KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Amelia Cecilia Avery

Amelia Cecilia Avery

Vér : aranyvérű
Kor : 25
Csillagjegy : Bak
Státusz : Feleség, kém
Ház : Mardekár
Párt : MM
Oldal : világos
Családi állapot : Bonyolult Kapcsolat (és Házas)
Karakterlap : Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Tumblr_m21w9stkuY1qzcnvbo1_500
Siralmas életvitel
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Scarlett-johansson-charming-gifs-dolce-gabbana-the-one-commercial-final

Zene :
Imagine Dragons - Warriors
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Scarlett-johansson-d-g1-o


Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Empty

Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) EmptyVas. Ápr. 19, 2015 11:10 am


Caspar és Cecilia
Sose  alszom ki magam rendesen és mikor alszom az sem az igazi. Pár évvel ezelőtt éjszaka féltem mikor tör be a hálószobámba Avery és teper le. Már az se érdekel, hogy mellettem fekszik vagy a saját hálószobájában foglalja el magát valamivel, tudom, sosem csalna meg, mert ahhoz nincs bátorsága. A bátorság a legszörnyűbb szó, ami életem végig kísérteni fog engem.
Miért ne a sétálhatnék? Ha nincs semmihez se kedvem, akkor ki ugrok ide napközben és itt töltöm el napom egy részét. Nincs gyerek és a férj pedig dolgozik. Unatkozni bár ki tud főleg az ilyen nők, mint én, akinek semmi dolga nincs. Elmentem pár kirakat előtt. Tegnap is ugyan ezek voltak ott. Nincs semmi érdekes és új.
Átlagos nem túl hivalkodó ruhában, a tökéletes nő látszatát keltve sétáltam az utcán. Színészi képességem még nem hagyott el, szerencsére, mert belül másképp láttam magam. Voltak, akik utánam néztek, mert felismertek, hogy Mr. Yaxley lánya vagyok. Ez van. Ismerjenek fel és beszéljenek ki erre jó vagyok. Nem volt kedvem sétálni, se olvasni, se cukrászdába valami ínycsiklandozó édességet enni. A jó öreg piám mellett szívesen lettem volna, de néha attól is el kell szakadnom. Mégis mit csinálok itt? Legszívesebben felvágtam volna az ereimet, apámtól, férjemtől és az egész világtól megszabadulhattam volna. Ebbe az a vicc, hogy félek megtenni pedig a halál talán megoldás lenne az én életemre.
Egy másik kirakat elé kerültem, ahol egy tömegben sok fiatal verődött össze. Az újdonság ereje - állapítottam meg majd tovább sétáltam. Nem volt ahhoz se kedvem, hogy megnézzem mit néznek annyira, pedig pár évvel ezelőtt érdekelt volna. Az egyedüllét, az a másodrendű életemből fakadó fájdalom elvette a kedvemet már mindentől. Talán egy szerető talán egy új élet megoldana mindent. Ezek mind talánok és a talánok mind rosszak, hisz megtapasztaltam üres ígért a talán és reményt nyújt a talán és az élet nem gyerek mese. Felnőttem. Az én érdekeimet már ki nézi? Kit érdekel az, hogy boldog legyen az életem? Senkit nem érdekel, még engem se.
Vissza az elejére Go down

Caspar Whitehorn

Caspar Whitehorn

Vér : félvér
Kor : 34
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : Nimbus Racing Broom Co tulajdonosa
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mr. Whitehorn
Zene : Gold

Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Empty

Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) EmptySzer. Ápr. 22, 2015 6:04 pm


Nimbus Racing Broom Co


Cecilia és Caspar



Tulajdonképpen én nagyon szeretem az embereket. Legalábbis könnyedén el tudom hitetni velük, hogy ez így van, és ez már önmagában óriási siker. A kölykök csak úgy itták a szavaimat, az újságírók pedig majdnem elaléltak hatalmas örömükben, hogy belementem a nyilvános szereplésbe és személyesen reklámoztam az Abszol út Nimbus üzlete előtt összeverődött tömegnek az új termékünket. Alig két napja került piacra a Nimbus 1700, a versenyseprűk jelenleg legjobb típusa – és egyben a legdrágább is. A profi csapatok azonnal lecsaptak rá, hiszen nemcsak sebességben tett túl minden eddigi versenyseprűn, hanem fordulékonyságban, stabilitásban és komfortban is. Azt mondják, a jó árunak nem kell cégér, ennek ellenére mindig is hatalmas hangsúlyt fektettem a marketingre és a jobbnál jobb reklámfogásokra. Az elején sok hibát vétettem, ahogy mindenki mással is megesett volna a helyemben, de mostanra sikerült jobban felvirágoztatnom a céget, mint eddig bárkinek. Apám keze alatt is fénykorát élte, különösen a kezdetekkor, mikor megnyitotta a gyárat, de az semmi volt a mostani sikereinkhez képest. A legjobb szakembereket alkalmazta ő is, azonban nem értett úgy az üzlethez, mint én. Hogy is értett volna, mikor a kviddics szerelmeseként soha nem is ismert mást? Én személy szerint gyűlöltem ezt a sportot, de mégiscsak egy aranybánya volt, így eszemben sem volt veszni hagyni a Nimbus Racing Broom Co-t.
A gyerekek és a többi érdeklődő körbeállták a kis pódiumot, amelyen az új Nimbus 1700-as fényesre polírozott példányát ismertettem. Persze nyilvánvaló volt, hogy közülük alig egy-kettő, de talán még annyi sem engedheti majd meg magának ezt a seprűt, ellenben szép számmal akadtak olcsóbb Nimbus termékeink is, amikkel megvásárolhatták a gyerekeik szeretetét. Az 1700-as meg maradjon csak meg az elkényeztetett kis hisztizsákoknak és az élsportolóknak.
Mikor minden fontosat elmondtam az új árucikkünkkel kapcsolatban, mintegy mellékesen megjegyeztem, miket kaphatnak meg elérhetőbb áron a boltban és milyen újdonságokra számíthatnak majd karácsony közeledtével. Mindig az ünnepek és a világbajnokság alatt volt a legnagyobb bevételünk. Nem sokkal ezután sikerült megszabadulnom minden kölyöktől, a túlzottan lelkes felnőttektől és nem utolsó sorban a sajtósoktól. Ezt remek pillanatnak találtam arra, hogy a kis színpadról lelépve egérutat nyerjek magamnak és egy kevésbé zsúfolt, kellemes helyet vegyek célba.
Elsiettem a kirakatok előtt és reménykedtem benne, hogy mára minden szociális interakciót ennyivel letudtam.
Vissza az elejére Go down

Amelia Cecilia Avery

Amelia Cecilia Avery

Vér : aranyvérű
Kor : 25
Csillagjegy : Bak
Státusz : Feleség, kém
Ház : Mardekár
Párt : MM
Oldal : világos
Családi állapot : Bonyolult Kapcsolat (és Házas)
Karakterlap : Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Tumblr_m21w9stkuY1qzcnvbo1_500
Siralmas életvitel
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Scarlett-johansson-charming-gifs-dolce-gabbana-the-one-commercial-final

Zene :
Imagine Dragons - Warriors
Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Scarlett-johansson-d-g1-o


Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Empty

Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) EmptyVas. Ápr. 26, 2015 10:49 am


Caspar és Cecilia
Sétáltam és sétáltam. Nem az újdonság vonzott engem. Nem az, hogy az utcán végig rohanó emberek tudják, hogy én vagyok az elátkozott felesége annak a semmire kellő Averynek. Legszívesebben egy nyilvános kocsma egyikében leittam volna magam csak annyira amennyire szoktam, de ilyet nem teszek. Nekem a jó feleség példáját kell mutatnom
Egy kisállat kereskedés előtt megálltam és megcsodáltam az ott zárva tartott madarakat.
- Nektek se jobb, drágáim - hagyta el a számat ez a mondat. Nem tartottam háziállatot a kúriában úgy se gondoskodtam volna róla. Öt évvel ezelőtt Kunigunda névre keresztel perzsa macskám is még élt. Elhalálozott, a szerencsétlen is, egy rosszul elsült átkom eltalálta a macskát. Jobb volt neki meghalnia, mint az én ölembe lustulnia. Előbb-utóbb biztos megfulladt volna a cigaretta füstben amit akkor megállás nélkül napi szinten szívtam.
Ott állok és nézem azokat a kis ártatlanokat, ahogy várják, hogy valaki kihozza őket az üzlethelyiségből, remény teli ábrázata egy kis macskának, hogy egy szerető gazda mellé kerüljön.
Én pedig a remény vesztettként itt haldoklom előttük. Utálom az ilyen dolgokat... Mindig emlékeztetnek, hogy valaha én is reménykedtem valami, megváltásban. De én se tudtam, megváltani saját magamat és mások, pedig nem segítettek megváltani.
-Pff. Undok kis dögök. - mondom jéghideg hangon a kirakatban lévő állatoknak. Talán egy mérges kígyó megoldaná a bajomat a mérgével, de ahhoz sincs elég bátorságom, hogy megvegyem a mérges kígyót a Zsebpiszok közben.
Talán majd lassan elindulok visszafelé. Haza kellene mennem, de még egyszer bejárom az utcát és talán beülök még egy öt percre a csak úgy a cukrászdába semmit sem véve, csak foglalva egy asztalt és úgy téve, hogy várok valakire. Állok a kirakat előtt és azt a teljesen szürke cicát nézem amelyik azzal kis macska szemekkel nézz rám.
- Ne, nézz így rám. - a macskák hálátlan kis dögök, Kuny is az volt, amiatt bújt oda hozzám, hogy szeretgessem meg őt, de én már senkit sem szeretek. Ezt a macskát se szeretném igazán csak megsajnáltam és a megsajnálás az még nem egyenlő a szeretettel, számomra. Bárcsak, Averynek macska allergiája lenne, akkor még a hasznát is tudnám venni a szőrmóknak, de így nincs haszna...
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Empty

Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C) Empty

Vissza az elejére Go down
 

Caspar W. & A. Cecilia A. (C&C)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» A. Cecilia Avery
» Caspar és Teresa
» Gwenog & Caspar
» Bernard & Caspar
» Caspar & Caradoc

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Közterek :: Abszol út-