KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Jenessa & Bellatrix Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Jenessa & Bellatrix Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Jenessa & Bellatrix Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Jenessa & Bellatrix Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Jenessa & Bellatrix Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Jenessa & Bellatrix Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Jenessa & Bellatrix Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Jenessa & Bellatrix Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Jenessa & Bellatrix Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Jenessa & Bellatrix Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Jenessa & Bellatrix Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Jenessa & Bellatrix Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Jenessa & Bellatrix Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Jenessa & Bellatrix Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Jenessa & Bellatrix Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Jenessa & Bellatrix Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Jenessa & Bellatrix Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Jenessa & Bellatrix Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Jenessa & Bellatrix Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Jenessa & Bellatrix Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Jenessa & Bellatrix Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Jenessa & Bellatrix Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Jenessa & Bellatrix Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Jenessa & Bellatrix Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Jenessa & Bellatrix Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Jenessa & Bellatrix Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Jenessa & Bellatrix Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Jenessa & Bellatrix Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Jenessa & Bellatrix Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Jenessa & Bellatrix Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Jenessa & Bellatrix Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Jenessa & Bellatrix Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Jenessa & Bellatrix Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Jenessa & Bellatrix Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Jenessa & Bellatrix Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Jenessa & Bellatrix Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Jenessa & Bellatrix Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Jenessa & Bellatrix Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Jenessa & Bellatrix Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Jenessa & Bellatrix Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Jenessa & Bellatrix

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Bellatrix Black Lestrange

Bellatrix Black Lestrange

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Skorpió
Státusz : Walpurgis Lovagja
Ház : Mardekár
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : nyílt házasság
Karakterlap : Jenessa & Bellatrix Tumblr_lgkd3jhE6C1qh58r7o1_500
Zene : Jenessa & Bellatrix 94955_original
Walpurgis Lovagja

Jenessa & Bellatrix Empty

Jenessa & Bellatrix EmptyKedd Jún. 16, 2015 7:56 pm

Bellatrix Lestrange
& Jenessa Mulciber

- Mégis mit szeretnek ezen az emberek?! - Köszönés helyett ezzel a szöveggel támadlak le. A bál folyamán eddig még nem találkoztunk (én nem vagyok a háznak olyan túlbuzgó asszonya, mint a húgom, aki már az ajtóban köszönt minden érdezőt), de most, hogy végre itt vagy, rádzúdíthatom minden bánatom és felháborodásom. - Csak hogy megjöttél! Most nézz körbe! Úgy tömik magukat, mint a majmok! Az én pénzemen, érted? Az én pénzemen! - Hogy nem dolgozom, tehát egy knútot sem teszek hozzá a vagyonunkhoz, az cseppet sem érdekel. Akkor is az én pénzem. Erről szól a házasság, nem? Minden közös. - Annak meg ott csupa sár a cipője, és nem átall belépni vele az otthonunkba! Szégyen és gyalázat! - Mintha amúgy én takarítanék. - És most nézd meg, hát hogy lehet úgy felöltözni? Menten rosszul leszek! - Orcátlanul hangosan ócsárolom a saját vendégeimet. De hát annyira irritálóak! Egyedül benned találtam partnerre a szidalmazásukban, még néhány hónappal korábban. Azóta minden bálon órákat töltünk mások kibeszélésével. Kimeríthetetlen téma.


Vissza az elejére Go down

Jenessa Mulciber

Jenessa Mulciber

Vér : aranyvérű
Kor : 18
Csillagjegy : Kos
Státusz : feleség
Ház : Griffendél
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas<3
Karakterlap : Jenessa & Bellatrix Jonessa
Zene : Hey, Jude

Jenessa & Bellatrix Empty

Jenessa & Bellatrix EmptyKedd Jún. 16, 2015 9:12 pm

Bellatrix & Jenessa
Kövezettek meg, tartsatok bolondnak, tagadjátok le, hogy ismertek, de az aranyvérű bálokon az egyetlen normális társaság akkor is Bellatrix Lestrange volt. Persze ezt csak én gondoltam így, de hajthatatlan is voltam ezzel kapcsolatban. Miért, mégis kivel kellett volna bájcsevegnem? A vén szipirtyókkal, a hülye kislányokkal, vagy a Narcissa Malfoyokkal? Nem, köszönöm, az nem nekem való.
- Az ingyenkaját és -piát mindenki szereti -nevettem fel. -Főleg én. Remélem, nem zavar, hogy kieszlek a vagyonodból a többi észlénnyel együtt. -Mert persze én ettem a legtöbbet. Mindig olyan fejjel néztek rám az emberek emiatt, hogy sírtam volna rajtuk. De nem érdekel, én szeretek enni és kész. Ha ez valakinek nem tetszik, akkor azt is megetetem.
Végignéztem a felhozatalon. Egyértelműen a saras cipőt tartottam a legvisszataszítóbbnak az összes közül, ez nem is volt kérdéses. Utáltam a mocskot, talán azt a legjobban. Kitérített a hitemből, ha valami szutykos volt. Nekem nem lett volna pofám hozzá, hogy nem hogy egy bálon, de bárhol máshol így mutatkozzak.
- Elcseszett egy csürhe. Látod, ezért nincs nálunk annyi bál. Nem engedem meg, hogy Jonathan a feltétlenül szükségesnél többet tartson. Pedig képes lenne rá és megtenné, tudom...
Vissza az elejére Go down

Bellatrix Black Lestrange

Bellatrix Black Lestrange

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Skorpió
Státusz : Walpurgis Lovagja
Ház : Mardekár
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : nyílt házasság
Karakterlap : Jenessa & Bellatrix Tumblr_lgkd3jhE6C1qh58r7o1_500
Zene : Jenessa & Bellatrix 94955_original
Walpurgis Lovagja

Jenessa & Bellatrix Empty

Jenessa & Bellatrix EmptySzer. Jún. 17, 2015 10:37 pm

Bellatrix Lestrange
& Jenessa Mulciber

- Hogy zavar-e? Teszed le azt a süteményt de rögtön! - rivallok rád tettetett felháborodással, aztán széles mosoly terül szét az arcomon. - Jaj, ne is mondd, ha rajtam múlna, ide aztán soha nem tenné be a mocskos lábát egyetlen ilyen majom sem - bökök az ujjammal a társaság felé. A "mocskos" szót erősen megnyomom, utalva a cipőjéből sarat pergető egyénre. Persze a tiszta lábúakat is mind kipaterolnám, ez nem is kérdés. A sár már csak hab a tortán. - De Rodolphusra most rátört, hogy mindenkire jó benyomást kell tegyünk, válogatás nélkül, hogy a párt megtartsa az eddigi szavazóit és még sokkal többre is szert tegyen. Mert egy választáson ugye a legostobább és a legintelligensebb ember szavazata ugyanannyit ér. Mivel a legostobábbakat a legkönnyebb meggyőzni, első körben őket állítják maguk mellé. Amint a mellékelt ábra - hüvelykujjammal a nézeteit nagy hévvel ecsetelő férjemre bökök - mutatja. - Színpadiasan megforgatom a szemem. - Elviselhetetlen ez a mizéria, amit a pártjuk körül csapnak. Jonathan is ilyen lelkes, vagy csak én vagyok egy ekkora politikussal megáldva? - Megcsóválom a fejem. - Egyébként nem is értem, miért képzelik magukat Levinnel az MM nagy arcainak, mikor Nucleus a párt vezetője. Mégis ők folynak mindenhonnan! Tőlem meg elvárják, hogy asszisztáljak hozzá. - Kedélyesen, szinte lelkesen ecsetelem neked, mennyire fel vagyok háborodva. Pedig ha bárki rámnéz, a felháborodottság lenne az utolsó, ami rólam az eszébe jutna. - Ha nem undorodnék ennyire Prewettéktől, felcsapnék GG aktivistának. Persze nem fogok - legyintek lemondóan.


Vissza az elejére Go down

Jenessa Mulciber

Jenessa Mulciber

Vér : aranyvérű
Kor : 18
Csillagjegy : Kos
Státusz : feleség
Ház : Griffendél
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas<3
Karakterlap : Jenessa & Bellatrix Jonessa
Zene : Hey, Jude

Jenessa & Bellatrix Empty

Jenessa & Bellatrix EmptyPént. Jún. 19, 2015 2:55 pm

Bellatrix & Jenessa
- Hát, nekem aztán mondhatod -vontam meg a vállam. -Amennyit én értek a politikához, felőlem aztán majmok is lehetnének a pártvezetők. -Kis túlzással élve, de azért komolyan gondoltam. Tényleg nem foglalkoztam a politikával és az ehhez hasonlókkal, egyszerűen nem érdekelt. Nem is sok közöm volt hozzá, Jonathannak valószínűleg igen, de én csak a felesége voltam. Ami egyet jelentett azzal, hogy ugynazt az elvet kellett vallanom mint neki és azzal, hogy el voltam tartva, ergo nem kellett a gazdasággal meg ilyesmikkel foglalkoznom, ami velősen tartozik a politikához. Ezek közül az elsőhöz nem volt sok közöm, ugyanis nem éppen értettünk mindenben egyet. Miatta nyilvánvalóan én is az MM-hez soroltam magam, de egyébként nem érdekelt, mit csinálnak. Nem volt rá szükség, hogy benne legyek. Én legalábbis ezt így éltem meg.
- Jonathan... nem tudom. Nem igazán beszélünk ilyenekről otthon. Ha nagy lelkesedéssel politizál, az egyedül az ő dolga, engem nem érdekel. -Leraktam az asztalra a sütistálat, amit kiürítettem. Nem tányért, tálat. Nem mondom, hogy tele volt, amikor lecsaptam rá, de azért nem is két darab volt rajta. Felvettem a helyébe egy másikat. Éhes voltam, na. -Nem tudom, hogy te hogy vagy vele, de jó lenne egy kis friss levegő. Nagyon szeretnél háziasszonyosdit játszani, vagy kimegyünk egy kicsit? -Nekem mindegy volt, mit válaszol, itt bent is ugyanúgy ellettem volna továbbra is.
Vissza az elejére Go down

Bellatrix Black Lestrange

Bellatrix Black Lestrange

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Skorpió
Státusz : Walpurgis Lovagja
Ház : Mardekár
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : nyílt házasság
Karakterlap : Jenessa & Bellatrix Tumblr_lgkd3jhE6C1qh58r7o1_500
Zene : Jenessa & Bellatrix 94955_original
Walpurgis Lovagja

Jenessa & Bellatrix Empty

Jenessa & Bellatrix EmptyVas. Júl. 05, 2015 11:03 pm

Bellatrix Lestrange
& Jenessa Mulciber

Ahogy kiüríted a tálat, a húgom jellegzetes megjegyzéseit kezdem utánozni. - Nocsak Jenessa, milyen jó az étvágyad... Csak nem terhes vagy? - A mondat végén még tettetett komolysággal vizslatlak, aztán felnevetek. - Fogadni merek, hogy még mindig ezzel zaklat. Sőt, hogy egyre erőszakosabban zaklat. Ne is figyelj rá. Az a kényszerképzete, hogy nagyon jó anya, pedig szerintem nem törődik sokkal többet a gyerekeivel, mint én. - Mindketten tudjuk, kiről folyik a szó, anélkül, hogy megneveztük volna. - És valljuk be, az nem valami sok. - Tisztán látom, mennyire elhanyagolom az anyai feladataimat, de nem különösebben bánt. Felnőnek azok a gyerekek maguktól is.
Rögtön kapok a javaslaton, hogy kimenjünk a szabad levegőre, hisz akkor még a vendégek puszta látványától is megszabadulhatok. - Úgy nézek én ki, mint egy háziasszony? - Hitetlenkedő grimaszt vágok, és már tolom is ki magam alól a széket, hogy kövesselek a kertbe. - Tudod mit szeretnék most csinálni? - Rövid szünetet tartok, elnézve a távolba. - Végigmenni a páros oldalon. - Tudom, hogy nem érted, miről beszélek, mégsem magyarázom meg. Inkább másról kezdek beszélni, mielőtt még visszakérdezhetnél. - Láttad rólam azt a cikket a Reggeli Prófétában? - kapom feléd a fejem. - Ha minden igaz lenne rám, amit ott leírtak rólam, én lennék a Tündér Keresztanya. - Vidáman felnevetek. A cikk az árvaházról szól, ahol véletlenül mindig a legjobbkor jelenek meg. Egyszer a gyermekvédelmisek ellenőrzésekor, mászszor az újságírók érkezésekor... Egyéb alkalmakkor be sem tettem oda a lábam, de az érkezők mindkét alkalommal azt látták, hogy imádnak a gyerekek. A gyerekek már csak ilyenek; könnyű őket manipulálni. Két kedves szót szólsz hozzájuk, és máris a szívükbe fogadnak. Rögtön megbíztak bennem, pedig talán én öltem meg a szüleiket. Remekül eljátszottam velük. Még az is felmerült bennem, hogyhogy nem játszottam soha a saját gyerekeimmel. Ez persze elvetemült gondolat volt: akkoriban egészen más kötötte le a figyelmem, és jobban belegondolva, ha most lenne egy kisgyerekem, azzal sem lenne türelmem havi egy-két óránál többet foglalkozni.
A páros oldal... Hiányoznak azok az idők. Mikor még nem Walpurgis Lovagjának, hanem halálfalónak neveztük magunkat és büntetlenül irtottunk boldog-boldogtalant, minden utcában csak a páros oldalon mentünk végig, és az ottani házak ajtaját törtük be, hogy aztán egy kis vérontás után fellőjük a ház fölé a Sötét Jegyet. Ez hiányzik.


Vissza az elejére Go down

Jenessa Mulciber

Jenessa Mulciber

Vér : aranyvérű
Kor : 18
Csillagjegy : Kos
Státusz : feleség
Ház : Griffendél
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas<3
Karakterlap : Jenessa & Bellatrix Jonessa
Zene : Hey, Jude

Jenessa & Bellatrix Empty

Jenessa & Bellatrix EmptyVas. Júl. 12, 2015 1:26 pm

Bellatrix & Jenessa
Ahogy a "terhes vagy" szintagma elhagyta a száját, elgyötörten felnyögtem. Ez nem volt vicces, még úgy sem, hogy tudtam, nem gondolja komolyan. Kezdtem teljesen beleőrülni, hogy Narcissa minden második mondatában benne van a "terhes", a "gyermek", a "csecsemő" vagy a "szülők" és az "anya" szó valamelyik variációja. Szélsőséges esetben az összes.
- Ne is mondd! Néha úgy a falhoz kenném a húgodat, hogy ottmarad. Már ne haragudj. -Ezt feltétlenül hozzá kellett tennem, nem mintha attól féltem volna, hogy ezzel most a lelkébe tapostam. Attól nem kellett félnem.
Csak nevetek, hogy jóformán felháborodott a háziasszonyos kijelentésemen. De végül is, jogos volt. A kertbe érve csak egy pillanatra állok meg, hogy levegyem a magassarkúkat a lábamról, amik már most nagyon kényelmetlenek és fájdalmasak voltak. Jobban megvagyok mezítláb a fűben. A cipőket a bal kezemben lógatva vittem magammal.
Nem értettem a megjegyzését, hogy végigmenni a páros oldalon. Volt benne valami ismerős, egészen halványan derengett, mintha hallottam volna Jonathantől is régebben, de már akkor sem tudtam, mit jelent. Inkább nem is foglalkoztam vele.
- Igen, olvastam -vigyorodtam el. -Igazán meggyőző volt, nem is tudtam, hogy ilyen jótét lélek vagy. Bizonyára lemaradtam valahol menet közben. Én is kapok ölelést és puszikát? -Ez még viccnek is rossz volt, de nagyon jól szórakoztam.
Vissza az elejére Go down

Bellatrix Black Lestrange

Bellatrix Black Lestrange

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Skorpió
Státusz : Walpurgis Lovagja
Ház : Mardekár
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : nyílt házasság
Karakterlap : Jenessa & Bellatrix Tumblr_lgkd3jhE6C1qh58r7o1_500
Zene : Jenessa & Bellatrix 94955_original
Walpurgis Lovagja

Jenessa & Bellatrix Empty

Jenessa & Bellatrix EmptyCsüt. Aug. 06, 2015 1:07 pm

Bellatrix Lestrange
& Jenessa Mulciber

Én személy szerint remekül szórakozom Cissy és Jenessa folyamatos konfliktusain, és nyíltan kétfelé játszom. Mindkettejük felháborodott panaszáradatát kedélyesen végighallgatom, támogatva az aktuális beszélgetőpartnerem véleményét, anélkül, hogy valóban állást foglalnék. Az én szememben senki nem lesz több vagy kevesebb annak puszta tényétől, hogy van-e gyereke, az pedig végképp hidegen hagy, Jenessa mikor akar szülni. - Megpróbálkozhatsz vele, de én a helyedben óvatos lennék a húgommal - mosolygok rád szélesen, enyhe kárörömmel az arcomon.
Érdeklődve figyelem, ahogy leveszed a magassarkút. Én egy tizenöt centis tűsarkút viseltem, és remekül bírta a lábam. Nem csak bálokon vagy fogadásokon hordtam ilyen, mások által önkínzónak titulált lábbeliket, hanem minden egyes nap. Hozzá tartozott az imidzsemhez, enélkül nem éreztem igazán jól magam. Az évek alatt már egészen hozzászoktam.
- Ölelést és puszikát? Senki nem kapott ölelést és puszikát. - Megcsóválom a fejem. - Viccnek is rossz. Már a feltételezést sem tudom hová tenni. És az emberek ezt elhiszik... Durván ostobák az emberek. - Még nem került szóba köztünk a gyilkolás és emberkínzás iránti különös szenvedélyem, így nem tudom, mit gondolsz róla, de valójában nem érdekel különösebben. Ez vagyok én, reklamálni a gyártóknál kell.


Vissza az elejére Go down

Jenessa Mulciber

Jenessa Mulciber

Vér : aranyvérű
Kor : 18
Csillagjegy : Kos
Státusz : feleség
Ház : Griffendél
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas<3
Karakterlap : Jenessa & Bellatrix Jonessa
Zene : Hey, Jude

Jenessa & Bellatrix Empty

Jenessa & Bellatrix EmptyHétf. Aug. 31, 2015 3:49 pm

Bellatrix & Jenessa
Igazán örülök neki, hogy ennyire élvezte a csatározásaimat a húgával... Ezzel teljesen egyedül volt. Engem komolyan az őrületbe tudott kergetni Narcissa, folyton panaszkodtam is róla, mindig éppen annak, aki a közelben volt. Ez általában Jonathant, Theot vagy Caroline-t jelentette. Jelen pillanatban őt. De ha egyszer nem bírtam elviselni... Nem fogok úgy tenni, mintha puszipajtások lennénk. Az ilyenben sosem jeleskedtem.
- Úgysem fogom megtenni. Nem segítenék rajta senkin, az elégedett boldogság is csak néhány percig tartana. Utána pedig még rosszabb lenne. Biztos vagyok benne, hogy megkeserítené az életemet. -Ebben nem kételkedtem. Pedig tényleg örömmel téptem volna meg őfelségét.
Nem tudtam felfogni, hogy képes valaki ilyen cipőkben mászkálni. Én világéletemben gyűlöltem az összeset, pedig nem voltam kevésbé aranyvérű mint ő. Jó, egy Blacknél mindenki kevésbé aranyvérű, a neveltetésünk sem volt ugyanolyan, de az ilyenek szinte sablon szerint mennek. Mégis, tizenegynéhány éves koromban durva hisztiket tudtam leverni a szüleimnek, ha kényelmetlen cipőt akartak a lábamra erőszakolni.
- Mindenkit be lehet etetni, a legtöbbeket nagyon könnyen -ingattam a fejem. -De ezzel te is teljesen tisztában vagy. Nem neked kell majd bemutatnom. De azt hiszem, ez azoknak, akik etetnek, csak jó.
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Jenessa & Bellatrix Empty

Jenessa & Bellatrix Empty

Vissza az elejére Go down
 

Jenessa & Bellatrix

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Narcissa & Jenessa
» Jenessa & Theo
» Jonathan & Jenessa
» Jenessa és mások
» Lucius & Bellatrix

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Magáningatlanok :: Lestrange kúria-