KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Tobias Wandson Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Tobias Wandson Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Tobias Wandson Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Tobias Wandson Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Tobias Wandson Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Tobias Wandson Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Tobias Wandson Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Tobias Wandson Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Tobias Wandson Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Tobias Wandson Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Tobias Wandson Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Tobias Wandson Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Tobias Wandson Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Tobias Wandson Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Tobias Wandson Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Tobias Wandson Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Tobias Wandson Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Tobias Wandson Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Tobias Wandson Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Tobias Wandson Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Tobias Wandson Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Tobias Wandson Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Tobias Wandson Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Tobias Wandson Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Tobias Wandson Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Tobias Wandson Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Tobias Wandson Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Tobias Wandson Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Tobias Wandson Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Tobias Wandson Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Tobias Wandson Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Tobias Wandson Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Tobias Wandson Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Tobias Wandson Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Tobias Wandson Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Tobias Wandson Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Tobias Wandson Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Tobias Wandson Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Tobias Wandson Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Tobias Wandson Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Tobias Wandson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Tobias Wandson

Tobias Wandson

Vér : félvér
Kor : 31
Csillagjegy : Bika
Ház : Hollóhát
Párt : EEP
Oldal : világos
Családi állapot : Vőlegény
Karakterlap : A nagy elme lapja
Zene : https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSUoK5-SZYFnXnt5f7WOsEHNFd3iZHYTYFUQSb0-BOZHUxJoAOITrPW9A

Tobias Wandson Empty

Tobias Wandson EmptyCsüt. Ápr. 09, 2015 4:43 pm




Tobias Wandson




Becenevem:
Tobi, ”Knightly", "Knight” (ezek iskolai becenevek, amik rajtam ragadtak), Barátnőm: Wándosz Mácshoszként és Liliomfiként nevez.

Nemem:
Férfi

Korom:
30 év

Születési évem:
1955

Csillagjegyem:
Bika

Végzettségem:
Roxfort, majd több akadémiának lettem tanulója.

Munkahelyem:
Spanyol, Francia, Olaszországban Legendás lényekkel foglalkozó munkám van.

Státuszom:
-

Házam:
-

Fészkem:
-

Politikai elkötelezettségem:
EEP

Oldalam:
Világos

Családi állapotom:
Eljegyzett

Patrónusom:
Oroszlán (mint egykor anyámnak)

Pálcám:
-


Vérem

Félvér


Édesapám, Stephanus Wandson

Félvér a Minisztériumban dolgozott sose árulta el nekünk, mivel foglalkozott. Boldog embernek mondhatta magát míg apám míg ki nem derült a legkisebb fiáról, hogy kvibli. Száműzték őt a birtokról, ahogy családi  hagyomány megkövetelte. Egy évre rá meghalt felesége Helena vagyis az anyám, akit szívből szeretet. Ezek után magára maradt két gyermekével Miriellel és velem. Sok titkot őriz és sokszor borús a kedve. Híres volt a minisztériumba, de már úgymond nyugdíjas korba lépett és elvonultan él otthon. Az auror, a halhatatlanok társaságának tagja, akik a kilencedik szinten dolgoznak. Mit rejteget az a szint? Mi miatt olyan paranoiás apám nem tudom, nem sokat oszt meg a múltjáról. Igazi kemény vágású férfi keményen és szigorúan nevelt minket. Mégis meg szeretete magát velem és nővéremmel is.
A mi kapcsolatunk nagyon laza szálon lóg a levegőben. Tiszteljük egymást és szeretjük is távolságtartóan egymást.
Sosem értettem meg miért kellett kitagadnia Charlest a családból és tudom anya abba halt bele hogy a tizenegy éves kisfiát nem maradhatott vele és ezt apu kemény családi hagyományokra hivatkozva tette. Hiba volt, mert akkor vesztett el engem is, mikor anyát el vesztette.


Édesanyám, Helena Wood

Wood aranyvérű család egyik legtehetségesebb boszorkánya volt. Anyaként is nagyszerű volt tudta, mikor mit kell tenni gyermekeivel. Kire mekkora feladatot bízhat vagyis házi munkákkal terhelt le, mert ne csak a házi manó végezze a munkát hanem a gyerek is tapasztalja meg a munka örömét és nehézségét. Mindig is a szeretett anya-fia köteléke volt köztünk. Akkor vesztettem el anyját, mikor apám száműzte Charlest. Nap, mint nap sírt anya már be se járt a minisztériumba dolgozni. Az iskolában értesültünk a halál híréről. Szerettem őt, mert sok  



Nővérem, Miriel

Az ikertestvérem. Az az érdekesség köztük, hogy nem egy napon születtünk Miriel éjfél előtt én éjfél után. Szoros testvéri kötelék van köztünk. Meg érezzük hogyha az egyik bajba esik. Nem sokat látom őt mert ő is mindig úton van. Mindketten szószerint járjuk  a világot. Miriel újságírásból él és nagyszerű riportokat készít meg vannak az elvei és ő az igazság feltárásáért van oda. Ha nem újságírónak adta volna a fejét szép pályát futhatott volna be a nyomozói területen is. Miért nem lett auror? Pontosan anyu miatt, szereti magában el rejteni a fájdalmat a szőnyege alá söpörni a bánatot.
Mindig is volt bennünk közös vonások, de azért különbség is akadt jó néhány például ez abból is látszik hogy két külön házba osztotta be a süveg őket.
Miriel megbízik bennem, mert tudja nem mondom tovább nem senkinek a titkait, így tudtam meg milyen balesetet és csúnya átkot kapott egy ismeretlen levelezőtársától. Próbálom felkutatni a gyógyírt a bajára, de nem talált még rá még. Az életemet adnám a testvéremért.


Öcsém, Charles

Egy évvel  vagy fiatalabb Mireltől és tőlem. Apánk kitaszította őt mikor kiderült, hogy kvibli. Haza csak, akkor tért mikor felesége meg halt és én felajánlottam neki hogy a kis boszorkány lányát Maria Lillát, hozza vissza a mi varázsló társadalmi környezetünkbe. Most a lánya az egyetlen az életében és tudom mennyire azt szeretné, hogy jól érezze magát gyermeke abba a környezetbe ahova ő soha nem tartozhatott igazán. Talpraesett volt mindig is a legügyesebb köztünk mindig tudta, hogyan érje el apánknál és anyánknál azt amit mind hárman szeretnünk volna. Miután száműzte őt ampám titokban tartottam vele a kapcsolatot engem az se érdekelt volna, ha engem is kitagad ebből a családból. Anyánk kedvence volt, nem tudom miért ő lett a kedvenc, de én is szerettem őt. Kedves és jó szándékkal osztotta meg velem a csokibékáját vagy más édességét, ezt sosem felejtettem el és amikor tudtam segítette őt, hisz gyerekkoromtól kezdve szoros kapcsolat alakult ki köztünk és ezt apánk el akarta vágni. Talán Marillán kívül én vagyok az egyetlen, akivel normálisan el tud beszélgetni. Mikor megházasodott és rá nem sokra jött a kislány, engem kért fel keresztapának. Nem tudom mi volt az oka, hisz én sem meg ő sem gondolta volna hogy mi lesz a kis lányból. Nagyra értékelem Charlest azért mert helyt áll a világban varázslat nélkül is.
Charles, van egy titka, amiről a lánya sem tud csak én.


Unokahúgom, Keresztlányom, Maria Lilla

a legifjabb a családban. Roxforti tanuló, jó képességű lány, bárki bármit mond meg van az ereje, hogy és nagyon szép. Szeretem őt ugratni a Teresa névvel, ahogy apám  szokta őt nevezni.
Olyan ő, mint egy kis tündér. Baráti kapcsolat van köztük és sok mindent megosztanak egymással. Meg vannak a mi közös titkaink.  Ha valami baj történne Charlesszal én lennék az elsődleges gyámja Marillának. Nem kényeztetem el, de megadok neki mindent, amit tudok. Az egyik kísérleti állatom nála van amely egy kaméleon színpigmentjeit vegyítettem egy rigóba így változtatja a színét a gazdájával való kapcsolat alapján.
Szegény elől van egy hatalmas titkom az apjával, de ezt sosem fogja megtudni. Pont úgy jó neki, ahogy tudja rákban halt meg az anyja és nem másban.


Menyasszonyom, Celestina

Rajtam kívül senki sem ismeri itt Angliában. Még be se jelentettem apámnak, hogy eljegyeztem egy nőt. Ha hozzám jön itt fog lakni Angliában és itt fog dolgoz. Szeretjük egymást érdekes találkozás volt a miénk talán ennyit elég is tudni róla. Ő az én rózsácskám.



Mottóm

Somniant magna et Confortentur et fortis!
"A gonosz köztünk van, ha nem küzdünk ellene, akkor rosszabbak vagyunk, mint bárki más a világban."
"Hiszek a szeretet győzelmében!"


Amortentiám

Celesztina rózsa illatú parfümé, hajának jellegzetes illata és a liliom


Különös jellegzetességem

Meglepődsz mikor azt mondom tudós vagyok, mert hisz egy tudós nem ilyen, mint én vagyok, hanem mondjuk ki az igazat az a sztereotípia járja hogy vézna és beteges külsővel rendelkeznek. Szóval nem az vagyok egy igazán erő teljes férfi, aki még mindig jó kedvel tanul.


Ami megnyugtat

Az az, hogy gondolkodom tehát vagyok, vagyis élek. Cogito ergo sum.


Ami boldoggá tesz

A munkám a keresztlányom és az öcsém, a nővérem, a hobbi állatkáimmal való foglalkozás.


Ami bosszant

Azok az én rosszul meghozott döntéseim.
A fekete sötét mágia használata


Ahol jól érzem magam

Mindenhol, ahol meg kapom azt, amit szeretnék.


Hobbim

Mindenféle állat keresztezési kísérleteket végzek erről persze van minisztériumi engedélyem is, a kísérletekről be is kell számolnom jelentés formájában.
„Egy igen érdekes rigó fajtát hoztam létre, amely gazdája és közte fen álló kapcsolati fejlődésével a hangját és színét
változtatja meg, mint egy kaméleon. Eleinte fekete később bármilyen más színben pompázhat és énekelhet. Megpróbáltam azt, hogy a lény a gazdájához hasonló érzelmeket fejtsen ki, de ez nem járt sikerrel, mivel ha túl melankolikus vagy halálra vagy szomorúságra törekszik  az állat gazdája. Megreked az állat abban az állapotban és végül elpusztul.”
Spanyol bikaviadalokra nagyon szeretek benevezni (persze álnéven)  járni és a bikafuttatásra is minden évben elmegyek.
Ezen kívül szereti az átváltoztatást mindenféle praktikáival játszadozni és a Defenzív mágiával is foglalkozik hobbiként.  


Rossz szokásaim

Harmincegy éves fejjel gyerekesen tudok, viselkedni. Makacsul ragaszkodom a dolgaimhoz.


Titkaim

Azok mások titkai vagyis nem mondhatom el.


Legnagyobb félelmem

Egyszer tényleg bolond leszek és elvesztem az eszem. Szeretteim meghalnak. Celesztina elhagy. Marilla, a keresztlányom nem lesz sosem boldog. Miriel betegségére sosem találom meg az ellenszert.


Ami nélkül nem tudnék élni

Az eszem nélkül és a szívem nélkül.


A családom nekem

egy megoldandó gordiuszi csomó, amit nem lehet elvágni.


Ha én nem lennék

Sokat veszítene a világ.


Amit rólam beszélnek

Egy bolond tudós.
Mit kísérletezik annyit?
Már megint tanul ez a Tobias Wandson.
Látszik, hogy a apja fia.
Egy ilyen egy sügér tudóst.


Amit szeretek magamban

Az eszemet, hogy semmit sem kellett igazán meg tanulnom, mert olyan az agyam mint a szivacs mindent megjegyezek és gyorsan felelevenednek bennem a régi emlékek. Nem kell mondanom, hogy a RAVASZ eredményeim mind kiválóak lettek.
Intelligencia és jól neveltség is szorult belém. Megbíznak bennem az emberek, mert tudják mennyire hű vagyok hozzájuk. Meleg szívű bátor férfi vagyok, kiállok mások védelmébe persze ésszerűen teszem ezt a legtöbb esetben. Tudom mikor van esélyem és tudom mikor nincs ilyenkor inkább vissza vonulót fújnék és megpróbálok társaimra és barátaimra is hatni, de ha kell végsőkig kiállok mellettük. kitartó vagyok és makacs is. Hogy szokta mondani apám? "a wandson -féle makacsság"
Kíváncsi természetem van nem olyan, mint rég volt gyermekként, de keresem még mindig az izgalmakat. Mirielt ezen a téren sosem fogom lekörözni.
Szeretem a természetet és a benne lévő titkokat szeretem feltárni. Nagyon jól ki jövök a gyerekekkel.
Tovább tudok lépni az egyéni problémáimon egy közösségi probléma miatt. Ez egyben utálom is magamban, mert ... (szerintem ezt nem kell kifejteni sokan értik a problémámat).
Lovagiasan viselkedek minden nővel, akivel találkozom udvarias és kimért tudok lenni. Egy igazi úriember rejtőzik bennem. Nyomozó alkat vagyok, igen diszkréten viselkedek ebben hasonlítok Miriel nővéremre. Meglátok sok összefüggést.
Sokszor kiszámíthatatlannak gondolnak, csak azért mert egy géniuszt nem értenek igazán meg az emberek csak egy másik nagy elme képes megérteni egy nagy koponyát.


Amit utálok magamban


Szokásom késni, nem vagyok az idők embere.
Sokat várok el magamtól egyszerre akar foglalkozni családommal és a munkámmal. Ez néha sikerül nekem néha nem. Nem tudok elszakadni úgy a munkámtól ahogy kell.
Zárkózottságomat, talán apámtól örököltem. Ő is elszigeteli magát a világtól. Nővérem sokkal nyitottabb a világ és az emberek felé nekem meg van a szűk réteg, akikkel nyitottan tudok beszélni.
Egyedül dolgozom sosem voltam igazán nagy csapat játékos az ilyen emberekről hírlik hogy kerülik a társaságot, de nem kerül nagy fáradságba másokkal össze dolgozni csak sok vitát szül az együtt működéskor a nézet eltéréseink. Lásd, Tempus nevű Főnixet is egyedül szelídítem már egy ideje, mert nincs, akit magam mellett meg tűrjek tudományos munkatársként.



Kinézetem

Barna szempár az arcomon, szép barna hajam van. Hosszú hajamat a lázadó koromban kezdtem növeszteni, apám szerint. Néha már ősembernek is nevez. Szakállamról ne is beszéljünk. Néha azért megtalál engem az olló és a borotva és olyankor rám se lehet ismerni.
Sportos vagyok nem egy tudós vézna alakját veszed észre rajtam. Hisz állatok és legendásnak mondható lények közt vagyok. Egy sárkány mellett sportosnak kell lennem.


Múltam

Mindig is én voltam a középső. Ezt élveztem a legjobban egészen 12 éves koromig, mivel anyám engem kímélt is meg nem is a munkától. Szerettem anyámat és az öcsémet is mindkettőjüket elvesztettem tizenévesen. Erre egyedül maradtam nővéremmel, akitől próbáltam mindig más maradni és különböző lenni tőle. Apám mindig is a családfeje volt, így tiszteljük, őt amennyire lehetett, de lázadozunk is ellene kapcsolatban voltam és vagyok is. Hiába volt kitaszított apám szemében Charles én mindig küldtem neki a félre tett pénzemből és megírtam mi történik velem igaz nem mindig írt vissza nekem, de örültem minden válaszának, amit magáról írt.
Csenevész koromban apám soha nem engedett minket a házunk és nagy kertünk kívül másfelé csavarogni, ha megszegtük ezt a szabályt, súlyos büntetéseket kaptunk általában tőle nővéremmel együtt. Soha nem hívhattuk át iskolatársainkat hozzánk, mert nem engedte nekünk pedig jócskán voltak barátaink. Az iskolában én csak úgy tudtam felhívni magamra a figyelmemet, hogy tanultam így lettem én prefektus és iskolaelső lettem. Miriel sok tevékeny dologban vett részt kviddics, köpkő csapattagként. Így én más felé orientálódtam a tanulás és az iskolában való kószálásokat és csatangolásokat élveztem roxforti éveim alatt. Láttam egy-két olyan esett, amelyeknél a
kisebbeket és a gyengébbeket bántották illetve sértegették hiába, hogy nem ismertem én a gyámoltalan oldalához álltam és máris hagyták őket.
Anyám és apám tehetsége megmutatkozott bennem, mivel mind gyakorlati mind elméleti színterein a varázslás tudományában elsajátítottam mindent mit lehetett és eredményesen vizsgáztam azokból a tárgyakból. Tanáraim több dolgot javasoltak végül a választásom, legendás és csodálatos lényeknél maradt, amelyeket nagyon szeretem. Iskola végeztével többször is meglátogattam Charles és Klarát Erdélyben, akik már házasságban éltek. Gyönyörű volt Klara ilyen nőt egyszer ad az élet ezerből vagy millióból egynek. Szerencsés volt vele Charles. Én is szívesen elvettem volna, ha előbb ismerem meg őt. Körül belül az előtt egy évvel, mikor Miriel kapta az átkot akkor született meg Maria Lilla. Charles megkért egy levélben legyek a keresztapja én pedig elfogadtam az ajánlatát. Miriel elmondta mi történt vele ez a hír nagyon lesújtott még engem is  és próbáltam segíteni rajta, de nem sokra mentem az ügyével kapcsolatban azóta se.
Sok akadémián tanultam egyszerre, és sok féle tudást összeszedtem. Plumonbea elvégeztem három szakot is. Értelmes mágikus lényismereti, Általános lénygondozói és Veszélyes lénygondozói szakokat még a mai napig más akadémiákon is tanulok most politikaitörténeti szakot végzek Rómában.
Szörnyű hírt kaptam Charlestól meghalt a felesége. Egyedül maradt a kis két éves Marillával és tudtam el kell mennem hozzájuk. Mikor megláttam őket kettőjüket, rájöttem, hogy tudom öcsémet és unokahúgomat hazavinni, akkor Marilla maga módján már kis boszorkány volt. Örültem neki, hogy hazatér öcsém és lánya. Apámról, akkor derítem ki, hogy ahogy sejtette Miriel Rejtély- és Misztériumügyi Főosztályon dolgozott sokáig.
Egy évre rá fel is vettek engem a mostani állásomba, ahol három országot járhatok be legendás lényekkel kapcsolatban dolgozva.
Pár éve beléptem egy pártba és aktívan részt veszek az életében igaz talán nem az nagy csapat játékos vagyok, de egy cél miatt talán jó összefogni más emberekkel.
Celestinával Spanyolországban találkoztam egy bikafuttatás alkalmával. Azóta vagyunk együtt és tervezzük már a bejelentést mindketten szüleink felé, hogy összekötjük életünket. Egy remélhetőleg közeli időpontban.


Ha újrakezdhetném

Charles velünk élne és édes anyám nem halt volna meg. Én meg talán a Roxfort igazgatóhelyettese lennék már.


Ha egy napig bármit tehetnék

Boldoggá tenném Celestinát, Mirielt és Marillát is.


Ha kitörne a háború

Nem foglalkoznék különösebben vele addig a pontig míg bele nem sodródik a családom, mert ha ők veszélyben vannak, akkor nekem ki kell mentenem őket.


Ha meghalnék

Eggyel kevesebb tudós élne a földön. Eggyel kevesebb lenne a gondolkodó ember a földön és elvesztenétek engem, aki egykor Tobias Wandsonnak neveztek.



Playby: Eoin Macken




Vissza az elejére Go down

Admin

Admin


Tobias Wandson Empty

Tobias Wandson EmptySzomb. Ápr. 18, 2015 11:19 am



Gratulálunk, házad a Hollóhát!






Gratulálunk, fészked a Saltusque!






Kocsányos tölgy, sárkányszívizomhúr, 12 és háromnegyed hüvelyk







Státuszod: Varázslény-felügyeleti Főosztály munkatársa

Vissza az elejére Go down
 

Tobias Wandson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Perselus Tobias Piton
» Maria Lilla Wandson-Reményesy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Offtopic :: Karakterek :: EEP-