitel
A. Cecilia Avery Scarlett-johansson-charming-gifs-dolce-gabbana-the-one-commercial-final

Zene :
Imagine Dragons - Warriors
A. Cecilia Avery Scarlett-johansson-d-g1-o


A. Cecilia Avery Empty

A. Cecilia Avery EmptyHétf. Ápr. 13, 2015 8:56 pm



Amelia Cecilia [Yaxley] Avery




Becenevem:
Cecilia, Lia, Cecy, Ce.

Nemem:

Korom:
?? év

Születési évem:
1960

Csillagjegyem:
Bak / Vízöntő (január 19-20. éjjele)

Végzettségem:
Roxfort és (Plumonbea)

Munkahelyem:
Otthon ülő aranyvérű feleség, Kém

Státuszom:
Feleség, kém

Házam:
Mardekár

Fészkem:
(Saltusque)

Politikai elkötelezettségem:
Találd ki!

Oldalam:
világos?

Családi állapotom:
Házas és egy bonyolult kapcsolat

Patrónusom:
Felejtsd el, hogy valaha is látni fogod... (főnix)

Pálcám:
Szilva, főnixtoll, 12 és fél hüvelyk


Vérem

Aranyvérű, mert ennek szánt az a kegyetlen sors


Édesapám, Mr. Yaxley

Ki ne ismerné őt? Mindenki ismeri Yaxleyt és családot így nem mesélek róla. A legnagyobb csalódásomról az életemben. Ilyen apára egy lánynak sem szabad vágynia. A saját érdekeit nézi és a szerint dönt egy "nagyobb jó érdekében" egy nagyobb üzlet és kapcsolat kiépítése miatt. Add el a lányodat a befolyásod növelése, érdekében.


Édesanyám, Mrs. Yaxley

Egykor Rosier (és Black) család leánya ként jött világra. Az tökéletes szó nélkül eltűrő asszony, aki nem szól a gyermekei érdekében egy szót se. Hadd szenvedély el ők is az ő sorsát. Nem szól egy szót se, mert erre tanították és maradj hű férjedhez és légy a férjed mellett mindenben. Utálatos dolog, hogy egy anya nem áll ki melletted, és elárul téged.


Bátyám, Mr. Ifjonci Yaxley

A legidősebb testvér apám kegyeltje. Nem bírom a rókaképű arcát és úgy teljes egészében undorodom tőle.

A többi testvért úgy, ahogy kihagynám, mert ők se, ahogy Mr. Ifjonci sem érdemel különösebb megemlítést.


Férjem, Mr. Avery Uraság

Egy Azkabani börtön töltelék sunyi alak és azt hisz ő egy mindenható istencsászár. Nem ért el semmit azzal hogy apám el adott neki.
A testem az övé, de a lelkem nem. Várom azt a napot mikor elő veszik Nagy Úrral való bűnrészességgel őt és elítélik és a dementor-csók után. Jobb esetben szabad lehetek vagy apám átad egyik kegyeltjének, ami éppen rosszabb lesz.  



Mottóm

Azt hiszed ismered magadat és másokat? Hát, nagyon tévedsz.

"Én mindig megleplek téged."
"Tudás hatalom" - A tudásom az információk rendezett és kiértékelt összessége


Amortentiám

A halál keserű orrfacsaró illata, az élet és  a szerelem édes íze


Különös jellegzetességem

Sok színűségem, változatosságom, végzetes ártatlanságom, névtelen bátorságom, elhivatottságom, oklumencia-legilimencia, Bájital és Átváltozástan mesteri varázslataim és elszánt párbajozó képességem


Ami megnyugtat

Nincs olyan


Ami boldoggá tesz

Már nem létezik.


Ami bosszant

Minden, ami hozzájuk köthető
a múltam, rossz  és tétova döntései.


Ahol jól érzem magam

A titkos zugomban


Hobbim

Jótékonysági eseményeken való részvétel és sorolhatnám az egyéb pénz kidobási akcióimat.


Rossz szokásaim

cigaretta, néha túlzott alkohol fogyasztás (csak is a becsiccsentetségig), kétszínűség, hazudozások


Titkaim

Az információim


Legnagyobb félelmem

Egyszer rájönnek mindenre


Ami nélkül nem tudnék élni

nincs olyan, régen talán a családom nélkül a jólét nélkül


A családom nekem

Senkik. Lényeges tények az életemben. Végtelen sanyarúsággal meghintet múlt ajándékai. Undorodásom egy kis darabja.


Ha én nem lennék

Férjem, új feleség után nézne és apám bánkódna, hogy "unoka" nélkül hagytam.


Amit rólam beszélnek

A szelíd feleség, a halk hölgyemény, a kifogástalan feleség. A gyermektelen.


Amit szeretek magamban

Már rég eltűnt belőlem


Amit utálok magamban

Eltört a mécses bennem és elmondtam mindent anyámnak, pedig nem kellett volna.
A gyengeségem utálom magamba és közben az elesettséget és a tehetetlenséget utáltam magamba. Aztán felálltam és elkezdtem a halk háttérből figyelni, a legtöbb embert. A háttérből való figyelmet utálom magamba azt, hogy néha névtelenül merek lépni, de a saját védelmem érdekében és az aki vagyok így tisztán nem mer lépni, mindig csak az álca mögötti énem a bátor. Mint egy csúszómászó úgy cikázom az emberek között. Nem találom az igazi helyem az emberek között. Utálom magam mindent utálok magamba.


Kinézetem

Mit számít a kinézet bár mely varázslattal elrondíthatom magam. Bármely varázslattal megszépíthetem magam. Az, hogy szép vagyok nézőpont kérdése. Barnára szőkére vörösre festett hajjal bármikor feltűnhetek nem számít, mert mind jól áll nekem. Magasságom pont akkora amekkorát a gének által kaptam. Alakom a megfelelő és ott domborodik ki, aminek kell ahol kell. Úgymond tökéletes vagyok, és bármely férfi magáévá tenne. Én mégis szeretek más lenni és másképpen járni ha kell egy kicsit közemberek közzé vegyülni és a főzetek megteszik a hatását és a varázslataim is.


Múltam

Még maga Byron is irigyelné azt a megüresedett céltalan lelki állapotot, amiben létezem és élek. A spleen tökéletesen jellemzi az elmúlt pár évemet és az ital és a cigaretta napi fogyasztása a titkos könyvtárszobai zugom mélyén az egeket veri.

Soha sem hittem a mugli hercegnős Grimm mesékben, de néha elképzeltem, hogy a herceg fehér lovon elvisz a saját királyságába és vele élhetek együtt, míg a halál el nem választ hát a halál elválaszt minket már. Akkor belekezdek, a mesémbe az unalmas részeket úgyis átugrom. Miért meséljek olyan dolgokról, amik lényegtelenek. Most információ áradatot kapsz mesém által egy keserű életű királylányról.

Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy királyság, amely a befolyásos királyi vérű körökben mozgott így a szerelem és a maga az ilyen fajta házasság elvetett dolognak tartandó. Ez volt Yaxley-Királyi ház. A király pár gyermeki közt ott nevelkedett egy kislány is a maga ártatlan jóságában.
Na, ez vicc, akkor ugorjunk is tovább nem bírom mesélni így a történetemet neked talán régen el tudtam volna mesélni.

A ház beosztás, igen érdekes tud lenni és minden kis diák várja a hova kerül, a családomnak megvan a saját háza a családom, ahova századok óta kerülnek a diákok. Sirus Black előttem volt három emberrel és mikor meghallottam, hova került elkezdtem félni. Így apám és az ősi családi házunkat kértem és mondogattam magamba végig.
"Mardekár, Mardekár Mardekár." mint egy fohászt. A Teszlek Süveg is halott mindent és én is hallottam a morfondírozását.  "Nem oda való vagy ott csak szenvedni fogsz, rossz hatással lehet rád"
"Nem baj, nem baj, Mardekár az apám háza"
Végül döntött a süveg...

Folytatása következik, csak elszívok egy cigarettát...

Mikor elkezdesz érni, elkezdenek felfigyelni rád, az aranyvérű családok és a még meg nem állapodott férfiak. Én növekedtem szépségben és így futottak be apámhoz is az ajánlatok. Egy gyerek gondtalan örömét éltem az iskolában egy bizonyos napig. Szerelmes voltam és szerelmes is maradtam sokáig egy srácba. Mugli származású volt a legrosszabb, amit el tudsz képzelni egy arisztokrata kiskirálylány számára, ha ki akarod magad tagadtatni magad. Mindegy is. Imádtuk egymást és hát majdhogy nem oda adtam volna magamat neki, de bennem meg volt a gát, mint mindig.

Azaz igazi Yaxley-féle eljegyzésem volt tizenhat évesen. Ha már lettem a RBF vizsgáimat. Ünnepeld meg azt az évet mikor még nem vagy felnőtt és még a szüleid döntenek feletted. Avery házasság-kötési ajánlatával. Engem kérdezett, de apám válaszolt, helyettem. Avery sokkal idősebb tőlem majd nem hat év van köztünk, ami annyira nem számít, de akkor számított nekem.
Az nap este meglesett. Az első döfés fájdalmas és egy olyantól kapod meg ezt az élményt, akit igazából nem ismersz és sírhatnékod támad. Majd mikor a saját tulajdon testévered folytatja azt még rosszabb érzés lesz. Egymás közt élvezik, hogy dobálhatnak, és mint a deszka várod, mikor égsz el. Nem tudsz elmenekülni. Hisz zárva van az ajtó és te nem varázsolhatsz. Az bátyám és Avery két jó barát, akik tulajdon nőiket is megosztották egymással.

Aztán hetedik éved töltöd az iskolában és nem vidíthat fel még az imádott szerelmed sem.
"Szökjünk el?"- mondta olyan sokszor nekem. Én pedig, mint a tétova lélek és szerelmem rejtet kincseit elrejtettem a családom elől. "A család engem kötelez és megbéklyóz."

Meg volt az esküvő dátuma. Minden befejeztem a hőn szeretett Roxfortot. Anyám karjaiba menekültem egy héttel előtte és elmondtam minden bánatom. Azt gondoltam, hogy tökéletesen megért, és támogat, de titkon mindig is áruló volt és én voltam a legbalgább, akit a világ a földön hord hisz a nevét is elmondtam neki. Annak a nevét, akit már három éve minduntalan szerettem. A legszebb szemű prefektust és kviddics kapitányt.

Az esküvő napja. Mikor tudod, hogy nem menekülhetsz, de mégis menekülőre fogod, és ott van bátyád, az utálatos férjed és még egy pár barátja. Minden egyikről tudtam, hogy ott a jegy a karján felesküdtek Rá.
Már a kertben voltam és mind a négyen nyomomba voltak.
Mégis hová akartam futni? Nem akartam olyan élményt, mint egy évvel korábban. Semmit nem akartam tőle és tőlük. Mint egy mágikus fal húztak volna fel elém és körbe vettek. "A kis szukát, avagy a kancát be kell törni." Ott volt ő is az ketten fogták le őt és a Bátyám élvezte, ahogy a letép mindent a vőlegényem és mindezt szerelmem láttára tette, ahogy akaratom ellenére belém oltja nedveit. Végig kellett néznie és semmit nem tehet. Jött az esküvő és a legjobb formádat ad a vendégek előtt. Már a könnyek se csordulnak le arcodon, mert már a fájdalom, amit érzel rosszabb minden másnál. A halálodat kívánod, de ott nem lehetsz öngyilkos.

Párnappal később az újságok egy fiatal mugli származású varázslóról ír aki mugli módszerrel öngyilkos lett fel akasztotta magát. Búcsú levelében arról ír, hogy a kviddics miatt tette. Hisz nem azzal akart tovább tanulni. Tudom, hogy az egyik volt Avery barátai közül ez egy Imperiatus-átok alatt írhatta. Sosem ölte volna meg magát. Bosszút akartam. A revanzs elkerülhetetlen volt.

Várj egy pillanatot, mert muszáj innom és nem bírom Brandy nélkül tovább mesélni...

Azt hitte megtört engem, mert minden alkalommal az arcába mosolyogtam, és csináltam, amit kell. Közben ittam és iszom a kotyvalékaimat, hisz nem érdemli meg a gyermeket sem. Mintha nem lett volna semmi az esküvőnk előtt. Meg kapta az, amire vágyott egy tökéletes feleséget. Aki még okos is és hát beiratkozott az akadémiára is. Egzotikus nyelvelméleti szakra. Soha nem kezdhettem el.

A férj, aki Voldemortot szolgálja a báty, aki úgy szintén és az apa, aki megint csak hűséget esküdött a nagyhatalomnak. Minden férfi mögött egy nő áll. Igaz, mert ha a nő jól forgatja a lapjait. Tényleg a kezében kerülnek az információk és az információkkal mihez kezd, az csak rajta múlik. Sosem voltam halálfaló csak egy feleség, aki mindenről tudod egy testvér, aki mindenről hallott és egy gyerek, aki majdnem mindent látott. Meg tanultam sok fortélyt hisz otthon unatkoztam, míg távol volt a Minisztérium falain belül én pedig a kastélyba zárva éltem életemet, fogolyként.

Egy titkos szövetséges. Dumbledore volt az, akinek jelentettem folyton folyvást, híreket adtam tudtára. Ismerte történetemet, nem maradt titok előtte. Egy időben felajánlotta a rendbe lépést. Legszívesebben igent mondtam volna, de a józan ész azt diktálta, hogy nem így csak a rend titkos oszlopos tagja voltam, akiről volt igazgatómon kívül talán ketten tudtak.

Egyszerre láttam bele két oldal helyzetébe. Én csak azt akartam, hogy megfizessen mindenért, de nem tudom miért nem került el őt a törvényszolgáltatás, hisz az összes nevet köptem, az összes nevet kiszedtem belőle. Azt akartam, hogy szenvedjen mind apámmal kezdve a férjemig az össze mocsok. Öt éve annak már én pedig kifelé mutatom a jó feleséget és a gyerek nélküli nőt. Biztos a férjnek vannak gondjai vagy a szegény betegeskedő Ceciliának. Igen, néha beadom, hogy betegeskedek, legalább olyankor nem kíván a férjem, se magának és se az elmebeteg bátyám. Azóta elvesztettem a célt nincs bátorságom megölni magam. Még tizenhét évesen felvágtam az ereimet most már, ahhoz sincs meg a kedvem.

Dolohov és Lastrange kiszabadult. Hú, örüljön minden arany vérű és adjunk partit Yaxleyként nekik. Újra kezdtek mindent, de máshogy és igen Dumbledore felkeresett újból, legyek a szeme és a füle. Hát nem mondom meg milyen állapotban talált rá az egykori öt évvel ezelőtti párbajhősre. Igen az voltam jártam tikon más személyként párbajozni. Hisz megtanultam azt, amivel a kinézetemből egy másik embert faraghatok. Mégis mit akar, egy kiéget és hite vesztett nőtől, akiben az egykori bosszúvágy is eltűnt? Egyre bolondabb az öreg.

Hamuban fetrengek, és azt akarja, úgy csicseregjek, mint a régen, mert hisz benne meg van az erőm hozzá, hogy feltámadjak.
BOLOND az öreg, UTÁLOM A VILÁGOT és Avery mellett KIÉGTEM. Minden főnix egyszer meghal? Sosem figyeltem LLG órán, de ez itt meg szűnt létezni vagy nem akar újjá születni. (Addig biztos nem míg nem találok értelmet az élemnek, de így nem is fogok, mert nem is akarok.)

Most már takarodj el a titkos könyvtárszobámból, mindent tudsz! Merlinre kalapjá, tűnj már el!



Ha újrakezdhetném

Elszöknék otthonról nem érdekelve az sem, hogy a halál vár rám a kitagadással együtt.


Ha egy napig bármit tehetnék

Meghalnék vagy mindenkit visszahoznék az életbe, aki fontos volt nekem


Ha kitörne a háború

Én tudnám egyedül melyik oldalon állok is.


Ha meghalnék

akkor meghalnék és vége lenne az egésznek



Playby: Scarlett Johansson




Vissza az elejére Go down

Admin

Admin


A. Cecilia Avery Empty

A. Cecilia Avery EmptyKedd Ápr. 14, 2015 3:18 pm



Gratulálunk, házad a Mardekár!






Gratulálunk, fészked a Saltusque!






Szilva, főnixtoll, 12 és fél hüvelyk







Státuszod: feleség, kém

Vissza az elejére Go down
 

A. Cecilia Avery

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Offtopic :: Karakterek :: MM-