KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Maisie & Ismael Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Maisie & Ismael Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Maisie & Ismael Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Maisie & Ismael Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Maisie & Ismael Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Maisie & Ismael Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Maisie & Ismael Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Maisie & Ismael Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Maisie & Ismael Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Maisie & Ismael Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Maisie & Ismael Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Maisie & Ismael Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Maisie & Ismael Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Maisie & Ismael Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Maisie & Ismael Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Maisie & Ismael Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Maisie & Ismael Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Maisie & Ismael Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Maisie & Ismael Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Maisie & Ismael Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Maisie & Ismael Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Maisie & Ismael Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Maisie & Ismael Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Maisie & Ismael Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Maisie & Ismael Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Maisie & Ismael Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Maisie & Ismael Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Maisie & Ismael Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Maisie & Ismael Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Maisie & Ismael Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Maisie & Ismael Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Maisie & Ismael Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Maisie & Ismael Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Maisie & Ismael Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Maisie & Ismael Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Maisie & Ismael Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Maisie & Ismael Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Maisie & Ismael Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Maisie & Ismael Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Maisie & Ismael Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Maisie & Ismael

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Ismael Wagtail

Ismael Wagtail

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Vízöntő
Státusz : Hatodéves diák, Metamorf frontembere
Ház : Griffendél
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Erre csörög a dió
Zene : WTF
Városi lakás

Maisie & Ismael Empty

Maisie & Ismael EmptyCsüt. Jún. 18, 2015 5:34 pm





Maisie & Ismael


Átváltoztatástanon McGalagony négy fős csapatokba osztott minket, és kivételesen leírandó feladatot kaptunk. Persze voltam akkora szerencsétlen, hogy pont Maisie-vel kerüljek egy csapatba. Egész órán tüntetően hallgattam. Karba tett kézzel, terpeszkedve, hátradőlve, kicsit lecsúszva ültem a széken, és feltűnően néztem, de megszólalni nem voltam hajlandó. A legutóbbi találkozásunk mélyen sértette a büszkeségemet. Megvédtem, pátyolgattam, mire ő hálából a szemembe hazudott és burkoltan elutasította a közeledésemet. Én legalábbis így éltem meg, és nagyon szarul esett.
Mikor véget ért az óra, mindenki kisprintelt a teremből, és ezúttal McGalagony is elsietett, így egy percen belül arra eszméltünk, hogy már csak mi pakolászunk. - Ideadod a jegyzeteidet? - kérdeztem továbbra is dacosan. Maisie persze szorgalmasan jegyzetelt - én persze nem. Annyit viszont ér, hogy egy koppintással lemásoljam. Bár biztos ideges leszek, akárhányszor ránézek majd az írására.
Napi bölcsesség
Ki mint veti ágyát, úgy alussza álmát


Vissza az elejére Go down

Maisie Beverly

Maisie Beverly

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Rák
Státusz : hatodik évfolyamos diák
Ház : Hollóhát
Párt : EEP
Oldal : világos
Családi állapot : forever alone
Karakterlap : Broken
Zene : Missing You
Old Scars/Future Hearts

Maisie & Ismael Empty

Maisie & Ismael EmptyCsüt. Jún. 18, 2015 5:43 pm

Ismael & Maisie

Ilyen kényelmetlenül még soha nem éreztem magam egy tanórán sem. Pedig ez már nagyon nagy szó. Ezúttal viszont még azt sem tudtam eldönteni, hogy mi zavart a legjobban. Az emberek, az, hogy Ismael egész végig engem bámult és szinte égette a tekintete a bőrömet, vagy az, hogy mérges volt rám. Őszintén, egyik sem tetszett. De talán az utóbbi volt az, amitől tényleg rosszul éreztem magam. Nem szerettem, ha valaki haragszik rám, pláne ha ok nélkül teszi azt. Mert én egyáltalán nem éreztem úgy, hogy rászolgáltam volna erre.
Szokás szerint én készültem el a leglassabban. Mindig csigalassúsággal pakoltam, hogy mire kiérek a folyosóra, az már nagyjából üres legyen. Ismael kérdésére összerezzentem. Azaz a hangjára és a stílusra. De nem akartam nemet mondani neki, akkor már tényleg lett volna oka haragudni rám. Pedig soha, senkinek nem adtam oda a jegyzeteimet, ha valaki el akarta kérni, mindig úgy tettem, mintha nem is hallanám, hogy hozzám szól.
- Persze, bármikor -válaszoltam csendesen, felé nyújtva a füzetemet.
Vissza az elejére Go down

Ismael Wagtail

Ismael Wagtail

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Vízöntő
Státusz : Hatodéves diák, Metamorf frontembere
Ház : Griffendél
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Erre csörög a dió
Zene : WTF
Városi lakás

Maisie & Ismael Empty

Maisie & Ismael EmptyCsüt. Jún. 18, 2015 6:38 pm





Maisie & Ismael


- Kösz - válaszoltam egy kicsit meglepetten. Nem számítottam ennyire szívélyes válaszra. Átvettem tőle a füzetet, és belepillantottam. Semmi nem rémlett az órából, biztos minden lejegyzetelt szó az újdonság erejével fog hatni. Egy sokszorosító bűbájjal lemásoltam a lapot, és beraktam a tankönyvem lapjai közé. Az asztalt megkerülve léptem Maisie-hez, és átnyújtottam neki a füzetét. Kitartóan, komoran néztem a szemébe. Nem tudtam mire vélni a viselkedését, ahogy korábban sem. - Sikerült visszatalálnod az alagsorból? - kérdeztem tőle enyhe gúnnyal a hangomban. Nyilvánvalóan sikerült neki, máskülönben most nem lenne itt. Azért kíváncsi voltam, órákat bolyongott-e, vagy rögtön visszatalált.
Nem tudom, miért voltam vele ennyire paraszt. Nem akartam az lenni, de ezt váltotta ki belőlem a sértettségem.
Napi bölcsesség
Ki mint veti ágyát, úgy alussza álmát


Vissza az elejére Go down

Maisie Beverly

Maisie Beverly

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Rák
Státusz : hatodik évfolyamos diák
Ház : Hollóhát
Párt : EEP
Oldal : világos
Családi állapot : forever alone
Karakterlap : Broken
Zene : Missing You
Old Scars/Future Hearts

Maisie & Ismael Empty

Maisie & Ismael EmptyCsüt. Jún. 18, 2015 6:50 pm

Ismael & Maisie

A mellkasomhoz szorítottam a füzetemet és elpirulva lehajtottam a fejem. Rosszul esett, hogy így bánt velem, nem akartam, hogy ezt tegye. Hiszen tényleg nem tettem semmi rosszat...
- Igen, nem volt nehéz. Megjegyeztem az utat. -A szám szélébe haraptam. Nagyon ki akart kéredzkedni belőlem egy kérdés, de nem mertem először feltenni. Mi van, ha emiatt is nekem esik és csak még mérgesebb lesz? Miért gondolkodom én mindig ezeken? Kimondom és kész. -Miért csinálod ezt? Semmi rosszat nem csináltam, miért kell ilyennek lenned? Mindegy, nem is fontos...
Gyorsan belegyűrtem a füzetemet a táskámba és megfordultam, hogy kimenjek. Ha csak duzzogni képes, akkor hagyjon engem békén.
Vissza az elejére Go down

Ismael Wagtail

Ismael Wagtail

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Vízöntő
Státusz : Hatodéves diák, Metamorf frontembere
Ház : Griffendél
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Erre csörög a dió
Zene : WTF
Városi lakás

Maisie & Ismael Empty

Maisie & Ismael EmptyCsüt. Jún. 18, 2015 8:15 pm





Maisie & Ismael


Szóval visszatalált. Azért örültem, hogy nem tévelygett órákig. Nem éreztem volna jól magam. Persze azért is őt okoltam volna. Mindenért őt okoltam volna. Miért csinálja ezt, basszus?! És miért zavar ennyire, hogy ezt csinálja? Miért törődöm vele? Miért érdekel? Miért jár egész nap a fejemben?!
Ezért is őt okoltam. Mindenért őt okoltam, mert ha ő nem lenne, nem érezném magam ilyen szarul.
De ahogy néztem, tudatosult bennem, hogy kettőnk közül talán nem én érzem magam szarabbul. Amúgy is egy lelki roncs, és én is csak tetézem a bajait, ahelyett, hogy könnyítenék rajtuk. Az eredeti célom pedig az volt, még napokkal ezelőtt, mikor meghallgattam a problémáit. És valójában most sem akartam, hogy rosszul érezze magát. Sőt. Most sokkal fontosabb volt számomra.
Vagy lesz köztünk valami, vagy soha többé nem szólunk egymáshoz, de ez a mostani helyzet mindkettőnknek szar. Mert lehet, hogy ezzel most eljátszom a nehezen megszerzett bizalmát, de úgy éreztem, barátként semmiképp sem tudnék már viszonyulni hozzá.
A bal kezemmel elkaptam a jobb csuklóját, és egy erőteljes mozdulattal visszafordítottam magam felé. Néhány másodpercig farkasszemet néztünk. Mondani akartam neki valamit, de semmi nem jutott az eszembe. Valójában én magam sem tudtam, mit akarok mondani. Aztán odahajoltam hozzá és megcsókoltam. A jobb kezemet az arcélére simítottam, a ballal továbbra sem engedtem el a csuklóját. Legalább nem tud rögtön megpofozni.
Biztos voltam benne, hogy itt fog hagyni, fel voltam rá készülve. De ezt mindenképpen meg akartam tenni.
Napi bölcsesség
Ki mint veti ágyát, úgy alussza álmát


Vissza az elejére Go down

Maisie Beverly

Maisie Beverly

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Rák
Státusz : hatodik évfolyamos diák
Ház : Hollóhát
Párt : EEP
Oldal : világos
Családi állapot : forever alone
Karakterlap : Broken
Zene : Missing You
Old Scars/Future Hearts

Maisie & Ismael Empty

Maisie & Ismael EmptyCsüt. Jún. 18, 2015 8:39 pm

Ismael & Maisie

Felszisszentem, ahogy elkapta a kezemet, nagyon erős volt a marka. Vagyis sokkal inkább az én csuklóm volt vékony, de az eredmény ugyanaz: fájt. Ezúttal én voltam a mérges és én néztem rá úgy abban a pár másodpercben, amíg tudtam. Aztán azt is elfelejtettem, hogy miért voltam mérges rá.
Soha, ezelőtt senki nem csókolt meg. Még olyan kapcsolatom sem volt, ahol egymás kezét fogtuk volna, mint az óvodások. Ami nem is akkora nagy csoda, tekintve, hogy nem voltam valami hű de szociális személyiség az elmúlt néhány évben. Úgyhogy most is először teljesen döbbenten és tehetetlenül álltam a helyzet előtt. Kellett egy kis idő, mire feldolgoztam, mi történt. Aztán az ösztöneimre bíztam magam, mivel tapasztalatból nyilvánvalóan nem tudtam volna cselekedni.
Lassan felengedtek az izmaim és már nem álltam előtte olyan feszülten. És nem, nem akartam megütni sem. Vegyes érzelmek kavarogtak bennem, de a nagyrésze jónak tűnt, kellemesnek. Úgyhogy hagytam neki, az érintése is jólesett. Visszacsókolni? Hát... nem mondanám, hogy azt tettem, de valami hasonlót, félénken és visszafogottan produkáltam. Vagy valami ilyesmi, lehet, észre sem vette...
Vissza az elejére Go down

Ismael Wagtail

Ismael Wagtail

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Vízöntő
Státusz : Hatodéves diák, Metamorf frontembere
Ház : Griffendél
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Erre csörög a dió
Zene : WTF
Városi lakás

Maisie & Ismael Empty

Maisie & Ismael EmptyCsüt. Jún. 18, 2015 9:01 pm





Maisie & Ismael


Nem, nem akart megpofozni. Egyelőre legalábbis. De nem az volt az első reakciója, ami már önmagában is egy pozitív visszajelzés. Az elején teljesen le volt döbbenve, erre számítottam is, aztán úgy éreztem, lassan oldódott benne a feszültség. Viszonozta a csókot, még ha nagyon félénken és bizonytalanul is. Nekem ez is tökéletesen elég volt, ezt már megerősítésnek vettem. Kicsit közelebb léptem hozzá, nem tolakodóan, csak annyira, hogy épp összeérjen a testünk. A bal kezemmel lassan elengedtem a csuklóját, és átcsúsztattam a kezem a derekára.
Bármi lesz is ezután, jó döntés volt bepróbálkozni. Most vált egészen világossá számomra, amit eddig magamnak sem vallottam be: hogy egy ideje már kicsit többet érzek iránta, mint barátság.
Úgy csókoltam, mintha ez lenne az utolsó alkalom, hogy megtehetem. Még mindig nem voltam biztos benne, lesz-e bármikor újból alkalmam ezt megtenni.
Napi bölcsesség
Ki mint veti ágyát, úgy alussza álmát


Vissza az elejére Go down

Maisie Beverly

Maisie Beverly

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Rák
Státusz : hatodik évfolyamos diák
Ház : Hollóhát
Párt : EEP
Oldal : világos
Családi állapot : forever alone
Karakterlap : Broken
Zene : Missing You
Old Scars/Future Hearts

Maisie & Ismael Empty

Maisie & Ismael EmptyCsüt. Jún. 18, 2015 9:15 pm

Ismael & Maisie

Egy pillanatra megdermedtem, ahogy közelebb lépett hozzám és még inkább, amikor a derekamra rakta a kezét. Nem, ehhez a sok fizikai kontaktushoz nehéz volt egyszerre alkalmazkodnom. Nem voltam hozzászokva, na. De most nem tartott olyan sokáig a bénulás mint máskor, csupán néhány pillanatig, amivel magamat is megleptem. Vele valahogy más volt. Ez is. Ahogy minden egyéb is. Ő volt más.
Bizonytalanul felemeltem a kezem és a mellkasára tettem. Nem akarattal tettem, csak úgy, ösztönből. Vagy mi... Igazából fel sem fogtam, mit teszek, csak csináltam, amit jónak láttam. És tetszett. Azt hiszem, ilyen régóta kellett volna már nekem. Valaki, akire számíthatok és mindig mellettem van. Mert ebből azt szűrtem le, hogy most ez a helyzet. És noha ott volt nekem Jamie és Mick, őket nem láttam nap mint nap.
Szükségem volt Ismaelre. És akartam is, hogy szükségem legyen rá. Olyan érzés volt, amit eddig még nem tapasztaltam.
Vissza az elejére Go down

Ismael Wagtail

Ismael Wagtail

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Vízöntő
Státusz : Hatodéves diák, Metamorf frontembere
Ház : Griffendél
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Erre csörög a dió
Zene : WTF
Városi lakás

Maisie & Ismael Empty

Maisie & Ismael EmptyCsüt. Jún. 18, 2015 9:35 pm





Maisie & Ismael


Ahogy ledermedt, csak határozottabban tartottam a kezem a derekán és az arcán. Úgy tűnt, beválik a dolog, mert szinte azonnal megnyugodott, vagy nekem legalábbis úgy tűnt. Elég egyértelmű volt, hogy semmi tapasztalata nincs ezen a téren. Ahogy teltek a hosszabbnál hosszabb másodpercek, egyre inkább viszonzottnak éreztem az érzéseimet.
Lassan lezártam a csókot, és néhány centire eltávolodtam tőle. A kezemet továbbra sem vettem el sem az arcáról, sem a derekáról. Csak néztem az arcát, és próbáltam megfejteni a gondolatait.
Napi bölcsesség
Ki mint veti ágyát, úgy alussza álmát


Vissza az elejére Go down

Maisie Beverly

Maisie Beverly

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Rák
Státusz : hatodik évfolyamos diák
Ház : Hollóhát
Párt : EEP
Oldal : világos
Családi állapot : forever alone
Karakterlap : Broken
Zene : Missing You
Old Scars/Future Hearts

Maisie & Ismael Empty

Maisie & Ismael EmptyCsüt. Jún. 18, 2015 10:00 pm

Ismael & Maisie

Néhány másodpercig ki sem mertem nyitni a szemem, mert attól féltem, hogy akkor felébredek, mondjuk azon a kanapén, ahol napokkal ezelőtt elaludtam. De nem, nem ott keltem fel. Ismael még mindig ott állt előttem, még mindig rajtam voltak a kezei és még mindig engem nézett. Beszívtam az ajkaimat és rájuk haraptam, az arcomat egész halványan elborította a pír.
- Megleptél -nyögtem ki végül az egyetlen értelmesnek tűnő mondatot, ami így hirtelenjében az eszembe jutott. Aztán elmosolyodtam, teljesen őszintén. Éreztetni akartam vele, hogy ezt egyáltalán nem negatív értelemben kell vennie. -Pedig nincs is szülinapom... -Azt hiszem, viccek és poénkodás terén továbbra sem voltam otthon. De legalább próbálkoztam. Egy ideje azt éreztem, hogy mellette már nem zavar, hogy gáznak is tűnhetek. Ha vele voltam, már nem fogott el ez az érzés, hogy "megfeleljek a normális embereknek".
Vissza az elejére Go down

Ismael Wagtail

Ismael Wagtail

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Vízöntő
Státusz : Hatodéves diák, Metamorf frontembere
Ház : Griffendél
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Erre csörög a dió
Zene : WTF
Városi lakás

Maisie & Ismael Empty

Maisie & Ismael EmptyCsüt. Jún. 18, 2015 10:17 pm





Maisie & Ismael


Elmosolyodtam. Nagyon aranyosnak találtam a szégyenlős pirulását, a szavait pedig mókásnak és szellemesnek. A jobb kezemmel óvatosan végigsimítottam az arcán. - Sejtettem - válaszoltam halkan. Újból közel hajoltam hozzá, hogy nyomjak egy óvatos puszit a homlokára. Már nem tartottam attól, hogy faképnél hagy. Egyre biztosabb voltam a dolgomban, és már szinte magam előtt láttam, ahogy ezentúl kézenfogva sétálunk a folyosókon. Lesz miről pletykálnia az unatkozó emberkéknek. De nem zavart a gondolat, hogy mennyien fogják rossz szemmel nézni a kapcsolatunkat. Ettől kezdve senki nem bánthatja Maisie-t. Senki.
- Te is megleptél - tettem hozzá. - Hiába vártam a pofont. - Szélesen mosolyogtam rá. Ki akartam provokálni belőle, hogy valójában ő is nagyon élvezte.
Napi bölcsesség
Ki mint veti ágyát, úgy alussza álmát


Vissza az elejére Go down

Maisie Beverly

Maisie Beverly

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Rák
Státusz : hatodik évfolyamos diák
Ház : Hollóhát
Párt : EEP
Oldal : világos
Családi állapot : forever alone
Karakterlap : Broken
Zene : Missing You
Old Scars/Future Hearts

Maisie & Ismael Empty

Maisie & Ismael EmptyCsüt. Jún. 18, 2015 10:28 pm

Ismael & Maisie

Felnevettem, a tekintetemet a kezére szegeztem.
- Ha szeretnéd, még nem késő, hogy kapj egyet. Helyzettől függetlenül. -Persze nem gondoltam komolyan. Ha rábólintott volna, hogy rendben, pofozz fel - amit nyilván nem fog -, akkor sem lettem volna rá képes. Én nem tudtam bántani az embereket, senkit. Na jó, régen sok srácot megvertem, amikor gonoszak voltak kicsi Maisie-vel, de az tényleg régen volt. Most már nem tettem ilyeneket.
Még közelebb léptem Ismaelhez és hozzábújva átöleltem, a fejemet a vállára fektetve. Most ezt akartam tenni és nem féltem tőle, hogy megtegyem. Felemelő érzés volt. Ez is. Meg az is, hogy magamhoz ölelhetem. Hát ez az. Amikor az emberek azt hiszik, hogy komoly segítségre lenne szükséged, pedig egy ölelés többet ér mint bármelyik elcseszett pszichiáter.
Vissza az elejére Go down

Ismael Wagtail

Ismael Wagtail

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Vízöntő
Státusz : Hatodéves diák, Metamorf frontembere
Ház : Griffendél
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Erre csörög a dió
Zene : WTF
Városi lakás

Maisie & Ismael Empty

Maisie & Ismael EmptyCsüt. Jún. 18, 2015 10:41 pm





Maisie & Ismael


- Köszönöm, megvagyok nélküle is - vágtam rá széles, letörölhetetlen vigyorral. Ahogy hozzámbújt, szorosan magamhoz öleltem. Nagyon jó érzés volt a karjaimban tartani. És végre önfeledten boldognak láttam. Végre. Sőt, már az a feszélyezettség is eltűnt belőle, ami korábban annyira zavart.
Nem akartam döntéshelyzetbe kényszeríteni, mégis fontosnak éreztem tisztázni, hogy ezentúl a kapcsolatunk egészen más természetű lesz. Mert az lesz. És nem utolsó sorban biztosítani akartam róla, hogy ez nekem is többet jelentett egy egyszerű csóknál. - Ezt vehetem egy "igen, szeretnék a barátnőd lenni"-nek? - Lazán, viccelődve tettem fel a kérdést, hogy ne érezze komoly, "leültetős" döntéshelyzetnek. Nem kell ezt túldramatizálni.
Napi bölcsesség
Ki mint veti ágyát, úgy alussza álmát


Vissza az elejére Go down

Maisie Beverly

Maisie Beverly

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Rák
Státusz : hatodik évfolyamos diák
Ház : Hollóhát
Párt : EEP
Oldal : világos
Családi állapot : forever alone
Karakterlap : Broken
Zene : Missing You
Old Scars/Future Hearts

Maisie & Ismael Empty

Maisie & Ismael EmptyCsüt. Jún. 18, 2015 10:58 pm

Ismael & Maisie

Igen, most már határozottan nem voltam feszélyezett a közelében. Mert most már teljesen más volt vele lenni, olyanokat hozott elő belőlem, olyan vonásaimat, amikről azt hittem, hogy már régen elvesztek valahol a süllyesztőben. De rá kellett jöjjek, hogy mégsem, ezek szerint még mindig bennem vannak, csak olyan mélyre elástam őket, hogy még Hulknak is kínszenvedés lett volna előásni őket. Tehát, áruld el nekem a titkod, Ismael, mégis hogyan csináltad? Ilyen rövid idő alatt, ilyen eredményesen.
- Igen, veheted annak -mosolyogtam a vállába. -Határozottan veheted annak.
Nem akartam elengedni, pedig jobb lett volna kivonulni innen. Senki nem szeret a tantermekben lenni... Még így, ilyen helyzetben sem.
Vissza az elejére Go down

Ismael Wagtail

Ismael Wagtail

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Vízöntő
Státusz : Hatodéves diák, Metamorf frontembere
Ház : Griffendél
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Erre csörög a dió
Zene : WTF
Városi lakás

Maisie & Ismael Empty

Maisie & Ismael EmptyCsüt. Jún. 18, 2015 11:25 pm





Maisie & Ismael


Ebben a pillanatban nekem olymindegy volt, hol vagyunk. Állhattunk volna a Tiltott Rengeteg kellős közepén vagy a felénk robogó Roxfort Express előtt is, az sem számított volna.
Összejöttünk. Én és Maisie Beverly. Ha valaki két héttel korábban ezt jósolta volna nekem, teljesen bolondnak tartottam volna. És most tessék. Az egészben pedig az volt a legfurcsább, mennyire boldog voltam.
- Helyes válasz - nyugtáztam elégedetten a szavait.
Hogy meg fog döbbenni mindenki! Amennyire én nem tartottam esélyesnek ezt a kapcsolatot, valószínűleg mások is ugyanolyan irreálisnak látták. Biztos csomóan ki fognak akadni. Csak van egy egészen kis bökkenő. Szarok mások véleményére.
Napi bölcsesség
Ki mint veti ágyát, úgy alussza álmát


Vissza az elejére Go down

Maisie Beverly

Maisie Beverly

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Rák
Státusz : hatodik évfolyamos diák
Ház : Hollóhát
Párt : EEP
Oldal : világos
Családi állapot : forever alone
Karakterlap : Broken
Zene : Missing You
Old Scars/Future Hearts

Maisie & Ismael Empty

Maisie & Ismael EmptyCsüt. Jún. 18, 2015 11:54 pm

Ismael & Maisie

Én viszont már előre féltem attól, hogy mit fognak gondolni mások. Mert ugyan Ismael mellett már egészen másként viselkedtem, ezt a többi emberről nem mondhattam el. Szívem szerint megkértem volna, hogy nyilvánosan legyünk egy kicsit visszafogottabbak, de persze nem tettem. Nem mertem volna, biztos nagyon felkapta volna rá a vizet. Mert félreértett volna. Úgyhogy inkább hanyagoltam.
- Nem megyünk ki az udvarra? -vetettem fel hirtelen az ötletet. Nem akartam tovább itt bent maradni, kint sokkal jobb. És most már nem is kell egyedül lennem. Soha többet nem kell. Hű. Ez egészen új érzés volt.
Vissza az elejére Go down

Ismael Wagtail

Ismael Wagtail

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Vízöntő
Státusz : Hatodéves diák, Metamorf frontembere
Ház : Griffendél
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Erre csörög a dió
Zene : WTF
Városi lakás

Maisie & Ismael Empty

Maisie & Ismael EmptyPént. Jún. 19, 2015 3:00 am





Maisie & Ismael


Borzasztóan lelombozott és kiábrándított volna, ha előáll a kérésével. Szerencsére nem tette. Neki is jobb lesz így, én biztos voltam benne.
- De, kimehetünk - vágtam rá. A hónom alá csaptam a tankönyvemet Maisie-ével együtt, a szabad kezemmel pedig megfogtam a kezét, ezúttal már összekulcsolt ujjakkal. Így indultunk ki a tanteremből, így sétáltunk végig a folyosókon, így értünk ki az udvarra. A folyosókon senkinek nem tűntünk fel, a bejárati csarnokon átvonulva azonban már elmentünk egy kisebb fiúcsoport mellett, akik hitetlenkedve néztek utánunk, majd hamarosan követtek minket az udvarra, ahol megálltunk a kastély falától egy-két méterre. Megpróbáltak úgy tenni, mintha nem ránk figyelnének, de elég egyértelmű volt, hogy márpedig ez a céljuk. Hamar eloszlattam minden kétségüket azzal, hogy szorosan magamhoz húztam Maisie-t, az előbbinél sokkal szorosabban, és hosszan megcsókoltam. - Soha többé nem tagadhatsz le - súgtam oda Maisie-nek félig viccesen, de félig komolyan gondoltam. Elképzelhetőnek tartottam, hogy esetleg nem akarja egészen nyilvánossá tenni a kapcsolatunkat. Ezzel a mondattal egyértelműen állást foglaltam. A csókkal végképp.
Napi bölcsesség
Ki mint veti ágyát, úgy alussza álmát


Vissza az elejére Go down

Maisie Beverly

Maisie Beverly

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Rák
Státusz : hatodik évfolyamos diák
Ház : Hollóhát
Párt : EEP
Oldal : világos
Családi állapot : forever alone
Karakterlap : Broken
Zene : Missing You
Old Scars/Future Hearts

Maisie & Ismael Empty

Maisie & Ismael EmptyPént. Jún. 19, 2015 11:07 am

Ismael & Maisie

A kelleténél jóval szorosabban fogtam a kezét. Ellentétben vele engem valóban zavart, ha megbámulnak. Irtóztam tőle, mondhatni, amire még én magam sem tudtam volna normális magyarázatot adni. Ebben a helyzetben viszont úgy érzem, hogy hamar hozzá fogok szokni. Ami természetesen egyáltalán nem nevezhető rossz dolognak.
Váratlanul ért a hirtelen csók - ismét. De ehhez talán könnyebben hozzá fogok szokni mint ahhoz, hogy kirakatbábu vagyok, akit csak úgy bámulni lehet.
- Eszembe se jutott -válaszoltam halkan, pirulva, de azért egy mosollyal az arcomon. -Nem akarlak letagadni, nem is fogom megtenni. Csak Jamie fogja kitekerni a nyakadat, de erre készülj fel lélekben. -Biztos voltam benne, hogy a nagybátyám nagyon ideges lesz, ha megtudja, hogy van fiúm. Pedig mindig ő mondja, hogy többet kéne emberek között lennem. Mindegy, sosem fogom megérteni.
Vissza az elejére Go down

Ismael Wagtail

Ismael Wagtail

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Vízöntő
Státusz : Hatodéves diák, Metamorf frontembere
Ház : Griffendél
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Erre csörög a dió
Zene : WTF
Városi lakás

Maisie & Ismael Empty

Maisie & Ismael EmptyPént. Jún. 19, 2015 9:59 pm





Maisie & Ismael


Én a legkevésbé sem éltem meg úgy, hogy bámulandó kirakatbábuk lennénk. Egyszerűen érdekeljük az embereket, ezért megnéznek minket, ennyi. Én is gyakran nézek meg másokat. Ez tök természetes. Kevesek járnak leszegett fejjel és lesütött tekintettel, bár Maisie közéjük tartozik. Biztos ezért furcsa neki a helyzet.
- Nagyon helyes - válaszoltam egészen közelről mosolyogva rá, szinte összeért a homlokunk. A jobb kezemmel kisimítottam az arcunk közül egy hajtincsét, ami garázda módon közénk akart furakodni. Nem hagytam neki. - Úgy érted... a nagybátyád nem fog örülni nekem? - Az arcomról kissé lelohadt a mosoly, és aggódóvá vált. Ugye nem kell bemutatkozzak a nagybátyjának? De, persze, persze hogy be kell mutatkozzak, de... Jaj ne. Nem, erre nagyon nem vágytam, pláne, hogy Maisie szerint ki fogja tekerni a nyakam. Előre lámpalázam volt. Máris tudtam, hogy addig fogom halogatni ezt a találkozást, ameddig csak lehet. - Ezek... remek kilátások - mosolyodtam el újból, bár ez most egy kicsit erőltetett volt. - Remélem, azért túlélem - tettem hozzá viccelődve.
Új mumusom van.
Napi bölcsesség
Ki mint veti ágyát, úgy alussza álmát


Vissza az elejére Go down

Maisie Beverly

Maisie Beverly

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Rák
Státusz : hatodik évfolyamos diák
Ház : Hollóhát
Párt : EEP
Oldal : világos
Családi állapot : forever alone
Karakterlap : Broken
Zene : Missing You
Old Scars/Future Hearts

Maisie & Ismael Empty

Maisie & Ismael EmptyPént. Jún. 19, 2015 11:19 pm

Ismael & Maisie

Mosolyogva figyeltem az arcát és a kezét, ahogy a hajammal szórakozik. Neki még azt is megengedtem, hogy hozzáérjen a hajamhoz, amit legalább annyira utáltam, mintha bárhol máshol értek hozzám. Na jó, ennek most nem sok értelme volt. Mindegy, a lényeg, hogy ő nagyon kivételes helyzetben volt, bárhonnan is nézzük. Ami furcsa volt nekem. Nevetséges, hogy nekem minden furcsa, ami másoknak természetes...
- Nem, nem fog neked örülni. -Felesleges lett volna hazudni neki. Sehová sem vezetett volna, így legalább fel tud rá készülni. -Tudod, ilyenkor mindig az apák a nagy védelmezői az egyetlen kislányuknak, de mivel nekem csak Jamie van, ezért ő veszi át ezt a szerepet. Néha szerintem tényleg elfelejti, hogy csak a nagybátyám. Nem mintha zavarna. -Kinevettem, amikor megláttam rajta, mennyire be van rezelve. Vagyis, nem berezelve volt, hanem inkább csak feszélyezte a gondolat, hogy szembekerüljön a nagybátyámmal. Nem tudom. Nem értek az emberi érzelmekhez, én kicsit másképp működtem. -Ha gonosz lesz veled, majd én jól megverem. -Ez nagyon nevetségesen hangzott. Már eleve az én és a megverni sem igazán fért össze.
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Maisie & Ismael Empty

Maisie & Ismael Empty

Vissza az elejére Go down
 

Maisie & Ismael

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jamie & Maisie & Ismael
» Adam & Ismael
» Maisie & Rossi
» Ismael & Adam
» Adam & Ismael

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Kastély-