KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Evelyne & Adam Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Evelyne & Adam Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Evelyne & Adam Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Evelyne & Adam Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Evelyne & Adam Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Evelyne & Adam Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Evelyne & Adam Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Evelyne & Adam Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Evelyne & Adam Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Evelyne & Adam Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Evelyne & Adam Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Evelyne & Adam Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Evelyne & Adam Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Evelyne & Adam Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Evelyne & Adam Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Evelyne & Adam Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Evelyne & Adam Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Evelyne & Adam Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Evelyne & Adam Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Evelyne & Adam Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Evelyne & Adam Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Evelyne & Adam Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Evelyne & Adam Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Evelyne & Adam Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Evelyne & Adam Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Evelyne & Adam Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Evelyne & Adam Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Evelyne & Adam Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Evelyne & Adam Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Evelyne & Adam Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Evelyne & Adam Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Evelyne & Adam Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Evelyne & Adam Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Evelyne & Adam Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Evelyne & Adam Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Evelyne & Adam Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Evelyne & Adam Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Evelyne & Adam Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Evelyne & Adam Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Evelyne & Adam Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Evelyne & Adam

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Adam Dawlish

Adam Dawlish

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Skorpió
Státusz : Hatodik évfolyamos diák, Metamorf frontembere
Ház : Griffendél
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : egyedülálló
Karakterlap : Tales from another broken home
Zene : We are the kids of war and peace

Evelyne & Adam Empty

Evelyne & Adam EmptyKedd Jún. 16, 2015 4:50 pm



Evelyne & Adam




A Szükség Szobája talán a Roxfort egyik legpraktikusabb része. Tökéletesen alkalmas volt zenekari próbákra, tanórák alatti lógásra, hosszas és bizalmas lelkizésekre, igazából mindenre. Jelenleg a három felsoroltat kötöttem össze, ugyanis alig fél órával ezelőtt összefutottunk Evelyne-nel a folyosón, és mivel neki velem ellentétben nem volt órája, ezt remek pillanatnak éreztem egy rögtönzött kis próbálásra és arra, hogy megvitassam vele a hét eseményeit. Amióta kitört a drogbotrány – hogy dögölnél meg, Perselus Piton – valaki állandóan a nyakamban lihegett, vagy egy tanár vagy minisztériumi emberek vagy prefektusok, egyszóval mindig volt valaki, aki személyes ügyének érezte az én megfigyelésemet. Pedig gondolom nem nagy titok, hogy az incidens óta nehezen terjesztettem volna akár egyetlen gramm marihuánát is az iskolában. Sőt, még én magam sem jutottam hozzá, ami még ennél is frusztrálóbb volt.
A szoba ezúttal barátságos alakot öltött; narancssárga falak, hatalmas fotelek, különféle hangszerek és egy ősöreg zenelejátszó, középen pedig egy óriási, süppedős almazöld szőnyeg. Ugyan a fotelek is elég csábítóan festettek, én mégis a puha szőnyegre telepedtem le, hogy elfogyasszam a konyháról elkönyörgött nos… sokadik ebédemet. Akár nevezhetnénk uzsonnának is, teljesen mindegy. Lényeg a lényeg, valamivel pótolnom kellett egyéb függőségeimet.
- Téged is kihallgattak az aurorok? – Az utóbbi napokban nem beszéltünk, nem akartam, hogy esetleg miattam keveredjen bele bármibe. És abban sem voltam biztos, hogy ő nem neheztel rám. Sokan néztek ránk ferde szemmel a drogeset óta, pedig mi aztán senkire sem erőltettük rá az anyagot… - Tisztára idióták, nem tudom, miért kell ekkora ügyet csinálni belőle. Senkinek sem lett baja, ha Piton nem lát meg minket, most is vígan szívná a fél iskola, amit tőlünk vett…
Mert ez nyilván kétemberes dolog. Van, aki eladja és van, aki megveszi.
- Amúgy Ismaelt és engem Sirius Black kérdezett ki. Azt hittem, eldobom az agyam. Nem gondoltam volna, hogy ilyen arcok is dolgoznak a Minisztériumban, nemcsak olyanok, mint a szüleink.
Ugyan nem igazán ismertem a családját, de ők is pont olyannak tűntek, mint az enyéim. Tökéletesek…  Kifelé legalábbis mindenképp. Ami meg négy fal között zajlik, az már nem számít.


Vissza az elejére Go down

Evelyne Diggory

Evelyne Diggory

Vér : félvér
Kor : 15
Csillagjegy : Oroszlán
Státusz : Ötödik évfolyamos diák, Metamorf énekesnője
Ház : Hollóhát
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : egyedülálló
Karakterlap : I'm gonna burn this theatre down
Zene : Get me out of the Sun

Evelyne & Adam Empty

Evelyne & Adam EmptyHétf. Júl. 20, 2015 2:04 am

Adam & Evelyne

Is this all gone?



Nyugtalanít ez az egész helyzet. Nem tudom pontosan mi is történt, csak azt, hogy hirtelen teljesen a feje tetejére állt az egész iskola. Aurorok jönnek-mennek. Az egyik óraközi szünetben engem is hívattak az igazgatói irodájába. Természetesen elfogott a gyomorgörcs, mert mi van, ha a szüleim fülébe jutott valami, ami miatt felelősségre akarnak vonni? Bár tudtommal nem csináltam semmi túlzottan szabályelleneset, de az ő esetükben tényleg semmiben sem lehetek biztos. Félek a pillanattól, mikor kiderül számukra, kikkel is lógok együtt és mit csinálok a szabadidőmben. Egyenesen rettegek ettől. Nehéz így, hiszen tudom, hogy rendszeresen küldenek baglyokat a tanároknak. De nem volt gond. Eddig…
Szerencse vagy szerencsétlenség, de nem személyes dolog miatt kerestek. Adam és Ismael kerültek bajba, miattuk hívattak. Kihallgattak engem is és sok más diákot is. Én minden gyanú fölött állok, nem is tudom, hogy sikerült eddig a tanároknak is ennyire elaltatnom a gyanakvását. Pedig a Metamorf-beli fellépéseimet előlük aligha tudom eltitkolni sokáig. Ami meg azt illeti, a bandán belül nyílt titok volt, hogy ők ketten élnek olykor ilyesmi szerekkel, de nem lennék valami jó barát, ha feltolnám őket, adtam így hát az ártatlant, mint aki soha nem is hallott semmiről. Hazudtam, egy aurornak. Zavarban voltam, hebegtem-habogtam, remegett a hangom, nem bírtam tartani a szemkontaktust, de ezt betudták annak, hogy egyébként is szerény, visszafogott jellem vagyok, így ez nem keltett gyanút. Bár őszintén nem is tudom, hogyan fajulhatott idáig a dolog. A lehetőség azonban arra, hogy válaszokat kapjak, épp most kapott el a folyosón, az utolsó órámról kijövet, Adam személyében. Úgy sejtem, már megint ellóg valami órát, de ki vagyok én, hogy számon kérjem? Vele tartok hát a szükség szobájába.
Eleinte kissé feszültnek tűnik a légkör. Adam egy ideig nem szólal meg és mikor megteszi, mintha tartana tőlem, kimértebb, óvatosabbnak tűnik a pillantása, mint máskor. Talán attól fél, hogy én is ellenük fordulok? Miért tenném? Hiszen régóta tudom, mit művelnek. Csak az lepett meg, hogy ekkora ügy lett belőle.
Én nem tudom, ki volt az auror, aki kikérdezett, nem tartott sokáig és nem jegyeztem meg a nevét. De amúgy én sem értem, mire ez a nagy felhajtás, végül is nem ártottatok szerintem senkinek. És… tudjátok már, mire számíthattok? – Az utolsó kérdését kissé bizonytalanul, érezhető aggódással, óvatosan teszem csak föl neki. Tényleg aggaszt. Remélem, nem csapják ki őket, vagy bármi hasonló. Az borzalmas lenne! Nem szeretném elveszteni őket, akiket őszintén kedvelek. Meg egyáltalán, hogy bármi rossz történjen velük, főleg ezért. Ekkora büntetés egyszerűen nem lenne igazságos.  

Vissza az elejére Go down

Adam Dawlish

Adam Dawlish

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Skorpió
Státusz : Hatodik évfolyamos diák, Metamorf frontembere
Ház : Griffendél
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : egyedülálló
Karakterlap : Tales from another broken home
Zene : We are the kids of war and peace

Evelyne & Adam Empty

Evelyne & Adam EmptyKedd Aug. 25, 2015 3:06 am



Evelyne & Adam




A szavai megnyugtatták, könnyen kivettem belőlük, hogy legalább ő nem neheztel rám. Nehéz időkben az embernek minden barátra szüksége van, és Evelyne-t nem szívesen veszítettem volna el. Kedveltem őt, tényleg, amióta együtt "dolgoztunk", ő is olyan baráttá nőtte ki magát, akiért ölre mentem volna. Ő ugyan a jónak titulált diákok közé tartozott - látszatra mindenképp - , azért ha egészen véletlenül valaki kötözködni mert volna vele, az elég hamar a gyengélkedőn végezte volna. Alapvetően nem voltam az a verekedős fajta, de akadt olyan helyzet, mikor habozás és mindenféle bűnbánat nélkül ütöttem. Na, ha valaki Evelyne-t merte volna csesztetni, az pontosan ilyen lett volna.
- Igen, Sirius és McGalagony is elmondták. Nem rúgnak ki minket, kapunk egy csomó büntetőmunkát, írnak a szüleinknek, de amúgy jobb, ha mélyen hallgatunk a dologról. Szerintem el akarják tussolni, nehogy sok szülő berohangáljon reklamálni. Azt hittem, ki fognak vágni, de mégsem. Sirius szerint McGalagonynak érdeke itt tartani minket. A zenekar és amiatt, amit képviselünk. Hát... nem tudom, jó lenne, ha így lenne. Bírom az öreglányt, talán tényleg hasonlóan gondolkodunk egy-két kérdésben. - Örültem volna, ha tényleg ez a tényállás.
Félreraktam a kiürült joghurtos poharamat, majd a mellé elfogyasztott sárgabarackos müzliszelet csomagolását is. A szobában található gitárok egyikéért nyúltam, egy feketére festett akusztikus Fender volt az. Fender, a kedvenc márkám, valamit tényleg tud ez a szoba...
- Most, hogy még egy cigit sem szívhatok el, valahogy az ihlet is nehezebben jön. Tele vannak a füzeteim és a tankönyveim félkész dalszövegekkel, de egyszerűen nem tudom befejezni egyiket sem. Kéne valami plusz, ebben az állapotában mindegyik olyan... Hogy is mondjam? Jellegtelen, üres, semmilyen. Mostanában minden a feje tetejére állt. - Gyakorlott mozdulatokkal elkezdtem behangolni a gitárt. - Nem mondom, hogy a dohányzástól és a heti-havi fűadagomtól függ a dalszerzés, de teljesen kizökkentettek a rutinomból. Kéne valami új löket, a következő koncertünkig muszáj lesz produkálnunk valami újszerűt. Már biztos mindenkinek elege van a feldolgozásokból.
Régebben különféle feldolgozásokat játszottunk, varázsló és mugli zenekarokét egyaránt. The Who, The Cure, Aerosmith, Sex Pistols, The Clash és még sorolhatnám... Én személy szerint a punk zenét részesítettem leginkább előnyben, de a rockot, skat és lényegében semmi mást nem utasítottam el, a nyálas popot és a diszkózenét leszámítva. És persze a mondanivaló, az a legfontosabb.


Vissza az elejére Go down

Evelyne Diggory

Evelyne Diggory

Vér : félvér
Kor : 15
Csillagjegy : Oroszlán
Státusz : Ötödik évfolyamos diák, Metamorf énekesnője
Ház : Hollóhát
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : egyedülálló
Karakterlap : I'm gonna burn this theatre down
Zene : Get me out of the Sun

Evelyne & Adam Empty

Evelyne & Adam EmptySzomb. Okt. 03, 2015 10:56 pm

Adam & Evelyne

Is this all gone?



Nem tudom, hogyan fajulhatott eddig ez a helyzet, kicsit nyugtalanít is, mi lesz így a barátaimmal. Adam persze adja a lazát, ahogy szokta, de érezhető rajta, hogy azért kényelmetlenül érinti a helyzet. Mikor azonban meghallom a válaszát, megnyugszom egy kissé. Mosoly jelenik meg az arcomon önkéntelenül is. Szóval nem csapják ki őket. Hála az égnek! Bár a szülei nyilván nem fognak repesni az örömtől. De legalább itt maradhatnak és ez a fontos végső soron. Nem tudom, mihez kezdenék nélkülük.
- Remélem, tényleg nem lesz ebből baj és hamar elcsitulnak a kedélyek. És… nem félsz a szüleid reakciójától? – óvatosan teszem csak fel a kérdést. Tudom, hogy nem a legjobb a viszonya velük és őszintén aggódom érte egy kicsit. Csöndben figyelem, ahogy kezébe veszi a szobában lévő gitárt, majd szokásához híven tovább beszél. Szomorkásan hallgatom. Mégsem érzi hát annyira jól magát. Ő, a bandánk egyik fő dalszerzője ihlethiányban szenved. Meg egyébként is, mint barátomat is sajnálom. Nem túl jó kilátások. Persze, ha jobban belegondolok, ez akár egy lehetőség is lehet számomra. De… meg merjem lépni? Egy ideig csak nézem őt, aztán elhatározom magam. Veszek egy nagy levegőt és megszólalok.
- Igazából… igazából én írogattam mostanában egy-két dalt… – Alighogy elhagyják a szavak a számat, már meg is bánom, hogy kimondtam őket. Mit is gondolok? Hogy az én béna kis dalaimat, esetleg…
- De nem lettek valami jók… - teszem még hozzá gyorsan. Ugyan hogyan is játszanánk ilyesmit? Az én suta kis próbálkozásaim nem lennének méltók a Metamorfhoz.

Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Evelyne & Adam Empty

Evelyne & Adam Empty

Vissza az elejére Go down
 

Evelyne & Adam

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Evelyne Diggory
» Adam & Ismael
» Leo & Adam
» Adam & Angelina
» Chloe & Adam

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Kastély-