KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Alastair Travers Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Alastair Travers Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Alastair Travers Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Alastair Travers Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Alastair Travers Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Alastair Travers Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Alastair Travers Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Alastair Travers Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Alastair Travers Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Alastair Travers Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Alastair Travers Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Alastair Travers Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Alastair Travers Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Alastair Travers Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Alastair Travers Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Alastair Travers Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Alastair Travers Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Alastair Travers Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Alastair Travers Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Alastair Travers Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Alastair Travers Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Alastair Travers Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Alastair Travers Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Alastair Travers Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Alastair Travers Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Alastair Travers Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Alastair Travers Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Alastair Travers Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Alastair Travers Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Alastair Travers Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Alastair Travers Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Alastair Travers Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Alastair Travers Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Alastair Travers Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Alastair Travers Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Alastair Travers Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Alastair Travers Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Alastair Travers Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Alastair Travers Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Alastair Travers Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Alastair Travers

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Alastair Travers

Alastair Travers

Vér : aranyvérű
Kor : 37
Csillagjegy : Oroszlán
Státusz : Hop Hálózati Felügyelet Vezetője
Ház : Mardekár
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedülálló
Karakterlap : Alastair Travers Tumblr_mk26l0L9zh1qlmm69o5_250
Zene : Voice in the dark

Alastair Travers Empty

Alastair Travers EmptyCsüt. Jan. 07, 2016 7:04 pm



Alastair Travers




Becenevem:

Nemem:
Férfi

Korom:
37 év

Születési évem:
1948

Csillagjegyem:
Oroszlán

Végzettségem:
Roxfort és Plumonbea

Munkahelyem:
Mágiaügyi Minisztérium, Mágikus Közlekedésügyi Főosztály, Hop Hálózati Felügyelet

Státuszom:
HAGYD ÜRESEN

Házam:
HAGYD ÜRESEN

Fészkem:
HAGYD ÜRESEN

Politikai elkötelezettségem:
MM

Oldalam:
Sötét

Családi állapotom:
Egyedülálló és sose lesz másmilyen

Patrónusom:
Farkas

Pálcám:
HAGYD ÜRESEN


Vérem

Arany természetesen


Édesapám, Alexander Travers

Fiatal koromban felnéztem rá. Viszont, mikor a húgom tizenhat lett öngyilkos lett. Nem értettem az okát és megvetettem a döntése miatt. Nem hiszem, hogy valaha megbocsájtom neki a gyávaságát.


Édesanyám, Melody Amanda Travers

Bájos asszony volt, meg merem kockáztatni, hogy mindenkit levett a lábáról, rajtam kívül. Bár már nem emlékszem rá teljesen. Meghalt, mikor a húgom született, az pedig nem most volt.


Húgom, Diana Travers

Inkább meg sem említem a kis árulót.



Mottóm

„A cél szentesíti az eszközt!”


Amortentiám

Feketekávé és az égő fa


Különös jellegzetességem

Nagyon jól tűröm, ha sértegetnek, vagy kritizálnak


Ami megnyugtat

A csend és egy nagy adag feketekávé


Ami boldoggá tesz

Imádom a munkámat, az tesz a legboldogabbá


Ami bosszant

Az ostoba kérdések és a tehetetlenség. A falra mászok a döntésképtelen, tehetetlen emberektől.


Ahol jól érzem magam

Én mindenhol jól érzem magam, csak ez nem látszik


Hobbim

A Walpurgis Lovagjainak gyűlései, szeretek utazni is bár erre nem sok lehetőségem van, elvégre egy háború küszöbén állunk


Rossz szokásaim

Folyamatosan babrálok valamivel, a zsebemben mindig van egy pénzérme, amit az ujjaim közt forgatok, vagy dobálgatok. Mindegy csak mozogjanak az ujjaim.


Titkaim

A titok azért titok, hogy megtartsuk magunknak. Aki nem tudja tartani a száját az halott.


Legnagyobb félelmem

Hogy az Azkabanban rohadok meg


Ami nélkül nem tudnék élni

Kihívások nélkül értelmetlen lenne az élet, nem?


A családom nekem

A család egy üres fogalom, kényszer kapcsolatok gyűjtőneve, amelyeket nem lehet egyik pillanatról a másikra semlegesíteni.


Ha én nem lennék

Ki kellene találni. Jó, csak vicceltem. Szerintem a világ meglenne nélkülem, de hát nem lennék itt, ha a világnak nem lenne rám szüksége és ki vagyok én, hogy ellenkezzek a világgal.


Amit rólam beszélnek

Furcsa szerzetnek tartanak. Nem mintha az többi volt halálfalót nem tartanák annak, én viszont a magam visszahúzódó, csendes módján idegtépő tudok lenni. Főleg mikor nem mondok semmit, csak csendben várom, hogy a külvilág csináljon valamit. Legalább is ezt mondják, de hogy ebből mi igaz, az egy másik kérdés.


Amit szeretek magamban

A kitartásomat és a céltudatosságomat. Tudom, mit akarok, hogyan akarom és meg is teszem, amit kigondolok.


Amit utálok magamban

Azt, hogy minden sértést magamban tartok és átkozottul sokáig tűrök. Egyszerűbb lenne ordítani, ha valaki felidegesít, vagy végezni vele, de persze ez nekem nem megy. Nehogy véletlen könnyű legyen az életem.


Kinézetem

Az átlagosnál kicsit magasabb termetű vagyok, izmos testtel és erős csontozattal megáldva. Barna hajamat mindig rövidre nyírva hordom, nem szeretem, ha túl hosszú lesz. A szemeim világoskékek, amiért megőrülnek a nők, bár nekem fogalmam sincs, mit esznek rajta. Az öltözködésem nem kirívó, mindig az alkalomhoz illő. A kevesebb néha több és az egyszerűség mindenek felett elv híve vagyok.


Múltam

Most kezdjem el ecsetelni mi történt ezalatt a harminchét év alatt velem? Nincsen hozzá semmi kedvem sem. Különben sem olyan érdekes. A gyermekkoromra a monotonitás volt jellemző, minden nap ugyan az, semmi változatosság, kész idegbaj, ha engem kérdeztek. De hát a közvéleménynek meg kell felelni, a szüleim pedig minden követ megmozgattak, hogy a kis családunk megfeleljen az aranyvérűekre jellemző életvitelnek, pedig tisztában voltak vele, hogy nem volt annyi vagyonunk, hogy ezt sokáig folytassák. Négy éves voltam mikor anyám meghalt, apám hetekig nem mondta el. Nem tudom mit, hitt én pontosan tudtam, hogy anyám nem él és hogy őszinte legyek már akkor sem érdekelt. Korán megtanultam, hogy csak magammal és a céljaimmal érdemes foglalkoznom. Nekem meg az volt a célom, hogy bármilyen eszközzel, de szerezzek magamnak hírnevet és elismerést, hogy a családom neve megint nagy legyen, hogy méltók legyünk a vérünkhöz. Az már részletkérdés volt, hogy kit kell hozzá eltaposni, vagy megalázni, vagy éppen a későbbiekben meg is ölni. Húsz éves voltam, mikor apám öngyilkos lett. Azt hiszem ekkor gyűlöltem meg, a gyerekként róla felállított képem, a bátor, elveihez hű, megfontolt ember képe azonnal semmivé foszlott, mikor megtudtam a hírt. Gyávának tartottam és mérhetetlenül haragudtam rá, hogy itt hagyott egyedül a húgommal, akire nekem kellett vigyáznom, ami azzal járt, hogy a szabadságomnak lőttek. Az utolsó évem alatt a Plumbea-n még az örökségünkből éltünk meg. Amint végeztem viszont a saját lábamra álltam, hogy eltartsam magunkat. Na, már amennyire azt sajátnak lehet nevezni, mikor az embert a háttérből dróton rángatják. Ugyanis, apám halála után rám hárult minden felelősség, ami előtte az ő vállát nyomta. Minden anyagi gond, a rossz barátok, az ellenségek és a féltékeny emberek, utóbbiakat sosem értettem, tekintve, hogy nem volt mire féltékenynek lenniük. Ugyanígy rám maradtak az előttünk titkolt életének foszlányai is. Nem volt mit tenni, egyetlen lehetőségem volt, s mivel, hogy már gyermekként is megtanultam, hogy a cél szentesíti az eszközt, így a Sötét Nagy Úr mellé álltam. Be kell vallanom még élveztem is a titkos életet, hiszen én is titkoltam a húgom előtt mindent. A Nagy Úr a hatalom ígéretét adta nekünk, én pedig vágytam a hatalomra, akkor is, ha nem ugráltam folyamatosan érte. Az pedig már nem érdekelt, hogy milyen úton és milyen következményekkel szerzem meg az áhított pénzt és rangot. Ráadásul apám néhány régi ellenlábasával is le tudtam számolni, így a nem kívánatos személyek listája egyre csökkent. Végre láttam a kiutat a szabadság felé. Én döntöttem el, hol akarok dolgozni, nem követtem apámat ezen az úton, jobb akartam lenni nála, abban, amiben én vagyok igazán jó és tényleg keményen megdolgoztam a pozíciómért, ezt pedig nem szégyellem. Lehet, hogy rosszul döntöttem, mikor a halálfalók közé álltam, de akkor az volt a legjobb és az egyetlen döntés is, nem volt második opció. Mire a Sötét Nagy Úr felemelkedett már rangot szereztem magamnak a Mágiaügyi Minisztériumban, a Mágikus Közlekedésügyi főosztályon. Mindig is érdekelt a dolog, sokat hallottam róla innen onnan, apám barátaitól, mikor kicsi voltam, amikor pedig bekerültem a Plumbea-ba már tudtam, hogy ezzel fogok foglalkozni. A Hop Hálózati Felügyelet több szempontból is az én terepem. Mindig is jó érzékem volt ahhoz, hogy szemmel tartsak másokat, s addig csendben figyeljek, míg valamit nagyon el nem rontanak, és csak utána szóljak, hogy mit is kellett volna csinálni. Ahogy ahhoz is, hogy észrevegyek bizonyos rendellenességeket, de csak azokat, amiket én is annak gondoltam. Mikor megkaptuk a hírt, hogy a Nagy Úr meghalt tudtam, hogy nagy botrányok lesznek. Nem tévedtem mindenkit elővettek, így engem is. A húgom ekkor döntött úgy, hogy nem hajlandó velem többé szóba állni, bár ez engem nem zavart. Egy gonddal kevesebb lett és nem kellett vele is foglalkoznom. Még egy lépéssel közelebb jutottam a függetlenségemhez, a szabadságomhoz, ami azonban akkor gyenge lábakon állt. Egy hajszálon múlott, hogy megmenekültem az Azkabantól. De persze a pénz és a hazugság mindentől megmenti a varázslót és nincs olyan, aki egy tetemesebb összegért cserébe ne lenne hajlandó elsiklani egy két nem kívánatos dolog felett. Nekem pedig jó a meggyőző képességem és a hazudozó képességem is, s hála a kemény munkának a tárcám is vastag. Ez tette lehetővé, hogy az állásomat is megkapjam, és hogy a nevem valamennyire tiszta legyen, na, nem mintha bárki is nyíltan meg merne vádolni, de tisztában vagyok vele, hogy vannak, akik még most is a legrosszabbat gondolják rólam. Pedig már visszafogottabb életstílust élek és csak a pártom támogatásával fejezem ki a véleményemet. Én nem vagyok olyan őszinte, hogy mindent bevalljak, ahogy Dolohov tette, de annyira ostoba se, hogy ne védjem meg magam, ahogy mások tették. Nem mellesleg, ha engem is bebörtönöznek, akkor még nehezebb lett volna kiszabadítani a többieket. Így is két évbe és nem kevés pénzbe és papírmunkába telt, mire Levin Dolohov-ot és Rodolphus Lestrange-t ki tudtuk hozni onnan. Mégis szinte meg se látszik rajtuk az a két év börtön, sem viselkedésükön, sem fizikumukon, ezért pedig teljes tiszteletem az övék. Én lelkileg biztosan összeomlottam volna, azt is nehéz volt elviselni, amit a vallatásokon csináltak velünk. A párt megint felszállóban van, hála az új vezetőnek és a két volt halálfalónak, és egyre több a támogatójuk, akiknek sorát magától értetődően én is bővítem, csak természetes, hogy kiállok a bajtársak mellett, főleg, ha konzervatívabb megoldást találnak a hatalomszerzésre a diktatúránál. Ők ketten pedig megtalálták ezt. Ráadásul fű alatt még egy társaságot is alapítottak, ami a híveiket és az exhalálfalókat fogja össze. Köztük engem is, nem is én lettem volna, ha nem kapok azonnal a lehetőségen, hogy a nyertes oldal mellett tegyem le a voksom. Véleményem szerint szinte mindenki, aki kicsit is foglalkozik, a politikával tudja, hogy hamarosan, ha nem is az elkövetkező évben, de a közeli jövőben bizony ki fog törni a háború. Én pedig előre gondolkodok és igyekszem megszilárdítani a helyem a győztesek oldalán. Ha pedig mégsem mi nyerünk… Hát akkor már mindegy lesz.


Ha újrakezdhetném

Az első adandó alkalommal végeznék magammal.


Ha egy napig bármit tehetnék

Bármit tehetnék… Azt hiszem, elmennék Erdélybe sárkányokat keresni. Pusztán az izgalom miatt.


Ha kitörne a háború

A sötét oldalon állnék, küzdenék a végsőkig. Vagy győznénk, vagy meg halnék. De nem fogok az Azkabanban kikötni, az biztos.


Ha meghalnék

Oh, ha én meghalnék a világ sokkal, de sokkal szegényebb lenne. Fogalmuk sem lenne a varázslóknak, mit vesztettek. Na, nem mintha meg akarnék halni, félreértés ne essék.



Playby: Michael Fassbender




Vissza az elejére Go down

Admin

Admin


Alastair Travers Empty

Alastair Travers EmptyCsüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm



Gratulálunk, házad a Mardekár!






Gratulálunk, fészked a Saltusque!






Ébenfa, sárkányszívizomhúr, 12 és háromnegyed hüvelyk







Státuszod: Hop Hálózati Felügyelet vezetője, Walpurgis Lovagja

Vissza az elejére Go down
 

Alastair Travers

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Travers & Dolohov

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Offtopic :: Karakterek-