KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Ariella Panthera Mordon

Ariella Panthera Mordon

Vér : félvér
Kor : 20
Csillagjegy : Kos
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : Bármire kapható vagyok ;)
Karakterlap : Itt vagyok!
Zene : Kedvenc!<3

Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Empty

Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon EmptySzer. Jún. 03, 2015 4:44 pm


Lestrange kontra Mordon




Reggel 9 órakor már a főnökömre vártam, hogy elkezdhessem az első munkanapomat. Pár napja érkezett a bagoly, hogy engem választottak be a munkára. Rögtön elmondtam a hírt Joshua-nak és elmentünk bulizni egyet. Nagyon örültem és remélem, hogy most tudok ténylegesen élni a lehetőséggel.
Az utóbbi futkározó kisasszony bekísért az irodába, hogy ott várjam meg Mr. Lestrange-t.
Meg kellett hagyni, ennyire még nem izgultam. Életem első komoly munkája, nagyon jól kell teljesítenem. Ha esetleg még sem menne, majd bedobok valami mást. Akármi mást.
Nem igazán öltöztem ki, egy fehér blúzt meg egy fekete forrónadrágot vettem fel. Ez a stílusom és nem tervezek változtatni rajta. Ezt a recepciós csajszinak is megmondtam, amikor elkezdte magyarázni, hogy milyen az öltözékem és hogy ez nem ide való. Pont nem érdekelt a véleménye.
Utána érdeklődtettem Joshua-val a főnököm személyének. A felesége nem más, mint Bellatrix Black [Lestrange]. Ezek szerint a stílusomat hamar meg fogja szokni, ha ilyen felesége van. Róla is csak a negatívumot lehet hallani.
Hátradőltem a széken, keresztbe tettem a lábamat. 9 után pár perccel nyílt az ajtó.


Vissza az elejére Go down

Rodolphus Lestrange

Rodolphus Lestrange

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Nyilas
Ház : Mardekár
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas
Karakterlap : Repesve várom a találkozást.
Zene : Let me entertain you
Walpurgis Lovagja

Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Empty

Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon EmptySzer. Jún. 03, 2015 6:05 pm


Ariella Mordon & Rodolphus Lestrange
A munkaidőm minden nap nyolckor kezdődik. Ezen a napon is nyolctól dolgoztam, sőt háromnegyed nyolctól. Mikor a gyakornok kislány megérkezett, épp az igazgatóval vitattam meg a pénzfelvétel rendszerében bevezetett újítás erősségeit és hiányosságait. Mikor kilenc órakor elszabadultam és az irodám felé indultam, a recepciós kislány angyali mosollyal tájékoztatott, hogy a gyakornokot az irodámba kísérte. Ez volt az a pillanat, mikor a vérnyomásom hirtelen a duplájára szökött, és egy másodperc alatt olyannyira felidegesítettem magam, mint már régen nem. Szinte kiabálva oktattam ki a kis picsát, hogy semmi joga nincs betennie a lábát az irodámba az engedélyem nélkül, vadidegen embereket beengedni meg aztán végképp nem. Legalább egy percen keresztül szidtam, majdhogynem ordítva, aztán magamban dühöngve otthagytam. Mégig mit képzel magáról?!
Nagy lendülettel csaptam ki az irodám ajtaját, és még annál is nagyobb lendülettel csaptam be magam mögött. Két lépéssel átszeltem a fél szobát, és megálltam az asztalom előtt. A kiscsaj a széken ült. Még jó, hogy nem az én székemen. - Jó reggelt - szóltam oda mogorván, és lecsaptam az asztalra a dossziét, ami eddig a kezemben volt. Nem éreztem úgy, hogy egy szónyi magyarázattal is tartoznék neki, amiért nem vártam itt pontosan kilenckor. Aki itt kettőnk közül bármikor is magyarázkodni fog, az nem én leszek.
Felállt, és épp köszönésre nyitotta a száját, de félbeszakítottam, még mielőtt megszólalhatott volna. - Öltözz át. Kapsz fél órát. - Bánom is én, hogy oldja meg, de ilyen öltözékben itt nem jelenhet meg. Felháborítónak találtam, hogy volt képe ilyen minősíthetetlen öltözékben ideállítani. Egyébként minden átmenet nélkül tegezni kezdtem, hiszen már az asszisztensem volt. Mindazonáltal nagyon felkaptam volna a vizet, ha visszategezett volna.
Levetettem magam a székembe, és felcsaptam a dosszié fedelét. Előtúrtam egy tollat a fiókból, és elkezdtem egy üzenetet írni az egyik munkatársamnak. A gyakornok kislány jelenlétéről egyszerűen nem vettem tudomást. Ha nem is megy haza átöltözni, vagy nem oldja meg valahogy máshogy, fél tízig akkor sem fogok vele foglalkozni.

Vissza az elejére Go down

Ariella Panthera Mordon

Ariella Panthera Mordon

Vér : félvér
Kor : 20
Csillagjegy : Kos
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : Bármire kapható vagyok ;)
Karakterlap : Itt vagyok!
Zene : Kedvenc!<3

Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Empty

Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon EmptyPént. Jún. 05, 2015 4:35 pm


Lestrange kontra Mordon




A hangos hanghatásra ijedtem hátrafordultam. Mr. Lestrange trappolt be az irodába, bevágva maga után az ajtót. Az asztal mögé lépett, én pedig felálltam, hogy, kezet fogjak vele. Majd visszaültem a helyemre.
- Jó reggelt.. - köszöntöttem, mikor belépett. Rettentően ideges volt. Nem voltam az a félős fajta, de még engem is kirázott a hideg.
Nem akartam még jobban bosszantani, így nem kérdeztem meg, hogy miért tombol. A múltkori alkalommal is nyugodt volt, csak akkor kapta fel a vizet, amikor nem megfelelően viselkedtem.
Már épp megszólaltam volna, hogy készen állok a munkára, amikor konkrétan leordította a fejemet. - Uram, nincsen lehetőségem ruhát cserélni, mert nem hoztam váltó felszerelést. Fél óra alatt pedig nem tudom elintézni, ahhoz messze lakom.
Nem értettem miért nem felelt meg az öltözék. Én semmi kivetnivalót nem találtam benne. Ha meg nem tetszik neki, azaz ő baja. Amúgy sem bálra készültem és ez volt legfelül a szekrényemben.
- Mr.  Lestrange. Mi a problémája a ruhámmal? Nem tetszik Önnek? - vettem a bátorságot a kérdezésre, majd gyengéden beletúrtam a hajamba. Egy kis flört még nem ártott senkinek. Főleg, ha valakinek ilyen jóképű főnöke van.


Vissza az elejére Go down

Rodolphus Lestrange

Rodolphus Lestrange

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Nyilas
Ház : Mardekár
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas
Karakterlap : Repesve várom a találkozást.
Zene : Let me entertain you
Walpurgis Lovagja

Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Empty

Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon EmptyPént. Jún. 05, 2015 7:15 pm


Ariella Mordon & Rodolphus Lestrange
Ahogy teltek a másodpercek, egyre nyugodtabb lettem. Eredetileg nem ez a lány húzott fel, így nem rajta kell kitöltsem a dühömet. Már kitöltöttem azon, aki megérdemelte. Más kérdés, hogy valószínűleg ez a lány is másodperceken belül ki fogja húzni a gyufát. Egyértelműen érződött, hogy flörtöl velem. Nagyon viccesnek találtam, nehezen álltam meg, hogy ne nevessem el magam. A flörtöt nem állt szándékomban figyelmen kívül hagyni, ám viszonozni végképp nem. - Ha a kérdésed arra irányul, jó feneked van-e, a válaszom az, hogy igen. Ha viszont arra, hogy megfelel-e az öltözéked, nem, nem felel meg, tehát haza fogsz menni átöltözni. Mivel feltalálták már a hoppanálást, kétlem, hogy fél óra nem volna elég az út bejárására, bármilyen hosszú legyen is, de ha ezt valamiért nem érzed kivitelezhetőnek, gyártok neked egy zsupszkulcsot. - Eszemben sem volt változtatni az álláspontomon, hogy ilyen kinézettel nem maradhat itt. - Mielőtt hasonló félreértések adódnának köztünk a jövőben, tisztázzuk, hogy kell megjelenned! Ha egy szóval kell leírnom, elegánsan. Alulra szoknya dukál, ami maximum egy tenyérrel érhet a térded fölé, azaz annál nem lehet rövidebb. És nem hosszában kell odamérni a tenyered, hanem keresztben. Ha nem akarsz szoknyát felvenni, nadrágban is jöhetsz, de nem farmerben, vagy akármilyen anyagú feszülős, kiszaggatott, flitteres, csillámos, vagy tudom is én milyen nadrágban, hanem kosztümnadrágban. Felülre inget vagy blúzt kell felvenned. Ami rajtad van, szinte jó is, azt leszámítva, hogy teljesen átlátszó. Azaz jobban tennéd, ha azt is átcserélnéd. Gondolom nem is kell említenem, hogy egy ilyen összeállításhoz elegáns cipőt szokás felvenni. Ez a dress code, ettől kezdve légy oly' kedves és ne szegd meg, máskülönben nem leszünk jóban.

Vissza az elejére Go down

Ariella Panthera Mordon

Ariella Panthera Mordon

Vér : félvér
Kor : 20
Csillagjegy : Kos
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : Bármire kapható vagyok ;)
Karakterlap : Itt vagyok!
Zene : Kedvenc!<3

Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Empty

Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon EmptyPént. Jún. 05, 2015 9:06 pm


Lestrange kontra Mordon




Hangosan felkacagtam. A főnököm nem csak jóképű, de szórakoztató is. Ritka párosítás. Emellett határozott is. Jó választás volt ide jönni.
Kár, hogy a tervem, hogy elcsábítsam kudarcra van ítélve. Túl jó megfigyelő. Nem gond,voltak már nehezebb eseteim is. Nem fogom feladni.
- Köszönöm a fenekem nevében is..- mosolyogtam tovább. - Ez mind szép és jó lenne, csak az a probléma, hogy nincsen megfelelő öltözékem otthon sem. Szoknyám még lenne, de mindegyik csak alig fenék alá érő. Blúzom is csak ez az egy van, ami visszafogott.
Nekem csakis extravagáns stílusú ruháim voltak. Olyan nadrágom például, ami nincsen kiszakadva sehol sem, egyáltalán nincs. Szeretem a lezser dolgokat. És mi a szösz az a kosztümnadrág?
- Ezek miatt délután el kellene mennem bevásárolni. Addig nem maradhatnék ebbe? - kérdeztem. - Kérem.
Nem szoktam könyörögni, tőlem nagyon messze állt. Eddig senkinek sem rendeltem alá magam, de mivel Mr. Lestrange a főnököm, muszáj engedelmeskednem neki. Bármiben. Ez nagyon nehéz az én személyiségemmel, de próbálkozom.
Gyengéden végighúztam a kezemet a combomon. Nem értem, mi baja ezzel a nadrággal. Azt meg főleg nem, hogy hogyan képes ellenállni nekem. Egészen eddig senkinek sem sikerült.


Vissza az elejére Go down

Rodolphus Lestrange

Rodolphus Lestrange

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Nyilas
Ház : Mardekár
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas
Karakterlap : Repesve várom a találkozást.
Zene : Let me entertain you
Walpurgis Lovagja

Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Empty

Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon EmptyPént. Jún. 05, 2015 9:56 pm


Ariella Mordon & Rodolphus Lestrange
Felnőtt férfi voltam egy Bellatrix kaliberű feleséggel és néhány szeretővel, így talán érthető, miért nem voltam az a tipikus kiéhezett pasas, aki a gyakornokára csorgatja a nyálát. Még csak végig sem mértem a lányt úgy férfiszemmel. Ennek ellenére olyan szinten flörtölni próbált velem, hogy azt nálam kevésbé gyakorlott férfiaknak is lehetetlen lett volna nem észrevenni. Mindenesetre remekül szórakoztam. Elérte, hogy teljesen elszálljon a korábbi dühöm, és még a dress code elleni orbitális merénylete felett is szemet hunyjak. - Egy nap haladékot kapsz, de ha holnap is ilyen kifogásolható öltözékben állítasz ide, esküszöm, hazaküldelek. - Az elnéző szavakhoz kemény és számonkérő hangsúlyt párosítottam.
Ahogy megbabonázónak szánt tekintettel rebesgette felém a pilláit, ellenállhatatlannak szánt mozdulattal simította hátra a haját, izgatónak szánt mozdulattal simította végig a combját, egyszóval több mint szembetűnően flörtölni próbált velem, úgy éreztem, ideje tisztázni az erőviszonyokat. Sokat sejtetően elmosolyodtam, és az asztalomra támaszkodtam, közelebb hajolva hozzá. Már-már úgy tűnhetett, egészen oda fogok hajolni hozzá, de nem, továbbra is volt az arcunk között legalább harminc centi. Halkan, bizalmasan szólaltam meg. - Tudok egy olyan munkát, amivel sokkal többet kereshetnél. - Alig tudtam megállni, hogy ne nevessek fel, és néhány másodperc múlva tényleg ki is tört belőlem. Eltoltam magam az asztaltól, eltávolodva tőle, nehogy még a végén beleegyezésnek vegye a közelségemet és megerőszakoljon.

Vissza az elejére Go down

Ariella Panthera Mordon

Ariella Panthera Mordon

Vér : félvér
Kor : 20
Csillagjegy : Kos
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : Bármire kapható vagyok ;)
Karakterlap : Itt vagyok!
Zene : Kedvenc!<3

Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Empty

Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon EmptyVas. Jún. 07, 2015 3:00 pm


Lestrange kontra Mordon




Komolyan nem értem ezt az embert. Rendesen odateszem magam és szinte figyelmen kívül hagy. Ez így nagyon nem lesz jó.
Próbáltam minél mélyebben a szemébe nézni, közben rebesgetni a pillámat. Beletúrtam a hajamba, végighúztam a kezemet a combomon. De semmi nem használt.
- Köszönöm uram. Munka után el is megyek bevásárolni.. -fintorodtam el. Nem sok kedvem volt a kényelmes cuccaimat ilyen "fura"öltözetre lecserélni. Ráadásul ilyen visszafogottakra, ami tényleg semmit nem mutat. Viszont ha ez Mr. Lestrange utasítása, akkor maradéktalanul meg fogom tenni az utasítását. Mást is szívesen megtennék neki.
Ahogy újra rá pillantottam, egyből levettem, hogy jóval közelebb van az arc hozzám. A szám kiszáradt és nehezebben vettem a levegőt. A torkomban dobott a szívem. Ilyet sem éreztem még soha.
- Milyen munkát? - próbáltam valami értelmes mondatot kinyökögni. Csak nem arra gondol..?!
Aztán hirtelen mindennek vége lett. Az idő, ami eddig lelassult, most visszagyorsult és arra eszméltem, hogy Mr. Lestrange nevetni kezd. Ezek szerint csak játszi velem. Ez nem ér. Mindig én játszom a férfiakkal, nem ők velem.
Ez bosszúért kiált.


Vissza az elejére Go down

Rodolphus Lestrange

Rodolphus Lestrange

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Nyilas
Ház : Mardekár
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas
Karakterlap : Repesve várom a találkozást.
Zene : Let me entertain you
Walpurgis Lovagja

Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Empty

Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon EmptySzer. Júl. 08, 2015 3:47 pm


Ariella Mordon & Rodolphus Lestrange
Csak helyeslően bólintottam a délutáni bevásárlótúrájára. Már épp fel akartam ajánlani, hogy elkísérem, de időben visszafogtam magam. A végén még kapva kapna az alkalmon és órákig cipelhetném a szatyrait. Azt már nem. - Kérj segítséget az eladótól - ajánlottam végül. - Mondd el neki, milyen célra keresel visszafogott és elegáns ruhákat, ő majd megmutatja, milyet vegyél. - Nem bíztam benne, hogy megfelelő darabokra esne a választása, ha a maga erkölcsi mércéje szerinti visszafogott darabokat venné. Elvégre szerinte ez a blúz is visszafogott.
Mikor elhajoltam tőle, egy rövid nevetés után meg is válaszoltam a kérdését. - Aaaa...hogy is fogalmazzak szépen...az örömlányok sokkal jobban keresnek, mint a banki asszisztensek. Ne vedd rossz néven. - Akár meg is sértődhetne, de nem feltételeztem, hogy meg fog. - Ettől függetlenül kérdezem: biztos vagy benne, hogy a bankszektorban akarod tölteni a próbaidődet? Már lepapíroztam az ittlétedet, sőt a személyi asszisztensem leszel, ez rendben van, de gondoltam azért megkérdezem... - Az interjún már feltettem egy ehhez hasonló kérdést, de így az első munkanapján talán indokolt megismételnem az imént lezajlott beszélgetésünk után.

Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Empty

Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon Empty

Vissza az elejére Go down
 

Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ariella Panthera Mordon
» Rodolphus Lestrange
» Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange
» Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius
» Mr Mulciber & Mr Lestrange

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Közterek :: Abszol út-