KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Kuzey& Rachel Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Kuzey& Rachel Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Kuzey& Rachel Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Kuzey& Rachel Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Kuzey& Rachel Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Kuzey& Rachel Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Kuzey& Rachel Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Kuzey& Rachel Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Kuzey& Rachel Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Kuzey& Rachel Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Kuzey& Rachel Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Kuzey& Rachel Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Kuzey& Rachel Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Kuzey& Rachel Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Kuzey& Rachel Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Kuzey& Rachel Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Kuzey& Rachel Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Kuzey& Rachel Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Kuzey& Rachel Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Kuzey& Rachel Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Kuzey& Rachel Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Kuzey& Rachel Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Kuzey& Rachel Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Kuzey& Rachel Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Kuzey& Rachel Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Kuzey& Rachel Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Kuzey& Rachel Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Kuzey& Rachel Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Kuzey& Rachel Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Kuzey& Rachel Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Kuzey& Rachel Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Kuzey& Rachel Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Kuzey& Rachel Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Kuzey& Rachel Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Kuzey& Rachel Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Kuzey& Rachel Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Kuzey& Rachel Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Kuzey& Rachel Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Kuzey& Rachel Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Kuzey& Rachel Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Kuzey& Rachel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Brock Kuzey Paulsen

Brock Kuzey Paulsen

Vér : félvér
Kor : 28
Csillagjegy : Bika
Státusz : Varázsbűn-üldözési Kommandó tagja
Ház : Griffendél
Fészek : Saltusque
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : Egyedülálló
Karakterlap : Tedd meg!
Zene : Katt,ha érdekel!

Kuzey& Rachel Empty

Kuzey& Rachel EmptySzomb. Május 02, 2015 1:19 pm



 Az utam a harmadik emeletre vezetett, az irodákhoz.  Volt egy esetünk, amit a tegnapi riadó során kaptunk. A delikvensnek volt valami komoly sérülése és nem tudta elrendezni a papírjait a Mungóval. Utáltam futkározni a szintek között, nem vagyok én csicska, hogy állandóan ugráltassanak. Főleg, hogy felettem, csak egy ember állt, a nagyfőnök, így a ranglétra alapján simán lehetne elküldeni bárki mást az osztályról, hogy ilyen kis piti üggyel foglalkozzon.
Kiléptem a liftből és célirányosan az irodák felé indultam. Ahogy elhaladtam, több boszorkány utánam fordult. Erre az emeletre ritkán jövök, így kevés nővel találkoztam ezen a szinten. De meg kellett hagyni, hogy az itteniek sem maradtak le a többiek mögött. Egy pár példányt ki is választottam. Legalább nem fogok unatkozni az elkövetkező pár hétben.
Rápillantottam a lapomra. Egy bizonyos Rachel E. Morris-t kell keresnem, az irodáját meg is találtam pár ajtó után. Bekopogtam, majd válaszra sem várva benyitottan.
Egy korombeli, csinos nővel néztem farkasszemet. Nem is rossz. Becsuktam magam után az ajtót, majd a szék karfájára támaszkodva udvariaskodtam.
- Jónapot! A nevem Kuzey Paulsen, kommandós vagyok. Egy tagnapi esetről kell beszélnem Önnel..- tudok én udvarias lenni, ha akarok.
Még egyszer végignéztem rajta. Formás test, már ami látszik, illetve szép és karakteres arc. Sötét tónusú. A gyengéim. A szőkék soha nem jöttek be.
Úgy érzem, hogy többet kell járnom erre a szintre is.

Zene:My song ||Megjegyzés: Kíváncsi vagyok Rachel-re!:D

Kuzey and Rachel
€Thanks!
Vissza az elejére Go down

Rachel E. Morris

Rachel E. Morris

Vér : félvér
Kor : 28
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Mágikus Katasztrófák és Balesetek Főosztály alkalmazottja
Párt : EEP
Családi állapot : Nem tudom
Karakterlap : Kuzey& Rachel Tumblr_lqa3cqvC5s1qbrxslo1_r2_500 Az emlék vesztett
Zene : I'm Only Human

Kuzey& Rachel Empty

Kuzey& Rachel EmptyVas. Május 03, 2015 10:18 am




 

Rachel és Kuzey
Egy rakat ügy fut be hozzám egész nap és én továbbítom ide is oda is. Semmi értelme nincs annak, hogy három négy ember kezén át mennek a papírok és szét osszák a varázsbaj elhárító osztag emberei között a feladatokat. A mai reggeli csúcs időszak után van egy kis nyugtom. A legtöbb ember kint van a terepen és próbálja elhárítani a bajt. Én pedig ülök bent és várom mikor kapok egy újabb repülő csomagot, hogy osszam ki az emberek között vagy rendezzem őket esetleg iktattassam és zároljam az ügyeket és továbbítsam a szinten lévő más szerveknek. Gyorsnak kell lennem és ügyesnek. Két ajtóm van az egyik a főnök irodájába nyílik míg a másik a folyosóra nyit. Meg vannak a prioritási szintek, hogy mikor melyik munkakör az előrébb való gyorsan beletanultam.  
Nekem itt csak adminisztrációs munkáim akadnak. Egy újabb adag papír kerül az asztalomra, hogy rendezzem őket. Felsóhajtok a félórás pihenésnek vége újabb munka úgy látszik többen vissza értek a reggeli csúcsidőszakból. A nyakamat megropogtatom majd meg fogom a legfelső aktát és beleolvasok csak is a lényeget olvasva hisz még van ezen kívül még két tucat darab és melyik, hova fog kerülni archiválásra azt én döntöm el. Kopogtatnak.
- Tessék. - szóltam ki. Nem szoktak kopogtatni az ajtón inkább csak berontanak hozzám, hogy menjek velük és lihegve mondják hogy, nagy a baj, és én meg tudom oldani. A kopogni csak idegenek szoktak. Belépet az illető és felpillantottam rá majd vissza tértem az aktára. Nem ismertem őt.
- Várjon egy pillanatot.  - Mondtam az aktát olvasva be akartam fejezni ezt a majd letettem az egyik előttem lévő üres tároló egységbe, amin a mugli magyarázat szerepelt. Eltoltam egy kicsit a székem az asztaltól. Ránéztem a férfira. - Miben segíthetek?  Tegnapi ügy? Sok eset ment át a kezeim között nem tudom, melyikre gondol. Egy kicsit pontosítaná nekem, hogy melyikről lenne szó.- mondtam a kommandósnak lehet, hogy ő csak egy vagy két ügyet kapott, de én több, mint nyolcvan aktát kaptam a munkaidőm alatt a kezeim közé.

Note: :D.
Vissza az elejére Go down

Brock Kuzey Paulsen

Brock Kuzey Paulsen

Vér : félvér
Kor : 28
Csillagjegy : Bika
Státusz : Varázsbűn-üldözési Kommandó tagja
Ház : Griffendél
Fészek : Saltusque
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : Egyedülálló
Karakterlap : Tedd meg!
Zene : Katt,ha érdekel!

Kuzey& Rachel Empty

Kuzey& Rachel EmptyVas. Május 03, 2015 1:30 pm



 Láttam az arcán, hogy eléggé meglepődött. Először nem értettem, hogy miért. Aztán rájöttem. Amikor ide kerültem és a ranglétra alján voltam még, hozzám is kopogás és a legkisebb udvariasság nélkül rontottak be és küldtek ide-oda. Aztán leszoktak róla, mióta a helyettes szerepét értem el.  Mondjuk vannak akik a mai napig elfelejtik, őket nem árt emlékeztetni.
Én először mindig udvariasan viselkedem, tudom a dolgomat. Csak később ütközik ki a jellemem.
Körbenéztem az irodában. Teljes egyszerűségről árulkodott. Hallottam én is a pletykákat, de nem szoktam rájuk alapozni. Bár az is igaz, hogy a pletykáknak mindig van valóságalapjuk, de nagyobb része csak kitaláció. Vagyok annyira diszkrét, hogy nem fogom kikérdezni, hogy mi az igaz a történetből.
Türelmesen megvártam, amíg végigolvasta az előtte lévő aktát. Én sem szeretem, ha sürgetnek. Leültem az asztala előtti székbe és az arcát fürkésztem. Hamar befejezte, így a tárgyra térhetünk.
- Tegnap a csapatunk kivonult egy házhoz, ahol egy komoly vita zajlott és a pálcák sem maradtak tétlenül. A rémült szomszédok hívtak minket. Az egyik, John Robert jött be hozzánk, hogy a Mungóval nem tudja elrendezni a papírjait. A főnök nekem  adta az ügyet, így most rohangálhatok minden fele.. - magyaráztam sajnálkozva. - Tudja melyikről beszélek, igaz?
Nagyon reméltem, hogy hallott már az ügyről, mert ha nem, még sokat kell időznöm  itt. Azt pedig nem igazán akartam. Bár ha jobban belegondolok, nem is olyan rossz itt lenni, gondoltam vissza a folyóson tengődő boszorkányokra.

Zene:My song ||Megjegyzés: Nem is rossz!

Rachel  és Kuzey
€Thanks!
Vissza az elejére Go down

Rachel E. Morris

Rachel E. Morris

Vér : félvér
Kor : 28
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Mágikus Katasztrófák és Balesetek Főosztály alkalmazottja
Párt : EEP
Családi állapot : Nem tudom
Karakterlap : Kuzey& Rachel Tumblr_lqa3cqvC5s1qbrxslo1_r2_500 Az emlék vesztett
Zene : I'm Only Human

Kuzey& Rachel Empty

Kuzey& Rachel EmptyVas. Május 03, 2015 3:54 pm




 

Rachel és Kuzey
Felnéztem a férfire. Látszik, hogy kemény fizikai munkát végez. Befejeztem az aktát és neki szenteltem a figyelmemet. Egy csendes mosoly volt az arcomon. Igazán szemre való volt és elég kemény ki állása volt. Hellyel kínáltam őt. Elmesélte az esetet.
- Igen valami rémlik valami. Biztos, hogy jó helyre jött ezzel az üggyel? Mert még ilyen kihívással nem fordultak hozzám, de egy két perc és utána nézek az eljárásnak.-  Elővettem a pálcámat és egy egyszerű varázslattal a polcról levettem egy négy ujjnyi vaskos könyvet. Rákoppintottam kétszer a könyvre és egyszerű kereső bűbájjal. Kinyílott a meg felelő oldalon elkezdtem olvasni a kézi könyvet.
- Pontosan miért is ment be a kórházba? Itt vannak ugye a papírjai?- izgalmasnak ígérkezett ez az ügy, mert még ilyet nem csináltam elő kerestem az egyik fiókból egy forma nyomtatványt és az asztalra tettem. Kuzey elé adtam egy tollat és tintát.
- Ezt kell ki tölteni. - mondtam lágyan egy kicsit tovább rajta időzött a tekintettem. Helyes pasi volt és igen normálisnak tűnt. Biztos van barátnője. Én pedig nem tudom, hogy állok kapcsolatok terén mert szinte semmit sem tudok magamról azon kívül, amit a Mungóban megállapítottak. Mi történt velem? Miért törölték ki az emlékeimet? Ezektől a gondolatoktól ki ráz a hideg. Megborzongtam.
Minden egyértelmű volt a lapon. Ki kellett tölteni és alá kellett írnia a többit majd én rendezem. Néztem, ahogy ír és vártam, hogy befejezze.

Note: Köszi Egy kicsit talán rövid lett.
Vissza az elejére Go down

Brock Kuzey Paulsen

Brock Kuzey Paulsen

Vér : félvér
Kor : 28
Csillagjegy : Bika
Státusz : Varázsbűn-üldözési Kommandó tagja
Ház : Griffendél
Fészek : Saltusque
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : Egyedülálló
Karakterlap : Tedd meg!
Zene : Katt,ha érdekel!

Kuzey& Rachel Empty

Kuzey& Rachel EmptyVas. Május 03, 2015 7:49 pm



 Éreztem,  hogy az átlagnál többször pillant felém, ezért megengedtem magamnak egy csábos mosolyt. A reakcióit figyeltem. Közben én is többször végignéztem rajta. Szívós nőnek tűnt, olyannak, aki át ment pár dolgon. A vonásai kemények, de a szavaiból nyugodtság és kedvesség áradt. Érdekes kettősség. Kicsit a nagymamámra emlékeztetett, habár őt nem ismerhettem személyesen.
Átnyújtottam neki az iratokat, úgy, hogy közben finomat végighúztam a mutató ujjamat a csuklóján. Imádtam vadászni és flörtölni. Sikeresen kiválasztottam a következő áldozatot. Mindezek mellett végig a szemébe néztem. Azokba a gyönyörű barna szemekbe.
Az asztalra pillantottan és gyorsan átfutottam a szememmel a papírt, amit oda adott.
- Az emberünket eltalálta egy átok és súlyos sérülést szenvedett a jobb lábán. A Mungo viszont nem akarja elfogadni a papírjait.. - magyaráztam. - De minden le van írva az aktájába.
Bólintottam a kezében lévő akta felé, miközben aláírtam a papírokat, amit elém tolt. Majd visszacsúsztattam hozzá.
Visszaültem a székbe, de közelebb húztam az asztalhoz és ismét mélyen a szemébe néztem. Az enyémben tűz lobogott. És az övében?

Zene:My song ||Megjegyzés: Nem lett rövid, pont jó:D

Rachel és Kuzey
€Thanks!
Vissza az elejére Go down

Rachel E. Morris

Rachel E. Morris

Vér : félvér
Kor : 28
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Mágikus Katasztrófák és Balesetek Főosztály alkalmazottja
Párt : EEP
Családi állapot : Nem tudom
Karakterlap : Kuzey& Rachel Tumblr_lqa3cqvC5s1qbrxslo1_r2_500 Az emlék vesztett
Zene : I'm Only Human

Kuzey& Rachel Empty

Kuzey& Rachel EmptyHétf. Május 04, 2015 7:36 pm




 

Rachel és Kuzey
Ahogy átadta nekem aktát és hozzám ért még jobban elmosolyodtam. Zavaromban az asztal szélén lévő papírokat igazgattam. Végül elkezdtem olvasni az esetet. Mr. Paulsen, pedig elmesélte saját szavaival is. Visszakaptam a papírokat tőle.
- Ennyi volt ön számára a többit már én elintézem. - Mondtam ránézve. Egy kicsit zavart, hogy így a szemembe néz és inkább el tekintettem mellette  majd a papírokat rendeztem el és nyomtam rá a hivatali pecsétet. Kerültem a tekintetét, mert nagyon zavarba hozott a férfi. Remélem nem vélte fel fedezni rajtam ezt a zavartságot.
- Kér róla tájékoztatást, hogy elintéződőt az ügy vagy nem igényel tőlünk visszacsatolást? - Kérdeztem meg. Valaki számára nem szükséges, de valakik állandóan archiválják a szintek közötti kapcsolatok és ügyek megoldását is. Kedves embernek tűnt első ránézésre a férfi. Nem vagyok rámenős. Vagy mégis. Megpróbálhatom. Nem? Megráztam a fejemet. Majd az egyik hajtincsem, amely a szemembe lógott megigazítottam. Nem lesz semmi baj.
- Érdekes lehet a munkája. Kíváncsi vagyok mit csinál egy kommandós milyen problémákhoz hívják ki önöket.  - Mondtam halkan az csukott dossziét nézve. Ez a részemről egy meghívás volt vagyis arra utalás szívesen elmennék vele kávézni valamelyik nap a munkaidő után. Én milyen hülye vagyok. Biztos van barátnője és nekem pedig lehet hogy van valahol kint egy férjem is.
- Tudja mit felejtse el azt amit előbb mondtam önnek.
Note: Köszi
Vissza az elejére Go down

Brock Kuzey Paulsen

Brock Kuzey Paulsen

Vér : félvér
Kor : 28
Csillagjegy : Bika
Státusz : Varázsbűn-üldözési Kommandó tagja
Ház : Griffendél
Fészek : Saltusque
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : Egyedülálló
Karakterlap : Tedd meg!
Zene : Katt,ha érdekel!

Kuzey& Rachel Empty

Kuzey& Rachel EmptyKedd Május 05, 2015 8:28 am



 Elmosolyogtam, amikor láttam a zavarát. Nagyon aranyos volt. Tetszett. Kétféle nőtípust kedveltem, az igazi vadmacskát és a kis visszafogott, aranyosakat, akik mindig zavarban vannak.
- Nagyon köszönöm, igazán kedves.. - mondtam bársonyos hangon. Kerülte a tekintetemet. Ez még jobban mosolyra késztetett. Ezek szerint van esélyem nála. Remek. Lehet, hogy elhívom vacsorázni.
- Visszacsatolás nem kell, de jó lenne, ha tájékoztatnál, hogy mit lett az ügy vége.. - mondtam. Fel sem tűnt, hogy letegeztem, ösztönből jött. Alig tudtam egy helyben ülni, nem nekem találták ki, hogy irodákban csörögjek. Imádtam terepen dolgozni, azaz igazi kihívás. Bár ha jobban meggondolom, ott csak ritkán találkozom ilyen gyönyörű nőkkel. Visszafordítottam a tekintetem felé.
- Érdekes is. Komolyabb esetekhez szoktunk kimenni.. - kezdtem bele, de nem folytattam. - Mit szólna, ha elhívnám valahová? Mihez lenne kedve?
Látta, ahogy felcsillant a szeme. Tehát erre várt. Helyes.
Felálltam a székemből és közelebb léptem hozzá, majd rátámaszkodtam az asztalra.

Zene:My song ||Megjegyzés:

Rachel és Kuzey
€Thanks!
Vissza az elejére Go down

Rachel E. Morris

Rachel E. Morris

Vér : félvér
Kor : 28
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Mágikus Katasztrófák és Balesetek Főosztály alkalmazottja
Párt : EEP
Családi állapot : Nem tudom
Karakterlap : Kuzey& Rachel Tumblr_lqa3cqvC5s1qbrxslo1_r2_500 Az emlék vesztett
Zene : I'm Only Human

Kuzey& Rachel Empty

Kuzey& Rachel EmptySzomb. Május 09, 2015 5:33 pm




 

Rachel és Kuzey
Az hiszem vette a lapot. Mosolygok a dumáján. Ahogy zavarodottan vagy talán nem értve a mondatomat vagy a visszacsatolás szót. Hát nem kell több kijavítom én őt és elmagyarázom neki azt, hogy most az mondta "nem kell és igen is kell" az értesítés. Tökéletesen ellentmondott magának.
- A visszacsatolás az egyenlő az értesítéssel. Tudja mikor visszakapja az információról azt. amit szeretett volna tudni visszacsatolásnak hívhatjuk. Információáramlásnál is ott a visszacsatolás történik hogy meg érkezett e a meg felelő helyre az információ nálunk esetünkben az ügy lezárult és milyen eredménnyel zárult. Akkor rendben kap róla tájékoztatást. - Magyaráztam kedvesen a Kuzeynek.
-Öhm. Szívesen elmegyek önnel. Esetleg egy kávéra munka után? - nem voltam biztos, hogy kávézik és hogy vette-e a jeleket vagy nem azt sem gondoltam egy pillanatra lesütöttem a szememet. Csak egy kávé lesz és meg ismerkedünk, semmi más. Határoztam el magamban. Miután megint rápillantottam. Már ott volt velem szembe és egy asztal választott el minket egymástól. Egy kedves és megnyerő mosoly és arc nézett rám. Egy igazán profi testű férfi volt. Én pedig én voltam. Vajon én is tetszek neki és bejövök neki?
Note:
Vissza az elejére Go down

Brock Kuzey Paulsen

Brock Kuzey Paulsen

Vér : félvér
Kor : 28
Csillagjegy : Bika
Státusz : Varázsbűn-üldözési Kommandó tagja
Ház : Griffendél
Fészek : Saltusque
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : Egyedülálló
Karakterlap : Tedd meg!
Zene : Katt,ha érdekel!

Kuzey& Rachel Empty

Kuzey& Rachel EmptyVas. Május 10, 2015 6:53 pm



  Élveztem, hogy zavarba jött a jelenlétemtől. Ritka volt a közelemben az ilyen nő. A legtöbb simán rám akaszkodik, én meg jó férfihoz méltóan nem dobom el magamtól. Aztán amikor megkapta  amit akart, utána egy hétig nem látom.. Rachel nem ilyen nőnek tűnt , bár ki tudja mi rejtőzik e bájos arc és mosoly mögött.
Felemeltem a kezem és óvatosan végigsimítottam az arcán. Ennyit még megengedhetek magamnak nála. Ma nem vagyok formában az biztos. Vagy csak Rachel más, mint a többi nő. Ennyi idő után már rég le szoktam teperni mindenkit, aki egy fokkal szebb az ördögnél és 60 évnél nem idősebb. Ő valamiben más. Csak tudnám miben.
Kiegyenesedtem és visszahúztam a kezem.
- Értem.. - nem tudtam mást kinyögni, mert annyira el voltam foglalva azzal, hogy megpróbáltam elcsábítani,konkrétan azt se tudom mit mondott az értesítésekről. Csak a kávé szóra eszméltem fel. - Nekem megfelel a kávézás. Hol találkozzunk?
Szívesen elvittem volna vacsorázni is, de ha ő kávézni szeretne, akkor legyen az. Szívesen megittam volna valami erősebbet is, de Rachel-t mégsem vihetem el egy kocsmatúrára. Én magam is régen voltam, nem ártana már elmennem. Talán majd hétvégén lesz rá időm.
Felpillantottam rá és egy teljes mosolyt küldtem felé.

Zene:My song ||Megjegyzés: -

Rachel és Kuzey
€Thanks!
Vissza az elejére Go down

Rachel E. Morris

Rachel E. Morris

Vér : félvér
Kor : 28
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Mágikus Katasztrófák és Balesetek Főosztály alkalmazottja
Párt : EEP
Családi állapot : Nem tudom
Karakterlap : Kuzey& Rachel Tumblr_lqa3cqvC5s1qbrxslo1_r2_500 Az emlék vesztett
Zene : I'm Only Human

Kuzey& Rachel Empty

Kuzey& Rachel EmptySzomb. Júl. 04, 2015 7:55 pm




 

Rachel és Kuzey
Egy pillanatra elgondolkoztam, hogy hol is találkozzunk. Nem néztem rá inkább az asztalom szélét néztem. Mikor eszembe jutott a megfelelő hely fel néztem rá.
- Az Abszol úton annál a jó cukrászdánál. Azt mondják finom ott a kávé.- Sajnos nem jutott eszembe a neve, de gondoltam ő tudja.
- Fél ötkor végzek. Egy öt órai kávé?  - kérdeztem megkedvesen a Paulsent, mert még mindig nem hittem el, hogy elhívott engem valahova.
Ültem a székembe és be röppent vagyis lebegett egy újabb adag akta, ami az asztalomra eset közvetlenül a főnöktől jöttek, ami kissé lelombozott, hogy megint egy halom bajelhárítós eset dossziéját találtam magam előtt. Elkeseredetten nagyot sóhajtottam. Magam elé vettem az első köteg papírt a tollat és a tintás üveget.
- Sajnálom, de sok a dolgom. Akkor remélem délután találkozunk.
Néztem a Kuzeyre, Az a férfias arca, Merlinre, de helyes.
Elkezdtem az iktatni és a megfelelő kupacba tenni tovább küldésre. Gondoltam, hogy kitalál az irodából Kuzey.
Merlin kalapjára én be se mutatkoztam neki, de bunkó voltam.
Note: _- _
Vissza az elejére Go down

Brock Kuzey Paulsen

Brock Kuzey Paulsen

Vér : félvér
Kor : 28
Csillagjegy : Bika
Státusz : Varázsbűn-üldözési Kommandó tagja
Ház : Griffendél
Fészek : Saltusque
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : Egyedülálló
Karakterlap : Tedd meg!
Zene : Katt,ha érdekel!

Kuzey& Rachel Empty

Kuzey& Rachel EmptySzomb. Júl. 04, 2015 9:39 pm



 Egyik lábamról a másikra áldogáltam. Valamiért le akartam nyűgözni Rachelt. Mélyen a szemébe néztem. Gyönyörű szemei voltak. Aztán a szemem levándorolt az ajkára, majd vissza a szeméhez. Olyan szívesen megcsókolnám.
- Igen, tudom melyik az. Valóban jó kis kávézónak mondják, én magam is jártam ott párszor.. - szemeztem vele továbbra is. - Nekem tökéletes.
Suhogó hangot hallottam, amikor megérkeztek az újabb adag iratok. Szegény. Mondjuk meg tudom érteni, nekem sincsen kevesebb munkám. Csak annyi a különbség, hogy én veszek semmit ennyire komolyan. Elvégre most is itt vagyok, nem?
Figyeltem, ahogy elkezdte átolvasni a papírokat. Most vagy soha. Megkerültem az asztalát, odaléptem mellé. A kezemet az álla alá tettem és magam felé fordítottam. Majd közelebb hajoltam hozzá és megcsókoltam. Kivételesen nagyon lágyan tettem mindezt, nem akartam elsietni a dolgokat. Felhúztam magam mellé állásba, majd nekidöntöttem az asztalnak. A vérem kezdett felforrósodni. Tovább csókoltam.
Abban a pillanatban ha bejött volna valaki, akkor nagyon nagy bajba kerülhettünk volna mindketten. Ezt nem kockáztathattam meg. Óvatosan elváltam az ajkaitól, de csak pár centiméterre és a füléhez hajoltam. - Este többet is kaphatsz.
Végigsimítottam az arcán, majd elléptem tőle és az ajtó felé vettem az irányt.

Zene:My song ||Megjegyzés: Szerintem a következővel zárhatod.

Rachel és Kuzey
€Thanks!
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Kuzey& Rachel Empty

Kuzey& Rachel Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kuzey& Rachel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Rachel Morris/ Rachel E. Turner
» Sirius & Kuzey
» Carol & Kuzey
» Brock Kuzey Paulsen
» Robin Blackburn & Kuzey Paulsen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Mágiaügyi Minisztérium :: Harmadik szint - Mágikus Balesetek és Katasztrófák Főosztály-