KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Bernard & Caspar Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Bernard & Caspar Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Bernard & Caspar Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Bernard & Caspar Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Bernard & Caspar Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Bernard & Caspar Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Bernard & Caspar Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Bernard & Caspar Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Bernard & Caspar Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Bernard & Caspar Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Bernard & Caspar Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Bernard & Caspar Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Bernard & Caspar Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Bernard & Caspar Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Bernard & Caspar Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Bernard & Caspar Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Bernard & Caspar Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Bernard & Caspar Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Bernard & Caspar Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Bernard & Caspar Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Bernard & Caspar Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Bernard & Caspar Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Bernard & Caspar Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Bernard & Caspar Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Bernard & Caspar Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Bernard & Caspar Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Bernard & Caspar Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Bernard & Caspar Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Bernard & Caspar Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Bernard & Caspar Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Bernard & Caspar Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Bernard & Caspar Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Bernard & Caspar Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Bernard & Caspar Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Bernard & Caspar Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Bernard & Caspar Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Bernard & Caspar Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Bernard & Caspar Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Bernard & Caspar Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Bernard & Caspar Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Bernard & Caspar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Caspar Whitehorn

Caspar Whitehorn

Vér : félvér
Kor : 34
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : Nimbus Racing Broom Co tulajdonosa
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mr. Whitehorn
Zene : Gold

Bernard & Caspar Empty

Bernard & Caspar EmptyHétf. Május 18, 2015 11:36 pm


Nimbus Racing Broom Co


Bernard és Caspar



Ismételten a Nimbus lett az éves sportnépszerűsítő rendezvény szponzora, akárcsak az elmúlt sok-sok évben. Hiszen mégis melyik cég vehette volna fel velünk a versenyt mind profi sportszerek, mind hétköznapi használatra készült seprűk terén? A Kométa? Már rég leáldozott a csillaga. A Jólsep-R? Ugyan, már az alapításakor halálra volt ítélve. Minden kétséget kizáróan kijelenthettem, hogy a Nimbus Racing Broom Co jelenleg a sporttal foglalkozó multicégek krémjébe tartozott.
Határozott léptekkel haladtam végig a Minisztérium hetedik szintjén, Bernard Mourinho irodája felé. Túlzás lenne azt állítanom, hogy barátok voltunk, de minden esetre remekül kijöttünk egymással és nála jobb szakembert keresve sem találhattam volna. Az apámat is ismerte, így mikor megörököltem a gyárat, értelemszerűen a régi kapcsolatok sem vesztek el. Természetesen dolgoznom kellett rajta, de ezzel csupán azt értem el, hogy a Nimbus jelenleg úgy virágzott, mint még soha.
Megálltam Bernard irodája előtt, majd bekopogtam és azzal a lendülettel már be is léptem a szobába. Előre egyeztettünk időpontot, így feltételeztem, hogy már vár rám, nyilván nem fogja váratlanul érni az érkezésem.
- Jó reggelt, Bernard – fogtam vele kezet.

Vissza az elejére Go down

Bernard Mourinho

Bernard Mourinho

Vér : félvér
Kor : 52
Csillagjegy : Skorpió
Státusz : Brit-Ír Kviddicsliga elnöke
Ház : Mardekár
Fészek : Saltusque
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : elvált
Karakterlap : Bernard & Caspar ActualGranularHerculesbeetle
Zene : Bernard & Caspar Tumblr_n4z3cwZsjH1s6fzzgo6_r1_250

Bernard & Caspar Empty

Bernard & Caspar EmptyKedd Május 19, 2015 7:48 pm





Caspar
&
Bernard

RENDEZVÉNYSZERVEZÉS
Természetesen már vártam Casparra - nem volt szokásom megfeledkezni a megbeszélt találkozóimról. Minden időpontot feljegyeztem nagy, fekete bőrkötésű határidőnaplómba. Mindenhová magammal hordtam: lekicsinyítettem, és a zsebembe süllyesztettem. Elláttam egy speciális védővarázslattal: ha ottfelejtettem valahol, mondjuk este nem vettem ki az öltönyöm zsebéből, hangosan jelezni kezdett. Hol sírt, akár egy csecsemő, hol ugatott, akár egy kutya, máskor rámkiabált, mintha egy goromba főnök lenne. Igazán mókásnak tartottam a dolgot, ellentétben a lányommal, aki csak a szemét forgatta, ha meghallotta.
Minden napomat úgy osztottam be, hogy az összes találkozómra és megbeszélésemre kényelmesen odaérjek. Ez nem azt jelentette, hogy lettek volna üres félóráim: azt az időt is hasznos munkával töltöttem. Ide-oda csoportosítottam a munkát, hogy a leghatékonyabban tudjam beosztani az időmet. Szerencsére voltam olyan helyzetben, hogy ezt megtehessem.
- Jó reggelt, Caspar - álltam fel mosolyogva, hogy kezet fogjak vele. - Foglalj helyet. Megkínálhatlak valamivel? Egy csésze teát, kávét...? - Előttem már ott gőzölgött egy nagy csésze ízesítetlen zöld tea. Intettem a titkárnőmnek, hogy figyeljen, mit kér a vendég. Magam is tudtam, hogy intenem is felesleges, magától is figyel, de a biztonság kedvéért mindig megtettem, és nem vette rossz néven. Igazán elégedett voltam vele. Mindent kézben tartott, nem zaklatott pitiáner dolgokkal, de a lényeges ügyekben sosem járt el a megkérdezésem nélkül. Jóravaló lány volt, és saját bevallása szerint a folytonos teafőzést sem unta.



Vissza az elejére Go down

Caspar Whitehorn

Caspar Whitehorn

Vér : félvér
Kor : 34
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : Nimbus Racing Broom Co tulajdonosa
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mr. Whitehorn
Zene : Gold

Bernard & Caspar Empty

Bernard & Caspar EmptyKedd Május 19, 2015 8:52 pm


Nimbus Racing Broom Co


Bernard és Caspar



Miután kezet fogtunk egymással, helyet foglaltam Bernarddal szemben, az íróasztala túloldalán.
- Egy kávét elfogadnék, köszönöm. – Sosem szerettem a teát, sőt, egyenesen gyűlöltem. De ezt az elmúlt évek során jobbnak láttam nem közölni Bernarddal, hiszen ő annyira rajongott a teákért. Hogy képes valaki meginni egy bögrényi forró vízbe áztatott levelet? Szörnyű… Én csak akkor ittam teát, ha nagyon muszáj volt. Azaz: olyan beteg lettem, hogy Hestia belém erőszakolt valami gyógyfüves löttyöt, hogy ne szenvedjek olyan látványosan és ne fertőzzek körbe mindenkit. - Tejjel és két kockacukorral, ha lehet.
Ezt a mondatot természetesen Bernard titkárnőjének intéztem, aki közben már pattant is, hogy teljesítse a kérést. Nagyon sok kávét ittam, ez segített abban, hogy egész nap a legjobb formámat hozzam, ami az én helyzetemben elengedhetetlen volt. Én magam felügyeltem a cég működését, nem bíztam a munkát másokra, csak amikor elengedhetetlen volt. Emellett minden fejlesztésnél, ötletelésnél is jelen voltam, a marketingről nem is beszélve. Utóbbi volt az igazi szakterületem, mert bár volt végzettségem anyagbűvölésből is – inkább szülői nyomásra, mint saját indíttatásból - , de valójában a cég vezetése volt a tényleges feladatom.
- Akkor akár munkához is láthatnánk. Egyeztettem a Nimbus vezetőségével is a szponzorálást illetően, természetesen ők is gondolkodás nélkül rábólintottak. Már csak a részleteket, illetve magát a rendezvényt kéne megbeszélnünk. Idén nem ártana valami újat mutatni, a tavalyi sportnépszerűsítőnk elég laposra sikeredett. – Nem volt rossz visszhangja az eseménynek, de én többet vártam magunktól. Idén még több bevételt és pozitívabb kritikákat vártam.

Vissza az elejére Go down

Bernard Mourinho

Bernard Mourinho

Vér : félvér
Kor : 52
Csillagjegy : Skorpió
Státusz : Brit-Ír Kviddicsliga elnöke
Ház : Mardekár
Fészek : Saltusque
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : elvált
Karakterlap : Bernard & Caspar ActualGranularHerculesbeetle
Zene : Bernard & Caspar Tumblr_n4z3cwZsjH1s6fzzgo6_r1_250

Bernard & Caspar Empty

Bernard & Caspar EmptyCsüt. Május 21, 2015 7:09 pm





Caspar
&
Bernard

RENDEZVÉNYSZERVEZÉS
Semmilyen fenntartásokkal nem viseltettem azokkal szemben, akik nem szerették a teát. Valaki a kávét szereti. Na és akkor?
- Tavaly arányaiban véve túl nagy hangsúlyt fektettünk a legfiatalabb generáció figyelmének megragadására - bólintottam - , ezúttal az idősebbek számára is vonzóvá kell tennünk az eseményt, hogy ne csak az óvodások szórakozzanak jól. - A szavaimba vegyült némi irónia. Ez volt a tavalyi rendezvény kudarca: hiába szórakoztak remekül a tíz év alattiak, nem voltak olyan programok, amik a kamaszokat és a felnőtteket igazán lekötötték volna. Voltak erre hivatott programok, de a célközönség nem volt vevő rájuk. Egyszóval az egész nap bájos kudarccal végződött. - Én ezt tűzném ki az idei fő célként, hogy minden korosztályt megmozgassunk.
A titkárnő közben megérkezett Caspar tejes és dupla kockacukros kávéjával, és letette elé az asztalra. Meglehetősen gusztusosan nézett ki: kis tányérka rajta szalvétával és kávéskanállal, meg persze a kis csészével, benne a gőzölgő kávéval, aminek felszínét virágminta díszítette. Fogalmam sem volt, hogy tud ilyet a titkárnőm - nevezzük Rosie-nak -, sosem kérdeztem rá, de mindig megleptek a hab különböző árnyalataiból kirajzolódó minták. Azt hiszem, ebben élte ki a kreativitását, ha már a teafőzés olyan "favágós" munka.
- A gyerekprogramokat kivétel nélkül megtartanám, azok nagy sikert arattak. Persze azokat kiegészítendő sem ártana egy-két újítás, hogy legyen, ami az újdonság erejével hat. A felnőtteknek szóló programok közé visszahoznám a két évvel ezelőtti kviddicsmeccset, amire előre kellett nevezni teljes csapatnévsorral. - Tavaly helyben akartuk csapatokba szervezni az embereket, hogy egyenlőek legyenek az esélyek, de nem voltak nyitottak rá, hogy idegenekkel kelljen összejátszaniuk. - Véleményem szerint másfélszer akkora területen kéne tartani a rendezvényt mint tavaly, ugyanannyi standdal, de egy helyett három vagy négy színpaddal. Egy kis színpadon lehetnének interjúk híres kviddicsezőkkel, esetleg válogatott sportolókkal is, ha eljönnek. Nekik úgy kell elővezetni a dolgot, mint egy lehetőség, hogy ismertebb legyen a nevük. Azaz egy knútot sem kapnának érte. Ezt én elintézem, csak azt kéne kitalálni, hány embert szerezzek. Ide ugyebár kéne egy felkészült riporter. Aztán lenne egy nagyobb színpad, messze a többitől: itt zenekarok lépnének fel. Nem felkapott, nagy zenekarok, mint a Weird Sisters - az egyrészt elcsépelt, másrészt rettentő drága lenne. Írjunk ki egy pályázatot kisebb zenekaroknak! Ott akár táncolhatnak is a fiatalok, megalapozná a hangulatot. A nagyszínpadon pedig szokás szerint csinálnánk a reklámot. - A színpadok mellett rengeteg stand is helyet kapott, és fog is: itt tartották a foglalkozásokat a gyerekeknek. Ezeken felül természetesen idén is helyet kapna két szabványnál kisebb kviddicspálya: egy a felnőtteknek, és egy egészen kicsi a gyerekeknek. - Arra viszont nagyon kell vigyáznunk, hogy az esetleges bulizó fiatalok körében ne legyen ivászat, az rossz fényt vetne a rendezvényre. Meg kéne tiltani alkoholos italok bevitelét, odabent pedig a vajsör és a mézsör lenne a "legkeményebb" ital, amit vehetnek. Eleve ittas állapotban persze tilos lenne a belépés. Ezt óvatosan kéne az emberek tudtára hozzuk, hogy a szülők ne ijedjenek meg, de a fiataloknak se menjen el a kedve. - Már meg is született a fejemben, milyen cikket fogok iratni Caradoc Dearbornnal.



Vissza az elejére Go down

Caspar Whitehorn

Caspar Whitehorn

Vér : félvér
Kor : 34
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : Nimbus Racing Broom Co tulajdonosa
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mr. Whitehorn
Zene : Gold

Bernard & Caspar Empty

Bernard & Caspar EmptyCsüt. Május 21, 2015 10:47 pm


Nimbus Racing Broom Co


Bernard és Caspar



Helyeslően bólogattam a javaslatára, valóban ez volt az első kiküszöbölendő probléma.
- Teljesen igazad van. Már csak azért is, mert ugyan a legfiatalabb korosztály a leginkább érdeklődő, de mégis az idősebbek a potenciális célközönség, ők kerülhetnek inkább közvetlen kapcsolatba a sporttal – fűztem tovább Bernard gondolatait.
A kávé teljesen meglepett, arra számítottam, hogy a titkárnője majd unottan elém tesz valami emberi fogyasztásra épp hogy alkalmas italt, erre pedig megkaptam ezt… Az én titkárnőm is ugyan értette a dolgát, de hogy ilyet akkor sem tudott volna csinálni, ha fejre áll az erőlködésben, az egyszer biztos. Küldtem egy hálás mosolyt a nő felé, majd visszafordultam Bernardhoz.
- Ezek mind remek ötletek, a két évvel ezelőtti kviddicsmeccsnek valóban nagy sikere volt. Bár én annyi változtatást eszközölnék a játékon, hogy felszerelést helyben szolgáltatunk a játékosoknak, legutóbb is sok konfliktus keletkezett az ilyen-olyan megbűvölt seprűkből és ütőkről, arról a szerencsétlen balesetről nem is beszélve, mikor megkergült valakinek a seprűje. Ch, Kométa… Nem is vártam tőlük mást. – Velős véleménnyel rendelkeztem minden más seprűgyártó cégről, talán csak egyet tartottam még a Kométánál is kevesebbre, az pedig a Jólsep-R volt. Az általuk képviselt alacsony színvonalat szánalmasnak, a termékeiket pedig szabályosan égetnivalónak találtam. Ha egy napra megszerezhettem volna mindkét céget, az összes seprűjüket eladtam volna tűzifának… És persze mindennek a teteje az volt, mikor a Nimbus új gyártmányait próbálták leutánozni, nyilvánvalóan sikertelenül. Senkinek sem kellettek a szánalmas gyártmányaik, csak a kontároknak és a zsebpénzüket erre áldozó gyerekeknek. Hatalmast bevételt jelenthetnek, mit ne mondjak… Bezzeg a Nimbus. - A terület növelése szintén jó ötlet, a munkának ezt a részét szívesen elvállalom, ha szerencsénk van, minimális összegért tudok helyet bérelni. Már vannak elképzeléseim, de először körbeérdeklődöm, utána ezt még egyeztetjük. A sportolók beszervezését rád bízom, de amondó vagyok, hogy inkább kevesebb meghívott, de nagyobb rajongói táborral. Egyrészt nagyobb ösztönző erő lehet, ha élőben találkozhatnak egy híres kviddicsjátékossal, másrészt pedig több látogatót vonzana. A zenekarokat illetően elsősorban szintén a fiatalokat kéne megcéloznunk, tehát a pályázatot a Roxfortba és Plumonbea-re is el kéne juttatnunk. A reklám pedig… gondolom, az nem is kérdéses, hogy ebből a Nimbus magára vállalja az oroszlánrészét. – Szokás szerint most sem akartam hagyni, hogy más konkurens cégek túl nagy teret nyerjenek a rendezvényen. Persze az már más kérdés, hogy a mi prezentációink és felkészültségünk mellett a legtöbben labdába sem rúghattak volna. A tavalyi sportág népszerűsítőn is talán az egyetlen pont, amire igazán büszke voltam, az a mi seprűbemutatónk volt. Az akkor piacra dobott Nimbus 1500 hatalmas sikert aratott a nézők körében, különösen a légi bemutató után.
- Ivászatról szó sem lehet. Természetesen nem tilthatunk ki mindennemű alkoholt a rendezvény területéről, de a gyengébbekből nem lesz baj. És természetesen az ilyen standokat távol helyezzük el a gyerekek számára kialakított résztől, így biztos nem lesz belőle probléma. Ittas állapotban nem jöhetnek be, ha ezt a rendvédelmi szabályzatba belefoglaljuk, akkor nem lehet belőle probléma. Erről jut eszembe, a biztonsági részét is még időben el kell kezdeni szervezni, hogy elég aurort és őrt biztosíthassunk. Illetve medimágusokat is ki kell rendelni a helyszínre, bármilyen probléma adódhat, akár a rendezvénytől teljesen függetlenül is. Reméljük, hogy nem lesz így, de amekkora tömeg várható… Szinte elképzelhetetlen, hogy mindenki megússza egy horzsolás nélkül. – Semmi komoly sérülésre nem számítottam, de jobb félni, mint megijedni. És különben is, ez alapvető elvárás volt, enélkül engedélyt sem kaptunk volna a kivitelezésre.
Vissza az elejére Go down

Bernard Mourinho

Bernard Mourinho

Vér : félvér
Kor : 52
Csillagjegy : Skorpió
Státusz : Brit-Ír Kviddicsliga elnöke
Ház : Mardekár
Fészek : Saltusque
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : elvált
Karakterlap : Bernard & Caspar ActualGranularHerculesbeetle
Zene : Bernard & Caspar Tumblr_n4z3cwZsjH1s6fzzgo6_r1_250

Bernard & Caspar Empty

Bernard & Caspar EmptyKedd Jún. 16, 2015 11:11 pm





Caspar
&
Bernard

RENDEZVÉNYSZERVEZÉS
Casparral általában hamar döntésre jutottunk, mert az esetek nagy százalékában mindenről egyezett a véleményünk, ahogy most is. Helyeslően bólogattam. - A felszerelést mindenképpen helyben biztosítsuk - erősítettem meg. - A biztonságra ügyelő aurorcsapatot bízd rám. Átszólok a kettes szintre, és már állítják is össze a csapatot. Nem lesznek olcsók, de biztosak lehetünk benne, hogy tökéletesen végzik a munkájukat. - A híres sportolók ingyen jönnek, a területet minimális áron béreljük, igazán belefér, ha ez épp többe kerül, mint amennyit szívesen fizetnénk érte. - Az enni- és innivalókat kínáló árusok standjainak idén ne osztogassuk olyan bőkezűen a helyet. Bármilyen drágán is adjuk a standok helyét, ki fogják fizetni, mert még úgy is megéri nekik. - Az árusokból befolyó bevétel akár fedezheti is az őrszolgálat díját. A végén még úgy szervezzük meg az eseményt, hogy a Nimbus, a nagy szponzor végül egy galleont sem kell fizessen. - A medimágusokról melyikünk gondoskodjon? - Én nem voltam ismerős a Szent Mungóban, és tudtommal ő sem, de így is bármelyikünk elintézhati a dolgot.



Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Bernard & Caspar Empty

Bernard & Caspar Empty

Vissza az elejére Go down
 

Bernard & Caspar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Bernard & Caspar
» Bernard Mourinho
» Christopher & Bernard
» Bernard && Lola
» Caspar Whitehorn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Mágiaügyi Minisztérium :: Hetedik szint - Mágikus Sportok és Varázsjátékok Főosztálya-