KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Burke & Dolohov Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Burke & Dolohov Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Burke & Dolohov Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Burke & Dolohov Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Burke & Dolohov Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Burke & Dolohov Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Burke & Dolohov Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Burke & Dolohov Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Burke & Dolohov Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Burke & Dolohov Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Burke & Dolohov Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Burke & Dolohov Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Burke & Dolohov Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Burke & Dolohov Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Burke & Dolohov Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Burke & Dolohov Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Burke & Dolohov Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Burke & Dolohov Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Burke & Dolohov Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Burke & Dolohov Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Burke & Dolohov Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Burke & Dolohov Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Burke & Dolohov Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Burke & Dolohov Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Burke & Dolohov Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Burke & Dolohov Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Burke & Dolohov Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Burke & Dolohov Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Burke & Dolohov Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Burke & Dolohov Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Burke & Dolohov Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Burke & Dolohov Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Burke & Dolohov Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Burke & Dolohov Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Burke & Dolohov Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Burke & Dolohov Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Burke & Dolohov Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Burke & Dolohov Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Burke & Dolohov Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Burke & Dolohov Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Burke & Dolohov

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Levin Dolohov

Levin Dolohov

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Bak
Státusz : Mágusok Nemzetközi Szövetségének Brit Tagozata osztályvezető, Walpurgis Lovagjai vezető
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Itt
Zene : Monster
Walpurgis Lovagja

Burke & Dolohov Empty

Burke & Dolohov EmptySzomb. Május 30, 2015 6:13 pm


Burke és Dolohov


Sürgősen találkoznom kellett Russell Burke-el, fontos feladatom volt számára. Olyannyira fontos, hogy egyetlen percet sem várhatott, nem jeleztem előre az érkezésemet, hanem azonnal elindultam a Zsebpiszok közbe.
Egy régi durmstrangos „barátom” keresett meg néhány órával ezelőtt. Annak idején jólszituált, népszerű diáknak számított, beleillett a mi csapatunkba. Mostanra viszont egy lecsúszott senkivé vált, aki egyik napról a másikra tengette az életét. Bajban volt, ezt nyilvánvalóvá tette már az érkezésekor is, szűkös határidőn belül nagy mennyiségű pénzre szorult. Fenyegetőzni próbált, balga módon azt gondolta, hogy engedni fogok neki. Azt mondta, feljelent a parancsnokságon Sashenka meggyilkolásért, ha nem fizetek neki. Az ember azt gondolná, ennyi év ismeretség után talán van annyi esze, hogy felméri, ez nálam nem fog használni. Más helyzetben megöltem volna, ezt azonban nem tehettem meg. Talán még el is tudtam volna tussolni az ügyet, de nem, ez elvi kérdéssé vált. Rodolphussal példát akartunk statuálni, egyikünk sem portyázott azóta, hogy kiengedtek minket. Ha mi kibírjuk, a többieknek is ki kell. És nyilván bajba sem akartam keveredni. Ilyenkor jöttek nagyon jól a régi kapcsolatok. Mint például Russell Burke…
Régóta nem jártam a Zsebpiszok köz mocskos, sötét sikátoraiban, azonban most mégis határozott léptekkel szeltem át az utcát, hogy végül elérjek a velem szemközt álló szürke épület barna, régi ajtajához. Kopogtam.
Vissza az elejére Go down

Russell Burke

Russell Burke

Vér : félvér
Kor : 43
Csillagjegy : Szűz
Státusz : Amneziátor
Ház : Mardekár
Fészek : Saltusque
Párt : RFC
Családi állapot : Özvegy
Karakterlap : merengő

Burke & Dolohov Empty

Burke & Dolohov EmptySzomb. Május 30, 2015 7:20 pm



Dolohov




&



Burke



A műhelyemben tartózkodtam, ahogy szinte mindig. A műhelyem, a laborom, az otthonom - olymindegy, hogy hívom. Nem változtat azon a tényen, hogy egy Zsebpiszok közi, alagsori, másfél szobás, sötét, konfort nélküli lakásban élek.
A nagyobbik szoba labornak volt berendezve. Középen egy nagyobbacska faasztal állt, a falak mellett pedig polcos szekrények, különféle fiolákkal telezsúfolva. Más nem is volt a szobában.
A félszoba berendezése egy szekrény és egy kihúzható kanapé volt. Ide soha nem engedtem be a kuncsaftjaimat. Éjjelente a kanapén aludtam, már amikor aludtam éjjel, és nem dolgoztam. Csak akkor húztam ki kétszemélyesre, ha a fiam itthon volt. Olyankor azon aludtunk mindketten. Persze ha nem dolgoztam egész éjszaka.
A félszobából nyílt a fürdőszoba. Egy wc volt itt, egy kézmosó, egy kád és semmi több. A tisztaság, nos...
A lakás része volt még egy szűkös konyha egy hűtővel, egy tűzhellyel, egy szekrénnyel és egy kétszemélyes asztallal.
A lakás legvilágosabb részei is félhomályosak voltak, de a nagyja egyenesen sötét. Az ablakok kicsik voltak, egészen a plafonhoz közel, és nem sokkal a járdaszint fölött néztek ki az utcára. Ha nagy ritkán szellőztettem is volna, akkor is csak a por jött volna be. De nem, nagy ritkán sem szellőztettem, így a lakásban áporodott szag terjengett. Ebből én mit sem érzékeltem, hisz nem volt szaglásom.




Vissza az elejére Go down

Levin Dolohov

Levin Dolohov

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Bak
Státusz : Mágusok Nemzetközi Szövetségének Brit Tagozata osztályvezető, Walpurgis Lovagjai vezető
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Itt
Zene : Monster
Walpurgis Lovagja

Burke & Dolohov Empty

Burke & Dolohov EmptySzomb. Május 30, 2015 7:54 pm


Burke és Dolohov


Kinyitottam az ajtót, majd beléptem a dohos szagú lakásba. Nem szerettem itt lenni, a sötét, a kosz és az áporodott levegő mindig rossz érzéssel töltött el. De máshol nem üzletelhettem Burke-el.
A laborba lépve nem fáradoztam köszönéssel és semmiféle udvariaskodással. Már ismertük egymást annyira, hogy ez ne legyen fontos. Azonnal a tárgyra tértem.
- A szakértelmére van szükségem. – Nem a segítségére, a szakértelmére. - Kisebb problémám adódott egy régi ismerősömmel és jelenleg nem látok más megoldást a konfliktus elsimítására.
Röviden, dióhéjban vázoltam neki a kialakult helyzetet. Még diákként megöltem az akkori barátnőmet, ez a kedves ismerős birtokában van az értékes információknak és most ezzel próbál zsarolni, de a jelenlegi helyzetemben nem léphetek semmit. Muszáj volt elmondanom neki mindent, hogy el tudja végezni a munkáját, máskülönben bele sem tudott volna kezdeni.
- Remélem, megoldással tud szolgálni. A szokásos áron. – Ezalatt azt a hatalmas összeget értettem, amelyet legutóbbi segítségénél is átutaltunk neki Rodolphussal. Ezúttal sem sajnáltam a galleonokat, ha a szabadságomról és a jó híremről volt szó. Ugyanis ha kitudódott volna az a bizonyos incidens, mindkettőnek búcsút inthettem volna.
Vissza az elejére Go down

Russell Burke

Russell Burke

Vér : félvér
Kor : 43
Csillagjegy : Szűz
Státusz : Amneziátor
Ház : Mardekár
Fészek : Saltusque
Párt : RFC
Családi állapot : Özvegy
Karakterlap : merengő

Burke & Dolohov Empty

Burke & Dolohov EmptySzomb. Május 30, 2015 8:20 pm



Dolohov




&



Burke



Nem igazán lepett meg, hogy egyszercsak betoppant valaki a lakásomba, ez így szokott történni. Nem zártam az ajtót, ha itthon voltam, nem láttam értelmét. Ha valaki ártó szándékkal érkezik, azt úgysem hátráltatja egy zárt ajtó.
Bólintottam. - Meglesz. Meg tudja mondani az illető lakcímét?
A személyes találkozás elengedhetetlen ahhoz, hogy módosítani tudjam az emlékeit. Egyszer találkoznom kell vele ahhoz, hogy megszerezzem a jelenlegi emlékét, majd egyszer ahhoz, hogy a fejébe ültessem az újat, amit a kettő között itthon, laborkörülmények között állítok elő és tökéletesítek.
Az volt a munkám legfontosabb eleme, hogy tisztára mossam bűnösök nevét, eltussoljam a bűneiket, és elérjem, hogy senki ne emlékezzen rájuk. Én azonban mindenre pontosan emlékeztem, és rengeteg olyan információnak voltam a birtokában, aminek senki más rajtam kívül. Sokáig nem értettem, miért bíznak meg bennem ennyire az emberek, de az évek alatt már hozzászoktam, hogy mindenki szégyentelenül kiteregesse nekem a szennyesét. Minden információt diszkréten kezeltem, és megbízhatóan, hiba nélkül dolgoztam.




Vissza az elejére Go down

Levin Dolohov

Levin Dolohov

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Bak
Státusz : Mágusok Nemzetközi Szövetségének Brit Tagozata osztályvezető, Walpurgis Lovagjai vezető
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Itt
Zene : Monster
Walpurgis Lovagja

Burke & Dolohov Empty

Burke & Dolohov EmptySzomb. Május 30, 2015 9:31 pm


Burke és Dolohov


Ezért volt Burke a legjobb; nem kérdezett feleslegesen semmit, nem vájkálódott, csupán tette a dolgát.
Természetesen előre készültem a lakcímmel, az illető nevével és egyéb adataival. Átadtam benne egy borítékot, benne az orosz lakcímmel és egykori barátom adataival.
- Ebben minden lényeges információt megtalál. Mennyi időt fog igénybe venni? Gyorsan kéne dolgoznia, fontos, hogy időben félreállítsuk. – Jelen helyzetben a gyorsaság még az alaposságnál is fontosabbnak bizonyult, pedig ez a fajta felfogás igencsak távol állt tőlem. De most minden óra és nap csak közelebb vitt ahhoz, hogy feljelentsenek. És ez nem történhetett meg. Amíg Burke nem mondja azt, hogy elvégezte a munkát, addig nem lesz egyetlen nyugodt percem sem, ezt már most tudtam.
Maradéktalanul megbíztam benne. Ha a legutóbbi munkát olyan precizitással elvégezte, hogy most már fél éve szabad voltam, akkor ezúttal is fektethetek belé bizalmat. Nem fog ellenem dolgozni és a szája sem jár el, ez már nyilvánvaló. És hogy mi a személyes véleménye? Nos… az már tökéletesen hidegen hagyott. Bizonyára hallott már ennél sokkal szörnyűbb történetet is.
Vissza az elejére Go down

Russell Burke

Russell Burke

Vér : félvér
Kor : 43
Csillagjegy : Szűz
Státusz : Amneziátor
Ház : Mardekár
Fészek : Saltusque
Párt : RFC
Családi állapot : Özvegy
Karakterlap : merengő

Burke & Dolohov Empty

Burke & Dolohov EmptySzomb. Május 30, 2015 11:54 pm



Dolohov




&



Burke



Feltéptem a borítékot, hogy áttanulmányozzam a személyes adatait. Csak ezután válaszoltam Dolohov kérdésére. - Ha otthon van, holnap reggelre kész lesz. Ha nincs, akkor semmit nem tudok ígérni.
Amint Dolohov magamra hagy, már indulok is. Ha otthon találom a célszemélyt, valami koholt indokkal bekopogok hozzá, és lecsapolom az emlékeit. Ha minden simán halad, fél óra múlva már el is kezdek dolgozni az anyagon. Néhány órát igénybe fog venni, amíg dolgozom rajta, de legkésőbb hajnalra elkészülök. Mikor célszemélyünk reggel munkába indul, megkapja az új emlékeit, és kész is. - Ismeri esetleg a célszemély szokásait? Tudja, mikor indul reggel munkába? Nem elengedhetetlenül szükséges az információ, csak sokat könnyítene vele a dolgomon. - Nem vártam, hogy tudni fogja, elvégre az elmondottak alapján már hosszú évek óta nem volt köztük kapcsolat. Mindazonáltal határozottan pozitívumként éltem volna meg, ha nem kell hajnali öttől egy bokorban gubbasztanom, azt várva, hogy dolgozni induljon, ha mondjuk csak nyolckor méltóztatik elindulni.




Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Burke & Dolohov Empty

Burke & Dolohov Empty

Vissza az elejére Go down
 

Burke & Dolohov

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Russell Burke
» Mr. Dolohov & Mr. Dearborn
» Mr. Dolohov & Ted Tonks
» Mr. Holbrook & Mr. Dolohov
» Linwood & Dolohov

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Közterek :: Zsebpiszok köz-