KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Travers & Dolohov Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Travers & Dolohov Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Travers & Dolohov Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Travers & Dolohov Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Travers & Dolohov Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Travers & Dolohov Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Travers & Dolohov Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Travers & Dolohov Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Travers & Dolohov Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Travers & Dolohov Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Travers & Dolohov Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Travers & Dolohov Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Travers & Dolohov Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Travers & Dolohov Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Travers & Dolohov Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Travers & Dolohov Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Travers & Dolohov Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Travers & Dolohov Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Travers & Dolohov Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Travers & Dolohov Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Travers & Dolohov Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Travers & Dolohov Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Travers & Dolohov Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Travers & Dolohov Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Travers & Dolohov Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Travers & Dolohov Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Travers & Dolohov Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Travers & Dolohov Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Travers & Dolohov Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Travers & Dolohov Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Travers & Dolohov Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Travers & Dolohov Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Travers & Dolohov Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Travers & Dolohov Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Travers & Dolohov Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Travers & Dolohov Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Travers & Dolohov Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Travers & Dolohov Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Travers & Dolohov Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Travers & Dolohov Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Travers & Dolohov

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Levin Dolohov

Levin Dolohov

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Bak
Státusz : Mágusok Nemzetközi Szövetségének Brit Tagozata osztályvezető, Walpurgis Lovagjai vezető
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Itt
Zene : Monster
Walpurgis Lovagja

Travers & Dolohov Empty

Travers & Dolohov EmptyVas. Jan. 10, 2016 1:09 am


Travers és Dolohov


Tartottunk egy kisebb gyűlést a Lovagokkal a Denem kúria pincéjében. A pince a ház egész alapterületét kitette, szinte elveszett az a néhány ember a koromsötétben. Csupán a földre helyezett mécsesek világítottak, semmi más, a falakat látni sem lehetett. Nem véletlenül alakítottuk ilyenné a helyet Rodolphussal, pontosan a félelemkeltés volt vele a célunk, csak hogy senki egy percre se feledje el, hol a helye és mi a dolga. Máskülönben meg mindkettőnknek tetszett a pince, persze a mi ízlésünk határozottan bizarr volt, kár is lenne tagadni.
A gyűlés befejeztével mind elhagytuk a helyet, azonban mielőtt mindenki távozhatott volna a kúriából - a birtokon nem lehetett hoppanálni - , félreintettem Traverst. Régóta ismertük egymást, a Walpurgis Lovagjainak egyik legbizalmasabb tagja volt, és mindemellett felettébb hasznos is. A munkája lehetővé tette, hogy akárkit ellenőrizni tudjunk, emellett pedig könnyűszerrel eltussolhatott nekünk bármilyen ügyet. Ha a Hop Hálózat adatai között nem szerepelt, hogy mi elhoppanáltunk valahova, egyszerűen semmilyen ügyért nem vehettek elő minket.
Áttereltem a földszinti előcsarnokból az egyik tágas szalonba. A ház ezen részeit már nem újítottuk fel, pontosan abban az állapotban voltak, ahogy előző gazdái hagyták sok-sok évvel ezelőtt. A kopott bútorok  felnyögtek, akárhányszor leült rájuk valaki, a polcokon vastagon állt a por, roskadoztak a rengeteg régi könyv alatt, amelyek felett már szintén eljárt az idő és a nem megfelelő körülmények. A kúria szinte minden fala nyirkos volt, gyakran be is ázott, de nem foglalkoztunk vele. Csak a pincét és a padlást használtuk, ahol Rodolphussal és Nucleus Yaxley-vel ilyen-olyan kísérletekkel szórakoztunk, egyelőre sikertelenül.
- Inkább ne ülj le - javasoltam neki, mielőtt esetleg arra vetemedett volna, hogy helyet foglaljon a koszos bútorokon. - Lenne számodra egy feladatom, viszonylag szűkös időn belül kéne megoldani és a lehető legnagyobb titokban.
Egy percig sem tartottam attól, hogy meghaladná a képességeit. Eddig egyszer sem rontotta el, amire megkértem vagy amire annak idején a Nagyúr utasította. Igaz, a Sötét Nagyúr utasításai még a miénknél is nagyobb súllyal bírtak. Mi nem tartottuk olyan terrorban a Lovagokat, mint ő, nem az volt a célunk, hogy szolgákat gyűjtsünk magunk köre.
- Le kéne nyomozni valakit. Nagyon úgy tűnik, hogy a pártunkban van egy áruló, ugyanis valaki folyamatosan informálja Prewettéket a terveinkről. Egyelőre csak sejtéseim vannak, hogy ki lehet az, de sürgősen rá kell jönnünk a kilétére. Meg kéne figyeltetned a párttagokat, a Lovagok kivételével mindenkit. Ők biztos nincsenek benne, de a többiekben nem bízom. Mit gondolsz, mennyi időt venne igénybe?

Vissza az elejére Go down

Alastair Travers

Alastair Travers

Vér : aranyvérű
Kor : 37
Csillagjegy : Oroszlán
Státusz : Hop Hálózati Felügyelet Vezetője
Ház : Mardekár
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedülálló
Karakterlap : Travers & Dolohov Tumblr_mk26l0L9zh1qlmm69o5_250
Zene : Voice in the dark

Travers & Dolohov Empty

Travers & Dolohov EmptyVas. Jan. 10, 2016 2:13 am

Dolohov és Travers

Egy kisebb gyűlésen vettem ma részt. Jól esett kicsit kizökkeni a munkából, mostanában a varázslók valahogy megduplázták a hopponálási átlagukat, így kicsit kimerítő, mindent szemmel tartani. A Denem kúria pincéjében volt a gyűlés, ahogy mindig. A koromsötét terem valahogy a régi időkre emlékeztet, nem mellesleg tökéletesen tükrözi Dolohov és Lestrange ízlésvilágát, hogy mindenkire a frászt akarják ráhozni. Engem mondjuk kicsit sem zavar, sőt kifejezetten örülök, hogy a megbeszélések alatt nem látjuk rendesen egymást. Legalább nem kell aggódnom, ha kicsit ingerültebb idegi állapotban vagyok, mint kellene, nem látják úgyse a mimikámat.
A gyűlés végeztével elhagytuk a pince óvó sötétjét. Nem vágytam másra, minthogy haza menjek végre. Ki kell pihennem magamat egy kicsit. De nem volt akkora szerencsém, hogy azonnal elindulhassak, ugyanis Dolohov félre intett. Szinte sejtettem, hogy nem csupán beszélgetni akar velem. Tisztában vagyok vele, hogy milyen szerepet töltök be a Lovagok között és tudom, hogy pontosan kell végeznem a munkám, egy apró hiba és mindennek lőttek. Viszont, ha én jól dolgozok, akkor a Lovagok a nyilvántartás szerint bizony sehova se mennek, ahova nem kellene. Vagy éppen bárkit le tudunk követni, akit akarunk, vagyis akit Dolohov és Lestrange akar. Tudom, hogy bizalmas tag vagyok, de elfogadom, hogy ők a főnökök, én meg boldogan teszem a dolgom.
Régi barátom átvezetett az egyik földszinti szobába. Jól látszik, hogy a kúriának csak a pincéje az, amit tényleg használnak, itt minden ódon, poros, mocskos és dohos. Olyan, mint valami kísértet ház, talán ez is a szándékuk, hogy elriasszák a betolakodókat, már magával a kúriával. Körbenéztem a szobán és minden sarkot felmértem, pusztán megszokásból keresem minden sarokban az ellenséget. Nem tehetek róla, rám ragadt az évek alatt. A poros szobában már ránézésre is látszott, hogy elég lenne csak hozzáérni valamihez, hogy összetörjön és magába roskadjon, mint egy kártyavár. Le merem fogadni, hogy a könyvespolcnak már csak egy utolsó löket kell, hogy szétessen. A falakról meg ne is beszéljük. Egy szóval lehet jellemezni a helyet. Elhanyagolt.
- Eszembe se jutott, ne aggódj. - Mosolyodom el halványan. Nem vagyok ostoba, akkor se ülnék le, ha ő maga kínálna hellyel. Nem szeretek a társaságában leülni, nem tudom miért, de olyan szorongást kelt bennem, ha fölém magasodik. Így legalább egy magasságban vagyunk. Tudtam, hogy feladatot fog adni, hogy tudtam. Megint nem fogok aludni este, mindegy a munka az munka.
Márpedig én mindig elvégzem a munkám, akkor is elvégeztem, mikor a Nagyúr utasított rá és most is ugyanolyan hibátlanul végzem a dolgom, mint akkor. Gyors munka kell és titokban. Röviden a szokásos. Rezzenéstelen arccal hallgattam tovább barátomat. Kezemet magam előtt kereszteztem és próbáltam értelmezni, hogy körülbelül mit is kell tennem majd. Mikor befejezte pár pillanatig hallgattam, majd beletúrtam a hajamba.
- Az attól függ milyen pontos adatokat akarsz. Ha csak az kell, hogy ki az a párttagok közül, aki Prewettel találkozgat, azt akár már holnap is meg tudom mondani, de legkésőbb holnap után, ha biztosra akarok menni. De ha arra is kíváncsi vagy, hogy melyik párttagok találkoznak GG-s tagokkal az több időbe telik. Olyan négy, öt napba, mire mindenkit leellenőrzök. Egyszerűbb lenne, ha elmondanád kire gyanakszol, akkor azt már ma este leellenőrizném és lenne valami kiinduló pontom. Tudod mostanában a mi szeretett GG-s képviselőink dupla annyit hopponálnak, mint általában. Ez már alapból furcsa, úgyhogy nincs egyszerű dolgom, ha ki akarom szűrni az egybeeséseket. De persze meg tudom oldani. Szóval mennyire nézzek utána a párttagoknak?
Már látom magam előtt azt a halom papírt, amit át kell tanulmányoznom. Persze megvan a fejemben az a pár név, akik mostanában furcsa helyekre hopponáltak, de mire összerakom, hogy ki, hova, merre, az el fog tartani egy darabig, ráadásul bent csak korlátok közt kutakodhatok az alkalmazottaknak nem szabad semmit sem megsejteniük. Na, nem mintha nem tartanák a szájukat, de akkor sem bízom meg bennük.
Vissza az elejére Go down

Levin Dolohov

Levin Dolohov

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Bak
Státusz : Mágusok Nemzetközi Szövetségének Brit Tagozata osztályvezető, Walpurgis Lovagjai vezető
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Itt
Zene : Monster
Walpurgis Lovagja

Travers & Dolohov Empty

Travers & Dolohov EmptyHétf. Jan. 11, 2016 10:29 pm


Travers és Dolohov


Pontosan ilyen választ vártam tőle. Nem mellébeszélést, nem kifogásokat, csakis pontos tényeket. Ha ő azt mondja, hogy ennyi időt vesz igénybe a feladat, akkor bizonyára úgy is van. A témának ő volt a szakértője, én épp csak annyit konyítottam a hoppanálás rejtelmeihez, mint bárki más - gond nélkül eljutottam egyik helyről a másikra, és ennyi. Pontosan ezért jött olyan jól nekünk a mi drága Alastair Travers barátunk szakértelme...
- Értem - bólintottam néhány másodpercnyi tűnődés után. Nem kezdtem el azonnal sorolni a neveket, akikre gyanakodtam, előtte mérlegelni akartam a helyzetet. Tehát a GG-s párttagok hoppanálási rátája is igencsak megnőtt, ami lehet akár puszta véletlen, de akár lényeges információ is. Amennyiben a hely azonos vagy közel megegyezik, akkor van okunk a gyanakvásra azt illetően, hogy készülnek valamire. De mégis mikor nem szervezkedtek? Ostobák, ha azt gondolják, ennyivel elénk kerülhetnek. Be kell vallanom, az első gondolatom rögtön a Főnix Rendje volt, tulajdonképpen nagyon is logikus lett volna, hogy újraszerveződjenek a vélt veszély ellen, amely talán nem is egészen csak az ő fejükben létezett. Ha objektíven szemléltem a helyzetet, valóban veszélyforrásként tekinthettek ránk, teljesen jogosan. Noha nem terveztük továbbvinni a halálfalók eszméit, ők ezt nem tudhatták, így részükről érthető is volt az aggodalom. De attól még nem tetszett a Rendnek a puszta gondolata sem. - Elsősorban vess egy pillantást Edward Greengrassre, nagyon furcsán viselkedik mostanában, nagyon remélem, hogy egyszerűen csak nem tud mit kezdeni a kialakult helyzettel, nem pedig elpártolt tőlünk. Nézz utána Charles Nottnak is, mostanában feltűnően pesszimista a kilátásainkat illetően. Emellett még a fiatalabbik Averyben sem bízom meg teljesen, Parkinsonról nem is beszélve. Ezek csak tippek, de bízom benne, hogy te többre jutsz majd nálam.
Nem örültem neki, hogy a sajátjaink után kell nyomoztatnom, de nem tehettem mást. A bizalmatlanság sosem jó egy párton belül, különösen nem ebben a nehéz helyzetben.
- Ha kiderítetted, ki a besúgó, azonnal szólj. A többiről majd én gondoskodom, neked csak el kell sikálnod mindent. De az már csak rutinmunka. - Nem kellett kimondanom az áruló sorsát ahhoz, hogy nyilvánvaló legyen: többé már nem hasznos számunkra, akinek pedig nem vesszük hasznát, annak élnie sem kell feltétlenül. A GG sejteni fogja, hogy mi történt pontosan a téglájukkal, de semmit sem tudnak majd ránk bizonyítani, alapos bizonyíték nélkül pedig nem mernek majd vádaskodni. Kényes téma volt ez, amióta kiengedtek minket az Azkabanból, miután bebizonyosodott az ártatlanságunk. Nyilván egyikünk többet vétkezett, mint a másik, de amíg az emberek birka módjára elhitték, hogy patyolat tiszta a lelkiismeretünk, addig nem kellett aggódnunk semmi miatt.

Vissza az elejére Go down

Alastair Travers

Alastair Travers

Vér : aranyvérű
Kor : 37
Csillagjegy : Oroszlán
Státusz : Hop Hálózati Felügyelet Vezetője
Ház : Mardekár
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedülálló
Karakterlap : Travers & Dolohov Tumblr_mk26l0L9zh1qlmm69o5_250
Zene : Voice in the dark

Travers & Dolohov Empty

Travers & Dolohov EmptyKedd Jan. 12, 2016 12:39 am

Dolohov és Travers

Pontosan tudom, hogy miért tart engem fontosnak Dolohov. Mégsem használom ki, az nem én lennék. Nekem nem célom kijátszani azokat az embereket, akik a bajtársaim voltak. Én csupán segíteni akarok a pártomnak az előre lépésben. Ha ehhez az kell, hogy szemmel tartsak egy két embert megteszem. Lehet, hogy nem lesz gyors, de pontos lesz és tudom, hogy Dolohov is ezt várja el. Pontosan akarja tudni, hogy ki hova jár. Persze a szükségesnél többet nem fogok elmondani neki és ezt ő is tudja. Majd rákérdez, ha érdekli valami.
Abban egy percig sem kételkedtem, hogy megérti, amit mondok. Tudja már régről, hogy milyen a stílusom és nem tartom magam olyannak, aki nem beszél érhetően, főleg nem olyankor, mikor fáradt vagyok. Ilyenkor képtelenség bármit is túlbonyolítani, fő az egyszerűség, hiszen nincs kedvem kétszer elmagyarázni ugyanazt a dolgot. Már megtanultam, hogyan magyarázzak a kívülállóknak.
Nem véletlenül mondtam el azt se Dolohovnak, hogy a GG tagjai mostanság növelték a hopponálásaik átlagos értékét, majdnem a duplájára a szokásosnak. Úgy gondoltam jobb, ha tudja, hogy valami nincs rendben a pártok között. Ennyi hopponálás már nagyon feltűnő tud lenni. A GG-sek nem vigyáznak a láthatatlanságra, ami nagy hiba, bár nekünk előnyünkre válik.
Mikor először tűnt fel a megsokszorozódott hopponálás a GG részéről, emlékszem, hogy pusztán viccből jegyeztem meg magamnak, hogy biztosan megint fel akarják éleszteni a Főnix Rendjét. Emlékszem milyen jót derültem az ötletemen, viszont mikor egyre több és több lett a hopponálás elgondolkodtam, hogy mi van, ha tényleg mesterkednek valamiben. Mondjuk nem lenne meglepő, de akkor is kicsit idegesítő a gondolat, hogy az a nyavajás főnix megint feltámadjon a hamvaiból!
Előkaptam a jegyzettömbömet és gyorsan körmölni kezdtem, ahogy barátom a neveket sorolta. Edward Greengrass, Charles Nott, ifj. Avery és Parkinson. Kezdetnek nem is rossz. Őszintén bevallom, hogy nem csodálkozom, hogy ezek a nevek szerepelnek a listán, ahogy ő is elmondta tényleg különösen viselkednek mostanában. Eltettem a jegyzettömbömet, majd megint barátomra néztem.
Tudom, hogy nincs ínyére, hogy pont a saját pártunk tagjait kell lenyomoztatnia, de ő is tudja, hogy a bizalom a legfontosabb egy pártban, márpedig, ha van egy téglája a GG-nek az MM-ben, akkor bizony nem bízhatunk senkiben. Számomra ez rutin munka, úgyhogy már nem is gondolok bele, hogy kit figyelek, csak a tényeket jegyzem le.
- Ahogy mindig szoktam. Ne aggódj megoldom. Remélem kielégítő információval fogok szolgálni. Amint mindent ellenőriztem küldök egy baglyot a találkozóról. Addig is kellemes estét Dolohov! Viszlát! - Mondtam elvigyorodva, majd biccentettem egyet és elindultam ki a kúrián kívülre, hogy hopponálhassak. A tilalom miatt ugyanis nem lehet a kúrián belülről hopponálni. Sőt még azt is el kell rejtenem, hogy egyáltalán a közelébe hopponáltunk.
Még aznap este nekikezdtem a munkának, de nem jutottam sokra. Ahogy egyre előrébb haladtam a papírtömegben, ami az MM tagok névsorát és a hozzájuk tartozó hoppolások adatait tartalmazta, egyre érdekesebb dolgokra lettem figyelmes. Igaz párszor át kellett néznem egy két GG-s papírt is, de nem hogy fedés lett volna közöttük, de még csak hasonló hely sem volt az MM-es tagok és a GG-s tagok úticéljai közt. Persze leszámítva a Minisztérium épületét.
Végül összeállítottam a szükséges anyagokat, amikkel ki tudtam elégíteni Dolohov kíváncsiságát. Egy vaskos aktatáska lett volna a muglik világában, ha nem tudnánk mi varázslók jobban spórolni a hellyel, így senki sem vette észre, hogy kicsempésztem a papírokat a Minisztériumból. S pontosan öt napra a gyűlést követően repült a bagoly hozzá, hogy másnap este a kúriában megtekintheti az eredményeket.
A megírt napon, a megírt időben érkeztem meg a kúriába. Kicsit sem lepett meg, hogy Dolohov az ajtóban várt. Kezet fogtunk, mint mindig, majd bevezetett abba a szobába, ahol legutóbb beszégettünk. A porral mit sem törődve tettem le a táskát az asztalra, kinyitottam és elkezdtem kipakolni a tartalmát. Szép kis kupac lett.
- Előre szólok nem izgalmas olvasmány. Sőt egyenesen lelombozó. Ha tényleg téglájuk van az tudja, hogy figyeljük a hopponálásokat, mert semmilyen kapocs sincsen a pártok tagjai közt a Minisztérium épületét leszámítva. Pedig mindenkit leellenőriztem kétszer is. - Mondtam megrázva a fejemet, majd az egyik összehajtogatott pergamenért nyúltam, amit kiterítettem az asztalon.
- Viszont találtam valami érdekeset. Ezt nézd meg! Ez a GG-s tagok hopponálási térképe. Látod ott azt a pontot? - Mutatok oda, ahol több piros pont van egy helyen. - Ez túl sok a véletlenhez. Főleg, ha figyelembe veszed, hogy az elmúlt öt napban kétszer is hopponált oda a legtöbb GG-s tag. Bár igyekeznek közelebb távolabb hopponálni, hogy ne legyen feltűnő a többi között, ahogy mi tesszük a kúria körül. Csak nekik nincs emberük, aki eltűntesse ezeket a nyomokat is. De ez még nem minden, van még valami, amit mutatni akartam. Igazából lehet véletlen is, mivel egyszeri esemény volt, de gondoltam jobb, ha tudod. Egy párttagunk hopponált oda, igaz nem akkor mikor a többiek, de elméletileg Prewett csak azután jött el onnan, hogy az említett személy távozott. Ugyanis Prewettet is lenyomoztam, persze a legnagyobb titokban. Ha pedig arra vagy kíváncsi ki is az, aki arra a kritikus pontra hopponált, akkor pedig... Itt is van!
Kézbe vettem egy vékonyabb köteget a papítok közül és átnyújtottam a barátomnak. Teljesen nyugodt volt az arcom, hiszen nekekem ezek csak nevek és adatok. Nem kötök varázslókat hozzájuk. De pontosan tudom, hogy Dolohov igen is foglalkozik a személlyel a név mögött. Tekintetem a hopponálasi térképre siklott. Nem hittem komolyan, hogy ezek tényleg felélesztik a Rendet, de úgy tűnik számolnunk kell ezzel is.
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Travers & Dolohov Empty

Travers & Dolohov Empty

Vissza az elejére Go down
 

Travers & Dolohov

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Alastair Travers
» Linwood & Dolohov
» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
» Levin Dolohov
» Mrs. Wood & Mr. Dolohov

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Magáningatlanok :: Denem kúria-