KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Narcissa Malfoy

Narcissa Malfoy

Vér : aranyvérű
Kor : 30
Csillagjegy : Oroszlán
Státusz : családanya
Ház : Hollóhát
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mutasd magad!

Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Empty

Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy EmptySzomb. Május 30, 2015 6:23 pm


Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy


Lendületesen léptem be a Nimbus központi irodájába. Az előtérben megmondták, hogy Mr. Whitehorn csak előzetesen egyeztetett időpontokban fogad ügyfeleket, de csak legyintettem, hisz én előre egyeztettem időpontot. Nem tartottam fontosnak, hogy percekig rágódjanak rajta: igen, valóban öné ez az időpont, szólunk Mr. Whitehornnak... Nem. Ehhez nekem köszönöm, de nincs türelmem. A recepciós kislány legnagyobb kétségbeesésére már be is nyitottam a cégvezető úr irodájába. - Szép jó napot, Mr. Whitehorn. Narcissa Malfoy vagyok - mutatkoztam be mosolyogva, majd egy kierőszakolt kézfogás után egyszerűen leültem vele szemben. - A gyermekseprűikkel kapcsolatban lenne néhány észrevételem. A fiam öt éves, és megvettük neki a legújabb Nimbus modellt - a legújabb gyermekmodellt, természetesen -, de a férjemmel úgy véljük, nem megfelelő a biztonsági ellátottsága. A fiunk már többször leesett róla és minannyiszor lenyúzta a bőrt a könyökéről vagy a térdéről. Szerény véleményünk szerint a seprűnek túl magasan van a sebességhatára, és a repülés magassága sem kellően korlátozott, ahogy az ülégbiztonsága sem megfelelő. Mi a véleménye erről, Mr. Whitehorn? - Hátradobtam a hajam, és kérdőn, mondhatni követelőn néztem rá.
A fülemben méregdrága ezüstfülbevaló csillogott, a csuklómon ugyanilyen karkötő. A kezemben lévő ezüsttel bevont minitáskát feltettem az asztalta, de bal kezemmel továbbra sem engedtem el.
Vissza az elejére Go down

Caspar Whitehorn

Caspar Whitehorn

Vér : félvér
Kor : 34
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : Nimbus Racing Broom Co tulajdonosa
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mr. Whitehorn
Zene : Gold

Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Empty

Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy EmptySzomb. Május 30, 2015 6:46 pm


Nimbus Racing Broom Co


Mrs. Malfoy és


Mr Whitehorn



Próbáltam lélekben felkészíteni magam az üdítő találkozásra Narcissa Malfoy-al, de azt hiszem, ez egy halva született vállalkozás volt. Már fél órával a megbeszélt találkozónk előtt rám tört a mély letargia, amikor rágondoltam, micsoda megpróbáltatások várnak rám. Nem tudtam pontosan, miért akar találkozni velem, de azt biztosra vettem, hogy reklamálni szeretne. Mégis mi másért zargatna? Biztos nem gratulálni szeretne az új gyártmányainkért, legalábbis azok alapján, amit eddig hallottam róla.
Arra számítottam, hogy majd a titkárnőm bejelenti az érkezését, ehelyett viszont minden előzetes figyelmeztetés nélkül kinyílt a hatalmas irodám ajtaja és belépett rajta Narcissa Malfoy teljes pompában és életnagyságban. Felöltöttem a legkedvesebb mosolyomat, pedig az arckifejezését látva egyedül arra tudtam gondolni, bárcsak kiesne az ablakon. És ekkor még nem is tudtam, mit akar tőlem…
- Üdvözlöm, Mrs. Malfoy. Caspar Whitehorn – fogtam vele kezet. Nem akartam félbeszakítani a monológját, pedig már az első mondatával sikerült elérnie, hogy sírhatnékom legyen. A mosoly egyre kényszeredettebbé vált az arcomon. Ez a nő egészen bizonyosan nem normális. - Cégünk arra törekszik, hogy minél inkább kielégítse a vásárlók igényeit. Ennek ellenére van, amit legnagyobb igyekezetünk ellenére sem biztosíthatunk, és ezek közé tartozik a teljes biztonság. A gyermekseprűket elláttuk nem egy sebességszabályozó-és védőbűbájjal, így a gyermekek nem emelkedhetnek vele túl magasra, továbbá az esést is nagy mértékben tompítja. Természetesen a következő példánynál figyelembe fogjuk venni az ön által is említett szempontokat, azonban jelenleg az anyagbűvölés tudománya nem áll azon a szinten, hogy teljes biztonságot nyújthassunk a klienseinknek.

Vissza az elejére Go down

Narcissa Malfoy

Narcissa Malfoy

Vér : aranyvérű
Kor : 30
Csillagjegy : Oroszlán
Státusz : családanya
Ház : Hollóhát
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mutasd magad!

Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Empty

Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy EmptySzomb. Május 30, 2015 7:45 pm


Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy


- Nesze semmi, fogd meg jól - vágtam rá lesajnáló arckifejezéssel. - Akár ezt is válaszolhatta volna, azzal sem mondott volna kevesebbet. - Felsőbbrendű mozdulattal hátrasimítottam a hajam. - Nem vonom kétségbe a szavait, Mr. Whitehorn, a gyermekseprűk bizonyára többféle védőbűbájjal rendelkeznek, mégsem találom kielégítőnek őket. Szép dolog, hogy a Nimbus gyártja a leggyorsabb, legfordulékonyabb, legstabilabb és persze legdrágább versenyseprűket, de ha már gyermekeknek is készítenek modelleket, elsődleges prioritási szintre kéne emelniük a kisgyermekek testi épségének minden körülmények közötti biztosítását. Lehet rá törekedni, hogy kielégítség a vásárlók igényeit - idéztem az ő kifejezését - , de törekedni nem elég. Mondja kedves Whitehorn úr, mégis mi az a magasság, aminél tovább nem emelkednek a gyermekseprűik, és mi az a maximális sebesség, amit nem lépnek túl? - érdeklődtem fennkölt arckifejezéssel. - Ha minden igyekezetük ellenére sem tudják biztosítani gyermekem számára a teljes biztonságot, úgy vélem, nem igyekeznek eléggé.
Nem tűrhettem a gondolatot, hogy gyermekeimnek, Merlin ne adja, valami baja eshet. Pláne az én kedves kicsi Dracómnak, aki mindennél fontosabb számomra, s a család kis reménysugara. Virág a pusztaságban, szivárvány a zivatarban, fény az éjszakában.
Vissza az elejére Go down

Caspar Whitehorn

Caspar Whitehorn

Vér : félvér
Kor : 34
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : Nimbus Racing Broom Co tulajdonosa
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mr. Whitehorn
Zene : Gold

Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Empty

Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy EmptySzomb. Május 30, 2015 8:08 pm


Nimbus Racing Broom Co


Mrs. Malfoy és


Mr Whitehorn



Hogy fulladnál meg egy kanál vízben… Egy ezüstkanálnyi vízben…
- Sajnálom, ha önök számára nem tudtunk megfelelő modellel szolgálni. Ha esetleg lenne bármi elképzelése a probléma megoldását illetően, akkor repesve várom. – Hogy felejtenél el levegőt venni. - A kiszabott magasság két méter, ez úgy vélem, semmilyen baleset esetén nem okozhat komoly sérülést egy kisgyermek számára. A maximális sebesség a 10 km/h, ami nagyjából megfelel egy futó ember átlagos sebességének, tehát ez sem veszélyes a fia számára. Természetesen apróbb balesetek előfordulhatnak, de mégis melyik kisfiú nem üti meg magát? Bizonyára az ön fia is tanult az eséseiből és legközelebb már nem fog olyan módon megsérülni. Jelenleg ennél biztonságosabb és gyerekekre szabottabb seprűt nem talál a piacon, Mrs. Malfoy. Amennyiben nem készíttet saját megrendelésre, külön a fia számára egy modellt, nem fog jobbat találni. De az az igazság, hogy ennél korszerűbbet rövid időn belül nem lehetne előállítani. – Kivéve, ha kiüríted a fél gringottsi széfeteket, mert akkor nagyon fogunk sietni.
Milyen irritáló kölyke lehet! Még jó, hogy nem hozta magával, akkor már biztos a hajamat tépném. A fejemet tenném rá, hogy pont olyan hidrogénszőke, mint az apja. Pár év, és emellé még olyan arrogáns, sznob, hosszú hajú cicafiú is lesz. Nem találkoztam még túl sokszor Lucius Malfoy-al – hála az égnek! - , de azok mind emlékezetesek voltak. Nehezen viseltem el azt az embert, pontosabban sehogy. Amit pedig még most sem bírtam feldolgozni, az az a tény, hogy férfi létére hosszú hajat növesztett. Ez a legkevésbé sem férfias, az apja nem tanította meg neki? Talán eredetileg lányt akartak, csak nem úgy sikeredett…
Tehát gyűlöltem az egész Malfoy családot.

Vissza az elejére Go down

Narcissa Malfoy

Narcissa Malfoy

Vér : aranyvérű
Kor : 30
Csillagjegy : Oroszlán
Státusz : családanya
Ház : Hollóhát
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mutasd magad!

Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Empty

Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy EmptySzomb. Május 30, 2015 8:38 pm


Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy


- Természetesen van elképzelésem a probléma megoldását illetően - válaszoltam rögtön. - Felbonthatatlan munkaviszony valamint napi tizennégy óra munka a tervezőmérnököknek, minimális fizetéssel, amíg nem sikerül kiötölniük valami használhatót. Meg lennék lepve, ha ilyen körülmények között sem javulna a minőség és nem érnének el tökéletes biztonságot náhány héten belül.
Nem bírtam elviselni, ha valaki rest. Ha már pénzt kapnak, dolgozzanak is érte! Ha napi nyolc óra tétlenkedésért galleonezreket kapnak, miért is erőltetnék meg magukat? Motiválni kell az alkalmazottakat, máskülönben nem fognak dolgozni!
A tíz kilométer per órát többé-kevésbé elfogadható éréknek találtam, ezért a magasságkorlátba kötöttem bele. - Két méter?! Esett maga már két méter magasról? Két méter pont elég ahhoz, hogy a gyerek átforduljon zuhanás közben, és kitörje a nyakát! - Egészen felháborodott hangon beszéltem. - A gyermekseprűket korcsoportokra kéne osztaniuk. Ön is beláthatja, hogy ami egy nyolcéves gyereknek épp megfelelő, az egy háromévest életveszélybe sodorhat. - Hátradőltem a székben, arisztokratikusan magasra emeltem az államat, és újfent megigazítottam szőke hajkoronám elkószált tincseit.
Vissza az elejére Go down

Caspar Whitehorn

Caspar Whitehorn

Vér : félvér
Kor : 34
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : Nimbus Racing Broom Co tulajdonosa
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mr. Whitehorn
Zene : Gold

Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Empty

Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy EmptySzomb. Május 30, 2015 11:34 pm


Nimbus Racing Broom Co


Mrs. Malfoy és


Mr Whitehorn



Majd mindjárt odaadom a határidőnaplómat is, hogy az időmet is beoszthasd, hülye liba… Nem tudtam eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek. Felsóhajtottam és megmasszíroztam a halántékomat, mielőtt összeszedtem volna magam egy következő válaszra.
- Napi tizennégy óra munka minimálbérrel? Nem, ezt az ötletet nem áll módomban alkalmazni. Ilyen feltételek mellett még rabszolgákat sem dolgoztathatnék, Mrs. Malfoy, és azt bizonyára ön is tudja, hogy a rabszolgatartás törvénybeütköző. – Erre nem vettem volna mérget. Lehet, van egy csapatnyi afrikai szolgájuk a pincében, ha éppen ráunnának a házimanókra. „Zulu, főzz nekem egy kávét! Zulu, etesd meg a gyereket! Zulu, pucold ki a madárürüléket a pávák alól!” Igen, szinte hallom Lucius Malfoy hangján ezeket a mondatokat.
A következő kérdése, ha lehet, még jobban felidegesített. Két méter magasról, egy seregnyi védőbűbájjal nyilván senki sem törheti ki a nyakát. Én tudtam, milyen az, ha valaki leesik a seprűről és belehal. Láttam, amikor a bátyám szörnyet halt egy kis ártalmatlan kviddicsezés közben. Talán jobban tisztában voltam a biztonsági intézkedésekről, mint Narcissa Malfoy. Hisztis némber.
- Mrs. Malfoy… Eddig ön az egyetlen és feltételezem utolsó anyuka, aki panaszt tett a gyermekeknek gyártott seprűinkre. És merem remélni, hogy nem pusztán azért, mert a szülők nem mernek reklamálni. Eddigi tapasztalataim alapján az emberek a létező legkisebb hibáért is hajlandóak pereskedni, de eddig szerencsésen sikerült minden konfliktust elkerülnünk. Mindezek alapján úgy vélem, hogy az ön fia sincs életveszélyben. Ha a kisfiú bármilyen komolyabb sérülést szenvedett a seprű használata közben, természetesen hajlandóak vagyunk kártérítést fizetni önöknek. – Csak kotródjál már el innen.



Vissza az elejére Go down

Narcissa Malfoy

Narcissa Malfoy

Vér : aranyvérű
Kor : 30
Csillagjegy : Oroszlán
Státusz : családanya
Ház : Hollóhát
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mutasd magad!

Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Empty

Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy EmptyVas. Május 31, 2015 12:44 am


Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy


A rabszolgatartásra vonatkozó monológjára csak lekezelően legyintettem, és látványosan megforgattam a szemem. Gondolhattam volna, hogy ilyen beszűkült és kispolgári. Az igazán nagy emberek nem ismernek olyat, hogy tilos.
- Hogy én vagyok az első reklamáló szülő? Nos a maga helyében és is ezt mondanám. De tudja mit? Tételezzük fel, hogy valóban így van. Ebben az esetben komolyan el kéne gondolkozzunk rajta, mennyire nem figyelnek gyermekeikre a mai szülők. Tudja egy gyereket nem csak hagyni kell felnőni - mondván, felnő az magától is -, egy gyereket fel kell nevelni. Ebbe pedig beletartozik, hogy szülőként kötelességünk nekünk ügyelni a testi épségére, amíg neki nincs félelemérzete, sőt még jóval azután is. Látszik, hogy magának nincsenek gyerekei! Sajnálnám őket, ha lennének. - Egy cseppet sem érdekelt, hogy vannak-e gyerekei vagy sem, nem volt róla információm. Nem azon volt a hangsúly, hogy nincsenek gyerekei, hanem azon, hogy kioktassam, mik is egy szülő felelősségei.
Mikor kiejtette a száján az utolsó mondatot, melyben biztosított az esetleges kártérítésről, olyannyira kikeltem magamból, hogy épp csak nem pattantam fel a székről. - Kártérítést?! Hogy kártérítést?! Komolyan kiejtette ezt a száján? Maga komolyan azt képzeli, pénzzel kárpótolni tud érte, ha balesetet szenved a fiam? Úgy gondolja, összemérhető a kettő? Csodálkozom, hogy még nem adta el a gyerekeit! Mégis mit hisz, beérem ennyivel? Kártérítés! Hogy oda ne rohanjak, kártérítés! Szép dolog erre felépíteni egy céget. "Senki nem fog merni reklamálni, de ha mégis, legfeljebb fizetünk neki kártérítést." Büszke lehet magára, mondhatom. Kisgyermekek életével játszik! És mi számít egyedül? A pénz! Undorító! - A végletekig fel voltam háborodva. Micsoda egy pofátlan alak! Méghogy kártérítést fizet! Az eszem megáll!
Vissza az elejére Go down

Caspar Whitehorn

Caspar Whitehorn

Vér : félvér
Kor : 34
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : Nimbus Racing Broom Co tulajdonosa
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mr. Whitehorn
Zene : Gold

Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Empty

Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy EmptyVas. Május 31, 2015 1:21 am


Nimbus Racing Broom Co


Mrs. Malfoy és


Mr Whitehorn



A monológját mindössze egy mosollyal nyugtáztam, nem éreztem szükségét annak, hogy felvilágosítsam mindhárom gyerekem létezéséről. Nyilván nem is érdekelte, csak ki akarta dühöngeni magát és elhordani az összes szülőt felelőtlennek. Erre egyszerűen, ha akartam volna sem tudtam volna válaszolni.
Ennek a nőnek kezeltetnie kéne magát. Sürgősen és minél komolyabban.
A következő kifakadása már csak hab volt a tortán, egy pillanatig tényleg azt hittem, hogy átnyúl az asztalon és megkísérel megtépni. Pedig a jó szándék vezérelt, mikor felajánlottam neki a kártérítés lehetőségét. És engem nagyon ritkán vezérelt puszta jóindulat.
- Elnézést, ha esetleg megsértettem, nem állt szándékomban. Csupán szerettem volna biztosítani az együttműködésünkről, sajnálom, ha félreértettük egymást. De továbbra is csak azt tudom mondani, hogy a fia élete nem forog kockán. Ha nem sikerült meggyőznöm, akkor ez esetben szörnyen sajnálom, de nem tudok segíteni önnek. Arra viszont jobb, ha felkészül, hogy amennyiben a fia továbbra is lelkesedne a repülésért, egyre veszélyesebb seprűkre kell felülnie. Már amennyiben nem szeretné örökké gyerekekre méretezett játékseprűkön látni, mert akkor szerencsére még kevésbé kell érte aggódnia. – Bárcsak belehalnál az aggodalomba… Minél hosszabban és gyötrelmesebben. - Esetleg megkérhetné a fiát arra, hogy legyen óvatosabb a seprűvel. Ez talán egy egyszerűbb megoldás lenne, mit kifejleszteni egy teljesen új seprűt.
Mert hogy ez eddig nem jutott eszébe, az egész biztos.

Vissza az elejére Go down

Narcissa Malfoy

Narcissa Malfoy

Vér : aranyvérű
Kor : 30
Csillagjegy : Oroszlán
Státusz : családanya
Ház : Hollóhát
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mutasd magad!

Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Empty

Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy EmptyVas. Május 31, 2015 11:38 am


Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy


- Így van, próbálja csak másra hárítani a felelősséget! - Sértetten hátravetettem a fejem. - Mindig az a legegyszerűbb megoldás. - Hogy esetleg én is pont azt tettem? Neeeem, közel sem. Ha már fizettem a termékéért, szolgálja ki az igényeimet, ez így működik! - Magának, mint a Nimbus Broom Corporation vezetőjének megkerülhetetlen feladata lenne a piaci igények folyamatos figyelemmel kísérése, s becsapott vásárlói panaszainak, valamint további igényeinek figyelembe vétele, s azok feltétel nélküli kárpótlása valamint kielégítése. Nos, a panaszaimat már elmondtam, következzenek az igényeim! - Mézesmázosan rámosolyogtam. Előredőltem, és arisztokratikus mozdulattal feltámasztottam mindkét alkaromat az asztal lapjára. - Szeretném kicseréltetni a fiam seprűjét, hátha csak az a darab műszaki hibás. Szeretnék továbbá egy korlátlan összegű vásárlási utalványt, amit bármikor, bármennyi alkalomra elosztva felhasználhatok bármelyik üzletében meghatározatlan lejárattal. Ezen felül szeretnék egy egész napos gyárlátogatást a fiam és saját magam számára az ön személyes vezetésével, hogy megtekintsük, valóban előírásszerűen készülnek-e a seprűk. Ha mindezeket nem teszi lehetővé, sajnos kénytelen leszek az ügyvédemhez fordulni.
Hogy nincs igazam? Na és? Ha Belláék nevét tisztára tudtuk mosni a Wizengamot előtt, egy ilyen pitiáner pert ne nyernék meg? Ő fog rosszul járni, ha nem teljesíti a követeléseimet. Én nem veszítek.
Vissza az elejére Go down

Caspar Whitehorn

Caspar Whitehorn

Vér : félvér
Kor : 34
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : Nimbus Racing Broom Co tulajdonosa
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mr. Whitehorn
Zene : Gold

Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Empty

Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy EmptyVas. Május 31, 2015 3:02 pm


Nimbus Racing Broom Co


Mrs. Malfoy és


Mr Whitehorn



Mire hosszú monológja végére ért, rendkívül közel álltam ahhoz, hogy zokogásban törjek ki. Miért ver engem a sors ezzel a nőszeméllyel? Miért nem lehet egy unalmasan átlagos napom? Bárcsak keresztben lenyelne egy baziliszkusz. Vagy őt. Csak ne egyszerre mindkettőnket, nem akarom, hogy még a haláltusám kellős közepén is őt kelljen hallgatnom.
Már nem is fáradoztam bájmosollyal, csak az asztalra könyököltem és a tenyerembe temettem az arcom. Mégis mi jöhet még? Arra kér, hogy zárassam be a gyárat? Halálosan megfenyeget és kést szegez a torkomnak? Megkér, hogy fektessek be a pávatenyészetükbe? Ezek után már semmin sem lepődtem volna meg.
- Nézze, Mrs. Malfoy… A követelései közül egyedül az elsőt tudom teljesíteni. Természetesen örömmel kicseréljük a fia seprűjét és választhat mellé bármit, ami tetszik neki. De az ön által említett vásárlási utalványt egyszerűen nem hagyhatom jóvá, gyárlátogatásról pedig szó sem lehet. Hölgyem, egy seprűgyár nem játszótér, nem egy kisfiúnak való hely. Ott komoly munka folyik, a munkások mind magasan képzett szakemberek, akik tisztában vannak a megfelelő óvintézkedésekkel és természetesen az előírt védőruházattal is rendelkeznek. A seprűgyártás egy bonyolult és nem egészen veszélytelen folyamat. Az önök érdekében nem engedélyezhetem a látogatásukat, remélem megérti.  
Hogy száguldana át rajtatok egy-egy Nimbus 1700… A fiadnak is könnyebb lenne, ha nem kéne egy ilyen kretén családban felnőnie. Nagyon sajnáltam azt a nyomorult gyereket. Eddig csak az apja miatt, de ma meggyőződhettem arról, hogy az anyja ezerszer rosszabb. Vajon mennyit fizetnek azért, hogy még egyiküket sem csukták le vagy rakták gumiszobába? Ez a retardáltság vajon genetikailag öröklődik? Remélem nem, mert akkor vészesen szaporodnak a kis tejfölszőke ivadékok…

Vissza az elejére Go down

Narcissa Malfoy

Narcissa Malfoy

Vér : aranyvérű
Kor : 30
Csillagjegy : Oroszlán
Státusz : családanya
Ház : Hollóhát
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mutasd magad!

Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Empty

Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy EmptySzomb. Jún. 06, 2015 11:25 am


Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy


Érdeklődve hallgattam. - Szóval kicserélik a fiam seprűjét, és bármit választhat mellé, ami csak tetszik neki. - Egy pillanatig mérlegeltem, mennyit engedjek a követeléseimből. Talán Draco jobban örülne néhány kviddicses ajándéknak, mint egy gyárlátogatásnak. És különben is, egy ilyen gyárban sok a munkás, kevés az oxigén, és bizonyára rengeteg betegség terjeng a levegőben. Még csak az kéne, hogy az én kicsi Dracóm elkapjon valamit, vagy én fertőződjek meg. - Rendben van. Elengedem a másik két követelésemet, de szeretném, ha helyettük kapnék a fiamnak egy teljes védőfelszerelést, természetesen az ő méretében. Ez a feltétele annak, hogy egyeszségre jussunk. - Elégedetten hátradőltem a széken, és győzelemtől sugárzó tekintettel néztem Mr. Whitehorn szemébe. Erre nem mondhat nemet. Ha mégis azt tenné, tényleg elperelem tőle az összes pénzét és az egész gyárát.
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Empty

Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy Empty

Vissza az elejére Go down
 

Mr. Whitehorn & Mrs. Malfoy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Tyler Whitehorn
» Caspar Whitehorn
» Narcissa Malfoy
» Mr. Malfoy & Mrs. Tonks
» Narcissa Malfoy kapcsolatai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Seholsincs :: Senkiföldje-