KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Mr Mulciber & Mr Lestrange Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Mr Mulciber & Mr Lestrange

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Rodolphus Lestrange

Rodolphus Lestrange

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Nyilas
Ház : Mardekár
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas
Karakterlap : Repesve várom a találkozást.
Zene : Let me entertain you
Walpurgis Lovagja

Mr Mulciber & Mr Lestrange Empty

Mr Mulciber & Mr Lestrange EmptyHétf. Május 25, 2015 11:38 pm


Jonathan & Rodolphus
Nem fordult elő gyakran, hogy soron kívüli gyűlést hívjunk össze, nem szerettünk az utolsó pillanatokban szervezkedni. Most mégis ez a helyzet állt elő, hála kedvenc Prewettünk legfrissebb elszólásának. A téma nem közvetlenül az MM-et érintette, hanem a Walpurgis Lovagjait. Prewett elejtett egy gyanús mugligyilkosságot érintő utalást, ami nagyon nem tetszett nekünk Levinnel. Ma estére soron kívüli gyűlést hívtunk össze. Ha kiderül, hogy valaki nem bír magával a csapatból... Most talán megússza az illető egy alapos fejmosással, de ha valaki hosszú távon gyenge láncszemnek bizonyul, attól rövid úton meg fogunk szabadulni.
Az összes taghoz el kellett juttassuk az információkat a gyűlésről. Írásban semmiképpen nem akartuk megtenni, ezért szépen személyesen jártuk végig a Minisztériumot, hogy  szóljunk az embereinknek. Beosztottuk, ki kit keres meg különböző indokokkal.
Benyitottam Jonathan Mulciber irodájába. Nem tudtam rávenni magam, hogy kopogjak, egyszerűen beléptem. - Elnézést a váratlan látogatásért, Mr. Mulciber, sürgős segítséget szeretnék kérni - léptem az asztalához. A tekintetemből rögtön látnia kellett, hogy nem ez a látogatásom valós oka.

Vissza az elejére Go down

Jonathan Mulciber

Jonathan Mulciber

Vér : aranyvérű
Kor : 32
Csillagjegy : Oroszlán
Státusz : Varázslény-felügyeleti Főosztály vezetője
Ház : Mardekár
Fészek : Monticola
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas
Karakterlap : Fotóalbum
Zene : Bang, bang from the closet walls,
The schoolhouse halls,
The shotgun's loaded.
Push me and I'll push back.
I'm done asking, I demand.

Walpurgis Lovagja

Mr Mulciber & Mr Lestrange Empty

Mr Mulciber & Mr Lestrange EmptyKedd Május 26, 2015 12:13 am




Rodolphus és Jonathan

Hétfő. A világ legeslegrosszabb napja, a legalkalmatlanabb a munkára. Ma még a szokásosnál is lustább voltam, minden létező feladatot az alkalmazottaimra sóztam, de még ezt is a titkárnőmön keresztül. Mikor Rodolphus felbukkant, az irodámban loptam a napot az asztalom mögött, miközben körülöttem mindenki úgy dolgozott, mint a gép. Szép dolog vezetőnek lenni.
Ha Rodolphus ilyen sürgősen felkeres, annak csak nagyon komoly oka lehet. És nyilvánvalóan semmi köze a Varázslény-felügyeleti Főosztályhoz, sem pedig a Gringottshoz. Már a puszta tekintete is rossz érzéssel töltött el, pedig még be sem avatott a részletekbe.
- Mr. Lestrange, jöjjön beljebb! Miben tudok segíteni? - öltöttem fel az arcomra a legsegítőkészebb és legtermészetesebb mosolyomat. Nem sok jót sejtettem.
Amióta Prewett egy nyilatkozatában megemlítette a kétes körülmények között elhunyt muglikat, gyakran fogott el a félelem. Nem, a nyomok sosem vezették volna el hozzánk a hatóságokat, ellenben a Lovagok, de különösen a Potestatem rájöhettek. Mind ismertük egymást, apró kis jelekből felismertük egymás stílusát, a másik védjegyét. Egyedül azzal nyugtattam magam, hogy amennyiben Lestrange és Dolohov már rájöttek volna, egészen biztosan a fejünket vették volna, nem halogatnák ennyit.

Vissza az elejére Go down

Rodolphus Lestrange

Rodolphus Lestrange

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Nyilas
Ház : Mardekár
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas
Karakterlap : Repesve várom a találkozást.
Zene : Let me entertain you
Walpurgis Lovagja

Mr Mulciber & Mr Lestrange Empty

Mr Mulciber & Mr Lestrange EmptyKedd Május 26, 2015 3:39 pm


Jonathan & Rodolphus
Nem csak ketten tartózkodtunk a helyiségben, így rejtjelekben kellett beszéljek. Habár négyszemközt is így tettem volna. A Minisztériumban a falnak is füle van. - A Jordániába kiküldött delegációnk egy számunkra eddig ismeretlen lénnyel találta szemben magát.Sürgősen szükségünk lenne rá, hogy szakemberek beazonosítsák a lényt, s ellássanak minket a kellő utasításokkal a bánásmódot illetően. Ha esetleg a szakemberek sem tudnák beazonosítani, egy magas szakértelmű expedíciós csapatot szeretnénk kérni a delegációnk mellé, hogy közösen befogják a lényt. - A jordán csapatunk valóban említett a legutóbbi jelentésében egy furcsa szerzetet, de hogy sürgős lenne az ügy... nem, egyáltalán nem volt sürgős. Persze a radikális intézkedésem jelentősen megkönnyíti majd a dolgukat, de számomra most nem ez volt a fő szempont. - A kolegák ezt a képet készítették a lényről. Kérhetem, hogy mihamarabb foglalkozzanak az üggyel? - Átnyújtottam neki a mágikus fotót, amit érdekességként küldött haza a csapat. - Itt megvárnám az első szakvéleményt, ha lehetséges. Egész Golgota ennyiszer megjárni az utat a Minisztérium és a Gringotts között. - Nem véletlenül említettem pont a Golgotát. Nem passzolt egészen a szövegkörnyezetbe ugyan, de nem szúrta a fület. Jonathannek pedig értenie kellett. Már csak az időpontot kellett a tudtára adjam valahogy.

Vissza az elejére Go down

Jonathan Mulciber

Jonathan Mulciber

Vér : aranyvérű
Kor : 32
Csillagjegy : Oroszlán
Státusz : Varázslény-felügyeleti Főosztály vezetője
Ház : Mardekár
Fészek : Monticola
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas
Karakterlap : Fotóalbum
Zene : Bang, bang from the closet walls,
The schoolhouse halls,
The shotgun's loaded.
Push me and I'll push back.
I'm done asking, I demand.

Walpurgis Lovagja

Mr Mulciber & Mr Lestrange Empty

Mr Mulciber & Mr Lestrange EmptyKedd Május 26, 2015 4:02 pm




Rodolphus és Jonathan

Elég volt egyetlen pillantást vetnem a lényről készített fotóra és már nyilvánvalóvá is vált, hogy a lény teljesen ártalmatlan. Bár olyan rusnya egy jószág volt, hogy azt már büntetni kéne - milyen szépen mutatna az állatkertemben... - , de igencsak hasonlított a mooncalfra, azaz a holdborjúra. Erre engedett következtetni sima, halványszürke teste és a feje tetején elhelyezkedő két dülledt szem. Egyedül a lába nem volt a szokásos lapos lábfejben végződő, mintha párosujjú patákká mutálódtak volna a végtagjai...
- Természetesen számíthatnak a segítségünkre, Mr. Lestrange. Egyelőre nem merek biztosat mondani, de a fényképen látható lény erős hasonlóságot mutat egy nőstény holdborjúval. Továbbítom a fotót néhány munkatársnak, ők teljes bizonyossággal meg tudják majd állapítani, hogy veszélyes avagy jámbor lénnyel van dolgunk. - Azzal a lendülettel már a titkárnőm kezébe is nyomtam a képet, mert nyilvánvalóan eszem ágában sem volt körbejárni a fél főosztályt, mire megtalálom a megfelelő embert.
Golgota. Természetesen azonnal megértettem, hogy a Denem kúriára akart célozni.
- Bizonyára nagyon kellemetlen lehet. Ön is hivatalos Malfoyék vacsorapartijára? Az az igazság, hogy teljesen kiment a fejemből, hogy mikor kezdődik... - váltottam témát. Vagyis az avatatlan fül számára. Valójában a kérdés arra irányult, hogy kiruccanást terveznek-e a Lovagokkal és ha igen, akkor mi az időpont. Más magyarázatot egyszerűen nem találtam a hirtelen tett látogatására, sosem tartottak eddig rendkívüli gyűlést. Egy kicsit talán reménykedtem is benne, hogy lazítanak az eddigi merev és igencsak megbéklyózó szabályokon. Többen elégedetlenek voltak, amiért jóformán semmilyen nos... szórakozást nem engedtek meg nekünk.

Vissza az elejére Go down

Rodolphus Lestrange

Rodolphus Lestrange

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Nyilas
Ház : Mardekár
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas
Karakterlap : Repesve várom a találkozást.
Zene : Let me entertain you
Walpurgis Lovagja

Mr Mulciber & Mr Lestrange Empty

Mr Mulciber & Mr Lestrange EmptyKedd Május 26, 2015 9:20 pm


Jonathan & Rodolphus
Bólintottam. - Köszönöm, hogy foglalkozik az üggyel. - Nem mintha ő foglalkozott volna vele, de ez nem érdekelt különösebben. Itt nem vagyok a főnöke, hogy bármilyen szinten is beleszóljak a munkájába.
Mikor a "vacsorapartit" említette, összeszaladtak a ráncok a homlokomon. - Vacsoraparti? Nem lesz semmiféle vacsoraparti. Rosszul értesült, Mr. Mulciber. Ámbátor az is megeshet, hogy én tévedek... - A hangsúlyomból egyértelműen hallatszott, hogy az utóbbi mondatot csak az udvarias látszat fenntartása érdekében illesztettem a mondandóm végére. - Remélem, a munkatársai hamar tudnak információval szolgálni, ugyanis még este fél nyolckor is megbeszélésen fogok ülni. - Beillesztettem az időpontot egy random mondatba. Érteni fogja. - Persze ne vegye sürgetésnek. Hálás vagyok, amiért ilyen gyorsan intézkednek egy ilyen váratlan esetben is. Ez ékes bizonyítéka a szervezettségüknek.
A vacsorapartira történő utalása nagyon nem tetszett. Elültette bennem a gyanakvást.

Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Mr Mulciber & Mr Lestrange Empty

Mr Mulciber & Mr Lestrange Empty

Vissza az elejére Go down
 

Mr Mulciber & Mr Lestrange

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jonathan Frederick Mulciber
» Caroline Olivia Mulciber
» Jenessa Imogen Mulciber
» Mr Blackburn & Mrs Lestrange
» Rodolphus Lestrange

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Mágiaügyi Minisztérium :: Negyedik szint - Varázslény-felügyeleti Főosztály-