KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Mrs. Wood és Mr. Paulsen Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Mrs. Wood és Mr. Paulsen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Brock Kuzey Paulsen

Brock Kuzey Paulsen

Vér : félvér
Kor : 28
Csillagjegy : Bika
Státusz : Varázsbűn-üldözési Kommandó tagja
Ház : Griffendél
Fészek : Saltusque
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : Egyedülálló
Karakterlap : Tedd meg!
Zene : Katt,ha érdekel!

Mrs. Wood és Mr. Paulsen Empty

Mrs. Wood és Mr. Paulsen EmptyKedd Május 05, 2015 12:00 pm



 Beléptem a Szent Mungóba. A tegnapi eset után megfogadtam, hogy kivizsgáltatom magam egy gyógyítóval. Ha nem talál semmit, akkor irány egy mugli orvos.
Körülnéztem. Rengetegen voltak, de a többségük már csak gyógyítóra várt. Odamentem a recepciós hölgyhöz és kértem egy beutalót a Trauma osztályra, a 4. emeltre. Udvariasan megköszöntem és elindultam a liftek irányába. Közben megnéztem a papíromat. Egy bizonyos Catherine P. Wood-ot kell keresnem. A neve ismerős volt valahonnan, de nem tudtam, hogy honnan. Beléptem a liftbe. Egy kislány az anyukájával és egy idősebb varázsló volt csak bent. Furcsán néztek rám, de nem tudtam miért. Lehet, hogy teljesen egészségesnek hisznek, de messze nem vagyok az.
Kiléptem a liftből a negyedik emeleten és a nevet kezdtem el keresni az ajtókon. Ezen a szinten jóval kevesebben voltak, mint az átriumnál. Csak páran ültek a folyósokon.
Pár ajtóval később megtaláltam azt, akit kerestem. Megálltam a csukott ajtónál és bekopogtam, majd vártam a választ.

Zene:My song ||Megjegyzés: Remélem, jó kis szerep lesz^^

Mrs. Wood és Kuzey
€Thanks!
Vissza az elejére Go down

Catherine Wood

Catherine Wood

Vér : aranyvérű
Kor : 46
Csillagjegy : Kos
Státusz : Varázslati Traumák főmedimágusa
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : Házas
Karakterlap : Mrs. Wood és Mr. Paulsen Giphy
Életem értelmei

Zene : Mrs. Wood és Mr. Paulsen Tumblr_mzgwmkVZAJ1ss6wowo7_250
Az örök kedvenc


Mrs. Wood és Mr. Paulsen Empty

Mrs. Wood és Mr. Paulsen EmptySzer. Május 13, 2015 3:47 pm




Mr Paulsen és Catherine
Orvosi eset
Le betegedett két kollégám is és ketten kivettek egy hetes szabadságot is és most kell éppen bejönnie ilyen sok embernek. Hát én is beálltam a gyógyítok közé. Szerettem ezt a munkát különböző emberek jönnek betegséggel és problémákkal, amire én adjak gyógymódot. Tudta mindenki hol vagyok és a sürgős ügyeknél mindig tudták hol kell keresni. A visitelés után a súlyos tramumát szenvedőknél voltam, a legtöbb embert lelkileg meg viseli, ha egy Cruciatus átokkal sújtott Alice Longbottomot lát vagy egy maga tehetlen öreget, akit meg viselt egy rosszul végzet varázslat.
A rendelőben voltam és vártam az embereket. Egy furcsa nő jött be gyógyszer függő jött be gyógyszerért és kiderült nem bírja azt, hogy a férje csalja. Kibeszélte magából azt ami nyomta a lelkét. Az orvossága az volt hogy meg hallgattam őt és elpanaszolhatta a magánügyét. Megértően végig hallgattam, de ha úgy lett volna sosem hallgatom meg őt szó nélkül magán személyként elmondtam volna a színtiszta véleményemet.  Végül megint egyedül maradtam bereppent pár aláírandó és átnézendő dosszié is.
Kopogtattak. Újabb páciens.
- Szabad. - Mondtam kellemes nyugodt hangon egy pálca intéssel ki is nyitottam az ajtót az idegen előtt hogy betudjon lépni és majd be is csukom.
- Foglaljon helyet.
Nem ismertem a férfit, de látszott rajta, hogy egy sportos fiatal úrral van dolgom.



Words: 208|| Music: OP 37 || Note:- ||

©
Vissza az elejére Go down

Brock Kuzey Paulsen

Brock Kuzey Paulsen

Vér : félvér
Kor : 28
Csillagjegy : Bika
Státusz : Varázsbűn-üldözési Kommandó tagja
Ház : Griffendél
Fészek : Saltusque
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : Egyedülálló
Karakterlap : Tedd meg!
Zene : Katt,ha érdekel!

Mrs. Wood és Mr. Paulsen Empty

Mrs. Wood és Mr. Paulsen EmptyCsüt. Május 14, 2015 5:43 pm



 Az ajtó kinyílt, én pedig beléptem rajta. Velem szemben egy idősebb, de feltűnően csinos szőke nő ült. Tettem pár tétova lépést, majd a felszólítására leültem. Kissé ideges voltam,a lábaim egyfolytában jártak, a kezem is remegett.
Nem igazán tudtam, hogy hogyan kell viselkedni egy ilyen rendelőben, katona lévén nem igazán voltam beteges típus, csak a katonaorvosok éves rutinellenőrzésre kellett járnom. Korházban is csak másodszorra jártam.
- Jó napot ! A nevem Brock Paulsen. - mutatkoztam be intelligens módon. Gőzöm sem volt, hogy mit kell csinálnom ilyen esetben. - Azért jöttem, hogy vizsgáljon ki. Lehetséges, hogy poszttraumás stresszben szenvedek.
Nem kerteltem, rögtön megmondtam, hogy mit szeretnék. Idejövetelem előtt kicsit körbeérdeklődtem és a gyógyítónő volt a híresztelések szerint a legjobb a szakmájában. Ez nagyon megnyugtatott , bár egyáltalán nem voltam az ebben a szituációban.
Hátradőltem a széken és keresztbe tettem a lábaimat. A kezeim továbbra is folyamatosan remegtek, nem tudtam abbahagyni. Hirtelen a fejembe nyílalt egy éles fájdalom. A bal kezemet rögtön oda kaptam, de csak nem múlott el. Mostanában egyre többször jelentkezik, de csak ritkán veszek be gyógyszert, mert nem akarok rászokni. Remélem, hogy a doktornő meg tudja oldani a helyzetemet.

Zene:My song ||Megjegyzés: -

Mrs Wood & Kuzey
€Thanks!
Vissza az elejére Go down

Catherine Wood

Catherine Wood

Vér : aranyvérű
Kor : 46
Csillagjegy : Kos
Státusz : Varázslati Traumák főmedimágusa
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : Házas
Karakterlap : Mrs. Wood és Mr. Paulsen Giphy
Életem értelmei

Zene : Mrs. Wood és Mr. Paulsen Tumblr_mzgwmkVZAJ1ss6wowo7_250
Az örök kedvenc


Mrs. Wood és Mr. Paulsen Empty

Mrs. Wood és Mr. Paulsen EmptySzomb. Júl. 04, 2015 1:20 am




Mr Paulsen és Catherine
Orvosi eset
A páciens bemutatkozott nekem. Helyett foglalt és elkezdte taglalni, hogy poszttraumás stresszel küzd. Úgy szeretem azt, mikor megmondják mi a bajuk. Ezt általában a gyógyszer függők szokták tenni velünk és a kezdő medimágusok fel írják nekik a gyógyszert, mert el hiszik azt, amit mond a beteg.
- Miből gondolja ezt, Mr. Paulsen? - kérdezem meg az előttem ülő férfit.
Láttam az arcán a fanyar fájdalom jelét és ahogy oda kap a fejéhez a kezéhez. Megérzem, ha valaki színleli a fájdalmat és a férfi nem színlelte valós volt. Tudtam mi a dolgom elő vettem a pálcámat és magam a szekrényből elő kerültek egy üveg fájdalomcsillapító bájital a gyengébbik fajtából és egy finom almás és mentolos ízesítésű volt. Oda léptem hozzá és egy kis pohárka vizet adtam a kezébe, amibe pár csepp került az üvegből a vízbe.
- Igya meg! - Adtam ki az utasítás és vártam pár percet, hogy elmúljon a fájdalma. Vissza ültem a helyemre.
- Akkor kérem meséljen! Mi történt önnel és mi okozza a stresszét ? Egy halál eset vagy a munkahelyén érte a trauma, ha nem szeretne róla mesélni megértem azt is. - Mondom kedvesen érdeklődve a páciensről. Talán egy csoportos pszichoterápiás kezelésre kellene elküldenem őt? Mert az segíthet, ha másoktól is hallja azt, hogy mivel küzdenek. Még nem ismerem a velem ülő férfit, így erről még nem tudok, dönteni, de tudom, hogy egyedül nehéz megküzdeni az ilyen dolgokkal kell valaki, aki segít ebben neki.



Words: 218|| Music: OP 37 ||

©
Vissza az elejére Go down

Brock Kuzey Paulsen

Brock Kuzey Paulsen

Vér : félvér
Kor : 28
Csillagjegy : Bika
Státusz : Varázsbűn-üldözési Kommandó tagja
Ház : Griffendél
Fészek : Saltusque
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : Egyedülálló
Karakterlap : Tedd meg!
Zene : Katt,ha érdekel!

Mrs. Wood és Mr. Paulsen Empty

Mrs. Wood és Mr. Paulsen EmptyVas. Júl. 05, 2015 2:13 pm



 Nem igazán szeretek másoknak kitárulkozni, nagyon remélem, hogy nem egy csoportterápiára fog küldeni. Erős vagyok, meg tudom csinálni egyedül is. Ha meg nem, akkor keresek valakit, akivel őszintén beszélhetek és vészhelyzetben tud segíteni.
A fejem már nem fájt annyira, de azért elfogadtam a felém nyújtott fájdalomcsillapítót. Elvettem a doktornő kezéből és egy hajtásra felittam a tartalmát. Nem volt kellemetlen ízű, de azért ittam már jobbat is. Egyből enyhülni kezdett a fájdalmam, véglegesen viszont csak pár percel késöbb múlott el.
- Amint látja doktornő, minden jel arra mutat. Egyre gyakrabban "törnek be" a fejembe képek, nem tudok hetek óta normálisan aludni és ezt most nem a hölgyeményekre értem. Sokszor elfog egy szorongó érzés, de nem szokott sokáig tartani.. - kezdtem bele a beszélgetésbe. - Ezek mellett pedig édesapám is ebben szenvedett. A jelek szerint örököltem.
A fejfájásom már teljesen elmúlt. Nem tudom, hogy meddig tart a fájdalomcsillapító hatása, nagyon remélem, hogy jó darabig.
- Teljesen tönkreteszi a betegség az egész életemet. Már hetek óta nem tudtam elmenni csajozni pontosabban az a bizonyos Laura eset óta . Segítsen nekem, kérem.
Újra hátradőltem és figyeltem a gyógyítót.

Zene:My song ||Megjegyzés: -

Mrs. Wood & Mr. Paulsen
€Thanks!
Vissza az elejére Go down

Catherine Wood

Catherine Wood

Vér : aranyvérű
Kor : 46
Csillagjegy : Kos
Státusz : Varázslati Traumák főmedimágusa
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : Házas
Karakterlap : Mrs. Wood és Mr. Paulsen Giphy
Életem értelmei

Zene : Mrs. Wood és Mr. Paulsen Tumblr_mzgwmkVZAJ1ss6wowo7_250
Az örök kedvenc


Mrs. Wood és Mr. Paulsen Empty

Mrs. Wood és Mr. Paulsen EmptyPént. Júl. 17, 2015 9:56 pm




Mr Paulsen és Catherine
Orvosi eset
Hallgattam a férfi esetét és próbáltam megfejteni a személyiségét a testtartásából a beszéd hangneméből.
- Katona volt és az apja is harcolt?  - Kérdeztem meg a test alkatából erre tudtam következtetni.
- Badarság, hogy örököltette ezt a betegséget inkább erre való hajlamot örökölte. Van egy nagyon jó csoport terápia, amely a háborúban vagyis különböző harctérről visszatért katonáknak segít feldolgozni az eseményeket. Egy ilyen csoportos beszélgetést tudnék önnek is ajánlani először is.- gondoltam, hogy nem fog tetszeni neki az ilyen csoportos beszélgetés, mert nem tudna egy közösség előtt kitárulkozni, ezért úgy gondoltam, hogyha nem válik be a módszer, akkor egy lélekgyógyító kollégám egyéni elbeszélgetésre. Sajnos nem sokat tudok már így betegeket fogadni, de az egyik ígéretes kollégámra rá merem bízni a pácienst. Jó úton jár azzal, hogy be vallja magának, hogy beteg és szeretne ki gyógyulni belőle.
- Laura! - próbáltam higgadt maradni ,de nem sikerült. A Laura név mindig fel villanyoz.  Segítsek neki, de hogyan? Nem tudtam addig Paulsenre figyelni míg meg nem tudom mi történt kettejük között. Izgatottságomat próbáltam palástolni. Érdekel minden, ami Laurával kapcsolatos, igen nagy sikerrel el is tűnt kezdeti izgalmam. Mi történt kettejük között? Biztos voltam, hogy az én Lolácskámról beszél, de ki tudja lehet, hogy mégsem. Hallani akartam mindent - Kérem meséljen az esetről! - Nagyon kíváncsi voltam fel csillantak a szemeim, mindig is tudtam, jól tud választani, a lányom, ha egy férfiről van szó. Nem gondoltam bele, hogy kikosaraz egy személyt is, mert arról nem is akarok hallani. Elkezdtem figyelni a férfit. Még mindig nem adtam meg a meg felelő választ, hogy is győzhetné le a betegségét. Bizony, mert egyedül nem győzheti le a betegséget csak segítséggel.



Words: 218|| Music: OP 37 ||

©
Vissza az elejére Go down

Brock Kuzey Paulsen

Brock Kuzey Paulsen

Vér : félvér
Kor : 28
Csillagjegy : Bika
Státusz : Varázsbűn-üldözési Kommandó tagja
Ház : Griffendél
Fészek : Saltusque
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : Egyedülálló
Karakterlap : Tedd meg!
Zene : Katt,ha érdekel!

Mrs. Wood és Mr. Paulsen Empty

Mrs. Wood és Mr. Paulsen EmptySzer. Júl. 22, 2015 12:08 pm



 Kissé meglepett a doktronő válasza. Soha nem voltam az a típus, aki kitárná az érzelmeit. De hogy pont egy csoportterápiát ajánljon.. Én nem tudok a betegségemről beszélni mások előtt, még magamnak is csak nagyon nehezen ismertem be. Nem szeretném, hogy az emberek gyengének higgyenek.
- Pontosan, doktornő. Apám pár éve halt meg, előtte pedig évekig ezzel a betegséggel küdött.. - magyaráztam. - Bár jobban örültem volna egy egyéni foglalkozásnak vagy minek, de ha ön ezt javasolja, akkor elmegyek egy ilyenre.
Egyáltalán nem volt kedvem elmenni ilyen helyre, de tényleg meg akarok gyógyulni és ha ehhez ez kell, akkor azt fogom csinálni.
Felpillantottam és érdekes csillogást láttam a gyógyító szemében, amikor a Laura nevet kiejtettem. Ezt a jelenséget nem tudtam hová tenni..
- Öhm..nem igazán tudok róla sokat mondani. Valamelyik nap összefutottunk a Minisztérium edzőtermében és gondoltam, hogy elcsábítom. Mit ne mondjak, nem igazán jött be, egész végig elutasított. Mindegy is, nem adom fel, még próbálkozom. Párszor verekedtünk kicsit, pár csók elcsattant, lényegében ennyi. Az edzés után, amikor indultam volna vissza az irodámba, akkor kapott el egy ilyen "roham." Arra gondoltam, köze lehet ahhoz, hogy párszor koppant a fejem a padlón. Azóta elég gyakran jelentkezik... -  szedtem össze a gondolataimat.
Hátradőltem és illedelmesen vártam a válaszokat.

Zene:My song ||Megjegyzés: -

Mrs. Wood & Mr. Paulsen
€Thanks!
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Mrs. Wood és Mr. Paulsen Empty

Mrs. Wood és Mr. Paulsen Empty

Vissza az elejére Go down
 

Mrs. Wood és Mr. Paulsen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Brock Kuzey Paulsen
» Robin Blackburn & Kuzey Paulsen
» AlBert L. Wood
» Laura S. Wood
» Mrs. Wood & Mr. Dolohov

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Seholsincs :: Senkiföldje-