KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Evelyne & Aaron Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Evelyne & Aaron Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Evelyne & Aaron Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Evelyne & Aaron Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Evelyne & Aaron Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Evelyne & Aaron Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Evelyne & Aaron Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Evelyne & Aaron Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Evelyne & Aaron Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Evelyne & Aaron Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Evelyne & Aaron Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Evelyne & Aaron Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Evelyne & Aaron Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Evelyne & Aaron Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Evelyne & Aaron Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Evelyne & Aaron Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Evelyne & Aaron Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Evelyne & Aaron Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Evelyne & Aaron Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Evelyne & Aaron Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Evelyne & Aaron Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Evelyne & Aaron Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Evelyne & Aaron Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Evelyne & Aaron Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Evelyne & Aaron Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Evelyne & Aaron Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Evelyne & Aaron Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Evelyne & Aaron Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Evelyne & Aaron Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Evelyne & Aaron Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Evelyne & Aaron Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Evelyne & Aaron Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Evelyne & Aaron Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Evelyne & Aaron Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Evelyne & Aaron Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Evelyne & Aaron Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Evelyne & Aaron Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Evelyne & Aaron Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Evelyne & Aaron Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Evelyne & Aaron Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Evelyne & Aaron

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Aaron Weekes

Aaron Weekes

Vér : félvér
Kor : 26
Csillagjegy : Mérleg
Státusz : Moose Jaw Meteorites terelője
Ház : Griffendél
Fészek : Paeloris
Párt : MM
Oldal : világos
Családi állapot : elkelt
Karakterlap : Evelyne & Aaron Tumblr_n67yoxjtTN1r03eggo1_500
Zene : Then the time for being sad is over

Evelyne & Aaron Empty

Evelyne & Aaron EmptyCsüt. Jún. 18, 2015 11:35 pm

To: Evelyne
From: Aaron
Elképesztően lelkes voltam a mai nappal kapcsolatban. Habár az is igaz, hogy én mindig, mindennel kapcsolatban lelkes voltam, hiszen mi lehetne rosszabb, mint amikor az ember érdektelen a dolgok iránt. Na ugye, hogy semmi? Mindenben ott van valami kis csoda, amit akár nagyon kevés kereséssel is meg lehet találni, és máris minden sokkal szebb és élvezetesebb lesz. Sokkal boldogabb hely lenne a világ, ha mindenki így vélekedne. Na de hagyjuk most az életfilozófiámat, nem ezért vagyunk itt.
Korán otthagytam azt a kemény két csapattársamat, akiket rá tudtam venni, hogy jöjjenek ide velem Kanadából. Ők nem voltak annyira hozzászokva a különböző klímához és a más időzónához, ahogy én. Nekem szinte mindennapos volt, hogy ide-oda ugráltam a két ország, sőt, a két kontinens között. De szerettem, mindkét helyen otthon voltam. Szóval, a többiektől külön sétálgattam az emberek között. Mary ezúttal sajnos nem kísért el, úgy vélte, túl zajos lenne ez a hely a kislányunknak. Lehet, igaza is volt, nem tudom.
Akadt néhány kviddicsrajongó kissrác, aki felismert, velük nagyon szívesen lepacsiztam meg minden, de nem voltak túl sokan. Persze ez engem egyáltalán nem zavart, én sem voltam az a hű de nagy játékos, a csapatom sem a világbajnok első volt, de nagyon szerettem csinálni és imádtam azt az egynéhány srácot, aki felismert és kedvelt.
Beálltam az egyik sorba, ahol édességet lehetett venni. Amiről Mary nem tud, az Marynek nem fáj...
Vissza az elejére Go down

Evelyne Diggory

Evelyne Diggory

Vér : félvér
Kor : 15
Csillagjegy : Oroszlán
Státusz : Ötödik évfolyamos diák, Metamorf énekesnője
Ház : Hollóhát
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : egyedülálló
Karakterlap : I'm gonna burn this theatre down
Zene : Get me out of the Sun

Evelyne & Aaron Empty

Evelyne & Aaron EmptySzer. Júl. 22, 2015 11:49 pm

Aaron & Evelyne

I’m at the bottom of me



Alapvetően sosem rajongtam különösebben a kviddicsért. Annyira nem kötött le, jobban mondva sosem értettem, mi ez a nagy cécó körülötte. A szüleim persze elvittek olykor egy-egy rangosabb meccsre, mert „úgy illik”, hogy egy varázsló vagy boszorkány szeresse a kviddicset. Mintegy kötelezően legyen drukker. Nem értem, miért. A muglik között is népszerű játék mondjuk a foci vagy a krikett, mégsem várják el, hogy „kötelezően” szurkoló legyen mindenki. A mágusok világában azon ez már szinte társadalmi elvárás. Olyan nincs, hogy valakit ne érdekeljen a kviddics. A szüleimnek pedig a társadalmi megbecsülés mindennél többet ér, nem is lehet hát másképp, minthogy itt legyünk ezen a rangos mérkőzésen.
Persze nem merném kimutatni nekik, mennyire nem érdekel ez engem, hiszen minimum kiakadnának rajta, igyekszem hát jó képet vágni a dologhoz. A kisöcsém, Cedric úgyis lelkesedik érte helyettem is. Rajta őszintén látom, hogy lenyűgözi ez az egész.
Anyu, anyu, kaphatok cukorkát? – szólal meg kérlelő hangján, nagy barna kiskutya szemeit anyánkra szegezve, aminek egyszerűen lehetetlen ellenállni és ennek Cedric nagyon is tudatában van.
Hát persze, szívem. Evelyne, drágám, elmennél, hoznál egy zacskóval az öcsédnek? – fordul felém anyu. Jellemző, hogy engem küld… A kis Cedricnek egy csettintésre bármit! Még akkor is, ha épp most foglaltunk helyet a tribünön. Én azonban csak beleegyezően bólintok, elveszem a felém nyújtott pénzt és már ott sem vagyok. Megszoktam már. Különben sem lenne értelme hisztiznem, csak én húznám a rövidebbet… Meg amúgy sem érdekel ez a hülye meccs. Na és addig is elszakadhatok legalább tőlük egy kicsit.
A tömegben erre-arra nézelődve vágok utat magamnak az édességes pulthoz. Már látom a célt, mikor bumm, egyenesen nekimegyek egy hatalmas hátnak. Épp a sor végén álló, igencsak megtermett fickónak csapódok arccal. Nem számítottam rá, hogy ekkora sor lesz, hogy itt kanyarogjon a vége…
Elnézést… bocsánat… – makogom zavartan, a földet nézve magam előtt. Kicsit cikinek érzem a szituációt, hogy így belerohanjak egy eddig is teljesen nyugodtan ácsingózó, nem is kis darab alakba. Úgy tűnik, ez nem az én napom…

Vissza az elejére Go down

Aaron Weekes

Aaron Weekes

Vér : félvér
Kor : 26
Csillagjegy : Mérleg
Státusz : Moose Jaw Meteorites terelője
Ház : Griffendél
Fészek : Paeloris
Párt : MM
Oldal : világos
Családi állapot : elkelt
Karakterlap : Evelyne & Aaron Tumblr_n67yoxjtTN1r03eggo1_500
Zene : Then the time for being sad is over

Evelyne & Aaron Empty

Evelyne & Aaron EmptySzer. Aug. 26, 2015 4:46 pm

To: Evelyne
From: Aaron
Hatalmas dilemmának éltem meg, hogy nem tudok választani, milyen édességet vegyek majd. Medvecukrot, krumplicukrot, tejcsokoládét? Esetleg mindegyikből egy keveset? Nem kéne ilyen sokat ennem ezekből, nem túl jó ötlet. A végén még legurulok a seprűmről az edzésen. Legfeljebb viszek haza Marynek és Akanének. Viszont akkor le fogok bukni, hogy megint nasiztam. A macska rúgja meg, ez sehogy sem jó... Kénytelen leszek csökkentett mennyiségű édességet beraktározni. Ez esetben vissza kell térni oda, hogy akkor most melyikből vegyek. És megint ott vagyok, ahol a part szakad, ez egy ördögi kör.
A mélyenszántó gondolataim közül csak az zökkentett ki, hogy valami, akarom mondani valaki a hátamnak ütközött. Nem mondhatnám, hogy kizökkentett az egyensúlyomból, ahhoz vagy ő volt túl kicsike, vagy pedig én túl nagy. Esetleg mind a kettő. Nem is fontos. Megfordultam, hogy lássam, ki is volt az. Természetesen meg sem fordult a fejemben, hogy bunkó módon rászóljak, távol álljon tőlem az ilyen.
- Semmi probléma -mosolyodtam el kedvesen és vidáman. -Minden rendben van? Nem ütötted meg magad nagyon? -Ebben erősen kételkedtem, annyira nem ütközött keménynek. Sőt, mondhatni egészen puhát kapott telibe. Messze nem voltam egy csontos figura. De a kérdésem őszinte volt, tényleg érdekelt, hogy jól van-e. Még a végén a szívemre vettem volna, hogy baja esett.
Vissza az elejére Go down

Evelyne Diggory

Evelyne Diggory

Vér : félvér
Kor : 15
Csillagjegy : Oroszlán
Státusz : Ötödik évfolyamos diák, Metamorf énekesnője
Ház : Hollóhát
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : egyedülálló
Karakterlap : I'm gonna burn this theatre down
Zene : Get me out of the Sun

Evelyne & Aaron Empty

Evelyne & Aaron EmptyVas. Okt. 04, 2015 12:29 am

Aaron & Evelyne

I’m at the bottom of me



Bár jellemző módon már megint engem ugráltatnak a kisöcsém szeszélyeinek megfelelően, mégsem puffogok magamban, vagy bármi hasonló. Csak egykedvűen veszem tudomásul és indulok meg a tömegben utat vágva az édességes pult felé. Tényleg nem értem, mi ez a nagy felhajtás a kviddics körül, én személy szerint semmi érdekeset nem látok benne, nem is igazán szoktam a meccsen való egykedvű bambuláson kívül különösebben figyelemmel követni ezt a sportágat, a sportolókat magukat sem ismerem annyira. De apukám és a testvérem őszintén lelkesednek érte, anyukám meg… ő szerintem, lévén mugli, annyira sosem értette ezt a sportot, de a látszat kedvéért legalábbis mások előtt úgy tesz, mintha érdekelné, ám meccs közben néha látom az arcára kiülő unalmat.
Annyira elmerülök a gondolataimban, hogy már túl későn veszem észre a sor végét és az ott ácsingózó, igencsak megtermett alakot, lényegében már csak akkor, mikor teljes erőből nekimegyek. Nem vagyok azonban olyan nagydarab, hogy akár csak kibillentsem őt az egyensúlyából. Tulajdonképpen azt hiszem, nekem kellemetlenebb volt az ütközés, mint neki, mégis zavart szabadkozásba kezdek, a földet bámulva magam előtt, miközben a nekicsapódást kissé megsínylő orromat dörgölöm. Kedves férfihangot hallok, ami a hogylétem felől érdeklődik. Még mindig zavartan emelem fel a fejemet, hogy a szemébe nézhessek.
- Nem, minden rendben. És még egyszer elnézést a figyelmetlenségemért! – hadarom idegesen, közben kényszerítem magam, hogy tartsam vele a szemkontaktust. Valahonnan ismerős ez a nagydarab, vörös hajú, szakállas férfi, de nem tudnám megmondani, hol láthattam korábban. Talán az idegesség is teszi, hogy leblokkol az agyam és nem tudom felidézni. Mert igencsak kellemetlen perceknek nézek elébe érzésem szerint, míg kiállom mögötte állva ezt a hosszú sort ez után a kis közjáték után, amit egyedül a saját figyelmetlenségemnek köszönhetek.

Vissza az elejére Go down

Aaron Weekes

Aaron Weekes

Vér : félvér
Kor : 26
Csillagjegy : Mérleg
Státusz : Moose Jaw Meteorites terelője
Ház : Griffendél
Fészek : Paeloris
Párt : MM
Oldal : világos
Családi állapot : elkelt
Karakterlap : Evelyne & Aaron Tumblr_n67yoxjtTN1r03eggo1_500
Zene : Then the time for being sad is over

Evelyne & Aaron Empty

Evelyne & Aaron EmptyCsüt. Nov. 19, 2015 6:18 pm

To: Evelyne
From: Aaron
Csak kedvesen a lányra mosolygok. Nem értem, miért van ennyire zavarban, hiszen nem történt semmi különleges. Bárkivel megeshet, hogy elkalandoznak a gondolatai, értelemszerűen velem is elő szokott fordulni. Amíg a pályán nem történik meg, addig úgysem fogom zavartatni magamat. Csak Maryt szokta bántani, ha nem figyelek oda rá, mit mondott, pedig elhiheti, hogy nem szánt szándékkal teszem...
- Nincs szükség rá, hogy bocsánatot kérj. Már el is felejtettem. -Szó se róla, volt rá példa, hogy valami ilyen hamar kiment a fejemből. -Tudod mit? Állok neked egy zacskó csokit, hátha attól jobban érzed majd magad. -Nem okozott problémát ez sem, szívesen adtam másoknak. És valljuk be, egy zacskónyi cukorka vagy csoki egyáltalán nem kerül horribilis összegekbe. Valakinek pedig még a napját is feldobhatom vele. Csak reménykedni mertem benne, hogy nem bántom meg egy ilyen ajánlattal, messze nem az volt vele a célom.
- Egyébként Aaron vagyok -szólaltam meg újra, hirtelen. Szerettem tudni, hogy kivel beszélek, ahogy azt is, ha másoknak tudtam a nevét. Jobban kedveltem a személyes beszélgetéseket, és utáltam másokat úgy szólítani, hogy "ő", "te", vagy "az a lány". Nem volt az én stílusom. -Téged hogy hívnak? -Kérdőn és érdeklődve néztem rá.
Vissza az elejére Go down

Evelyne Diggory

Evelyne Diggory

Vér : félvér
Kor : 15
Csillagjegy : Oroszlán
Státusz : Ötödik évfolyamos diák, Metamorf énekesnője
Ház : Hollóhát
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : egyedülálló
Karakterlap : I'm gonna burn this theatre down
Zene : Get me out of the Sun

Evelyne & Aaron Empty

Evelyne & Aaron EmptySzomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

Aaron & Evelyne

I’m at the bottom of me


Nagyon nem vagyok most formában, úgy tűnik. Nem szoktam ilyen figyelmetlen lenni. Azt pedig, hogy egy ekkora darab embernek nekimenjek, nem lehet mással magyarázni. Nehéz lenne egyébként nem észrevenni. Elég kellemetlennek érzem a szituációt, ezért kezdek rögtön zavart szabadkozásba. A nagydarab, vörös, szakállás fickó azonban meglepően kedvesnek és megértőnek tűnik. Barátságosan néz rám és még ő próbál nyugtatni engem. Ez valamelyest oldja a zavaromat, de teljesen azért nem mulasztja el. Mert azért ami ciki, az ciki, na. Egyébként sem szeretem felhívni magamra a figyelmet. A színpadot kivéve. De akkor semmiképpen, mikor a családommal vagyok, mint most. Még ha per pillanat nincsenek is látótávolságon belül. Hálásan mosolygok az idegenre és jobb szeretném én is minél hamarabb elfelejteni az esetet. Azonban következő felajánlására megint zavarba jövök.
- Köszönöm… de erre igazán semmi szükség… - idegességemben hirtelen csak hebegni-habogni tudok. Nem akarok illetlennek tűnni, meg biztos szívesen adja, ha felajánlja, de eszembe jut, hogy ha venne, el kellene mesélnem ezt az egész kis incidenst a szüleimnek, amiért jól letolnának, hogy figyelmetlen vagyok és kellemetlenséget okozok másoknak. Ha meg hallgatok róla, azért szidnak le, hogy a pénzüket „önző módon” csokira költöm, amire nem kértem előre engedélyt. Patthelyzet. Szóval jobb lenne, ha tényleg letenne róla, de hogy magyarázzam ezt el egy idegennek? Kedves gesztus, de engem csak bajba sodorna… Mikor bemutatkozik, az legalább egy kicsit kizökkent kellemetlen gondolataimból, bár idegességemben alig bírok figyelni a kérdésére, a nevét meg talán abban a pillanatban elfelejtem, amint kimondja. Remélhetőleg ez nem lesz további kínos szituációk forrása…
- Evelyne. Evelyne Diggory vagyok… - préselem ki végül magamból némi hatásszünet után. Biztos teljesen ostobának vagy bunkónak néz ezek után. Tiszta ciki… Vagy lehet ez még ennél is kínosabb?

Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Evelyne & Aaron Empty

Evelyne & Aaron Empty

Vissza az elejére Go down
 

Evelyne & Aaron

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Aaron Weekes
» Evelyne Diggory
» Evelyne & Adam

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Seholsincs :: Kaland || Sportnépszerűsítő-