KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Leon White Jr. Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Leon White Jr. Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Leon White Jr. Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Leon White Jr. Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Leon White Jr. Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Leon White Jr. Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Leon White Jr. Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Leon White Jr. Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Leon White Jr. Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Leon White Jr. Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Leon White Jr. Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Leon White Jr. Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Leon White Jr. Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Leon White Jr. Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Leon White Jr. Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Leon White Jr. Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Leon White Jr. Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Leon White Jr. Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Leon White Jr. Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Leon White Jr. Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Leon White Jr. Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Leon White Jr. Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Leon White Jr. Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Leon White Jr. Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Leon White Jr. Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Leon White Jr. Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Leon White Jr. Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Leon White Jr. Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Leon White Jr. Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Leon White Jr. Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Leon White Jr. Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Leon White Jr. Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Leon White Jr. Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Leon White Jr. Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Leon White Jr. Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Leon White Jr. Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Leon White Jr. Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Leon White Jr. Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Leon White Jr. Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Leon White Jr. Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Leon White Jr.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Leon White Jr.

Leon White Jr.

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Halak
Státusz : Griffendél kviddics csapatának hajtója
Ház : Griffendél
Oldal : világos
Családi állapot : Hajas Hajadon ;)
Karakterlap : LÁSS CSODÁT MÉG ÉLEK ÉS VIRULOK! Very Happy
Zene : Leon White Jr. 4170855-2h5l7wz

Leon White Jr. Empty

Leon White Jr. EmptyPént. Ápr. 10, 2015 1:38 am



Leon White Jr.




Becenevem:
Leo, Leon, White, Mr. Okostojás, Nagyfiú és egyéb menő becenevek
Kisebb öcséim szeretnek Junonak hívni  és ez rajtam ragadt, Junior szóból ered.

Nemem:
Férfi

Korom:
16 és 1/2 év

Születési évem:
1969

Csillagjegyem:
Halak

Iskolám:
Rock-Roxfort-fortissimo

Évfolyamom / Munkahelyem:
Hatodik / nyáron dolgozom diákmunkán

Státuszom:
Griffendél kviddics csapatának hajtója

Házam:
Griffendél

Fészkem:
-

Politikai elkötelezettségem:
Még eldől (ICP )

Oldalam:
világos, hogy a gyóó

Családi állapotom:
Teljesen hajas (aljas) hajadon avagy nőtlen leginy

Patrónusom:
Vaddisznó

Pálcám:
Somfa, egyszarvúszőr, 12 és negyed hüvelyk


Vérem

Félvér


Édesapám, Leon White az idősebbik

egy aranyvérű és egy sárvérű házasságából született varázsló. Jelenleg a Mágiaügyi minisztérium dolgozója középbeosztásban van. Becsületesen dolgozik a családunk megélhetése érdekében. Hisz sok gyermekes apa. Mindig a mosolytól teli arcát mutatja nekünk és próbál úgy nevelni minket, hogy minél kevésbé tapasztaljuk meg a kegyetlen világ arculatát. Bár mi nagyok tudjuk, hogy mennyi gonoszság és sanyarúság van a világban. A legkedvesebb fia vagyok így sokat vár el tőlem apám. Ha nem is tűnik külső szemmel úgy én meg is teszem azt, ami tőlem telik.


Édesanyám, Nora Cloudly

anyja és apja mind a ketten a Szent Mungóba dolgoztak. Mielőtt összeházasodott volna apával ő is Szent Mungóba dolgozott. Szeretett teljes édesanyám. Nagyszerűen a gondunkat viseli. Mindig nagy szeretettel hallgatja meg a testvéreim problémáit és ráhárul a békítő szerep is. Szeretem édesanyámat, de  semmi köze az ügyeimhez, amit csinálok az csak rám tartozik és nem rá. Megosztom mi van velem, de többet ne akarjon tudni rólam. Lelkizzen a nővéremmel és az öcsémmel neki szükségük van rá nekem nem, ha szükségem lesz rá úgyis fel keresem őt..


Nővérem, Elisabeth

Egy évvel idősebb nálam. Együtt nőttünk fel mégis valahogy eltávolodtunk egymástól. A testvéri csínyek ártottak a kapcsolatuknak, néha beszélő viszonyba vagyunk néha pedig nem. Szeretem még mindig cukkolni, de már meg válogatom a szavaimat előtte.


Öcsém, Franklin

egy évvel fiatalabb tőlem. Igazi művészi hajlamokkal rendelkezik legidősebb öcsém. Meg vagyunk egymással jókat tudunk együtt szórakozni, de neki meg vannak a gógyijai. Éjnek évadján mikor az egész Roxfort alszik neki muszáj hegedülnie. Fent az egyik torony tetején és pont azon amelyiknek tökéletes az akusztikája és mindenki hallja. Már többször elvették a hangszerét, de valahonnan mégis megszerzi vagy újat szerez nem tudom, hogy csinálja. Otthon minden éjjel kint van és hegedül a háztetőn.


Öcsém, Mattew

Hat évvel fiatalabb tőlem ő az egyetlen, aki nagyon hajlamos irigyelni az én hírnevemet és amiket teszek, így durcás velem a kis Matty, mivel elég szórakoztató egyén vagyok. Szívesen húzom fel őt játékiból és siratom meg színtiszta testvér heccből.


Öcsém, Benedict

Benedict és köztem 14 év van vele kapcsolatban persze megjelenik a felnőtt komolyságom is. Ha lennének a védelmező szárnyaim akkor úgy vigyáznék rá a legkisebbre, mert még egy ideig ő a legkisebb. Szereti az eltüntetős mugli bűvész mutatványaimat és ahogy kacag az tündéri.



Öcsém, xy

Édesanyám pocakjában növekszik a kis krapek a testvérével együtt biztos kis hajas manó lesz, ahogy Benedict is és a szüleim neki is egy szép nevet


Húgom, xy

Édesanyám pocakjában növekszik a kis krapekina a testvérével együtt a krapekkal. Hátha tényleg lány lesz, Betty fog neki a legjobban örülni végre egy kislány a sok fiú testvér között. Szegényt most sajnálom milyen élete lesz a sok bátyja mellett.


Leendő barátnőm, XY

Szóval a nevére is kíváncsi vagy. Azt már nem adom, hová lenne az élvezet és a titkom. Egyébként se biztos hogy ő lesz a barátnőm. Mégis ki lesz a barátnőm? Hát az aki kiállja a hét próbát és utána is elvisel és aki persze mennyeien tud majd főzni és szeretne a tényleg a barátnőm lenni. Majd talán később a feleségem is. És nem hazudok eskü van kiszemeltem. Csak pechemre van a csajnak barátja, most rá kellene szállnom. Azért félek a barátjától. Jó nagy nő csábász vagyok, de mégis, hódítsam el előle, csorbítana hírnevemen is ez az esett.


Fiam, "Tommy Boy"

Az iskolai fogadott fiam. Bírom őt ő is bír engem. Utánozna ha engedném a pártfogásomba vette a karpekot kell ennél több. Hát igen nehéz már most vele lekezdett velem ellenkezni. Nem azt mondom hogy kihasználni nem az emberem, csak egy fiú, aki szeretne a nagyok társasságába kerülni, de hát én annyira ez nem hagyom neki. Meg tűröm a társaságomba, mert emlékeztet magamra.



Mottóm

Az vagyok aki, fogadd el én vidáman veszem az életet (bár mennyire is sanyarúnak látják mások).


Amortentiám

Édesanyám húslevesének illata, az eső áztatta poros föld ilatta


Különös jellegzetességem

A nevem a hajam, a kiállásom, a vicceim, mind a jellegzetességem. Már felfoghatnak az emberiség következő lépcső fokának is. Amely LEONidas nevet fogja viselni


Ami megnyugtat

A sétarapülés, a hegymászás, a természet csendes zugaiban való elmerengéseim


Ami boldoggá tesz

Nővérem kiakasztása, A barátokkal való együtt lógás, Örömöt és mosolyt csalni mások arcára, imádott öccseimmel egy pár órácskát el tölteni.


Ami bosszant

A ház körüli munkák, Piton büntető munkái és egyébként a büntető munkák. Ha nem vesznek figyelembe, az is ki fejezetten bosszant.


Ahol jól érzem magam

Minden örömteli környezetben.


Hobbim

A tanulás, de erről pszt. Jókat beszélgetni szinte mindenki. Vicces dolgokat tenni avagy kihúzni a gyufát a tanároknál. A lányokkal flörtölni.


Rossz szokásaim

Azt mondják a többiek a tanárok kiakasztása és a nem tanulásom a rossz szokásaim. Meg mindenből tréfát csinálok a legtöbb komoly dolgokból is. De hát ha senki sem boldog, akkor kell az én vígságom.


Titkaim

A kifelé mutatott személyiség nem minden, azt az oldalamat nem sokaknak fedem fel. Inkább el is takarom a vicces bohóc figurával.
Ja tudok zongorázni, de ha ez bárkinek elárulod úgy is letagadom.


Legnagyobb félelmem

Abba jobb bele se gondolni, már kirázz a hideg is tőle. Elveszteni a magamba vetett hitemet.


Ami nélkül nem tudnék élni

Az én lennék, mert ha nem lennék nem tudnék élni sem.


A családom nekem

a családom, akik minden alkalommal eltűrik és elviselik a viselkedésem.


Ha én nem lennék

Kevesebb lenne a mosoly az iskolában, és eggyel kevesebb optimista fickó élne a földön. Eggyel kevesebb White lenne a családomba.


Amit rólam beszélnek

Mit mondhatnak rólam? "Imádott Leon szeretünk téged." A lányok álmukban ezt harsogják mind sóhajtoznak utánam. Leon, óh, Leon, jó képű Leon, légy a férjem. Csak nem akarják előttem bevallani. Szörnyűek mind és én vagyok oda értük. Felejtsék el. Ők vannak oda ÉRTEM. Azok a mosolyok mindent elárulnak.  Hallottad mit csinált megint? Sok pletyka kering rólam. HISZ NÉPSZERŰ vagyok. Aki zenél vagy sportol arra fel figyelnek. Így én is téma vagyok a klubhelyiségben. Jó, de mennyire vagyok híres és hol milyen körökben vagyok beszéd téma, na az nem mindegy. Tudom hogy mikor azt mondják nekem, hogy hülye, bunkó paraszt. Igazából nem azt gondolják helyes, okos, vidám lelkes srác vagyok.
Egy Bolond.
Ne húzd ki a gyufát, mert megint büntető munkára mész
. (Blablaba tanári fenyegetés)
Egy nagy kópé. Egy bohóc. Süket dumás gyerek.


Amit szeretek magamban

A mosolyomat. A magamba vetett egészséges egomat, mert az van, ha nem is hiszed, talán kissé túlzásba tudok esni a sokszor színpadias megjelenésemmel és fellépésemmel, de az imidzsemhez ez hozzátartozik. Optimista vagyok, minden lében két kanállal veszek részt a nagy bulikban igazi partyarc vagyok. Hűen kitartok barátaim mellett jóban rosszban, amíg szét nem szednek minket a csajok. Állandóan valahol jár az eszem csínyeken és más dolgokon és nem tudok nyugton maradni. Örökmozgó vagyok, hatalmas kíváncsiságot hordok magamba. Van egy egészséges muglimániám a bűvészetük nagyon érdekel.
De akkor vegyük komolyra is a dolgot. Mert tudok komoly is lenni és felelősség teljes is, de ezt inkább senkinek nem mutatom, mert akkor elhinnék rólam, hogy van eszem is és  nem vagyok igazán bolond.
Az udvariasságomat és azt lelkesedést, ami bennem lobog. A versenyszellemet, ami minden velem egykorú egészséges lélekkel rendelkező srácban benne van. Tudok segítőkész lovag lenni, bár csak azokkal, aki ezt megérdemlik.


Amit utálok magamban

A két arcúságomat, mert igen félek attól hogyha nem annak mutatnám magam akinek, akkor sosem figyelnének rám. Néha unom adni a nagy arcot, és a menő srácot.
Vannak rossz napjaim nem úgy, mint a csajoknak, de nekem is megvannak a pesszimistább időszakaim, bár azt is el rejtem és akkor inkább csak a vidám bunkósság jellemez, igen így hívom vidám bunkósság. Amikor mindenkit a kelleténél jobban kihozok a sodrából és jobban bosszantom, mint amennyire kellene. Szükségem van arra hogy a legkomolyabb témákon is bomlasztó egyén legyek és vidám.
 


Kinézetem

Most komoly? Mit akarsz hallani vagy olvasni? Csak néz rám és mindent tudsz, vagyis majdnem minden. Az arcomon ott virít az a huncut és ravasz és minden lány arcára mosoly derítő csalfa mosoly.
Sűrűn göndörödő barna haj.  Zöldes barna szempárokkal és hozzá hosszú szempillákkal (még a csajok is meg irigylik az én szempilláimat)  áldott meg a mi jó Merlinünk. Középtermetű vékony fiú lettem, na nem lehetek mindenben tökéletes. Sokat megjárt ruhákban járok, de pszt, ha már elárultam neked ezt a titkot. Az összes ruhám másodkézből való, de olcsó és nem kerül sokba. Szóval nagyon igényesen öltözködöm más srácokhoz képest is. Nem vagyok a pólók híve, nagyon szeretem az ingeket és a zakókat, ha tehetném állandóan azokban járnék. A napszemcsim elengedhetetlen kelléke a nyári ruhatáramnak.



Múltam

Ezek szerint itt most a múltamról hordjak össze neked valami nagy dolgokat. Minden szeretnél hallani vagy elég neked a boldog pillanatokról és az "átlagos" LEONidasos múltam, de ha csak a boldogot mondom az túl idilli lenne még neked is talán a szomorú és a kevésbé ismert része is fontos lesz számodra, hogy tud ki is vagyok most.
Sok testvér sok történés van mit feltudok idézni a múltamból csúcs storyként. Első vagyok a fiúk között és így szerintem felnéznek rám öcséim, ha nem néznek fel az se lepne meg. Nagyon szerettem játszani kicsi gyermekkoromban Elizabethtel és Franklinnel, de be kell valljam mindhárman mások lettünk. Szerintem én nem változtam annyit, mint ők, de ők valahogy más felé vették az irány. Azzal kezdődik az egész hogy Lizzy, hollóhátas lett a kis okostojások hoz került aztán én jöttem a sorba, és azon kaptam a fejemet, hogy mindketten külön- külön házba és asztaloknál ülünk. A következő évben. Maga Franklin öcsémen volt a sors és adta a süveg a harmadik házba ossza be. Az a szenya süveg őt is elszakította tőlem, pedig mellettem volna a helye az öcskösnek. Szóval mindenki más- más irányt kapott a süvegtől.
Elismerem mindig nagy bohóc voltam. Iskolai barátaim között is én vagyok a ”legnagyobb fej”. Szeretem élni az életem. A legjobb barátom Kevin Forbes volt. Mindig megtaláltuk egymás társaságát. Néha a legnagyobb őrültségekből ő húzott vissza. Sokkal nyugodtabb volt, mint én és sokkal szorgalmasabb is. Vele már elsőben nagy haverságban voltunk. Megvolt a külön kis titkos kódexünk.

Harmadikban beválogattak nagy szerencsémre a ház kviddics csapatba, azóta hajtó poszton játszok. A válogatón nagyon sokan voltak és én minden áron azt akartam hogy fel figyeljenek rám. Sok testvérem volt vagyis tudtam mivel vonhatom magamra a figyelmemet. Hogyan és miként lehetek egyszerre jó és vicces jópofa játékos. Imádom ezt a sportot hisz a csajok a sportolókért mindig oda vannak.

Tizennégy voltam már úgymond benőtt a fejem lágya bár sok tanár kételkedik benne. Mikor igazából rájöttem hogy szüleim bizony küszködnek a pénzzel, és a mi iskola kezdési bevásárlásaink nagy költséget szívnak le családi háztartás rovására. Persze sosem gondolkodtam azon, hogy miért olyan kinyúlt a pulcsim vagy az ingem miért fakó, mert hisz ez nem  zavart és én észbe kaptam a szüleim mindent meg tesznek értem hát hanem is teljesen, de én a talpamra állok és plusz pénzt hozok a konyhára.
Szóval, azóta a nyaraim jövés-menéssel töltöm. Exmoori erdőben lakunk egy szép csendes helyen és a környéken mindig akad munka túravezetőként vagy más diákoknak jó pénzeket hozó lehetősségek, így elmondhatom magamról már pár éve dolgozom.
Ha otthon vagyok éppenséggel barátokkal vagyok , mivel anyám szeret teljes háziasszony így a családom szívesen látja őket. Nagyon imádom ilyenkor anyát, hogy el visel az a fiú mennyiséget a házban amennyien nálunk vannak olyankor, de ha házimunkáról van szó inkább azt legszívesebben rásóznám a kisebb öcsikéimre, de már mind vissza szólnak és beköpnek, így muszáj mosogatnom összepakolnom a nappaliban vagy éppen az Franklinnel megosztott hálószobánk saját részén.

Ötödik év, avagy a tavalyi év.
Kevin Forbes lett az ötödéves prefektus. Érted? Ez volt, amit nem tudtam kihúzni nyár végig belőle mi miatt ez a nagy vígság az arcán. Szóval Forbes prefi és én nagyobb szabadság többszöri kilógások, ja és én is használtam a prefektusi fürdőt. Vagyis cool érzés a prefi barátjának lenni.  Minden tudtunk egymásról és ő noszogatott mindig az ötöd éves vizsgára való tanulás felé. Közben persze már az egeket verte a népszerűségem és nem az eszem miatt, hanem a stílusom miatt.
Mikor megszorongatom az ellenség őrzőit és betalál a kvafft a karikán és ujjong a szurkoló közönség melegséggel tölti el a szívemet. Majd az egész meccset el veszítjük a rossz őrzőnk és egy kis szerencse miatt. El keserítő érzéssel tölt el, hogy elvitték előlünk a kupát.
A vizsgákról mégis csak varázsló vagyok és Rendes Bűbáj Fokozattal rendelkezem, mivel a barátom hajthatatlan volt hobbiból tényleg tanulni kezdtem és szép eredményekkel zártam az évet az ötödéves BRF jegyeimmel. Persze megint csak, ha kitudódna mit csináltam és hogy értem el az eredményeket. Azt hinnék hogy csaltam ezért meg se mondtam csak az álcám mögé bújva pókerarccal elő adtam, hogy egész jól vagy egész rosszul sikerült. Szóval a teljes igazság:
Mágiatörténelem és Asztronómia E
Gyógynövény, Bájitaltan  V
Mugliismeret, LLG, SVK, Átváltozattástan, Bűbájtan, K
Ezek szerint nem buktam meg és elég jó eredményeket értem el.

A nyár.
Elkezdődött mindennél jobban vártam, mivel sok mindent beterveztem. Forbes valami súlyos betegséggel a Mungóba került. Jó hosszú és kacifántos neve van, ezért nem is jegyeztem meg. Többször Londonba utaztam meglátogatni őt és igen ott néha elveszítettem a mosolyomat mikor a Mungó falai közt Forbes kórtermét látogattam meg. Elveszítettem ott a vidámságot. Nem sokan tudtak, róla mi van vele. Mindenki várta a gyógyulását, de ez nem olyan betegség, amiből egy könnyen kilábalnak belőle. Augusztus végét írtak mikor kézhez kaptam a levelet. Nem jön vissza a barátom az iskolába és csak rosszabbodik az állapota.

A vasútállomáson.
Már sietek is az expresszhez és várom, hogy újra találkozzak a haverokkal és elkezdjem a tanulmányaimat, de semmi képen sem lehetek borúlátó hangulatban. Hisz ott van a csapat és mindenki, aki számít. Nekem felkel szállnom a legjobb barátom nélkül a vonatra és el kell kezdenem a hatodik évet. Számítanak rám a csapatban, számít rám barátom, hogy jól fogok teljesíteni nélküle is. Én mindig jól csinálom azt, amit csinálok, de erről kétség kívül nem sokan tudják, hisz én vagyok a vicces és sármos srác az iskolában.

Már lassan el kellene dönteni, mivel foglalatoskodjak az iskola után, de ezt még nem tudom, majd eldől. Merlin, kalapjára biztos lesz velem valami. RAVASZ vizsgákról is döntenem kellene, de még nem tudom, merre tovább.
Egy valamit tudok az pedig az, hogy ebben az évben, nem a hollóhát viszi el a kupát, hanem a mi csapatunk Gwenog csapatát lealázzuk ebben az évben...


Ha újrakezdhetném

Mindent ugyan úgy csinálnék, de talán egy kicsit gazdagabbak lennénk. De én így szeretem az életemet, ahogy van.


Ha egy napig bármit tehetnék

Mosolyt fakasztanék minden gonddal küzdő ember arcára és megszerezném életem nőjét magam mellé.


Ha kitörne a háború

Azon az oldalon harcolnék, amelyikhez a szívem közelebb húz és közben a fárasztó vicceimet mondanám mindenkinek.
-Imi,miért lekváros az arcod?
-Ez az új Imidzsem.


Ha meghalnék

akkor halott lenék és családom meggyászolna , öcsém hegedülne a temetésemen, szerelmem a koporsónál sírna, és a többi öcsém is sírna. Ellenségeim örülnének, ja hogy nekem nincsenek is ellenségeim. Aztán szellemként visszajönnék boldogítani az iskolába mindenkit. Mert az milyen király lenne. Félig Fej nélküli Nickkel buliznám végig a kastélyt. Ezt már lebeszéltem vele.



Playby: Anton Yelchin




Vissza az elejére Go down

Admin

Admin


Leon White Jr. Empty

Leon White Jr. EmptyVas. Ápr. 12, 2015 4:46 pm



Gratulálunk, házad a Griffendél!






Somfa, egyszarvúszőr, 12 és negyed hüvelyk







Státuszod: Griffendél kviddics csapatának hajtója; prefektus

Vissza az elejére Go down
 

Leon White Jr.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Alexandros Ramsay & Leon White Jr.
» White & Jones

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Offtopic :: Karakterek :: Griffendél-