KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Jamie és Maisie Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Jamie és Maisie Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Jamie és Maisie Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Jamie és Maisie Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Jamie és Maisie Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Jamie és Maisie Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Jamie és Maisie Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Jamie és Maisie Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Jamie és Maisie Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Jamie és Maisie Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Jamie és Maisie Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Jamie és Maisie Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Jamie és Maisie Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Jamie és Maisie Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Jamie és Maisie Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Jamie és Maisie Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Jamie és Maisie Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Jamie és Maisie Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Jamie és Maisie Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Jamie és Maisie Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Jamie és Maisie Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Jamie és Maisie Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Jamie és Maisie Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Jamie és Maisie Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Jamie és Maisie Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Jamie és Maisie Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Jamie és Maisie Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Jamie és Maisie Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Jamie és Maisie Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Jamie és Maisie Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Jamie és Maisie Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Jamie és Maisie Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Jamie és Maisie Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Jamie és Maisie Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Jamie és Maisie Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Jamie és Maisie Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Jamie és Maisie Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Jamie és Maisie Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Jamie és Maisie Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Jamie és Maisie Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Jamie és Maisie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Maisie Beverly

Maisie Beverly

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Rák
Státusz : hatodik évfolyamos diák
Ház : Hollóhát
Párt : EEP
Oldal : világos
Családi állapot : forever alone
Karakterlap : Broken
Zene : Missing You
Old Scars/Future Hearts

Jamie és Maisie Empty

Jamie és Maisie EmptyHétf. Május 11, 2015 9:07 pm

Jamie & Maisie

Nagyon szeretem Jamie-t. Komolyan. A nagybátyám és az egyetlen élő rokonom, az egyetlen, akit érdekel legalább egy kicsit is, hogy mi van velem, és a többi. Köszönöm, ezt a csöpögős, nyálas részt kihagynám a történetből, soha nem bírtam az ilyet. Nem az én világom, bocsi. Szóval, igen. Szeretem Jamie-t. De néha olyan felhőtlen örömmel és kielégüléssel tekerném ki azt az idióta nyakát, hogy arra nincsenek szavak. Mint most.
Nem tudom, mi vezérelte, hogy ezt tegye, de kijelentette, hogy ő akkor most elmegy öltönyt vásárolni. Én nagy naivan persze vállat vontam, hogy jó, menjen, ha ennyire akar. Nem is tudom, hogy lehettem annyira ostoba, hogy nem is gondoltam arra, hogy engem is magával akarna vinni. Pedig de, ez nagyon is szándékában állt. Egyszerűen nem bírtam felfogni, sem pedig megérteni. Hiszen nagyon jól tudta, hogy utálok emberek közelében lenni, nem bírom a tömegeket, azt meg végképp nem, ha rám irányul a figyelem. Ez pedig a drága Jamie bácsikám mellett elkerülhetetlen...
Nem túl lelkesen és annál kevésbé boldogan léptem be vele a szabászat ajtaján. Már előre féltem, hogy milyen jeleneteket fog itt lerendezni. És nem csak képletesen értve, hanem tényleg, szó szerint féltem.
Vissza az elejére Go down

Jamie Montgomery

Jamie Montgomery

Vér : félvér
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : ügyvéd
Ház : Hollóhát
Fészek : Saltusque
Párt : EEP
Családi állapot : elvált
Karakterlap : Do you need a lawyer?
Zene : I don't care what you think
as long as it's about me


Jamie és Maisie Empty

Jamie és Maisie EmptySzomb. Május 16, 2015 8:50 pm



Maisie & Jamie





Nem mondanám, hogy imádtam vásárolni, de néha – nagyjából pár havonta – rám tört a kényszer, hogy elmenjek és vegyek magamnak egy csomó új öltönyt és néhány vállalhatatlan kiegészítőt. Az ilyen vásárlókörútjaimról származott többek között egy elefántos nyakkendő, egy citromsárga zakó (sosem vettem fel utána) és egy irdatlanul ronda kalap, ami megkockázatom, hogy még csak nem is férfi ruhadarab volt. Nos… megesik az ilyen. Egyszóval ma is ilyen remek programot terveztem, és ezúttal Maisie-t is magammal rángattam, minden szájhúzása ellenére.
Magabiztos léptekkel száguldottam be a boltba, hogy aztán magamhoz ragadjak egy szekrényre elegendő ruhát, amikkel aztán bevetettem magam egy próbafülkébe. Csak percekkel később bukkantam fel, egy szürke öltönyben.
- Na, hogy tetszik? Elég vadítóan nézek ki? Szerinted elalélnak majd tőlem a bíróságon? – igazgattam meg a vállamon az öltönyzakót olyan gonddal, mintha minimum a kifutón lennék. - Nem nagy rám egy kicsit vállban? Mégis kikre méretezik ezeket a ruhákat, elefántokra?
Mondanom sem kell, az elefántos hasonlat szándékos volt. Nem nehéz kitalálni, hogy az elefántok megszállottja voltam, amivel mindig sikerült kiborítanom a kedves unokahúgomat. Lassan hozzászokhatna a mániámhoz és egyéb idegölő tevékenységeimhez.


Do you need a lawyer?

Vissza az elejére Go down

Maisie Beverly

Maisie Beverly

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Rák
Státusz : hatodik évfolyamos diák
Ház : Hollóhát
Párt : EEP
Oldal : világos
Családi állapot : forever alone
Karakterlap : Broken
Zene : Missing You
Old Scars/Future Hearts

Jamie és Maisie Empty

Jamie és Maisie EmptyVas. Május 17, 2015 5:48 pm

Jamie & Maisie
Régen nagyon szerettem az állatokat, tényleg nem volt bajom egyikkel sem. De mostanában már egyenesen rühelltem az elefántokat. Jamie nagyon ki tudott idegelni velük, pedig szerintem is nagyon aranyosak voltak. Kár, hogy ennyire elefántmániás...
Úgy álltam odakint a próbafülke előtt, mint egy kupac kutyagumi az út szélén. Legalább nem volt idebent sok ember, nem hiszem, hogy túlságosan értékeltem volna. Utáltam az embereket, mindig égette a hátam a tekintetük, még akkor is, ha tisztában voltam vele, hogy nem figyelnek. Kellemetlen egy érzés volt, de már megtanultam élni vele. Azért így sem szívesen töltöttem el időt házon kívül. Még a Roxfortban sem, pedig ott aztán már megszokhattam az embereket.
Amikor Jamie kilépett a fülkéből, nem tudtam eldönteni, hogy sírjak-e vagy röhögjek. Szörnyen festett, de tényleg, határozottan szörnyen.
- Úgy nézel ki, mint egy zsidó bádogos -közöltem vele kíméletlenül, fapofával.
Vissza az elejére Go down

Jamie Montgomery

Jamie Montgomery

Vér : félvér
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : ügyvéd
Ház : Hollóhát
Fészek : Saltusque
Párt : EEP
Családi állapot : elvált
Karakterlap : Do you need a lawyer?
Zene : I don't care what you think
as long as it's about me


Jamie és Maisie Empty

Jamie és Maisie EmptyHétf. Május 18, 2015 5:34 pm



Maisie & Jamie





A véleménye hallatán nem tudtam eldönteni, hogy most halálosan sértődjek-e meg vagy egyszerűen csak nevessem ki. Mivel nem jutottam dűlőre, így inkább nemes egyszerűséggel visszamentem a próbafülkébe, hogy aztán egy másik, fekete öltönyben térjek vissza. Ez vállban már szűkebb volt, nem lógott rajtam úgy, mint az előző. Megigazítottam a hozzá választott szintén fekete nyakkendőt és lesimítottam a fehér ing gallérját.
- Hogy tetszik? Ha nem lennénk rokonok, most nagyon vonzónak találnál? – forogtam körbe előtte, mint egy meglehetősen rosszul képzett modell. - Szerintem ez sokkal jobb, mint az előző, és a fekete mindig is jól állt. Megy a hajamhoz, nem?
Megálltam a falra erősített tükör előtt és elégedetten szemléltem benne magamat.
- Inkább ne is válaszolj, ezt biztos megveszem. Ne aggódj, már csak hat öltöny van hátra, amit fel szeretnék próbálni. Jaj, ne vágj már ilyen búval b…élelt képet, tudom, hogy elragadóan festek. – Bár sejtettem, hogy a lehangoltsága nem az én látványomtól ered. Sosem fogom megérteni, ő hogy nem élvezi az ilyen mindennapi örömöket, mint a vásárlás. Vagy mint az ellenállhatatlan nagybátyja, hah.


Do you need a lawyer?

Vissza az elejére Go down

Maisie Beverly

Maisie Beverly

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Rák
Státusz : hatodik évfolyamos diák
Ház : Hollóhát
Párt : EEP
Oldal : világos
Családi állapot : forever alone
Karakterlap : Broken
Zene : Missing You
Old Scars/Future Hearts

Jamie és Maisie Empty

Jamie és Maisie EmptyHétf. Május 18, 2015 7:03 pm

Jamie & Maisie

Már éppen szóra nyitottam volna a számat, amikor közölte velem, hogy ezt megveszi. Úgyhogy végül nem mondtam semmit. Ezzel az öltönnyel legalább nem volt semmi bajom, normálisan állt rajta. Úgy nézett ki, ahogy egy ügyvédnek ki kell néznie. Csak reménykedni mertem benne, hogy nem áll szándékában a szekrényben poshasztani a citromsárga mellett és ehelyett valami borzasztóan ocsmány darabban megjelenni a bíróságon. Mert ő aztán tényleg képes volt rá. Néha el sem hiszem, hogy tényleg a rokonom.
- Nem vagyok búval baszott. -Szándékosan használtam azt a szót, amit ő oly' kedvesen elkerült. Én viszont nem akartam így tenni. -Csak megsértődtem, amiért elrángattál. Pedig szerintem szép emberi módon megmondtam neked, hogy nem akarok veled ruhákat vásárolni. -Ez a szép emberi mód nagyjából ott merült ki, hogy "menj a picsába Montgomery, nem fogok tetves öltönyöket nézegetni, kiég a szemem a választásaidtól". De legalább igazam volt az utolsó részt nézve. Tényleg mindig olyan rondákat vett, hogy azt egy értelmiségi ember nem bírta elviselni. -Egyébként ez nem is olyan vészes. Inkább ezt vedd meg mint a zsidó bádogos szerelést.
Vissza az elejére Go down

Jamie Montgomery

Jamie Montgomery

Vér : félvér
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : ügyvéd
Ház : Hollóhát
Fészek : Saltusque
Párt : EEP
Családi állapot : elvált
Karakterlap : Do you need a lawyer?
Zene : I don't care what you think
as long as it's about me


Jamie és Maisie Empty

Jamie és Maisie EmptyKedd Május 19, 2015 2:45 pm



Maisie & Jamie





Elégedetten Maisie kezébe nyomtam a fekete öltönyt, amit kiválasztottam magamnak.
- Ne beszélj ilyen csúnyán, neked nem szabad és nem is áll jól. Másrészt pedig az minden volt, csak szép és emberi nem… Nem hiszem el, hogy ilyen hisztis vagy, inkább örülnöd kéne, hogy végre tudunk egy kis időt együtt tölteni. – Visszamentem a próbafülkébe, hogy átvegyem a következő darabot, egy sötétszürke öltönyt, vörös nyakkendővel. - És mi az, hogy nem is olyan vészes? Majd meglátod, hogy tapadni fognak rám a nők. Egy Adonisz vagyok ezekben az öltönyökben. Bár én miben nem?
Ezzel természetesen csak őt akartam idegesíteni, nagyon mókásnak találtam, hogy ennyire kiborítja a szituáció.
- És ez milyen? Szerintem szívdöglesztő vagyok – léptem ki újból Maisie elé. - Néha te is körbenézhetnél néhány boltban, minden lány szeret vásárolni. Ezerszer csinosabb lennél néhány új, lányosabb cuccban. Meg színesebben… Nem mintha arra vágynék, hogy bárki is felfigyeljen rád, ne érts félre. Még csak az kéne, hogy fiúk koslassanak utánad…
Belegondolni is rossz volt. Biztosra vettem, hogy minden udvarlóját gyűlölném, még akkor is, ha magát a megtestesült jót hozná haza vagy a szőke herceget fehér lovon.


Do you need a lawyer?

Vissza az elejére Go down

Maisie Beverly

Maisie Beverly

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Rák
Státusz : hatodik évfolyamos diák
Ház : Hollóhát
Párt : EEP
Oldal : világos
Családi állapot : forever alone
Karakterlap : Broken
Zene : Missing You
Old Scars/Future Hearts

Jamie és Maisie Empty

Jamie és Maisie EmptyKedd Május 19, 2015 8:54 pm

Jamie & Maisie

Magamhoz öleltem az öltönyt, amit a kezembe nyomott, már ettől sokkal komfortosabban éreztem magam. Jó érzés volt, hogy a kezemben van valami, ami eltakar. Még ha nem is szó szerint és nem úgy, ahogy igazán kellene. De így is tökéletesen megfelelt.
- Én nagyon örülök neki, hogy veled tölthetem az időmet. De tudod, ez sokkal jobb lenne otthon, ahol nincs ennyi... idióta. -Nem akartam konkrétan azt mondani, hogy ember, pedig már eleve az emberek zavartak. De mindegy, ezt nem akartam így kimondani, még akkor sem, ha ő is tisztában volt vele. Tudtam, hogy tudja... - Drága Jamie bácsi, az Adonisz az ott kezdődik, hogy Amerika Kapitány. Te messze nem úgy nézel ki, mint Amerika Kapitány. Pedig örülnék neki, akkor még dicsekednék is vele, hogy milyen jó pasi a nagybátyám. -Hogyne. Még ha lenne kinek dicsekedni, akkor sem. Az ügyvédeket meg nem szereti senki, legalábbis nem Jamie-t. Azok a halálfalós dolgok sokak szemét szúrták.
Lemondóan néztem Jamie-re, majd felsóhajtottam.
- A nyakkendőt legalább cseréld le valami kevésbé ocsmányra. Akkor jöhet ez is, te szívdöglesztő Adonisz. -A rám vonatkozó részre nem is reagáltam, mintha meg sem hallottam volna.
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Jamie és Maisie Empty

Jamie és Maisie Empty

Vissza az elejére Go down
 

Jamie és Maisie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jamie & Maisie
» Jamie & Maisie & Ismael
» Jamie Montgomery
» Vanessa & Jamie & Caradoc
» Maisie & Ismael

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Közterek :: Abszol út-