KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Caspar & Caradoc Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Caspar & Caradoc Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Caspar & Caradoc Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Caspar & Caradoc Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Caspar & Caradoc Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Caspar & Caradoc Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Caspar & Caradoc Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Caspar & Caradoc Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Caspar & Caradoc Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Caspar & Caradoc Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Caspar & Caradoc Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Caspar & Caradoc Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Caspar & Caradoc Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Caspar & Caradoc Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Caspar & Caradoc Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Caspar & Caradoc Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Caspar & Caradoc Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Caspar & Caradoc Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Caspar & Caradoc Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Caspar & Caradoc Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Caspar & Caradoc Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Caspar & Caradoc Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Caspar & Caradoc Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Caspar & Caradoc Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Caspar & Caradoc Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Caspar & Caradoc Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Caspar & Caradoc Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Caspar & Caradoc Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Caspar & Caradoc Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Caspar & Caradoc Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Caspar & Caradoc Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Caspar & Caradoc Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Caspar & Caradoc Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Caspar & Caradoc Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Caspar & Caradoc Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Caspar & Caradoc Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Caspar & Caradoc Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Caspar & Caradoc Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Caspar & Caradoc Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Caspar & Caradoc Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Caspar & Caradoc

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Caradoc Dearborn

Caradoc Dearborn

Vér : félvér
Kor : 36
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Reggeli Próféta főszerkesztő
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : házas
Karakterlap : Caspar & Caradoc Profgif
Zene : Parasite's Lust

Caspar & Caradoc Empty

Caspar & Caradoc EmptySzomb. Ápr. 25, 2015 7:47 pm

Caspar és Caradoc
A Nimbus Racing Broom Co újabb méregdrága versenyseprüt dobott a piacra. Egyértelmü volt, hogy én ott leszek a bemutatón és nem, nem azért, hogy az elsök között készíthessek interjút Caspar Whitehornnal és elsöként dobjak fel egy cikket róla a sportrovatban már másnap. Nem, ezt másra bíztam. Egy roppant csinos és nagyon ambiciózus újonc lányt küldtem oda, hogy beszélgessen a cégtulajdonos úrral. Így persze foghattam arra, hogy az ö munkáját kísérem figyelemmel és miatta vagyok itt, hogy lássam, rendesen dolgozik-e. Holott egyáltalán nem erröl volt szó. Csupán ki akartam használni a lehetöséget, hogy beszélhessek a mi egyetlen Whitehornunkkal.
Barátok voltunk. Vagy valami olyasmi. Furcsa lett volna legjobb barátoknak nevezni magunkat, mert egyrészt messze volt még az attól, másrészt meg nekem és a hozzám hasonlóknak nem igazán akadtak barátai. Caspar mégis más volt, ö azon kevesek közé tartozott, akikre barátomként utaltam, pedig talán nem is volt az más emberek szemeivel nézve. Nem igazán tudtam megállapítani de végül is, ez annyira jelentéktelen, hogy inkább nem is fecsérlem rá tovább a szót. A Roxfortból ismertük egymást, két évvel járt alám és szintén hollóhátas volt, ahogy én is, utána pedig még egy évet egyazon fészekben töltöttünk. Ugyan akkor én már végzös voltam és sokkal inkább lefoglalt Vanessa mint mások. De ennek ellenére ott is jóban voltunk. Már az elejétöl megtaláltuk a közös hangot és ö volt az, akivel a legtöbbet beszéltem. Hiába volt fiatalabb nálam. Gyerekkorban nyilvánvalóan az a két év is sokat számított.
Megvártam az elöadás végét, aztán még azt is, amíg a tömeg eltünik és a saját újságíróm elcseverészik Casparral. Bevallom, eléggé zavart, hogy ennyi idöt elvesznek tölem, annyi azért nem volt, hogy a fél napomat itt töltsem. Vártam, hogy végezzenek és végre beszélhessek vele. Ideje volt már, hogy sorra kerüljek. Úgysem maradok sokáig, igyekszem majd vissza a szerkesztöségbe, egy-két cikk még hiányzik a holnapi lapból. Többek között ezé a kislányé is.
Vissza az elejére Go down

Caspar Whitehorn

Caspar Whitehorn

Vér : félvér
Kor : 34
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : Nimbus Racing Broom Co tulajdonosa
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mr. Whitehorn
Zene : Gold

Caspar & Caradoc Empty

Caspar & Caradoc EmptyVas. Május 17, 2015 3:04 pm


Nimbus Racing Broom Co


Caradoc és Caspar



Nem csalódtam Caradocban, ismert már annyira, hogy a tökéletes újságírót küldje hozzám. Nem a legtehetségesebbet, nem a legszimpatikusabbat, hanem a legcsinosabbat. És ezzel valóban elérte, amit akart, nem pattintottam le a lányt két mondat után, bár maga az interjú inkább hatott flörtként, mint tényleges riportként. Nem voltak komoly szándékaim, inkább csak magamat szórakoztattam ezzel, bár a zöldfülű kislánynak kétségkívül imponált az irányába tanúsított érdeklődésem. Majd idővel megtanulja, hogy ennek nem szabad bedőlni.
Mikor ráuntam a beszélgetésre és kezdett fájni a fejem a századjára elhangzó Nimbus Racing Broom Co. névtől, egy frappáns mondattal lezártam a beszélgetést. Bőven elég volt mára a bemutató, nem akartam még több időt erre fecsérelni. A bemutatót felesleges lenne hosszasan bemutatnom, pontosan úgy zajlott, mint bármikor máskor. Elmondtam egy előre megírt, sablonos beszédet, amelyben az új seprűnket éltettem, majd egy profi kviddicsjátékos saját tapasztalatait mesélte el az új árucikkel kapcsolatban, rövid szemléltetéssel is megtűzdelve. Ez mégis kit érdekel? Na, ugye…
Amint megpillantottam Caradocot, halvány mosoly húzódott az arcomra.
- Legközelebb is szőkét küldj – jegyeztem meg derűsen, mit sem törődve azzal, hogy az újságíró lány tőlünk nem messze pakolászta a holmiját. - Néha még mindig meglep a találékonyságod, Caradoc.
Elhajítottam a cigarettacsikket, amin eddig rágódtam, majd előhúztam egy másik szálat.
- Maradt még pezsgő vagy ez a szájtáti csürhe mindet megitta? – Nos igen… nagyjából ennyi volt a véleményem a vásárlóimról – meg úgy általában az emberekről.
Vissza az elejére Go down

Caradoc Dearborn

Caradoc Dearborn

Vér : félvér
Kor : 36
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Reggeli Próféta főszerkesztő
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : házas
Karakterlap : Caspar & Caradoc Profgif
Zene : Parasite's Lust

Caspar & Caradoc Empty

Caspar & Caradoc EmptyVas. Május 17, 2015 10:10 pm

Caspar és Caradoc
Elégedett mosollyal az arcomon figyeltem, ahogy a kislány majd' elalél Caspar flörtölésétöl. Igen, pontosan így kell betanítani egy újoncot, akinek még ott van a tojáshéj a - egyébként egészen formás - fenekén. A tökéletes alany pedig kétségtelenül Caspar volt erre. A kislány meg fogja kapni, amit meg kell. Holnap elsö dolgom lesz, hogy az irodámba hívatom, amint meglátom, hogy belép a szerkesztöség ajtaján. Mert az irodámból egyenesen rá lehetett látni a föbejáratra, amit nem véletlenül találtam ki, hogy így legyen. Olyan prédikációt fog végighallgatni szegény (annyira nem is) lány, amilyet még egy politikus is megirigyelne. De ha csak ebböl tanul...
Elvigyorodtam, amikor Caspar megállt mellettem. Annyira éreztem, nem is, tudtam, hogy ezt fogja mondani. De hát nem is volt annyira meglepö, pont eléggé ismertük egymást ahhoz, hogy tudjam, ezzel mekkora sikert fogok elérni. Remélhetöleg értékes információkat is szolgáltatott az újságírómnak, nem pedig a feszes fenekét és a gömbölyü mellét dicsérte csak. Az egyetlen bajom az volt, hogy ebben nem voltam biztos.
- Ezt veheted egy korán érkezett születésnapi ajándéknak is -vigyorogtam rá önelégülten. -A kreativitásom pedig valóban figyelemre méltó. Nem mintha olyan nehéz lett volna kitalálni, hogy mi tetszene neked annyira. Túl kiszámítható vagy, Caspar.
Az italokkal teli, hosszú asztal felé intettem a karommal, szépen leutánozva azt a mozdulatot, amivel nem is olyan régen még ö mutatta be a seprüjét. Ami egyébként a legkevésbé sem villanyozott fel. Majd talán az olvasóimat.
- Nézd meg, talán találsz még.
Vissza az elejére Go down

Caspar Whitehorn

Caspar Whitehorn

Vér : félvér
Kor : 34
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : Nimbus Racing Broom Co tulajdonosa
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mr. Whitehorn
Zene : Gold

Caspar & Caradoc Empty

Caspar & Caradoc EmptyHétf. Május 18, 2015 5:23 pm


Nimbus Racing Broom Co


Caradoc és Caspar



Talán nem meglepő, ha azt mondom, ezzel az interjúval Caradoc nem fog sokat kezdeni. Ha volt egy csepp esze is, akkor jegyzetelt vagy a kislánnyal írattatta a bemutató alatt elhangzottakat, így talán sikerül majd egy használható cikket összeszenvedniük. De ebben nem voltam biztos, ugyanis a válaszaim többnyire valóban az újságíró lány szépségét dicsérték. Igazán gonosz húzás volt Caradoctól, hogy ilyen hamar bedobta a mélyvízbe a kis gyakornokját.
- Ugyan már, a szülinapom még nagyon messze van. Ezt inkább a határtalan szereteted jelének veszem – nevettem. - Vagy inkább csak te ismersz túl jól. Szemét trükk volt tőled, remélem tudod… Hány ilyen szemrevaló kis gyakornokod van? Fogadjunk, hogy az önéletrajzban külön rubrika van a melltartóméretnek és a gátlásosságnak százalékban kiszámítva… Téged ismerve nem lepődnék meg rajta, ha komoly sereged lenne ilyen üresfejű, szőke libákból.
Azért ezt én sem gondoltam komolyan, abban viszont továbbra is biztos voltam, hogy nem én lettem ennek a cselnek az egyetlen áldozata. Caradoc bizonyára más férfi interjúalanyokon is alkalmazta már.
Az asztalhoz sétáltam és bosszúsan keresgélni kezdtem az üres üvegek között. Mindegyikből kiittak mindent, egy csepp ital sem maradt. Felháborító.
- Mint egy sáskaraj… Megszomjaztam ettől a sok ostoba embertől, és most nézd meg – emeltem fel szemrehányóan egy kiürült pezsgősüveget.
Vissza az elejére Go down

Caradoc Dearborn

Caradoc Dearborn

Vér : félvér
Kor : 36
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Reggeli Próféta főszerkesztő
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : házas
Karakterlap : Caspar & Caradoc Profgif
Zene : Parasite's Lust

Caspar & Caradoc Empty

Caspar & Caradoc EmptyHétf. Május 18, 2015 7:25 pm

Caspar és Caradoc
- Az a helyzet, hogy nem egy csinos kislánynak vannak nagy tervei az újságírásban. Sajnos ezek közül általában egyik sem használható, ami nagy kár. Azt hiszem, nagyon hamar feljebb vinné az újságomat. Még ennél is feljebb.
Ez tény volt, nem csak én gondoltam így. Caspar tökéletes példa volt rá, hogy milyen sikeresek tudnak lenni az ilyen interjúk, feltéve akkor, ha a lány tapasztalt. A mostani nem volt az, teljesen pályakezdö volt. Nyilván nem mondtam el neki, hogy hogyan is kéne ezt csinálnia, abban hittem, hogy az ember a hibáiból tanul a leggyorsabban. Én persze nem, mert én soha nem hibáztam.
- A kérdésedre a válaszom igen, nagyon sok ilyen üresfejü szöke cicababa van a szerkesztöségen. Nem bírják sokáig, általában mindegyik csak egy-két sikeresebb interjút szerez nekem, az pedig böven elég, utána mehetnek útjukra. Vagy én érem el, hogy elmeneküljenek, vagy lelépnek maguktól is. Változó, kinél mi. De ez itt speciel nem olyan. Nagyon tehetséges és ígéretes lány. Nem véletlenül jöttem el vele, hogy felügyeljem. Másképpen nem szánnék rá ennyi idöt. -Ha másról lett volna szó, ideküldöm az egyik tapasztaltabb alkalmazottamat, hogy használható cikket faragjon nekem. De ez más volt, öt nem akartam egyedül kiküldeni, azonban minél hamarabb kiképezni igen. Szükség van az ilyen jó újságírókra a Prófétánál, mint amilyennek ö is készül.
Vissza az elejére Go down

Caspar Whitehorn

Caspar Whitehorn

Vér : félvér
Kor : 34
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : Nimbus Racing Broom Co tulajdonosa
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mr. Whitehorn
Zene : Gold

Caspar & Caradoc Empty

Caspar & Caradoc EmptyVas. Május 31, 2015 12:06 am


Nimbus Racing Broom Co


Caradoc és Caspar



- Te aztán nagyon ravasz vagy, Caradoc. Még mindig sajnálom, hogy nem üzleti pályán helyezkedtél el, nagy hasznát vennénk az ilyen dörzsölt embereknek, mint te. És persze pár csinos lánynak is, sokkal szívesebben mennék be az irodámba.
Meglepett, hogy Caradoc bárkiről is ilyen elismerően nyilatkozik, nem volt jellemző rá ez a nagyfokú kedvesség és emberszeretet… vagy valami hasonló. Úgyhogy ez a kislány valamit nagyon tudott; vagy írni vagy… khm.
- Senkiről nem szoktál így beszélni. És most nem tudom eldönteni, hogy ez a lány mivel érdemelte ki kitüntető figyelmed. Az egyik eshetőség az, hogy nagyon tehetséges újságíró, bár nekem az előbbi interjú alapján nem így tűnt, elég kis elesettke volt szegény, vagy pedig egyéb képességei kiemelkedőek. Már ha érted mire gondolok. Persze erre nem kell válaszolnod, véletlenül se érezd magad kényelmetlenül, drága Caradoc. – Vidáman rámosolyogtam, mintha az évszázad viccét közöltem volna vele. - Én nem foglak elítélni. Hisz ismersz, én sem vagyok szent.
De még mennyire nem…

Vissza az elejére Go down

Caradoc Dearborn

Caradoc Dearborn

Vér : félvér
Kor : 36
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Reggeli Próféta főszerkesztő
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : házas
Karakterlap : Caspar & Caradoc Profgif
Zene : Parasite's Lust

Caspar & Caradoc Empty

Caspar & Caradoc EmptyVas. Május 31, 2015 7:46 pm

Caspar és Caradoc
Mosolyogva ingattam csak a fejem. Nem vártam mást Caspartól, mindig ilyen volt és nem egyszer emlegette, hogy jó az üzleti érzékem. De sajnos engem nem vonzott az a munkaterület, az újságírás volt az életem.
- Nem csalódtam benned. És meg kell hagyni, azért tényleg sokkal jobb olyan társaság mellett dolgozni, akiktöl nem kapok hányingert, ha rájuk nézek. Emlékszem, amikor elkezdtem a Reggeli Prófétánál dolgozni, mint egyszerü újságíró, volt egy nálam magasabb pozícióban dolgozó, idös hölgy. Kifejezetten ronda volt, de nem akarom bántani. És egyszer csak bekattant. Elvileg volt valami mentális betegsége, ami miatt kifordult önmagából. Egyszer meztelenre vetközött és úgy kezdett el táncolni az asztala tetején. Rendkívül sokkoló látvány volt. -A legszomorúbb az egészben mégis az volt, hogy ez tényleg megtörtént.
Elhalványult a mosoly az arcomon, ahogy a lány testéröl beszélt. Férfi vagyok, nyilván én is néztem már rá más szemmel. De hogy cselekedjek is...
- Tehetséges újságíró -ismételtem meg. -Semmi többröl nincsen itt szó. Szeretem a feleségemet és nem áll szándékomban megcsalni. Nem is fogom.
Ha tudtam volna, mekkorát tévedek...
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Caspar & Caradoc Empty

Caspar & Caradoc Empty

Vissza az elejére Go down
 

Caspar & Caradoc

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Vivian & Caradoc
» Caradoc Dearborn
» Caradoc Dearborn kapcsolatai
» Vanessa & Jamie & Caradoc
» Caspar és Teresa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Közterek :: Abszol út-