KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Leo & Levin Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Leo & Levin Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Leo & Levin Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Leo & Levin Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Leo & Levin Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Leo & Levin Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Leo & Levin Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Leo & Levin Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Leo & Levin Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Leo & Levin Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Leo & Levin Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Leo & Levin Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Leo & Levin Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Leo & Levin Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Leo & Levin Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Leo & Levin Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Leo & Levin Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Leo & Levin Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Leo & Levin Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Leo & Levin Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Leo & Levin Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Leo & Levin Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Leo & Levin Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Leo & Levin Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Leo & Levin Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Leo & Levin Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Leo & Levin Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Leo & Levin Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Leo & Levin Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Leo & Levin Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Leo & Levin Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Leo & Levin Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Leo & Levin Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Leo & Levin Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Leo & Levin Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Leo & Levin Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Leo & Levin Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Leo & Levin Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Leo & Levin Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Leo & Levin Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Leo & Levin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Levin Dolohov

Levin Dolohov

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Bak
Státusz : Mágusok Nemzetközi Szövetségének Brit Tagozata osztályvezető, Walpurgis Lovagjai vezető
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Itt
Zene : Monster
Walpurgis Lovagja

Leo & Levin Empty

Leo & Levin EmptySzer. Ápr. 15, 2015 7:28 pm


Leo & Levin


Sosem gondoltam volna, hogy alig pár hét után máris problémák lesznek Leoval. Pontosabban Leo körül, ugyanis az én fiam semmi olyat nem tett, ami az iskola szabályzatába ütközött volna, az én gyerekeimnek eszébe sem jutott volna ilyesmi. Rendet tanultak és tudták, mi a dolguk. De sajnos ez nem mondható el mindegyik korukbeliről…
Miután másfél órát beszélgettem Aurora Sinistra professzor asszonnyal, Leo házvezető tanárával, kezdtem belátni, hogy ez így valóban nem mehet sokáig. A fiamat bántották, méghozzá nagyon is komolyan, és ugyan a tanárok mindent megtettek azért, hogy ez ne legyen így – egy percig sem kételkedtem az igyekezetükben - , de nem akartak megszűnni a Leot ért atrocitások. Félénk, visszahúzódó kisfiú volt, ezt nem kellett elmagyarázni nekem sem, de nem éreztem úgy, hogy ez okot adna ilyen mértékű kipécézésre. Mert szépíthetünk a dolgokon, de ez bizony az volt.
Kiléptem Sinistrával a szoba ajtaján, a fiam a beszélgetésünk kezdete óta a folyosón várakozott. Némán intettem neki, hogy kövessen, négyszemközt szerettem volna beszélni vele. Reméltem, hogy sikerül tisztáznunk a történteket és legalább nekem megnyílik valamelyest. Ugyanis a tanárnője szavaiból azt szűrtem le, hogy Leo nem tudott magyarázattal szolgálni arra, miért éppen őt szemelték ki az évfolyamtársai és az idősebbek kegyetlen kis játékaik célpontjául.
Végül ketten mentünk vissza a tanárnő által biztosított szobába, Sinistra egyéb dolgaira hivatkozva diszkréten magunkra hagyott minket. Fél percig csak némán fürkésztem Leo arcát, mire végre megszólaltam.
- Egyetlen leveledben sem említetted, hogy problémáid vannak a beilleszkedéssel. Nem a házvezető tanárodtól kellett volna értesülnöm róla. – Nem az volt a célom, hogy leszidjam, elvégre azzal többet ártottam, mint segítettem volna. Csupán csak szerettem volna megérteni a kialakult helyzetet.

Vissza az elejére Go down

Leo I. Dolohov

Leo I. Dolohov

Vér : aranyvérű
Kor : 11
Csillagjegy : Vízöntő
Ház : Hugrabug
Családi állapot : még túl fiatal
Karakterlap : hamarosan
Zene : ez is hamarosan

Leo & Levin Empty

Leo & Levin EmptySzer. Ápr. 15, 2015 7:52 pm


Levin & Leo


Nem gondoltam volna, hogy behívják apát.
Tényleg voltak gondjaim, ezt nem tagadom: folyamatosan bántottak, a griffendélesek viccet csináltam belőlem, a mardekárosok azért nevettek ki mert Dolohovként a Hugrabugba kerültem, a hollóhátasok ostobának tartottak, a hugrabugosok meg nagyon érezték, hogy közéjük sem illek, ezért inkább kiközösítettek. A tanárok próbáltak beszélni velem, de folyton a földet néztem és csak szavakban válaszoltam, ezért feladták. Ha valakire rászóltak, csak rosszabb lett, mert azt hitték, én árulkodtam, ezért előbb menekültem a tanárok, mint a diáktársaim elől.
De ha egyszer elkaptak, hagytam, hogy alázzanak. Nem hagytam ott őket, a földet bámultam és vártam hogy vége legyen, egyetlen szó nélkül. Reakció híján néha meg is löktek, hogy csináljak már valamit, mert irritálta őket, hogy süketnémát játszom.
Általában rettenetesen éreztem magam és minden nap gyomorgörccsel keltem. Haza akartam menni, de ezt véletlenül sem említettem volna senkinek; különösen meglepődtem, amikor apa egyszer csak megjelent és közölte, hogy a házvezetőmhöz jött.
Végig kint álltam, nem kérdeztem meg, bemehetek-e és őszintén szólva nem is akartam. Fogalmam sem volt, mennyi idő telt el, mire apa végre kijött, és megállt előttem. Fel sem mertem rá nézni. Vajon most mérges lesz? Biztos lett volna fontosabb dolga.
- Nem akartalak terhelni vele - suttogtam alig hallhatóan. - Neked is bőven van problémád, és ehhez képest az enyém semmi. Ne haragudj, hogy be kellett jönnöd.
Lévén mindig minden felnőttet megfigyeltem, kicsit felnőttesebb voltam, mint a kortársaim.

Vissza az elejére Go down

Levin Dolohov

Levin Dolohov

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Bak
Státusz : Mágusok Nemzetközi Szövetségének Brit Tagozata osztályvezető, Walpurgis Lovagjai vezető
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Itt
Zene : Monster
Walpurgis Lovagja

Leo & Levin Empty

Leo & Levin EmptySzer. Ápr. 15, 2015 8:16 pm


Leo & Levin


Nem tartottam magam jó apának, nem is voltam az. De még az olyan csapnivaló szülőknek is, mint én, fáj hallani, hogy a fia így szenved. És azzal is tökéletesen tisztában voltam, hogy nem segíthetek neki, hiszen nem lehetek itt vele és nem védhetem meg másoktól. Talán nem is az én dolgom volt, ezt a harcot Leonak kellett megvívnia. Én legfeljebb támogathattam benne.
- De Leo, ez nem így működik… Tudnom kellett volna róla. Mivel bántanak a többiek? – Sinistra nem sok konkrét információval tudott szolgálni, vagy talán nem is akart. Az egész beszélgetés folyamán távolságtartó volt, a kelleténél talán kicsit jobban is. Tisztában voltam vele, hogy a nézeteink nem egyeztek, de ezúttal csak és kizárólag apaként voltam itt, a fiam miatt, nem pedig egykori halálfalóként és politikusként. Úgy néz ki, sokan nem tudnak elvonatkoztatni…
Hátradőltem a kanapén és kérdőn néztem a fiamat. Nem tudtam, mi játszódhat most le benne, számomra idegen volt mind az érzés, mind a helyzet. Sosem mertek bántani, bár az is igaz, hogy én sem találtam a helyem a kortársaim között nagyon sokáig. De az nyilvánvaló, hogy Leo sosem fog vezetőként a társai élére állni, mint ahogyan én tettem annak idején a Durmstrangban. Olykor én magam sem értettem, hogy miért viseltem ennyire a szívemen Leo sorsát, mikor épp ő különbözött tőlem leginkább a három gyerekem közül. Talán Nikolai hasonlított rám leginkább, de ő sosem kapott tőlem kellő figyelmet, ahogyan a húga sem. Leo… ő egy egészen másik helyzet volt, kár lenne racionális magyarázatokat keresni rá.

Vissza az elejére Go down

Leo I. Dolohov

Leo I. Dolohov

Vér : aranyvérű
Kor : 11
Csillagjegy : Vízöntő
Ház : Hugrabug
Családi állapot : még túl fiatal
Karakterlap : hamarosan
Zene : ez is hamarosan

Leo & Levin Empty

Leo & Levin EmptyCsüt. Ápr. 16, 2015 8:54 pm


Levin & Leo


Még mindig nem néztem apának, és őszintén szólva meglepett, hogy nem szidott le. Hiszen ez az én dolgom volt, az én harcom, és ő semmit nem tud segíteni. Senki nem tud. A legszomorúbb az egészben, hogy én sem tudok magamon.
Amikor apa megkérdezte, mivel bántanak a többiek, meglepetten felpillantottam. Érdekli, mivel bántanak?! Nem mérges?!
Aztán megint a földre néztem. Most már nem csak arról volt szó, hogy nem akarom ilyenekkel terhelni, arról is, hogy nem akartam róla beszélni. Gyengének tűntem volna, és különben is, megalázó.
- Nem bántanak igazán - mondtam halkan. - Csak mondanak... dolgokat. De nem vernek meg, vagy ilyesmi. Nem halok bele. Nyugodtan menj haza, én jól leszek.
Tudtam, hogy én vagyok a fekete bárány, az, aki a legkevésbé hasonlít apára. Ez nagyon zavart, de már régen feladtam, hogy tenni próbáljak ellene: ilyen vagyok és kész.
Irigyeltem a bátyámat, akinek itt tekintélye volt, a nővéremet is szerették, de egyikőjüktől sem számíthattam segítségre, sőt.
És ez volt a legrosszabb az egészben: amikor Nikolai vezetésével bántottak.

Vissza az elejére Go down

Levin Dolohov

Levin Dolohov

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Bak
Státusz : Mágusok Nemzetközi Szövetségének Brit Tagozata osztályvezető, Walpurgis Lovagjai vezető
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Itt
Zene : Monster
Walpurgis Lovagja

Leo & Levin Empty

Leo & Levin EmptyPént. Ápr. 17, 2015 12:04 am


Leo & Levin


Nem ilyen választ vártam, vagy talán az lenne a legpontosabb megfogalmazás, hogy nem vártam semmilyen választ. Azt hittem, majd csak leszegett fejjel áll előttem, mint azt oly sokszor tette régebben is.
- Csak próbálnának megverni… – Már a puszta gondolattól ideges lettem, hogy bárki is kezet emeljen Leora. Vagy lényegében bármelyik gyerekemre… Az egyetlen ember, akinek joga lett volna megütni bármelyiküket, az én voltam, az apjuk, nekem viszont nem állt szándékomban. Nem célravezető nevelési módszer, tökéletesen tisztában voltam vele. Aki pedig az erejét fitogtatja azzal, hogy olyan elesett kisfiúkat bánt, mint Leo, az valójában egy gyenge, gerinctelen féreg. - Addig nem megyek sehova, amíg el nem mondod, hogy kik, mivel és miért bántanak. Szeretnék megoldást találni erre a problémára.
Próbáltam kitalálni, mire gondolhat most a fiam. És próbáltam rájönni, miért lett ilyen. Talán amiatt, amit akkor végignézett? Vagy amiatt a két év miatt, amíg magukra hagytam őket és az Azkabanban sínylődtem? Nem tudom, talán nem is lehet egyetlen dolgot okolni azért, hogy ilyen lett. Nem szégyelltem Leot, félreértés ne essék. A fiam volt, bármilyen gyengének is mutatta magát és bármennyire nem hasonlított rám.

Vissza az elejére Go down

Leo I. Dolohov

Leo I. Dolohov

Vér : aranyvérű
Kor : 11
Csillagjegy : Vízöntő
Ház : Hugrabug
Családi állapot : még túl fiatal
Karakterlap : hamarosan
Zene : ez is hamarosan

Leo & Levin Empty

Leo & Levin EmptyKedd Ápr. 28, 2015 7:20 pm


Levin & Leo


Összerezzentem apa hangjára. Bár valamiféle melegség elöntött, amikor azt mondta, próbálnának csak bántani, mást is éreztem: a félelmet. Rettegtem tőle, hogy mérges lesz, és megint olyan lesz, mint azon az éjszakán; megint megöl valakit.
Persze valahol mélyen egész biztosan elégtételt éreztem volna, ha megteszi, mert gyűlöltem azokat, akik bántanak, de ebbe belegondolni sem mertem. Ez egyszerűen nem helyes, és ezt biztos apa is tudja. Egész biztosan nem alkalmazna semmiféle erőszakot, ha esetleg tényleg vernének is. Ugye?
Nikolai egyszer kezet emelt rám, de mikor meglátta, mennyire megijedek, végül csak kiröhögött és szánalmas, gyáva féregnek hívott. Mit tenne vele apám, ha ezt megtudná?
- Nem tudom, miért bántanak - mondtam kicsit megszeppenve, és igyekeztem még a mostaninál is kisebbre összehúzni magam. - Nem állok be közéjük. Ők ostobák. Irritál a közelségük, ezt biztos ők is érzik. Mert aki más, azt mindig bántják - tettem még hozzá most már csak suttogva, alig hallhatóan.
Végre felnéztem, de nem mertem apa szemébe nézni.
- Nem hiszem, hogy erre van megoldás. Nem akarok vegyülni velük.
Tényleg irtóztam a gondolattól. Letaglózott az, hogy valójában milyen nevetséges a többi velem egykorú gyerek, és legalább úgy éreztem velük kapcsolatban, mintha valami fertőző betegséget terjesztenének, amit én is elkaphatok.
Miután láttam anyám halálát, teljesen bezárkóztam és amint megtanultam olvasni a könyvekbe menekültem, ezért sokkal intelligensebb voltam a velem egykorúakkal - ezzel én is tisztában voltam, bármilyen sznobság... illetve szinte minden sznobság nélkül.

Vissza az elejére Go down

Levin Dolohov

Levin Dolohov

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Bak
Státusz : Mágusok Nemzetközi Szövetségének Brit Tagozata osztályvezető, Walpurgis Lovagjai vezető
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Itt
Zene : Monster
Walpurgis Lovagja

Leo & Levin Empty

Leo & Levin EmptySzer. Ápr. 29, 2015 11:25 pm


Leo & Levin


Láttam rajta, hogy fél. A félelem ismerős érzés volt számomra, annyiszor láttam már, hogy könnyen felismertem. Csak éppen azt nem értettem, hogy Leo mitől fél. Az iskolatársaitól? Tőlem? Vagy mégis mitől? Én nem haragudtam rá, akik pedig bántották, azok nem voltak itt. Így teljesen értetlenül álltam a rettegése előtt.
- Mert aki más, azt mindig bántják – ismételtem meg. - Igen, ez talán így van. De te nem vagy más, Leo. Legalábbis nem annyira, hogy emiatt bántsanak.
Egy ideig töprengő hallgatásba merültem. Segíteni akartam a fiamnak, de ezúttal úgy tűnt, hogy olyan falba ütköztem, ami számomra is áttörhetetlen volt. Ez amolyan vak vezet világtalant helyzetté fajult, hiszen olyan szituációban kellett volna tanácsot adnom neki, amelyben én magam is elég esetlenül mozogtam. Ennek ellenére mégis határozottan szólaltam meg.
- Tudod, fiam, én sem szeretek vegyülni másokkal. Tudod, hogy én sem szeretem az embereket. De néha lejjebb kell adnod az elvárásaidból és úgy tenned, mintha közéjük való lennél. Nem várom el, hogy barátkozz, nem várok el tőled semmit. Csak azt szeretném, hogy neked jó legyen. Nem oldhatom meg helyetted a problémát, és az igazat megvallva nem is szeretném. Ez a te harcod, legfeljebb segíteni tudok. De ha ennyire elhatárolódsz mindenkitől és szabad folyást engedsz az indulataiknak, akkor azzal egyedül saját magadnak ártasz. Vagy megtanulod megvédeni magad és éled boldogan az életed kívülállóként, vagy beilleszkedsz. Úgy néz ki, köztes megoldás nincs. Vagy ha mégis, én azt nem látom, de talán te igen. – Örültem volna, ha bármiféle biztató ötlettel elő tudott volna állni. Azonban nagyon úgy tűnt, hogy Leo teljesen tehetetlen, és nem is akar tenni semmit az ügy érdekében.

Vissza az elejére Go down

Leo I. Dolohov

Leo I. Dolohov

Vér : aranyvérű
Kor : 11
Csillagjegy : Vízöntő
Ház : Hugrabug
Családi állapot : még túl fiatal
Karakterlap : hamarosan
Zene : ez is hamarosan

Leo & Levin Empty

Leo & Levin EmptyVas. Május 10, 2015 7:16 pm


Levin & Leo


Egyáltalán nem értettem egyet azzal, hogy nem vagyok más, mert én teljesen biztos voltam benne, hogy az vagyok. Ők kviddicsről beszélgetnek meg hogy kinek szebb a baglya, kinek fontosabb ember az apja, ostobaságokkal győzködik egymást és fogalmuk sincs a világról. Nem értik ezt a körforgást, de ők később sem fogják, átlagos varázslók és boszorkányok lesznek, akik se nem boldogok, se nem szabadok, csak azt hiszik. Átlagos gondjaik lesznek, férj, feleség, gyerekek, unokák... És semmit sem fognak csinálni. Semmit nem tesznek a világért, csak egymást győzködik majd a saját igazukról, ami természetesen ostobaság.
Ők pedig azt hiszik, ez így van rendben. Észre sem veszik, hogy lehetne másképp is.
Szánalmasak.
Nem vagyok képes olyanok közelébe menni, olyanokkal barátkozni, akik azt gondolják, az helyes, ha követik a csordát! Mindig rettenetesen ideges leszek a közelükben, de ha megpróbálom nekik elmagyarázni a dolgokat, akkor meg kigúnyolnak.
Ezt mégis hogyan mondjam el apának?
- Azt hiszem... túl sokat olvastam kiskoromban - böktem ki végül, mert hiába voltak ilyen gondolataim, szavakban kifejezni nem tudtam volna. - Ők pedig nem. Ők olyan... nevetségesek! - tört ki belőlem az a szó, ami nagyjából a legelső volt, amit megtanultam. Apától, természetesen.
- Kerestem olyanokat, akikkel barátok lehetünk, mert szeretnék barátokat, olyanokat, akikről a könyvekben olvastam, akik önzetlenek és okosak, de ők nem olyanok! Más házból nem kereshetek senkit, mert a Mardekár utálja a Griffendélt, a Griffendél utálja a Mardekárt, a Hollóhát jóban van a Griffendéllel, de utálja a Mardekárt, a Mardekár utál mindenkit, a Hugrabug meg... nyájas mindenkivel, cserébe mindenki lenézi. Nem mehetek oda más házakhoz, mert ők annyira komolyan veszik ezt a nevetséges berögződést, pedig nem kellene így lennie!
Megálltam levegőt venni. Majdnem könnyes lett a szemem, de fogalmam sem volt, miért; talán azért, mert végre elmondhattam ezt valakinek, és mellé ennyire beleéltem magam.
Folytatni akartam, de végül csak megráztam a fejem és félig reménytelen, félig tanácstalan arccal néztem apára, pedig sejtettem, hogy neki nem voltak ilyen gondjai, és fogalma sincsen arról, hogyan segítsen.

Vissza az elejére Go down

Levin Dolohov

Levin Dolohov

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Bak
Státusz : Mágusok Nemzetközi Szövetségének Brit Tagozata osztályvezető, Walpurgis Lovagjai vezető
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Itt
Zene : Monster
Walpurgis Lovagja

Leo & Levin Empty

Leo & Levin EmptySzomb. Május 16, 2015 8:23 pm


Leo & Levin


Türelmesen hallgattam végig a fiamat, minden szavára gondosan figyelve. Nem, valóban nem éreztem át teljes mértékben a problémáját, nem tudtam milyen az, mikor valakit így megaláznak. Persze, keveredtem már megalázó szituációba, de még akkor is valamelyest ura voltam a helyzetnek, nem úgy, mint Leo. Ő sosem volt olyan határozott, mint én, nem tudta kivívni magának a tiszteletet. Pedig annyi mindenben hasonlított rám…
- Nem tudom, milyen ez a berögződés, mert én sosem voltam ennek a részese. Abban viszont egészen biztos vagyok, hogy akadnak itt rajtad kívül más értelmes gyerekek is, és nemcsak egy. Elhiszem, hogy nagyon sok az elviselhetetlen, korlátolt iskolatársad is, de csak akad valaki, akit tudnál kedvelni. – Aztán hirtelen eszembe jutott valami, ami eddig nem fogalmazódott meg bennem. - Ugye tisztában vagy vele, hogy bárkivel barátkozhatsz? Nem fogok haragudni akkor sem, ha sárvérű. Nem érdekel, amíg rendes, jól szituált gyerek. Remélem, nem ezzel van a baj…
Még most sem rajongtam a sárvérűekért, hiába közvetítettem a média felé ennek az ellenkezőjét. Nem is akartam kiirtani őket, mint annak idején a Sötét Nagyúr, de ez egy olyan régi beidegződés volt aranyvérű körökben, hogy feltehetően évszázadokba telne, amíg gyökerestül megszüntetnénk ezt a problémát. És nos… nem én leszek az, aki ilyen világmegváltó akcióra adja a fejét, ugyanis továbbra is felsőbbrendűnek tartottam magam a mugliivadékoknál. Azonban, ha ezen múlt volna a fiam boldogsága, szemet hunytam volna a probléma felett. Úgysem kell túl sokat kerülgetnem majd azt a szerencsétlen kölyköt, ha esetleg ilyen barátja akad majd Leonak, így csak átvészelem majd valahogy. És különben is, az árvaházban is egész… elviselhetőek azok a kisgyerekek.
- Szünetben meg is hívhatsz bárkit, elég nagy a ház ahhoz, hogy kényelmesen elférjetek. – Ezt elsősorban azért ajánlottam fel, mert szerettem volna szemügyre venni, kivel barátkozik a fiam. Sajnos Nikolai és Karina már kinőtték azt a kort, mikor ezt megtehettem volna, de talán még Leonál nem késtem el azzal, hogy helyt álljak apaként. Már amennyiben képes vagyok erre.

Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Leo & Levin Empty

Leo & Levin Empty

Vissza az elejére Go down
 

Leo & Levin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Leo és Levin
» Levin & Narcissa
» Levin & Bellatrix
» Harold & Levin
» Levin & Angelina

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Kastély-