HomeHome  WeblapWeblap  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Vas. Szept. 10, 2017 5:20 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
by Andromeda Tonks
Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
by Alastair Travers
Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
by Caroline Mulciber
Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
by Admin
Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
by Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
by Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
by Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
by Evelyne Diggory
Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
by Lily Potter
Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
by Oliver McKinnon
Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
by Levin Dolohov
Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
by Tyler Whitehorn
Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
by Maisie Beverly
Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
by James Potter
Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
by Byron McLaggen
Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
by Brody Amherst
Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
by Harold Minchum
Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
by Harold Minchum
Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
by Jenessa Mulciber
Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
by Narcissa Malfoy
Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Az élő cikesz
by Eliot Makepeace
Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
by Dominic Linwood
Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
by Tyler Whitehorn
Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
by Admin
Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
by Oliver McKinnon
Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
by Levin Dolohov
Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
by Vanessa Dearborn
Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
by Caroline Mulciber
Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
by Caradoc Dearborn
Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
by Admin
Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
by Perselus T. Piton
Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
by Marlene P. McKinnon
Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
by Admin
Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
by Caspar Whitehorn
Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
by Admin
Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
by Admin
Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
by Admin
Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
by Admin
Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
by Jenessa Mulciber
Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm

Share | 

Pruedence E. Blackvillage

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vér : aranyvérű
Kor : 16
Csillagjegy : Skorpió
Családi állapot : Egyedülálló

Szer. Ápr. 15, 2015 7:05 pm

Prudence Elenor Blackvillage

Becenevem:
Prue, de ezt csak azoknak engedem használni kik igazán közel állnak hozzám. Más esetekben Pruedence.

Nemem:

Korom:
16 év

Születési évem:
XXXX

Csillagjegyem:
Skorpió

Iskolám:
Roxfort

Évfolyamom:
6.éve

Státuszom:
HAGYD ÜRESEN

Házam:
HAGYD ÜRESEN

Politikai elkötelezettségem:
MM

Oldalam:

sötét

Családi állapotom:
Egyedülálló

Patrónusom:
Nem hittem volna hogy amaz nagyszerű emberekhez mint én, olyan semmirekellő patrónust szán a sors mint egy egyszerű madarat. Egy hollót.

Pálcám:
HAGYD ÜRESEN

Vérem

Aranyvérű vagyok, családom több mint 600 éve töretlenül őrzi eme nagyszerű vérvonalat. A nagyapám, Percyval  Soloman Blackvillage emelte eme családot a nagy varázslócsaládok közé, kik évszázadok óta védték a nemes vérvonalat melybe születtek.

Édesapám, Soloman Timothy Blackvillage

Sosem tűrte azt hogy azt tehessem amit szerettem volna, de nem is vártam el tőle hogy ezt hagyja.Nem várhattam el ezt tőle, különben súlyos büntetést kaptam volna.Mindezek ellenére számomra remek apa , aki megtanította arra hogyan kell élnie egy aranyvérű hölgynek.

Édesanyám, Jessica Marie Trueworld

Édesanyám, Jessica Marie Trueworld igazi gondoskodó anya , talán még túlságosan is.Nem sokban különbözött apámtól, de legalább ebben az egy dologban igen.Családközpontú anya, aki csak értem él.

Mottóm

" Mindannyian tudjuk az időnk végességét, hogy minden nappal eggyel kevesebb van hátra, de valahogy a búcsú mégis a ködbe vész. "

Amortentiám

Hibiscuis és aloevera  gyengéd illata.

Különös jellegzetességem

Kiismerhetetlen vagyok és nem félek bevallani igen sokat költekezem, szeretek nagy luxusban élni.Sokak szerint tudok elbűvölő teremtés is lenni aki bátran számíthat megérzéseire.Nem tűröm a hazug, hamis embereket, ezért igencsak fejlett az intuitív képességeim.Tehát aki hazudik, ha nem is azonnal de rövid időn belül lebukik előttem.Kevés olyan makacs nő létezik a földön mint amilyen én vagyok, és ha egyszer eldöntök valamit nincs olyan ember aki abban megakadályozzon.Sokszor ha kihoznak a sodrombol nem lehet tudni meddig képes eljutni a haragom.
Kifinomult hölgy vagyok aki minden egyes részletre odafigyel és semmit sem hagy figyelmen kívül.Nem vagyok egy döntésképtelen kis cafka, aki képtelen elmondani másnak mit akar igazán.Mégis, nem félek bevallani hogy néha meginogok jómagam is egy-két dologban, hisz ez emberi dolog.Kitartó vagyok, ami minden szempontból nagyon jó.Hízelgésre felesleges fecsérelnie az időt, a szempillám sem fog rezdülni, és körültáncolni sem fogom, mindössze tekintetével nyársalom fel másokat , hogy meggyőződjek az igazságról. Felülmúlhatatlanul gőgős tudok lenni, hiszen tisztában vagyok saját különlegességemmel.

Ami megnyugtat

Nincs annál nyugtatóbb, mikor az ember elmegy a színházba és megnéz egy nagyszerű darabot, melyet még nagyszerűbb varázslók és boszorkányok írtak, s játszottak el.

Ami boldoggá tesz

Sosem hittem volna, hogy ilyen apróságokban látom majd meg a szépet, hisz jómagam olyan vagyok, mint a vihar utáni csend. Ridegséget, s megszállottságot tükröző szemekkel mérem a világot, azt hogyan változtathatnám meg… de visszatérve a lényegre ami boldoggá tesz, az nagy titok, Wales erdejében folytatott elmélyült séták.

Ami bosszant

Ha a közönséges sárvérű diákok próbálnak meg barátságot kialakítani velem. Hah, nevetséges.

Ahol jól érzem magam

Wales erdeinek egyike.

Hobbim

Furezian , a fekete fríz mén hátán való lovaglással töltöm el időm nagy részét, mikor lehetőségem van rá.

Rossz szokásaim

Rossz szokásaim közé tartozik, hogy ha ideges vagyok alsó ajkamat harapdálva kisebesítem azt.

Titkaim

Nincsenek.

Legnagyobb félelmem

Félek a haláltól.

Ami nélkül nem tudnék élni

A különféle varázstárgyak nélkül, melyeket születésnapjaimra kaptam a nagyapámtól.

A családom nekem

Nekem a legfontosabb, mindenekelőtt áll, nem hagynám cserben anyámat sem apámat, bármely szigorúk is voltak énhozzám. Mindent csak értem tettek.

Ha én nem lennék

Úgy vélem nem történne semmi.

Amit rólam beszélnek

Azt mondják az ostobák, elkényeztetett fruska vagyok, kinek csak a feneke alá tolják a galleont. Holott nem, aki ismer az tudja, mindenért amim van a családom és én is megszolgáltunk.

Amit szeretek magamban

Az a nagyszerű tulajdonságom; mely engem oly nagyszerű varázslóvá tesz, a realista gondolkodásmódom. Mely segít abban, hogy az életben helyt álljak mindenekfelett.

Amit utálok magamban

Hogy úgy kell viselkednem, ahogy azt apám elvárja. Hogy nincs bennem elég bátorság szembeszegülni akaratjával.

Kinézetem

Nem vagyok túl magas, sőt alig érem el a 165 cm-es magasságot. Rakoncátlan, hátközépig érő gesztenyebarna hajam van. Arcom és bőröm állandó sápadtságot tükröz. Szemeim mély barnák. S általában elegáns, vörös ruhákat öltök magamra.

Múltam

Nem beszélek sok mindenkinek a múltamról, hisz az nem tartozik másra csak családomra és rám.
Gyerekkorom nem volt a legszebb, nem volt mesébe illő, hol a gyermekeket szüleik úgy szeretik mint sehol mást a világon. Nem úgy gondoskodnak róluk, hogy hagyják bemocskolni ruháikat és a sárban hemperegve játszanak. Nem. Az én gyerekkorom volt az egyik legszigorúbb a világmindenségben…
Apám, Soloman Timothy Darkvillage olyan ember volt aki sosem engedte meg egyetlen lányának, azaz nekem, azt hogy a többi gyerekkel játsszon, s saját feje után menve fedezze fel amaz hatalmas világot. Nem hazudok, ha azt mondtam, rettegtem az apámtól, hisz a legkisebb hibát is súlyosan büntette. Ostorát előhozatva vert meg azért ha a vérmérsékletemhez nem méltóan viselkedtem… de hagyjuk is ezt most, inkább a következő kérdést!

Ha újrakezdhetném

Nem kezdenék újra semmit, mindent ugyanúgy tennék, mint ahogy azt eme életemben tettem.

Ha egy napig bármit tehetnék

Az emberek gondolatait olvasva, tudnám meg azok szándékát, s ha nem megfelelő, avagy nem a „jó” ügyet szolgálja, a gondolataikból kiszűrt információval állítanám s akadályoznám meg őket.

Ha kitörne a háború

Ha kitörne a háború, én , midőn oly hatalmas család sarja vagyok, azon cél érdekeit szolgálnám, mely nyertesként kerülne ki a csatából. S midőn amaz a sötét fél lenne, én azt a félt segíteném nagy buzgalommal.

Ha meghalnék

Ha meghalnék, testemet a tűz nyaldossa, s a belőlem maradt port szórják szét a Temze partján.

Playby: SZÖVEG

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Pruedence E. Blackvillage

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal