KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Lucius Abraxas Malfoy Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Lucius Abraxas Malfoy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Lucius A. Malfoy

Lucius A. Malfoy

Vér : aranyvérű
Kor : 31
Csillagjegy : Vízöntő
Státusz : MM szóvivő
Ház : Mardekár
Fészek : Monticola
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : Házas, Narcissa Malfoyal
Karakterlap : Fényűzés istene
Zene : Malfoys
Walpurgis Lovagja

Lucius Abraxas Malfoy Empty

Lucius Abraxas Malfoy EmptyHétf. Ápr. 13, 2015 7:24 pm



Lucius Abraxas Malfoy




Becenevem:
Lucius, Mr. Malfoy

Nemem:
férfi

Korom:
31 év

Születési évem:
1952

Csillagjegyem:
Vízöntő

Végzettségem:
Roxfort, Plumonbea Jogi szak

Munkahelyem:
Mágiaügyi Minisztérium

Státuszom:
MM szóvivő

Házam:
Mardekár

Fészkem:
Monticola

Politikai elkötelezettségem:
MM

Oldalam:
sötét

Családi állapotom:
Házas

Patrónusom:
Hópárduc

Pálcám:
Szilfa,sárkányszívizomhúr,12 és háromnegyed hüvelyk


Vérem

Arisztokrata aranyvérű.


Édesapám, Abraxas Larion Malfoy

A mai napig olyan vagyok mint ő. Mind kinézetre, mind belsőleg. Rengeteg mindent kaptam tőle. Kiskoromtól kezdve belémnevelte a felsőbbrendű, arisztokratikus viselkedésformát. Nagyon sokáig az ő gondolatai voltak a márvadóak számomra. Egyke gyerekkén kezelt mindig is, úgy, mint jövendőbeli Malfoy családfő, akinek hírneve és pénze is az első az országban. Érzéketlen embernek nevelt, olyannak, akin nem lehet látni, hogy éppen mire gondol.
Kisgyermekként gyakran álmodoztam arról titokban, hogy egyszer én leszek a család feje. Akkor még nem gondoltam, hogy ilyen nehéz lesz. Ezt nem tanította meg.
Idősebb koromban volt belátásom az üzleti ügyeinek egy részébe, de akkor még nem érdekelt komolyabban. Nyilván érdeklődést mutattam, de úgy gondoltam, hogy ráérek majd később foglalkozni vele. Sok összefüggésre mutatott rá, sokat beszélgettünk esténként. Akkor még minden rendben volt körülöttünk. A Nagyúr felbukkanása után apám beállt a seregébe. Késöbb én is beléptem. Életem egyik legnagyobb hibája volt, be kellett látnom. Végül apámat egy kisebb csatában találta el a gyilkos átok, én pedig egy kettőre a Malfoy család feje lettem. Talán túl korán.


Édesanyám, Agnella Klementina [Travers] Malfoy

Vérbeli aranyvérű asszony, soha nem dolgozott, csak élt a férje pénzén. Viszont nem nagyon járt el itthonról, pedig ez elvárható lett volna, hogy a családi kapcsolatokat erősítse más családokkal. Kiskorom óta dadák neveltek fel, így nem volt komoly a kapcsolatom anyámmal. Csak ritkán beszélgettünk, akkor is közhelyes dolgokról. Így érthető, hogy nem nagyon ragaszkodtam hozzá az elején. Akkor változott meg a helyzetünk, amikor apám belépett a Sötét Nagyúr seregébe, én viszont még nem. Apám több napig sem volt itthon, így kénytelen voltam szorosabb kapcsolatot ápolni anyámmal. Nagy sétákat tettünk a kúria parkjában, etettük a pávákat és beszélgettünk. Sokat. De egy bizonyos határt soha nem léptünk át. A mai napig sem.



Húgom, Graciella Agnella Malfoy

Én 10 éves lehettem, amikor anyám megszülte a húgomat. Szép baba volt, sok örömet hozzott a kúriába. Egyszer aztán tüdőgyulladást kapott és meghalt. Mindenki gyászolta.


Feleségem, Narcissa Naomi Malfoy

Nem csak gyönyrű, de ugyanolyan okos is. Szeretem, hogy mindent meg tudok vele beszélni.


Fiam, Draco

A  4 gyermekem közül ő a kedvencem. Nem csak azért, mert kiköpött olyan, mint én, hanem mert sok mindenben tehetséges. Még fiatal, de nagy karriert jósolok neki. Talán még az enyémnél is nagyobbat. Hűvös, távolságtartó és makacs, nem adja fel könnyen, amit kigondolt. Talán kicsit el is van kényeztetve, de ez már mellékes. Rengeteget foglalkozom vele, hogy olyan legyen, amilyennek a jövendő Malfoy család fejének lennie kell.


Fiam, Adrian

A legkisebb gyermekem és érdekes módon hozzá kötődöm a legkevésbé. Valamiért nem találom meg azokat a tipikus vonásokat benne, ami olyan fontos a családom számára. Nyilván vele is foglalkozom, de tizedannyit, mint a többiekkel. Egyébként csendes és nyugodt totyogós, nincs vele nagyobb gond. Majd meglátjuk mi lesz belőle.

Leányom, Lycoris

Tiszta Narcissa. Ugyanúgy viselkedik, úgyanúgy néz ki, mint ő. Igazi arisztoklata lány. Sosem kellett fegyelmezni, mindent elsőre megért és szó nélkül teljesít. Tisztában van értékeivel. Feltűnt, hogy több lehetséges férjjelölt sündörög körülötte, de ő mégis visszautasítja őket. Büszke vagyok rá.

Leányom, Lysandra

Nővére szöges ellentéte. Minden szabályt áthág, nem engedelmeskedik, a saját feje után megy. Nem érdekli az udvariasság, az aranyvérű szabályok egyáltalán nem foglalkoztatják. Temperamentumos és forófejű, szinte kezelhetetetlen. Egy igazi vadóc, a családunk "fekete báránya". A Malfoy vér helyett, Black vér folyik az ereiben, többek között Bellatrixhoz hasonlítanám. Remélem, hogy tévedek.


Mottóm

"Nincs olyan erő, amit a pénz ne vehetne el. Mert annak, aki a pénzeszsák zsinórját megköti és megoldja, semmit sem tagadnak meg az emberek."


Amortentiám

pénz szaga,  Narcissa kedvenc parfümje


Különös jellegzetességem

Természetesen a ritka hidrogénszőke hajam, amit a Malfoy géneknek köszönhetek. Emellett büszke, magabiztos tartásom. És persze a sok pénzem, pazarló életmódom.


Ami megnyugtat

Esténként munka után egy pohár whisky-t kortyolgatva elhelyezkedni a kanapén és áttárgyalni az adott napot Narcissával vagy a kúria parkjának végében etetni és csodálni a páváimat.


Ami boldoggá tesz

Ha én lehetek a középpontban. Ha a kúriámat csodálhatom, kívülről és belülről. Ha sikereketet érhetek el.


Ami bosszant

Olyan emberek, akik azt mondják, hogy a pénz nem boldogít. Ha valaki irányítani akar.


Ahol jól érzem magam

Az otthonomban[Malfoy kúria] nyilván. Emellett a kúria parkjában is szeretek sétálni és csodálni az albínó páváimat.


Hobbim

Szeretek dolgozni és költekezni. Az utobbit bárhol és bármikor. Akár a tárgyalás közepén is.


Rossz szokásaim

Néha szivarozom, ami főként Narcissát bosszantja.Emellett többek szemét irritálja, hogy "ész nélkül" költekezem.


Titkaim

Lefizeteket mindenki, akit lehet,hogy előnyös pozícióba juttassam magunkat.Én törtem el véletlenül a Narcissa anyjától kapott vázát.(megj:Nem volt kár érte..)


Legnagyobb félelmem

Elfogy a pénzem. Bár ez fizikai képtelenség,e lvesztem a hírnevemet és a családomat.


Ami nélkül nem tudnék élni

munka, családom, pávák


A családom nekem

nagyon fontos


Ha én nem lennék

a világ kevesebb lenne egy jól képzett és művelt úriemberrel.


Amit rólam beszélnek

Tetemes összeggel mostam tisztára a nevünket a Nagyúr bukása után. Ezt természetesen rögtön cáfoltam. Bárkit megvehetek, akit csak akarok.


Amit szeretek magamban

A kinézetemmel soha nem volt bajom, így azt egy az egyben szeretem magamban. Szeretem a korlátlan hatalmamat, hogy bármit meg tudok tenni. Természetesen szeretem a pénzemet, amit arra költök amire én akarom. Ezek általábak különböző luxuscikkek, különlegességek és ritkaságok. Szeretem magamban, hogy mindig mérlegelve mindent a legjobban tudok dönteni, még a legsteresszesebb helyzetekben is. Mindig megoldást keresek mindenre és feltétlenül ragaszkodom az igazsághoz. Nagyon jó emberismerőnek tartom magam. Ha valaki megpróbál hazudni nekem vagy csak elsiklani próbál valamilyen dolog fölött, én azonnal észreveszem. Szeretem, hogy nagyon erős akaraterővel rendelkezem, ez az egyik fő Malfoy adottság. A másik, hogy nagyon meggyőző tudok lenni. Mind legális, mint illegális értelemben. Mindezek mellett művelt embernek tartom magam, ezért is vagyok jó szóvivő. A beszédeimet is én írom, csak ritkán kérdek segítséget. Mindig, minden helyzethez tudok alkalmazkodni. Szeretek társaságban lenni, társaságkedvelő vagyok. Téves azt feltételezni rólam, hogy mindenkivel kijövök. Nagyon megválogatom, hogy kivel állok szóba. Vagy inkább kivel érdemes szóba állni?


Amit utálok magamban

Képtelen vagyok alárendelni vagy megadni magam bárkinek is, egyszerűen ütközik a létemmel. Eddig csak egyszer furdult velem elő mindez. Nagyon kiszámíthatatlan tudok lenni, ami nagyon bosszant. Egyik percben még "vidáman" nevetek, míg a másikban már tombolok a dühtől. Aztán megint nevetek. Mindez pár pillanat alatt, a semmiből. A kötöttségeket ki nem állhatom. Ha valaki irányítani akar vagy a bármilyen kötöttséget akar rám sózni, azt egyszerűen gyűlölöm. Bár ha érdekemben áll, akkor bármire képes vagyok a cél érdekében. Utálom magamban, hogy állandóan a kiskapukat keresem..csak meg ne kelljen mozdítanom magam. Néha nagyon el tudok lustulni, máskor meg felpörgök. Ilyen heves a természetem, ami bosszantó tud lenni. Ezekmellett szeretek túlzásokba is esni, ami főként másokat bosszant. Utálom magamban, hogy fontos a mások véleménye, pedig tudom, hogy nem lehet mindenkinek megfelelni. Ezen a dolgon a mai napig próbálok dolgozni.


Kinézetem

Magas vagyok, kidolgozzott testtel. Hajam hidrogánszőke. A hosszát mindig váltogatom, van amikor a vállamig ér, de van, hogy jobban megnövesztem, akár a hátam közepéig is. A szemem jégkék, ami sokak számára ijesztő lehet. Az arcom kemény és karakteres. A legdrágább ruhákban járok, egyedi szabóm és cipészem van, akik méretre és a kívánságaimnak megfelelően készítik a ruhatáramat. A munkámból kifolyólag mindig elegánsan, általában öltönyben kell járnom, amit el tudok viselni.


Múltam

Egy egyszerű családban sem könnyű az élet, pláne egy aranyvérű családban. Bár egyke gyerekként (húgomat nem nagyon számítom be) mindent megkaptam amire vágytam. Boldog gyermekkorom volt, egészen az iskolakezdésig. Egész nap kint voltam a kertben játszottam a dajkákkal vagy elmentünk látogatóba más aranyvérű családokhoz. A legszebb és legújabb játékaim nekem voltak. Már akkor is sokan irigyeltek. De meg is kellett dolgoznom ezekért. Apám már korán megtanított írni és olvasni, így a Roxfortba már jelentős előnnyel mentem. Az iskolában már ismertem a háztársaim jelentős részét, hiszem egészen kicsi korom óta velük együtt nevelkedtem. A tanulást mindig is szigorúan vettem, de nem voltam stréber. Mindent megtanultam, de semmit sem feleslegesen. Minden egyes szóval céljaim voltak. Már elsőben is, hiszen erre neveltek. Iskolai szüneteket itthon töltöttem, bálokba jártam. Próbáltam összehozni egy számomra megfelelő közösséget. A vezetők közé tartoztam. Szigorú hierarchia szerint működtünk.
Alapjában véve nyugodt, makacs és elkötelezett diák voltam, de folyton kerestem a kiskapukat. Nem voltam az a csíntevő típus, ezt meghagytam másnak, de néha egy kis szórakozásban benne voltam.
Egy bálon jelentette be apám, hogy a jövendőbeli feleségem Narcissa Naomi Black. Ismertem a lányt, hiszen a Blackek régi jó barátai a Malfoyoknak, de akkor is letaglózott a hír. 12 éves lehettem és nem tudtam mit kezdeni a hírrel. Nem mertem és nem is akartam szembeszállni az apámmal, így elfogadtam a tényt. Teljesen máshogy kezdtem viszonyulni a lányhoz, megkedveltem. Ma már tudom, hogy nem is lehetett volna ennél jobb választása.  A bejelentés után mindenki egy párként viselkedett velünk, ami bizonyos értelemben igaz is volt. Egyre többször futottunk össze, egyre többet beszélgettünk. Volt időszak, hogy hétvégente egész nap kint ültünk a Roxforti tónál és nevetgéltünk. Szinte elválaszthatatlanokká váltok. Az iskola elvégzése utáni nyáron megtartottuk az esküvőnket, utána pedig egyből megszületett a legidősebb lányunk. Én továbbtanultam a Plumonbea jogi szakán, így csak hétvégente jártam haza. Narcissa otthon maradt és nevelte a gyerekemet. Mielőtt még befejezetem volna az iskolát, megszületett második lányom is. Büszke voltam, hogy ilyen fiatalon már ilyen csodálatos családom van. A hatalmam, a hírnevem és a pénzem is egyre gyarapodott. Mindenem megvolt, hogy boldog és teljes életem lehessen. Ez nem pont így történt. A Sötét Nagyúr hatalomra lépett, először apám, majd én is beléptem a csatlósai közé. Vonzott az ismeretlen, az új és persze a hatalom. Apám az első csaták egyikében életét veszette, így hirtelen rám szakadt minden. Nem volt könnyű kiépíteni bármit is, mindamellett, hogy kénytelen voltam meghunyászkodni a Nagyúr előtt. Lesnem kellett minden kívánságát és kérdés nélkül teljesíteni a parancsait. Nem volt könnyű, de féltettem a családomat, ezért mindent megtettem, ami tőlem tellett.
Narcissa már várandós volt Draco-val, amikor jött a hír, hogy Dumbledore és Prewett megölte a Nagyurat. Mit ne mondjak fellélegeztem. Enyhült a szorítás a mellkasomban és újra szabadnak éreztem magam.
A kúriát felújítottuk, drágábbnál drágább dolgokkal és visszaköltözött az öröm a családba. Elhelyezkedtem a Minisztériumban és új tervek után kezdtem érdeklődni. Újra felvettem a kapcsolatot a régen elfeledett barátaimmal, folytattam az üzleti tevékenységeket, amit abbahagytam. Szépen lassan minden visszaállt az eredeti kerékvágásba.


Ha újrakezdhetném

Akkor kétszer is meggondolnám, hogy beállok-e a Walpurgis Lovagjai közé.


Ha egy napig bármit tehetnék

Akkor is ugyanezt csinálnám. Pénzzel bármi megtehető, korlátlan a hatalom.


Ha kitörne a háború

A családomat biztonságba helyezném és a családi hírnevét öregbítve beállnék harcolni.


Ha meghalnék

Átadnám a helyem Draco-nak és minden folytatódna tovább. Persze először fényűző temetést rendezne nekem.



Playby: Justin Zabinski




Vissza az elejére Go down

Admin

Admin


Lucius Abraxas Malfoy Empty

Lucius Abraxas Malfoy EmptyKedd Ápr. 14, 2015 3:01 pm



Gratulálunk, házad a Mardekár!






Gratulálunk, fészked a Monticola!






Szilfa, sárkányszívizomhúr, 12 és háromnegyed hüvelyk







Státuszod: MM szóvivő

Vissza az elejére Go down
 

Lucius Abraxas Malfoy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Levin Dolohov & Lucius Malfoy
» Lucius & Bellatrix
» Lucius & Levin - 1981
» Mr. Malfoy & Mrs. Tonks
» Narcissa Malfoy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Offtopic :: Karakterek :: MM-