KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Narcissa Malfoy

Narcissa Malfoy

Vér : aranyvérű
Kor : 30
Csillagjegy : Oroszlán
Státusz : családanya
Ház : Hollóhát
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mutasd magad!

Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Empty

Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa EmptyVas. Május 31, 2015 4:34 pm


Mulcibers & Malfoys


Ki más rendezné a legelőkelőbb aranyvérű bálokat, mint Malfoyék? Ki más adná a legfényesebb fogadásokat, mint Malfoyék? Ki más trombitálná össze a legnemesebb társaságot, mint Malfoyék?
A bál csodálatosan sikerült, már amennyi eddig eltelt belőle. Minden meghívott eljött, itt volt tehát a társadalom minden arisztokratája. Elégedetten sütkéreztem a bál asszonyának szerepében, s mézesmázos kedvességgel üdvözöltem minden érkezőt. Csak úgy tódultak be az emberek, de minden belépővel váltottam pár szót vagy mondatot. Legutolsónak Mulciberék érkeztek - nem leptek meg vele -, s hozzájuk is odaléptem. Elengedtem szeretett férjem karját, hogy Jonathan kezet tudjon csókolni nekem és Jenessával barátnőkként köszöntsük egymást egy-egy csókkal a kipirosított orcánkra. - Jenessa, Jonathan! Annyira örülünk nektek! - Még csak a második mondatot estettem ki a számon, de hangomban máris túlcsordult a megjátszott kedvesség. - Mesésen mutattok együtt! Elolvadok! - Mesterkélten összecsaptam a kezem, és olvadozva rebegtettem a szempilláimat.
Vissza az elejére Go down

Lucius A. Malfoy

Lucius A. Malfoy

Vér : aranyvérű
Kor : 31
Csillagjegy : Vízöntő
Státusz : MM szóvivő
Ház : Mardekár
Fészek : Monticola
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : Házas, Narcissa Malfoyal
Karakterlap : Fényűzés istene
Zene : Malfoys
Walpurgis Lovagja

Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Empty

Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa EmptyVas. Május 31, 2015 5:31 pm






Cissy,J&J és Lucius

A bál
A világ legfényűzőbb bálját mindig a becses családom rendezi már ősidők óta. Ezek a leghíresebb bálok, minden valamire való arisztokrata a kúriánkba érkezik,hogy áttárgyaljuk szokásos témáinkat, üzleteljünk és persze jól érezzük magunkat.
Narcissával az oldalamon álltunk a bejáratnál és fogadtuk a vendégeket. A családfőkkel kezet fogtam,az asszonyaiknak kezet csókoltam. Csak a szokásos udvariasság. Jó másfél órán keresztül szállingóztak az arisztokrata családok, kúriánkban viszont bőven van hely, így nem jelentett akadály. Bent a nagyteremben asztalok sorakoztak, finomabbnál finomabb és persze drágábbnál drágább ételekkel. Meg kell adni a módját.
Utolsóként Mulciberék érkeztek. Jonathan-nal nagyon jó, majdhogynem baráti viszonyt ápoltunk,a feleségével is hasonlóképpen.
A szokásos kézcsók és kézfogás után beljebb invitáltam őket. Több vendéget nem vártunk.
- Örülök, hogy itt vagytok. Már nagyon vártunk benneteket. - mosolyogtam, és kontráztam Cissy szavaira. - Valóban illetek egymáshoz.
Még élt bennem a kép, amikor Jonathan szinte üldözte Jenessát a szerelmével. Milyen szép idők is voltak. Most pedig egy párként látni őket valóban felemelő volt.
Megfogtam Narcissa derekát és közelebb húztam magamhoz, majd elindultunk Mulciberék után a többiekhez. Remek összejövetelnek nézünk elébe.

Note: Music: Words: ©
Vissza az elejére Go down

Jonathan Mulciber

Jonathan Mulciber

Vér : aranyvérű
Kor : 32
Csillagjegy : Oroszlán
Státusz : Varázslény-felügyeleti Főosztály vezetője
Ház : Mardekár
Fészek : Monticola
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas
Karakterlap : Fotóalbum
Zene : Bang, bang from the closet walls,
The schoolhouse halls,
The shotgun's loaded.
Push me and I'll push back.
I'm done asking, I demand.

Walpurgis Lovagja

Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Empty

Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa EmptyVas. Május 31, 2015 6:42 pm




A bál

A bálok legnagyobb előnye, hogy Jenessával hetekig hódolhatunk utána kedvenc hobbinknak, azaz a többi aranyvérű ócsárolásának. Meg persze a rengeteg sütemény, ezt is fontos kiemelnem. Oh, és az alkohol, azt el ne felejtsem.
Jenessával szokás szerint utolsóként érkeztünk meg, ugyanis fél perccel az indulás előtt rádöbbentem, hogy mégsem tetszik az az öltöny, amit előzőleg kiválasztottam, így hosszas mizéria után végül egy másikra esett a választásom. Ehhez persze új nyakkendő is dukált, ezzel is hosszasan elszórakoztam, míg végre indulásra késznek ítéltem magam.
Legalább negyed órát késtünk, de bizonyára senki sem lepődött meg ezen. Olyan természetességgel libbentünk be a Malfoy kúria hatalmas bejáratán, mintha nem vétettünk volna a szigorú illemszabályok ellen.
Széles mosollyal kezet csókoltam Narcissanak, majd férfiak módjára kezet fogtunk Luciussal. Ismételten el kellett tűnődnöm azon, hogy Malfoyék kivel varratnak ilyen csiricsáré ruhakölteményeket. Ezt már büntetni kéne…
- Annyira örülünk, hogy itt lehetünk!lelkendeztem hatalmas hanggal és hálás mosollyal, reménykedve benne, hogy mindenki hallja ezt a nyilvánvalóan orbitális nagy hazugságot. Azért voltunk itt, hogy egymás képébe hazudjunk, akkor már csináljuk jól. - Köszönjük. Persze mellettetek esélyünk sincs. Gyönyörű ez a ruha, Narcissa. Azt hittem, a legutóbbit nem tudod felülmúlni, de ismét tévedtem.

Vissza az elejére Go down

Jenessa Mulciber

Jenessa Mulciber

Vér : aranyvérű
Kor : 18
Csillagjegy : Kos
Státusz : feleség
Ház : Griffendél
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas<3
Karakterlap : Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Jonessa
Zene : Hey, Jude

Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Empty

Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa EmptyHétf. Jún. 01, 2015 10:13 pm

Malfoy & Mulciber
Ha van valami, amit utálok, azok az ilyen aranyvérű puncspartik. És ha van, amit még ennél is jobban utálok, az Jonathan, amikor öltözik... Rosszabb, mint én, pedig kettőnk közül én vagyok a nő, habár néha már ebben is kételkedem. De mégsem. Amikor megérkeztünk a Malfoy kúriára, rá kellett döbbennem, hogy a bálokat még mindig sokkal jobban rühellem, mint a férjem tollászkodását.
Széles mosollyal az arcomon üdvözöltem Luciust és Narcissát. Egyedül az volt rajtam természetes, már nem mintha örültem volna, hogy látom őket. De nem baj, csak túl fogom élni, ha Jonathan itt van, annyira vészes nem lehet. Majd ő elszórakoztat, ebben egyáltalán nem kételkedtem. És valóban, már a legelső mondatával kis híján elérte, hogy a házigazdák képébe röhögjek. Annyira nevetségesen, de mégis olyan profin csinálta... Így tényleg egész buli lesz. Vagyis nagyon remélem, hogy nem akar majd egyedül hagyni. Habár azt úgysem engedtem volna neki, ha kellett volna, magamhoz kötözöm. Egyedül, ilyen társaságban... inkább felgyújtom magam.
- Valóban, Narcissa, mindenképpen be kell majd mutatnod annak a zseninek, aki a ruháidat készíti. Én is szeretnék majd egy hasonlóan szépet -kontráztam Jonathan szavaira. Legszívesebben Luciustól kértem volna hajápolási tanácsokat, de... inkább nem tettem.
Vissza az elejére Go down

Narcissa Malfoy

Narcissa Malfoy

Vér : aranyvérű
Kor : 30
Csillagjegy : Oroszlán
Státusz : családanya
Ház : Hollóhát
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mutasd magad!

Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Empty

Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa EmptyKedd Jún. 02, 2015 10:32 pm


Mulcibers & Malfoys


Épp csak a bejárathoz legközelebb álló asztalig sétáltunk el. Hosszú asztal volt, bordó terítővel - minden bálon az aktuális ruhám színéhez passzolt a terítő meg a függönyök. Tengernyi italospohár sorakozott rajta, meg persze jópár üveg alkohol és némi sós sütemény. Lucius, úriemberhez és a ház urához méltóan mindenkinek töltött italt, és koccintottunk. Elkövetkezett annak az ideje, hogy egymást túllicitálva pohárköszöntőket mondjunk. - Emelem poharam a fiatalságotokra és a születendő gyermekeitekre, kedveseim - mosolyogtam rájuk.
Hogy esetleg még nem is terveznek gyereket, az egyrészt meg sem fordult a fejemben, másrészt a legkevésbé sem érdekelt. Aranyvérűek, tehát kötelességük mihamarabb gondoskodni az utódlásról. Én is tizennyolc éves voltam, mikor megszületett az első gyermekem. Ha Jenessa húsz éves koráig nem szül, mindenki meddőségre fog gyanakodni - élen velem -, s sokan nem is fogják véka alá rejteni rosszallásukat. Én már most kifejezésre juttattam - egyelőre enyhe - rosszallásomat, persze mézesmázos csomagolásba bugyolálva.  
Vissza az elejére Go down

Lucius A. Malfoy

Lucius A. Malfoy

Vér : aranyvérű
Kor : 31
Csillagjegy : Vízöntő
Státusz : MM szóvivő
Ház : Mardekár
Fészek : Monticola
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : Házas, Narcissa Malfoyal
Karakterlap : Fényűzés istene
Zene : Malfoys
Walpurgis Lovagja

Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Empty

Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa EmptySzer. Jún. 03, 2015 3:16 pm






Cissy&J-J&Lucius

A bál
Nem sokáig, csakis az első asztalig sétáltunk. Elmosolyodtam. Nagyon élveztem ezeket a bálokat, az életem fénypontjai voltak. Minden valamire való arisztokrata család legalább pár tagja képviseltette magát eme neves eseményen. Mint mindig, most is kitettünk magunkért Cissy-vel. Csak a délután folyamán háromszor mostam hajat - legalább 12 féle gyógynövényes samponnal - amitől csak úgy ragyogott a hidrogén szőke hajam. Mellesleg a fekete öltönyöm is dobott a kisugárzásomon. Mintha igazi királyi vér csörgedezne bennem.
Elengedtem Narcissa derekát, az asztalhoz léptem és kitöltöttem az italokat.
- Hasonlóképpen, nagyon örülnék már a gyermeketeknek. - kontráztam a feleségem szavaira. - Emellett, emelem a poharam a sikeres oktatásügyi reformokra és természetesen az egész bálunkra.
Koccintottunk, majd belekortyoltam a pezsgőmbe. Közben lazán nekitámaszkodtam az asztalnak. Körülnéztem. Egyenlőre semmi botrány nem volt előkészülőben, pedig az ilyen bálok hemzsegtek az ilyenektől. Nekem pedig, mint a ház urának, kötelességem ezeket lerendezni. Sokszor nem egyszerű feladat.
Visszafordultam a Jenessa - Jonathan páros felé. Annyira összeilletek és látszott, hogy nagyon szeretik egymást. Mi is ilyenek voltunk Narcissával, sőt, még most is, csak nem ilyen látványosan.
Beletúrtam a hajamba és újra töltöttem az italból. A legdrágább pezsgő volt, mindig ezzel melegítettünk be. Utána pedig mindenki azt ivott, amihez kedve van. Én szokásomhoz híven whisky-vel fogom folytatni. Soha nem részegedtem le teljesen, de ezért volt bennem néha, az biztos.

Note: Music: Words: ©
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Empty

Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa Empty

Vissza az elejére Go down
 

Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Narcissa & Jenessa
» Jenessa & Jonathan
» Jonathan & Jenessa
» Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius
» Levin & Narcissa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Magáningatlanok :: Malfoy kúria-