KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Gwenog & Christopher Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Gwenog & Christopher Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Gwenog & Christopher Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Gwenog & Christopher Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Gwenog & Christopher Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Gwenog & Christopher Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Gwenog & Christopher Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Gwenog & Christopher Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Gwenog & Christopher Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Gwenog & Christopher Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Gwenog & Christopher Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Gwenog & Christopher Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Gwenog & Christopher Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Gwenog & Christopher Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Gwenog & Christopher Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Gwenog & Christopher Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Gwenog & Christopher Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Gwenog & Christopher Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Gwenog & Christopher Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Gwenog & Christopher Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Gwenog & Christopher Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Gwenog & Christopher Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Gwenog & Christopher Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Gwenog & Christopher Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Gwenog & Christopher Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Gwenog & Christopher Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Gwenog & Christopher Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Gwenog & Christopher Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Gwenog & Christopher Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Gwenog & Christopher Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Gwenog & Christopher Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Gwenog & Christopher Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Gwenog & Christopher Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Gwenog & Christopher Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Gwenog & Christopher Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Gwenog & Christopher Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Gwenog & Christopher Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Gwenog & Christopher Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Gwenog & Christopher Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Gwenog & Christopher Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Gwenog & Christopher

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Christopher Broadmoor

Christopher Broadmoor

Vér : félvér
Kor : 23
Csillagjegy : Kos
Státusz : Montrose Magpies fogója
Ház : Mardekár
Párt : RFC
Családi állapot : kapcsolatban
Karakterlap : Gwenog & Christopher 1e2qe0
Zene : Welcome to the jungle

Gwenog & Christopher Empty

Gwenog & Christopher EmptyHétf. Május 25, 2015 2:20 pm




Gwenog & Christopher

Thomas McKinnon írt nekem pár hete egy levelet, hogy nagyon hálás lenne, ha pár órámat rá tudnám szánni a roxforti kviddicscsapatokra. Nem tényleges edzésre szorultak, inkább egyfajta motivációra, tanácsokra és persze arra, hogy a hivatásos sportolói élet felé terelgessem őket. Nyilván lett volna jobb dolgom is ennél, de úgy éreztem, hatalmas bunkóság és hálátlanság lenne nemet mondanom egykori edzőmnek, így természetesen belementem a dologba.
A Hollóhát edzésére tévedtem be először, McKinnon már előre felvilágosított róla, hogy a csapatkapitányuk az iskola egyik legnagyobb reménysége, és feltehetően a nyomdokaimba fog lépni, hogy ő is híres kviddicsjátékossá válhasson.
Már a hollóhátas csapat előtt kimentem a pályára, hogy tegyek pár bemelegítőkört és nosztalgiázzak kicsit. Már öt éve volt annak, hogy elballagtam és leigazoltam először a Falmouth Falconsnál, majd a Montrose Magpies-nál, Nagy-Britannia két legjobb kviddicscsapatánál. Furcsa volt újból itt lenni, itt, ahol lényegében a versenyszerű sportot kezdtem.
Az új Nimbus 1700-as seprűmön suhantam végig a pályán, az előzetes nyújtásokat és gyakorlatokat már befejeztem. Megkerültem a karikákat, majd hatalmas sebességgel végigzúgtam a lelátó teljes hosszán, majd az utolsó pillanatban lefékeztem az egyik gyűrű előtt. Innen figyeltem, ahogy valaki kilép a női öltözőből.


Montrose Magpies

Vissza az elejére Go down

Gwenog Jones

Gwenog Jones

Vér : félvér
Kor : 17
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Hollóhát kviddicskapitánya
Ház : Hollóhát
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : Csak a kviddics, nincs időm másra.
Karakterlap : Kviddics királynő
Zene : Majd választok.

Gwenog & Christopher Empty

Gwenog & Christopher EmptyHétf. Május 25, 2015 4:04 pm


Christopher és Gwenog


McKinnon professzor múlt héten megkeresett, hogy egy profi játékost hív hozzánk, hogy megnézzen minket. Név szerint Christopher Broadmoor-t. Névről ismertem őt, de személyesen még nem volt szerencsém találkozni vele. Annyit azért sikerült kiderítenem, hogy Montrose Magpies-be játszik jelenleg. Ez Nagy-Britannia jelenlegi legjobb kviddics csapata.
Az érkezése napján korábban sikerült lejutnom a pályára, mert elmaradt az utolsó órám. Rögtön az öltözök felé vettem az irányt. Rögtön felöltöztem és összeszedtem a holmimat, majd kiléptem az öltözőből.
Nem messze ált tőlem a vendégünk. A kezemben az e hónapi edzéstervek sorakoztak. Ez a mai nem a szokásos edzés lesz, inkább csak amolyan mentális dolog. Motiválja a fiatalokat, hogy ha úgy akarják, válasszák ezt a munkát.
Szerintem sokaknak tényleg szükségük volt erre. De az is igaz, hogy nem is mindenkinek van hozzá elég ereje, kitartása és tehetsége sem. Én imádtam ezt csinálni, nem is tudok mást elképzelni a jövendőbeli foglalkozásomnak.
Felé indultam, rajtunk kívül senki nem volt még a pályán.
- Üdvözlöm Mr. Broadmoor! - szólítottam meg udvariasan, majd a kezemet nyújtottam felé. - A nevem Gwenog Jones, a Hollóhát csapatkapitánya vagyok. Mr. McKinnon tájékoztatott arról, hogy ma érkezik és hogy én fogadjam először.
Nálam kicsivel magasabb volt és meg kellett állapítani, hogy egész jóképű. Mindemellett pedig nagyon elég izmos, ami nem csoda, hiszen mégiscsak egy profi kviddics bajnok áll előttem.



Vissza az elejére Go down

Christopher Broadmoor

Christopher Broadmoor

Vér : félvér
Kor : 23
Csillagjegy : Kos
Státusz : Montrose Magpies fogója
Ház : Mardekár
Párt : RFC
Családi állapot : kapcsolatban
Karakterlap : Gwenog & Christopher 1e2qe0
Zene : Welcome to the jungle

Gwenog & Christopher Empty

Gwenog & Christopher EmptyHétf. Május 25, 2015 5:51 pm




Gwenog & Christopher

A seprűmre támaszkodva vártam, hogy odaérjen hozzám. Tehát ez a kislányforma csaj Gwenog Jones, a Roxfort üdvöskéje. Ha összefutottunk volna az utcán, meg sem fordult volna a fejemben, hogy bármi köze van a sporthoz, nemhogy a versenyszerű kviddicshez.
- Christopher Broadmoor - ráztam vele kezet. Amikor tudatosult bennem, hogy nem mert letegezni, egyszerűen nem bírtam elfojtani egy vigyort. - Hagyjuk ezt a magázódást, jó? Csak simán Christopher, semmi Mr. Broadmoor, hacsak nem akarod, hogy itt legyek rosszul.
Alig voltam idősebb nála, összesen röpke hat évvel. Ezt nem találtam elég nagy korkülönbségnek ahhoz, hogy magázódjunk. Különben is, a jövőben akár még csapattársak is lehetünk, akkor meg aztán végképp nem lenne értelme ezeknek a formaságoknak.
- Tehát te vagy Gwenog. Sokat hallottam rólad McKinnon proftól. Ki nem találtam volna, hogy terelő vagy - mértem végig. - Repülünk egy kört, amíg a többiek is kiérnek?
Jobban és felszabadultabban éreztem magam a levegőben, mint a talajon. Legalábbis egészen addig, amíg kötetlen volt a dolog, hiszen a meccsek sok stresszel járnak. A sport elsődleges célja a mozgás és a lelki béke megtalálása lenne, legalábbis ezt mondják a nagyokosok, de egy profi sportoló onnantól kezdve, hogy leigazol a csapatánál, többet sosem lehet majd nyugodt. Vagyis én ezt éreztem. Talán azok, akik tényleg ilyen pályára készültek és nem is létezik számukra más alternatíva, azok nem így élik meg.


Montrose Magpies

Vissza az elejére Go down

Gwenog Jones

Gwenog Jones

Vér : félvér
Kor : 17
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Hollóhát kviddicskapitánya
Ház : Hollóhát
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : Csak a kviddics, nincs időm másra.
Karakterlap : Kviddics királynő
Zene : Majd választok.

Gwenog & Christopher Empty

Gwenog & Christopher EmptyVas. Május 31, 2015 1:55 pm


Christopher és Gwenog


Azért kislányformának sem néznek minden nap az emberek. Sokkal inkább felnőtt nőnek. Én is annak éreztem magam, nem csak testileg,de lelkileg is. Sokan nem mennek el mellettem szó nélkül, mindig kapok pár füttyöt vagy valami borzalmas csajozós dumát. Persze megvannak az eszközeim, hogy leállítsam őket és elmagyarázzam nekik, hogy nekem a kviddics az életem és más nem fér bele. Főleg egy fiú.
- Azt semmiképpen nem szeretném, Christopher. Mit mondanék akkor a becses professzor úrnak? - nevettem el magam. Minden vicces helyzetben ezt tettem.
Nem szerettem magázódni, de az udvariasság az első. Ezt nagyon korán megtanultam. Amióta pedig hetente jönnek ide különböző előadók, híres játékosok esetleg nyugdíjasok, régen hozzá kellett szoknom az ilyen formaságokra. Mégsem tegezhetek le mindenkit rögtön. Számomra az egyik legfontosabb a tisztelet.  Anélkül semmit sem ér az ember.
- Pontosan. Nem csak te vagy így vele, sokan azt sem gondolják rólam, hogy sportolok valamit.. - pirultam el egy pillanatra. - Mehetünk, persze. Már ha egy ilyen profi játékos az én szerény személyemmel is hajlandó repülni.
Szerettem viccelődni, ilyenkor voltam igazán elememben. Na meg a levegőben.
Letettem a táskámat az egyik sarokba és kézbe vettem a seprűmet. Átlendítettem a lábamat, majd felszálltam. A következő pillanatban már a levegőben voltam. A szél belekapott a hajamba. Hátradőltem és visszafordultam Christopher felé.





Vissza az elejére Go down

Christopher Broadmoor

Christopher Broadmoor

Vér : félvér
Kor : 23
Csillagjegy : Kos
Státusz : Montrose Magpies fogója
Ház : Mardekár
Párt : RFC
Családi állapot : kapcsolatban
Karakterlap : Gwenog & Christopher 1e2qe0
Zene : Welcome to the jungle

Gwenog & Christopher Empty

Gwenog & Christopher EmptyVas. Május 31, 2015 3:26 pm




Gwenog & Christopher

A kérdését csak nevetéssel nyugtáztam, nyilvánvalóan nem hatott meg ennyire, hogy magázott. Nem éreztem magam sokkal idősebbnek nála, és az az igazság, hogy nem is voltam az. Hat év… az igazán kevés. Mikor ő kezdett a Roxfortban, én még ide jártam és a Mardekár kapitányaként elvittük a házkupát.
- Nem lehet mindenki egy kigyúrt állat – vontam meg a vállam. - Van a csapatunkban egy hajtó, nagyon magas, vézna srác, de úgy játszik, hogy senkinek sincs esélye ellene. Tényleg nem ez számít. És még szép, hogy hajlandó vagyok veled repülni, azért jöttem.
Pár másodperccel Gwenog után én is felemelkedtem, majd gyors tempóban utána indultam. Magammal hoztam az új versenyseprűmet is természetesen, a jelenlegi leggyorsabb Nimbus volt az. Fogóként szükségem is volt rá, persze egy jó sportszer nem elég a győzelemhez.
- Mióta is kviddicsezel? És ugye jól tudom, hogy rokonok vagytok Caspar Whitehornal? Szerencsés helyzetben vagy- jegyeztem meg. Nem irigykedtem, én is hasonlóan kiváltságos helyzetből kezdtem a karrieremet. A közhiedelemmel ellentétben senki sem ettől fog a csúcsra jutni és nem könnyíti meg igazán a dolgát. Nehéz, ha az embert egyszer már beskatulyázták.


Montrose Magpies

Vissza az elejére Go down

Gwenog Jones

Gwenog Jones

Vér : félvér
Kor : 17
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Hollóhát kviddicskapitánya
Ház : Hollóhát
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : Csak a kviddics, nincs időm másra.
Karakterlap : Kviddics királynő
Zene : Majd választok.

Gwenog & Christopher Empty

Gwenog & Christopher EmptySzer. Jún. 03, 2015 5:14 pm


Christopher és Gwenog


Kezdett derengeni, hogy ő még idejárt a suliba, amikor én talán elsős lehettem. Igen, akkor kb. 6 évvel idősebb nálam. Abban az évben vitte el utoljára a Mardekár a házkupát.
- Igaz, de azért fontos az edzettség. - mosolyogtam. - Pontosan másodikas korom óta. Lassan 5 éve, komolyabb szinten csak 3.  Hát hogyne..a drága Caspar a becses sógorom.
Hogy mindenhol az ő nevével fut össze az ember. Nem éreztem magam kiváltságosnak, nekem sokkal többet kell dolgoznom a sikerért, mint másnak. Nyilván tényleg olcsóbban kijövök a felszerelésekkel, de ugyanúgy dolgoznom is kell. Már fiatalon is ennyit kellett dolgoznom, mióta csapatkapitány vagyok még ennél is extrább dolgokat. Mindenkinek külön edzésterv - posztjának megfelelően -, egyedi táplálkozás, külön extra felszerelések. Főleg a kisebbeknek fontos. Segítek nekik elindulni a sportkarrier irányába.
Megtettem két kört a pályán, egyenletes tempóban, majd visszarepültem Christopher felé.
- Melyik poszton is játszol? - kérdeztem érdeklődve.



Vissza az elejére Go down

Christopher Broadmoor

Christopher Broadmoor

Vér : félvér
Kor : 23
Csillagjegy : Kos
Státusz : Montrose Magpies fogója
Ház : Mardekár
Párt : RFC
Családi állapot : kapcsolatban
Karakterlap : Gwenog & Christopher 1e2qe0
Zene : Welcome to the jungle

Gwenog & Christopher Empty

Gwenog & Christopher EmptyPént. Jún. 05, 2015 9:58 pm




Gwenog & Christopher

Tehát valóban egy cipőben járunk.
- Akkor jól informálódtam a dologról. Ismerem Mr. Whitehornt, igazán mókás ember – jegyeztem meg. A mókás azt takarta, hogy meglehetősen rosszindulatú és szellemes, de lényegében ez is felfogható humorosként, nem igaz?
Rutinosan repültem körbe a pályát, mintha csak hazatértem volna több évnyi távollét után. Be kell vallanom, kissé hiányzott a Roxfort. Nem mondom, hogy vérzett utána a szívem, de sok szép évet tudhattam magam mögött, és sajnos ezeknek már végleg vége. Az akkori barátaimmal sem igazán tartottam a kapcsolatot, alig egy-kettő maradt, akikkel még beszélőviszonyban voltam. Mármint nem történt köztünk semmilyen összezördülés, de valahogy a sport elválasztott minket. Ismét. De most, hogy Camilla belépett az életembe, már ez sem zavart annyira.
Meglepett, hogy nem tudta, milyen poszton játszom. Általában az is ismerte a nevemet és a sikereimet, aki nem volt a kviddics megszállottja.
- Fogó vagyok. De ezek szerint kissé túlértékeltem a hírnevemet – lassítottam le a seprűt.


Montrose Magpies

Vissza az elejére Go down

Gwenog Jones

Gwenog Jones

Vér : félvér
Kor : 17
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Hollóhát kviddicskapitánya
Ház : Hollóhát
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : Csak a kviddics, nincs időm másra.
Karakterlap : Kviddics királynő
Zene : Majd választok.

Gwenog & Christopher Empty

Gwenog & Christopher EmptyVas. Jún. 07, 2015 3:30 pm


Christopher és Gwenog


A múltját egyáltalán nem ismertem, csak a legfontosabb dolgokat kérdeztem meg McKinnon professzortól. Mivel hamarosan vizsgaidőszak lesz [fél év], már el kellett kezdenem előre tanulni. A kviddics mellett ez is nagyon fontos volt számomra. Ha véletlenül bármilyen baleset is érne, a kviddics karrierem pedig véget érne, akkor legalább találjak valami munkát számomra. Egyébként mindig utána szoktam járni az ilyen dolgoknak, de most nem csak ez volt eszembe.
- Én inkább idegesítőnek mondanám, de ízlések és pofonok.. - mosolyogtam. Mondjuk az is biztos, hogy nagyon sokat segít nekem.
Semmiképpen nem akartam agyon dicsérni Caspart, de azért tényleg sokat köszönhetek neki. Főleg a szponzorálásának. A legújabb, legjobb seprűket kaphattam meg ingyen, hozzá a legminőségibb felszerelésket. De mindezek mellett ő is sokkal tartozik nekem. Az ő és az én hírnevem is jelentősen javult az utóbbi években. Ez mind az egyéni, mind a közös munkák gyümölcse volt.
Szabadidőm nagy részét vele és Hestiaval, meg a gyerkőceikkel szoktam tölteni. Ilyenkor előkerülnek a kipróbálásra váró versenyseprűk és Caspar ki is használja a lehetőséget, hogy felültessen rájuk. Nem egy végződött már eséssel. Mégis jó tapasztalatszerzésre, ezáltal is tudom fejleszteni a technikámat.
Figyeltem, ahogyan Christopher körbe-körbe repüli a pályát. Felhőtlen boldogság látszódott az arcán, ami engem is mosolyra késztetett.
- Áá..tényleg. McKinnon professzor mondta is, csak kiment a fejemből. Egyébként utána szoktam nézni az ilyesfajta dolgoknak, csak nemsokára következik a vizsgaidőszak és rengeteget kell készülnöm. - magyarázkodtam.
Közelebb kanyarítottam hozzá a seprűmet, így egy szinten lebegtünk.


Vissza az elejére Go down

Christopher Broadmoor

Christopher Broadmoor

Vér : félvér
Kor : 23
Csillagjegy : Kos
Státusz : Montrose Magpies fogója
Ház : Mardekár
Párt : RFC
Családi állapot : kapcsolatban
Karakterlap : Gwenog & Christopher 1e2qe0
Zene : Welcome to the jungle

Gwenog & Christopher Empty

Gwenog & Christopher EmptySzomb. Jún. 20, 2015 10:14 pm




Gwenog & Christopher

- Figyelj, az idegesítő és a humoros majdnem ugyanaz - legyintettem. Erre tudtam volna mondani pár remek példát. Például Camilla apja is olykor nagyon idegesítő volt a teszetoszaságával, de ennek ellenére remekül szórakoztam rajta. Legutóbb negyed órán keresztül töprengett azon, hogy rizst vagy krumplipürét egyen-e köretként, míg végül egy harmadik mellett döntött. Ha nem éreztem volna magam nagyon kellemetlenül az első náluk tett látogatásomkor, ezen biztosan nagyon kiakadtam volna, így viszont jobban lefoglalt, hogy ne forduljak le a székről idegességemben. Szerintem senki sem szeret bemutatkozni az újdonsült barátnője családjának... - Ezek szerint komolyan veszed a tanulást. Az akadémiára készülsz?
Meglepett volna, ha a sport mellett ilyenekre is marad ideje. Mármint persze, lehet így is csinálni, de szinte teljesen biztos, hogy utána az ember nem jut el a legjobb csapatokig, vagy ha sikerül is neki, akkor kevesebb időt tölt ott, mint szeretné. Három év sok idő, és a legtöbb ugródeszkaként funkcionáló csapat a frissen végzetteket keresi, a fiatal tehetségeket. Jó, mindig akadnak kivételek. De aki a sportnak akarja szentelni az életét, annak nem biztos, hogy jó ötlet kockáztatni. Bár az is kérdéses, hogy mi veszélyesebb: bombabiztosan bejutni egy csapatba és negyvenévesen munka nélkül tengődni vagy később bejutni egy kevésbé neves csapatba és visszavonulás után jó állást szerezni? Nos... remek kérdés.


Montrose Magpies

Vissza az elejére Go down

Gwenog Jones

Gwenog Jones

Vér : félvér
Kor : 17
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Hollóhát kviddicskapitánya
Ház : Hollóhát
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : Csak a kviddics, nincs időm másra.
Karakterlap : Kviddics királynő
Zene : Majd választok.

Gwenog & Christopher Empty

Gwenog & Christopher EmptyKedd Jún. 23, 2015 5:04 pm


Christopher és Gwenog


Mosolyra húztam a számat. Szerettem a humoros és jó fej embereket. Csak is így tudok elképzelni egy profi kviddicscsapat tagját. Senkit sem tudnék mosoly nélkül, mogorva arccal elképzelni ugyanebben a szituációban. De aztán ki tudja, lehet, hogy csak én nem láttam még eleget ebből a világból.
- Az lehet, de Caspar egy idióta. Persze attól még szeretem.. - nála idegesítőbb emberrel még csak nem is találkoztam életem során. Hihetetlen módon tudta felhúzni az embereket. Ő ebben tehetséges, ha mondhatjuk így.
- Amennyire tudom, komolyan. Sokat tanulok, de nekem mégiscsak a kviddics a legfontosabb. Szerintem némileg a a kettő összefügg. Egy jó játékosnak fontos nyilván a fizikai felkészültség, de az sem hátrány, hogyha valakinek van esze. Én a saját csapatomnak személyenként csinálok külön edzéstervet és étrendet is. Fontosnak tartom, hogy ne csak a levegőben, hanem a szárazföldön - mondjuk futás formájában - is megfelelő edzettséget kapjunk. Ezért az "alap edzéshez" hozzátettem még +2 délutáni futó és erőnléti edzést.
A monológom közben elengedtem a seprűt mindkét kezemmel és azokkal magyaráztam hevesen. A seprű szinte mozdulatlanul lebegett alattam.
- Ha nem sikerül bekerülnöm egy csapatba, akkor nagy a lehetősége, hogy az Akadémiára megyek.. - válaszoltam. - Bár nem sok kedvem van. Ha választanom kell, inkább egy profi kviddicscsapat.



Vissza az elejére Go down

Christopher Broadmoor

Christopher Broadmoor

Vér : félvér
Kor : 23
Csillagjegy : Kos
Státusz : Montrose Magpies fogója
Ház : Mardekár
Párt : RFC
Családi állapot : kapcsolatban
Karakterlap : Gwenog & Christopher 1e2qe0
Zene : Welcome to the jungle

Gwenog & Christopher Empty

Gwenog & Christopher EmptyKedd Aug. 25, 2015 2:52 pm




Gwenog & Christopher

- Szerintem sokan elviselnék a hülyeségeit, ha cserében sütkérezhetnének a Nimbus dicsfényében - jegyeztem meg minden bántás nélkül. - Ez egy nagyon jó edzésprogram, ilyen fiatalon kevesen gondolnak bele abba, hogy nem csupán a repülés- és labdatechnika szorul fejlesztésre. Tudod, a kviddics gyakran a legnagyobb stadionokban is fejben dől el. Hogy tudd, mikor kell időzítened, mikor érted el a saját határaidat és mikor mehetsz tovább, hogy mikor kell hagynod a dolgot és újratervezni az egészet, ilyenek... A laikusok azt gondolják, hogy mi csak repkedünk néhány bogyóval a kezünkben és agresszívan megpróbáljuk kiiktatni egymást a pályáról, de ez nem így van. A sportnak lelke és esze van. Örülök, hogy te erre már most rájöttél. Még sokra fogod vinni, de tényleg. Ki tudja, talán egyszer majd találkozunk a Montrose-ban...
A Montrose Magpies jelenleg csak férfiakból állt, de én személy szerint örültem volna egy kis vérfrissítésnek.
- Ha tényleg csak a sportnak szeretnéd szentelni az életed, akkor fogod befutni a legfényesebb karriert, ha azonnal bekerülsz egy nevesebb csapatba. De tudod milyen a sportoló élet, eljön az az idő, mikor majd vissza kell vonulnod. És negyven-ötven évesen meg ott áll az ember szakma és képzettség nélkül. Ha szerencséd van, el tudsz menni edzőnek vagy reklámarcnak, de más lehetőséged nem igen van. És az bizony szívás, munka nélkül maradni annyi idősen... Én is beleestem ebbe a hibába, azonnal leigazoltam a Falmouth Falconsnál, és most tessék, az ország legjobb csapatában játszom. De attól még nyitva áll a kérdés, hogy mihez kezdek majd húsz év múlva. Úgyhogy ezt alaposan mérlegeld. Különben meg... a nőknek még komplikáltabb, ha belevesszük a családalapítást is. Ezt véletlenül se vedd okoskodásnak vagy elrettentésnek, csak jobb, ha tudod. Sportoló a sportolóval beszélgetés, érted.
Tényleg nem akartam kioktatni és lebeszélni semmiről, de ezekről a dolgokról valahogy soha, senkit nem világosítottak fel. Hány sportoló élete siklott ki pont ezért... Néha én is legszívesebben hagytam volna mindent a francba, de még tartottam magam.  


Montrose Magpies

Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Gwenog & Christopher Empty

Gwenog & Christopher Empty

Vissza az elejére Go down
 

Gwenog & Christopher

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Alicia & Gwenog
» Gwenog & Adam
» Eliot & Christopher
» Camilla & Christopher
» Gwenog & Caspar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Birtok-