KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Rodolphus Lestrange

Rodolphus Lestrange

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Nyilas
Ház : Mardekár
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas
Karakterlap : Repesve várom a találkozást.
Zene : Let me entertain you
Walpurgis Lovagja

Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Empty

Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius EmptyVas. Május 31, 2015 5:06 pm


Walpurgis Lovagjai
A Denem kúria sötét pincehelyiségében álltunk, egy nagy kört alkotva. A terem oldalfalai a sötétbe vesztek; nem lehetett látni, milyen nagy is a helyiség. Mindössze néhány gyertya világított: egy nagy körben voltak elhelyezve a földön. Minden tag tudta, hányadik gyertya mögé kell állnia, így némán kitelt a kör.
Feszült csönd telepedett a teremre. Páran érdektelenül néztek ránk, de a legtöbben aggódtak, hisz ma reggel trombitáltuk össze ezt a soron kívüli gyűlést, holott nem szoktunk ilyet tenni. Mindenkibérezhette, hogy történt valami.
Bizony történt. Bejelentettek egy mugligyilkosságot, amit nagy valószínűséggel mágiával követtek el, mégpedig igen kegyetlen módon. Ki másra gondolnának az emberek, mint az egykori halálfalókra? Még mi is rájuk gondoltunk. Sőt, biztosak voltunk benne, hogy közülünk követte el valaki. A bűnös pedig lakolni fog.
- Tegnap este bejelentettek egy mugligyilkosságot - erre két éve nem volt példa. Két éve. Remélem, senkinek nem kell elmagyarázzam, mi is történt pontosan két éve - utaltam a bebörtönzésünkre. - Ha kiderül, hogy a gyilkos itt áll, közöttünk - végigmutattam a termen - , mind mehetünk vissza a sittre. - Fél perc szünetet tartottam, hogy mindenkinek legyen ideje alaposan végiggondolni, amit mondtam. Kísérteties, kellemetlen csönd állt be, és pontosan ez volt a célom.
Azért hívtuk össze ezt a gyűlést, hogy példát statuáljunk. Ki fogjuk deríteni, ki követte el a gyilkosságot, és a társai szeme láttára fog megbűnhődni. Sőt, a társai keze által.

Vissza az elejére Go down

Levin Dolohov

Levin Dolohov

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Bak
Státusz : Mágusok Nemzetközi Szövetségének Brit Tagozata osztályvezető, Walpurgis Lovagjai vezető
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Itt
Zene : Monster
Walpurgis Lovagja

Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Empty

Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius EmptyVas. Május 31, 2015 5:25 pm


Walpurgis Lovagjai


Középen álltunk Rodolphussal, egymásnak háttal, hogy mindenkire ráláthassunk. Csupán a gyertyák fénye világította meg a többiek arcát, amelyekről sok mindent le lehetett olvasni. A legtöbbeknek elképzelésük sem volt arról, miért hívtuk ide őket tőlünk ilyen szokatlan váratlansággal. Ha olvasták is a híreket a mugligyilkosságról, feltehetően meg sem fordult a fejükben, hogy esetleg közülünk tette valaki. Kivéve azt, aki elkövette. Ma egy életre el fogjuk venni a kedvét az ilyen kihágásoktól.
- Márpedig egyértelmű, hogy a gyilkos itt áll közöttünk – vettem át a szót Rodolphustól. - A szabályok tiszták és érthetőek voltak. Megegyeztünk abban, hogy mindenki visszafogja magát, legyen az bármilyen nehéz. Azonban valaki – vagy talán valakik, de erre úgyis hamarosan fény derül – megszegték a szabályainkat. Kár lenne bárkinek is hazudnia vagy falaznia az illetőnek-illetőknek, ugyanis ki fogjuk deríteni, ki tette. Tehát, ha valaki tudja, ki volt a tettes vagy önként felvállalja a gyilkosságot, az most szóljon.
Újból végigjártattam a tekintetem a jelenlévőkön. Szinte mindenki rémültnek tűnt, különösen azok, akik valaha a Sötét Nagyúr szolgálatában álltak. Talán attól tartottak, mi is olyan esztelen kínzássorozatba kezdünk majd, mint Voldemort. Nem, eszünk ágában sem volt ezt tenni. A legjobb büntetés az, amely a közösséget is formálja. És abban mégis miféle építő erő lenne, ha találomra kínoznánk az embereinket? Ők fogják kiszabni a büntetést a mi jóváhagyásunkkal, majd ők is fogják elvégezni. Nem akartunk önkényuralkodókká válni.
Vissza az elejére Go down

Dominic Linwood

Dominic Linwood

Vér : aranyvérű
Kor : 19
Csillagjegy : Skorpió
Státusz : Plumonbea Mágusakadémia hallgatója, Walpurgis Lovagjai tag
Ház : Mardekár
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedülálló
Karakterlap : Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Anigif
Zene : Circus for a Psycho
Let's Kill Tonight
Walpurgis Lovagja

Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Empty

Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius EmptyVas. Május 31, 2015 6:39 pm

Walpurgis Lovagjai
Feszülten álltam a körben, mozdulatlanul. Mindig volt bennem egy kis tartózkodás, amikor itt kellett lennem, pláne ilyen helyzetben, amikor rendkívüli gyűlés volt. Ugyanis ez volt a legelső ilyen, nem voltam hozzászokva a helyzethez. Pedig tudtam, hogy bármiről is van szó, az én nevem nem szerepel a listán. Semmi rosszat nem tettem.
Némán végighallgattam Lestrange-t, majd Dolohovot is. A szavaik hallatán lejjebb ereszkedett a vállam. Most már biztos voltam benne, hogy nem nekem kell majd valami miatt bűnhödnöm, nem mintha eddig kételkedtem volna ebben. Bár ki tudja, nem mertem volna biztosra mondani, hogy itt ilyen nem fordulhat elő.
Kíváncsi voltam, hogy őszinte legyek. Ezek után már vártam, hogy mi lesz, hogy kire fogják rábizonyítani a gyilkosságot. Már ha tényleg itt van a tettes, amiben biztosak lehettünk. Érdekelt az is, hogy ki, ahogy az is, hogy mi lesz vele ezek után. Nem mint elrentettő példa, az ilyen engem nem hatott volna meg. De lehet, jobb tudni, mire számítson az ember, amikor ilyesmire vállalkozik. Ostoba dolog volt, ezt a tényleges eredmény nélkül is éreztem.
Persze fogalmam sem volt róla, hogy Bellatrix keze is benne van. Nekem nem újságolta el, de szerintem másnak sem. Nem is érdekelt volna. Azért nem lettem volna meglepve.



Vissza az elejére Go down

Angelina Lestrange

Angelina Lestrange

Vér : aranyvérű
Kor : 17
Csillagjegy : Vízöntő
Státusz : Hetedik évfolyamos diák, Walpurgis Lovagja
Ház : Griffendél
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : bonyolult
Karakterlap : Láss csodát
Zene : Lean on
Walpurgis Lovagja

Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Empty

Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius EmptyVas. Május 31, 2015 6:58 pm


Walpurgis Lovagjai
Mugligyilkosok
A bátyám és a mentorom álltak a kör közepén - nem volt sok okom félni, mégis volt bennem némi megilletődöttség. Ilyen helyzetekben mindig annyira másképp viselkedtek, mint velem... És ez a terem... Futkározott tőle a hideg a hátamon.
A fejemet nem mozdítottam, de kíváncsian néztem körbe a szemem sarkából. Vajon ki ölhette meg azokat a muglikat? És ha az illető nem vallja be, vajon hogy fogják kideríteni? Legilmenciával? Veritaserummal? Egyiket sem találtam túl valószínűnek, de több ötletem nem volt. Biztos van valami profi módszerük.
A lehetőség, hogy esetleg újra börtönbe kerülnek, megrémisztett. Nem, ez nem eshet meg, ugye nem? Nem tudom, mihez kezdenék megint egyedül. Nem tudnám elviselni.
         


Vissza az elejére Go down

Jonathan Mulciber

Jonathan Mulciber

Vér : aranyvérű
Kor : 32
Csillagjegy : Oroszlán
Státusz : Varázslény-felügyeleti Főosztály vezetője
Ház : Mardekár
Fészek : Monticola
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas
Karakterlap : Fotóalbum
Zene : Bang, bang from the closet walls,
The schoolhouse halls,
The shotgun's loaded.
Push me and I'll push back.
I'm done asking, I demand.

Walpurgis Lovagja

Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Empty

Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius EmptyVas. Május 31, 2015 7:18 pm




Walpurgis Lovagjai

Végigfutott a gerincemen a hideg. Nem lehet, hogy rájöttek. Csak egy kis ártatlan szórakozás volt, egy kis fotózás, semmi komoly… Hiába szólított fel minket a Potestatem a vallomástételre, egyszerűen képtelen voltam magamra vállalni a gyilkosságot.
Leszegtem a fejem, de a következő pillanatban már fel is emeltem. Nem adhattam jelét a rettegésnek. Alig láthatóan oldalra fordítottam a fejem, hogy Bellára nézhessek. Vajon ő most mit gondol? Nagyon reméltem, hogy nem tervezi feladni magát, aztán pedig feldobni engem is. Nem lehet ennyire ostoba… Csak felmérte ő is, hogy ezért nem buksisimogatást fogunk kapni a Potestatemtől, hanem nagyon komoly büntetést. Talán meg is ölnek minket, hogy példát statuáljanak a többiek előtt. Belőlük bármit kinéztem, sokat dolgoztunk együtt, tudtam, mire kell számítani tőlük. És sajnos semmi jóra.

Vissza az elejére Go down

Bellatrix Black Lestrange

Bellatrix Black Lestrange

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Skorpió
Státusz : Walpurgis Lovagja
Ház : Mardekár
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : nyílt házasság
Karakterlap : Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Tumblr_lgkd3jhE6C1qh58r7o1_500
Zene : Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius 94955_original
Walpurgis Lovagja

Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Empty

Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius EmptyVas. Május 31, 2015 7:26 pm

Bellatrix Lestrange
& Walpurgis Lovagjai

- Úgy, hát mugligyilkosság - törtem meg a csendet. Olyan hangosan beszéltem, hogy mindenki tökéletesen hallhassa. Felvontam a szemöldököm, és olyan arcot vágtam, mint aki remekül szórakozik. - Úgy beszéltek, mintha ti szentek lennétek. Felcsaptatok erénycsősznek? Nem akartok esetleg felcsapni Főnix Rendje tagnak is? - Gúnyosan, röviden felkacagtam. Az üres terem sötét falai többszörösen visszaverték a hangomat.
Legalább annyira nevetségesnek találtam a viselkedésüket, mint amennyire felháborítónak. Ők akarják megmondani nekem, hogy mit tehetek és mit nem? Mégis milyen alapon? Fél éve játszom nekik a gondoskodó családanyát, a mintafeleséget, az árvaházuk őrangyalát és még sorolhatnám - és még egy kis szórakozást is sajnálnak tőlem? Szép!


Vissza az elejére Go down

Lucius A. Malfoy

Lucius A. Malfoy

Vér : aranyvérű
Kor : 31
Csillagjegy : Vízöntő
Státusz : MM szóvivő
Ház : Mardekár
Fészek : Monticola
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : Házas, Narcissa Malfoyal
Karakterlap : Fényűzés istene
Zene : Malfoys
Walpurgis Lovagja

Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Empty

Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius EmptyVas. Május 31, 2015 7:49 pm






Walpurgis Lovagjai&Lucius

Gyűlés
Egy gyertya mögött álltam. Nem hódoltam be úgy, mint a többiek, de azért én is összébb húztam magam. Fogalmam sem volt, miért hívtak össze minket. Ritkán tartunk gyűléseket, de akkor is legalább egy héttel előtte értesítettek róla.
Minisztérium után rohanhattam is ide, még csak át sem tudtam öltözni. Borzasztó. Pedig úgy lezuhanyoztam volna, még a hajam is kócos. Én ezt nem bírom lelkileg.
Mugligyilkosság? Halottam róla, de nem gondoltam, hogy ilyen komoly az ügy. De ha már itt tartunk, el kell tusolni az ügyet, az biztos. Újra meg kell nyitnunk a széfeket.
A derengésemből a balra mellettem álló Bellatrix hangja hozott vissza. Ki más lett volna? Fogadni mertem volna rá, hogy az ő keze is benne van a dologban. Soha nem tudta visszafogni magát. Nem igazán kedveltem, még azért sem, mert Narcissa testvére volt. Ez volt a másik, amit nem tudtam felfogni. Annyira különböznek..
Felé fordítottam a fejem. A kezdeti félelem érzése kezdett elpárologni a véremből és a helyét a szabad szemmel nem látható idegesség vette át.
- Gratulálok Bellatrix. Ismét sikerült bizonyítanod. - ironizáltam fapofával. Annyit dolgoztam, hogy ki tudjam szedni őket arról a helyről és ez a hála. Nem tudom épp ésszel felfogni ezt. Miért keveri magát állandóan ilyen helyzetekbe? Miért nem tud eltakarítani maga után?
Idegességemben beletúrtam a hajamba. Nagyon kíváncsi voltam a vezérek válaszára. Ezt ők sem hagyhatják szó nélkül.
Note: Music: Words: ©
Vissza az elejére Go down

Rodolphus Lestrange

Rodolphus Lestrange

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Nyilas
Ház : Mardekár
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas
Karakterlap : Repesve várom a találkozást.
Zene : Let me entertain you
Walpurgis Lovagja

Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Empty

Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius EmptyVas. Május 31, 2015 9:15 pm


Walpurgis Lovagjai
A sűrű csendet Bella éles hangja törte meg. Sejthettem volna...
Minden szavától egyre idegesebb lettem, de igyekeztem nem kimutatni. Mikor kiadta magából a mondanivalóját, csak egyetlen kérdést tettem fel neki higgadt, de határozott hangon. - Ezt értsem úgy, hogy közöd van a gyilkossághoz? - Nehéz lenne máshogy érteni.
Mindig Bellatrix volt köztünk a leggyengébb láncszem. Mikor kiszabadultunk az Azkabanból, jó ideig tartottunk tőle, hogy lebuktat minket, de meglepően jól viselkedett. És most, fél év után, mégis ilyen helyzetbe kerültünk miatta...
Aztán mégsem állhattam meg, hogy ne válaszoljak a támadó szavaira. Már kissé felemeltem a hangom, nem tudtam egészen elfojtani az ingerültségemet. - Pontosan tudod, hogy nem erről van szó. Nem érdekelne, hogy miket művelsz, ha nem lenne komoly befolyással mindnyájunk életére. Nem tudom, te hogy vagy vele, de én nem szeretnék egy Azkabani cella mélyén rohadni életem végéig. Miért annyira nehéz felfogni, hogy ezek a szabályok mindannyiunk érdekét szolgálják? Nem azért találtuk ki őket, mert olyan hú de vicces kedvünkben voltunk és ki akartunk cseszni veled! - Percről percre egyre idegesebb lettem. Bella volt, Bella ölte meg a muglikat, és minimális megbánást sem fog tanusítani. Csak gúnyolódni és vádaskodni fog, azt pedig nem hagyhatjuk szó nélkül. Már éreztem, micsoda balhé lesz ebből. Ha nem büntetjük meg keményem, oda lesz a tekintélyünk, Bella pedig attól kezdve moderálatlanul fogja mészárolni az embereket. Példát kell statuáljunk.
Külön nehezítette a helyzetemet, hogy a feleségemről volt szó. Persze ez semmitől nem fog visszatartani.

Vissza az elejére Go down

Levin Dolohov

Levin Dolohov

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Bak
Státusz : Mágusok Nemzetközi Szövetségének Brit Tagozata osztályvezető, Walpurgis Lovagjai vezető
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Itt
Zene : Monster
Walpurgis Lovagja

Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Empty

Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius EmptyVas. Május 31, 2015 9:50 pm


Walpurgis Lovagjai


Bella. Mondanám, hogy meglepődtem, de az hazugság lenne. Eddig eszembe sem jutott vádolni Bellatrixet, de ezután az elszólás után nyilvánvaló volt, ki tette. És nos… kicsit sem volt megdöbbentő. Nem a hatalmas önuralmáról ismertük őt, a szabályokhoz fűződő laza viszonya pedig már ezelőtt az incidens előtt is aggasztott.
Úgy döntöttem, hogy ebben a helyzetben mindenképp Rodolphusnak kéne elsőként szólnia, elvégre az ő feleségéről van szó, ez már nem csupán a Walpurgis ügye. Természetesen nem állt szándékomban szó nélkül hagyni.
Mikor Rod elhallgatott, én csak akkor szólaltam meg. A hangom nyugodt marad, de belül egyre magasabbra tört bennem az indulat. Miért ennyire ostobák?
- Nos, Bella? Te ölted meg azokat a muglikat? – Feleslegesnek éreztem ugyanazt elmondani, mint Rod. Ő már elmondta, amit el kellett, innentől kezdve Bellának kell vallania. És egy percig sem féltem attól, hogy ne vállalná magára, ha ő tette. És ő tette, elég volt ránéznem és tudtam, hogy ő volt. Hosszú évekig jártunk együtt, csoportosan a „vacsorapartikra”, ahol muglik tömkelegét gyilkoltuk halomra. Ezek után nem csoda, hogy kiismertük egymást. Vele is, másokkal is.
Rodolphus felé pillantottam. Nyilván tisztában van vele ő is, hogy hiába a felesége tette, attól még bűnhődnie kell. És most már nem finomíthatunk azon, amit előre gondosan megvitattunk.
Vissza az elejére Go down

Dominic Linwood

Dominic Linwood

Vér : aranyvérű
Kor : 19
Csillagjegy : Skorpió
Státusz : Plumonbea Mágusakadémia hallgatója, Walpurgis Lovagjai tag
Ház : Mardekár
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedülálló
Karakterlap : Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Anigif
Zene : Circus for a Psycho
Let's Kill Tonight
Walpurgis Lovagja

Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Empty

Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius EmptyHétf. Jún. 01, 2015 7:48 pm

Walpurgis Lovagjai
Lassan fordítottam Bellatrix felé a fejemet, ahogy kifakadt. Valóban nem lepett meg, hogy ő volt, de azért nem számítottam rá, hogy tényleg az ő keze munkája. Márpedig ezzel eléggé leegyértelműsítette. Miért ilyen ostobák a nők? De azért milyen jó, hogy ezt nem hallotta... Nem mintha attól féltem volna, hogy magára veszi.
Lestrange-t és Dolohovot hallgattam, az ő szavaikra figyeltem, de közben Bellatrixet figyeltem. Kíváncsi voltam, mire mit és hogyan fog reagálni. Biztos voltam benne, hogy büszkén magára vállalja majd az egészet, pedig nem lenne a legokosabb megoldás. Engem mondjuk nem érdekel, ha rontja a saját helyzetét, hát sok sikert neki.



Vissza az elejére Go down

Angelina Lestrange

Angelina Lestrange

Vér : aranyvérű
Kor : 17
Csillagjegy : Vízöntő
Státusz : Hetedik évfolyamos diák, Walpurgis Lovagja
Ház : Griffendél
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : bonyolult
Karakterlap : Láss csodát
Zene : Lean on
Walpurgis Lovagja

Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Empty

Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius EmptyHétf. Jún. 01, 2015 10:11 pm


Walpurgis Lovagjai
Mugligyilkosok
Bellatrix? Ő tette volna?
Tartottam tőle, hogy ebből az ügyből nem csak itteni balhé, hanem családi balhé is kerekedik majd. Mindig hazahozzák az itteni dolgokat...
Mindig nehezen viseltem, ha a családomban valami nem volt a helyén. Az iskolában vagy bármi hasonló helyen nem viseltek meg a konfliktusok, még szívesen részt is vállaltam bennük, de otthon...
Fel sem merült bennem, hogy megszólaljak, vagy akár csak meg is moccanjak. Úgy gondoltam, legjobb, ha semmi olyat nem teszek, amivel esetleg felhívnám magamra a figyelmet.  Még a szemkontaktust is kerültem mindenkivel, na nem mintha bárki is engem nézett volna, vagy láttuk volna egymást ebben a borzasztó sötétben.
Utáltam a sötétséget. Kiskoromban mindig nagyon féltem egyedül a sötétben. És ezek a gyertyák... ettől az egész helytől kirázott a hideg. Miért pont itt kell nekünk gyűlésezni, ezen a hátborzongató helyen?
Valószínűleg pont azért.
Valahol mélyen tudatában voltam, mégsem akartam elfogadni. Miért akarnák, hogy kellemetlenül érezzük magunkat?
Olykor annyira nem értettem más emberek viselkedését.          


Vissza az elejére Go down

Jonathan Mulciber

Jonathan Mulciber

Vér : aranyvérű
Kor : 32
Csillagjegy : Oroszlán
Státusz : Varázslény-felügyeleti Főosztály vezetője
Ház : Mardekár
Fészek : Monticola
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas
Karakterlap : Fotóalbum
Zene : Bang, bang from the closet walls,
The schoolhouse halls,
The shotgun's loaded.
Push me and I'll push back.
I'm done asking, I demand.

Walpurgis Lovagja

Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Empty

Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius EmptyKedd Aug. 25, 2015 2:41 pm




Walpurgis Lovagjai

Bellatrix, te ostoba szajha... Hogy lehet ennyi esze? Az életben legalább egyszer befoghatná a száját, de nem, neki muszáj volt most is megszólalnia és belepofáznia mindenbe... Mert neki mindig ezt kell csinálnia, és nem érdekli, kit rángat magával. Legszívesebben elrohantam volna, Bellát pedig elhallgattattam volna valahogy, azonban egyikre sem volt lehetőségem.
Egyik lábamról a másikra helyeztem a testsúlyom, éreztem, hogy a szívem majd' átüti a bordáimat. Nehezen vettem a levegőt, a pánik kezdett úrrá lenni rajtam. Rettegtem tőle, hogy esetleg valaki megérzi, kiszagolja vagy meglátja rajtam.
Meg fognak ölni? A kurva életbe, nem tehetik! Kik ők, hogy Voldemortként basáskodjanak felettünk és döntsenek életről vagy halálról? Miért helyeztük újból az életünket két hatalommániás őrült kezébe? És eddig miért nem láttuk be, hogy ez hiba volt?
Ha most nem kerültem volna kutyaszorítóba, nem kérdőjeleztem volna meg a Potestatem döntését. De most az én életemről volt szó.


notes: bocsánatért esedezem a hosszú kimaradásért, ne cruciozzatok le érte^^
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Empty

Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius Empty

Vissza az elejére Go down
 

Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lucius & Bellatrix
» Dominic & Bellatrix Lestrange
» Levin & Angelina
» Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa
» Lucius & Levin - 1981

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Magáningatlanok :: Denem kúria-