KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Bernard && Lola Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Bernard && Lola Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Bernard && Lola Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Bernard && Lola Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Bernard && Lola Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Bernard && Lola Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Bernard && Lola Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Bernard && Lola Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Bernard && Lola Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Bernard && Lola Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Bernard && Lola Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Bernard && Lola Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Bernard && Lola Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Bernard && Lola Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Bernard && Lola Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Bernard && Lola Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Bernard && Lola Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Bernard && Lola Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Bernard && Lola Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Bernard && Lola Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Bernard && Lola Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Bernard && Lola Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Bernard && Lola Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Bernard && Lola Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Bernard && Lola Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Bernard && Lola Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Bernard && Lola Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Bernard && Lola Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Bernard && Lola Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Bernard && Lola Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Bernard && Lola Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Bernard && Lola Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Bernard && Lola Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Bernard && Lola Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Bernard && Lola Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Bernard && Lola Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Bernard && Lola Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Bernard && Lola Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Bernard && Lola Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Bernard && Lola Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Bernard && Lola

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Lola Mourinho

Lola Mourinho

Vér : félvér
Kor : 17
Oldal : világos
Családi állapot : egyedülálló

Bernard && Lola Empty

Bernard && Lola EmptyHétf. Júl. 20, 2015 12:14 am

Bernard Lola

Tekintetem szüntelen az ablakra siklik. Nincs túl kellemes idő odakint. Nem is a hideg miatt, hiszen az ellen fel lehet öltözni, de már éjjel is a kemény szél viharos süvítése hallatszott be az ablakon keresztül és most is azt látom, ahogy tépázza a fák kopasz ágait, mint ha rajtuk akarná kitölteni a dühét. Nincs igazán vihar, de a szél hódarát hord magával, s a hideg is kiráz attól a gondolattól, milyen lehet odakint. Alapjáraton szeretem a telet. A hóesést, a jégvirágot az ablakon, a kandalló tüzének ropogását… az orromban még érzem anya gyömbéres süteményének az illatát, amit ilyenkor sütni szokott. Engem is sok receptjére megtanított, elég ügyesen sütök, főzök, már ha van hozzá kedvem. Évek óta nem volt.

Unottan kezdem kavargatni a még gőzölő kakaómat, miközben lekucorodom egy székre az asztal mellé, felhúzom lábaim a székre, s lényegében bokáig húzom így a pulóverem. Nincs bent hideg, de valahogy kényelmes és biztonságérzetet ad ez az összekucorodott póz, ami kívülről nem nézhet ki valami kényelmesnek, de én imádom. Ülök is, de nem is. A pulóvert nem tűröm fel a kezemen sem, így az ujjaimra lóg, ahogy a bögrére fogok, s a számhoz emelem, hogy kicsit megfújjam a felszínét, melynek hatására a tetején úszkáló három mályvacukor kőrözni kezd, mint a ringlispíl. Csak így szeretem a kakaót, meg vajas, mézes kaláccsal. A legtökéletesebb reggeli, amit hétvégékre el tudok képzelni. Élvezem a csendet, mely a házat övezi. Alapból se beszélek sokat, de akik kicsit is ismernek, tudják, hogy nekem ez az ideális közeg. Bár sokan mondják, hogy ez nem normális dolog, de én se szólok bele mások dolgaiba, ők se tegyék az enyémbe. Picit megpróbálok belekortyolni a reggeli italomba, de az azonnal megégeti a számat, mire picit felszisszenek. Leteszem a bögrém, s nyelvem kissé kinyújtva kezdek el szuszogni, hogy hűtsem. Belegondolva elképesztően viccesen nézhetek ki, mint valami kiskutya. Egyik kezem a számhoz és így a nyelvemhez nyomom, ugyanis hiába van pulcsi rajtam, meg nem fázom, a kezeim szinte mindig nagyon hidegek, így ez most elégedettséggel tölt el. Kicsit elvigyorodom saját magamon, milyen kis kajla vagyok. Azt hiszem, az álmosság teheti. Nagyon korán van, még órákig aludhatnék, de képtelen voltam rá, valami front lehet, vagy talán a nagy szél miatt. A lényeg, hogy most jól megszívtam a szám megégetésével… Mindegy, majd elmúlik.

Dad is the daughter's first love... or not.
Vissza az elejére Go down

Bernard Mourinho

Bernard Mourinho

Vér : félvér
Kor : 52
Csillagjegy : Skorpió
Státusz : Brit-Ír Kviddicsliga elnöke
Ház : Mardekár
Fészek : Saltusque
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : elvált
Karakterlap : Bernard && Lola ActualGranularHerculesbeetle
Zene : Bernard && Lola Tumblr_n4z3cwZsjH1s6fzzgo6_r1_250

Bernard && Lola Empty

Bernard && Lola EmptyKedd Júl. 21, 2015 10:49 pm





Lola & Bernard


Hétvégente is majdnem olyan korán szoktam kelni, mint hétköznap. Ha tizenegyig aludnék, csak a saját dolgomat keseríteném meg, hisz annál nehezebb lenne munkanapokon a kellő időben kimásznom az ágyból.
Ma is fél hétkor keltem, mint mindig. Szokás szerint rögtön a konyha felé vettem az irányt, és a gondolataim már a különféle teafilterek körül forogtak. Általában fekete teával kezdem a napot, de mire a konyhába értem, már tudtam, hogy ezúttal a zöldet fogom választani.
Meglepett, hogy Lola már a konyhaasztal mellett ül. A gyerekeimre (ahogy a kamaszokra nagy általánosságban) nem volt jellemző, hogy a kakasokkal keljenek. -Jó reggelt - mosolyogtam rá a lányomra. - Hogyhogy ilyen korán felébredtél? - próbáltam vele beszélgetést kezdeményezni. Sajnos nem volt ritka, hogy egyszerűen figyelmen kívül hagyja ezeket a próbálkozásaimat, habár a helyzet szerencsére javult az utóbbi időben.  Mindazonáltal nem számíthattam boldog ölelésre és jóreggeltpuszira, de ebbe már régen belenyugodtam.
A konyhapulthoz léptem, hogy megtöltsem a vízforralót, majd megnyomjam rajta a bekapcsológombot. Ezt követően a szekrényhez léptem, ahonnan elővettem egy jókora bögrét, majd belelógattam egy teafiltert, amit egy másik szekrényből kotortam elő. Ahogy felforrt a víz, teletöltöttem a bögrét, majd az asztalhoz indultam, de útközben még elővettem egy kiskanalat a fiókból. Lolával szemben ültem le, előttem a gőzölgő, ízesítetlen teával.




Vissza az elejére Go down

Lola Mourinho

Lola Mourinho

Vér : félvér
Kor : 17
Oldal : világos
Családi állapot : egyedülálló

Bernard && Lola Empty

Bernard && Lola EmptyKedd Okt. 27, 2015 6:30 pm

Bernard Lola

Már mikor meghallom a lépteket, tudom, hogy nem menekülhetek, bizony társaságom fog akadni, méghozzá van egy erős tippem, hogy kicsoda. Még gyorsan szusszantok egyet, majd inkább csak nem foglalkozva szám megégetésével a kakaómra koncentrálok. Apám az a személy, aki a puszta jelenlétével is fel tudja vinni a pulzusom. Nem mondom, hogy utálom – már nem -, de ez nem azt jelenti, hogy szeretem, vagy kötődöm hozzá, vagy akármi. Az apám, el kell viselnem és ennyi. Sajnos elég gyakran gonosz módon goromba vagyok vele, vagy észre se veszem. Néha még rossz érzéseim is vannak emiatt, de nem tudok ezzel mit kezdeni. Így van és kész.
- Neked is. – mondom kurtán, nem is mosolygok rá vissza, de azért egy pillantást kap tőlem, aztán visszakoncentrálok az ablakra. Nem vagyok hideg vele, inkább semmilyen. Én legalább is úgy gondolom. - Nem ment az alvás és untam magam. – válaszolom egyszerűen, de az engem nem érdekel, hogy ő miért van ilyen korán fent. Felőlem azt csinál, amit akar. Fél szemmel rá lesek, ahogy elkészíti a teáját, majd csak újra felemelem a bögrém és lassan fújkálni kezdem a kakaóm tetejét, hogy iható hőmérsékletű kortyokat tudjak varázsolni magamnak. Úgy szeretem, ha nem hűl ki teljesen.
Közben ő is végez és természetesen leül hozzám. Igazából megtehetném, hogy csak felállok és elvonulok, tudom, már nem szólna érte, minden típusú „kedvességem” megszokta már. Mégse teszem meg. Maradok, és csak rá pillantok, majd lassan belekortyolok a kakaómba, ami végre nem támadja meg a számat sem. Isteni, pont, ahogy szeretem.
- Lehet, egyik nap átruccanok egy barátnőmhöz. Valószínűleg ott is alszom. – jelentem ki úgy mellékesen, rövidebb némaság után, még véletlenül se engedélyt kérve, csak közlöm vele, hogy ez a tervem, szokjon hozzá.
- Neked van valami engem is érintő terved bármely napra? – érdeklődöm, mert bizony néha az ilyesmiket is ki kell bírni, főleg az öcsém miatt nem hanyagolom őket, mert tudom, neki fontos, hogy együtt legyünk.

Dad is the daughter's first love... or not.
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Bernard && Lola Empty

Bernard && Lola Empty

Vissza az elejére Go down
 

Bernard && Lola

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lola & Cole
» Bernard Mourinho
» Bernard & Caspar
» Christopher & Bernard
» Bernard & Caspar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Magáningatlanok :: Mourinho ház-