KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Lucius & Levin - 1981 Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Lucius & Levin - 1981 Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Lucius & Levin - 1981

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Levin Dolohov

Levin Dolohov

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Bak
Státusz : Mágusok Nemzetközi Szövetségének Brit Tagozata osztályvezető, Walpurgis Lovagjai vezető
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Itt
Zene : Monster
Walpurgis Lovagja

Lucius & Levin - 1981 Empty

Lucius & Levin - 1981 EmptyPént. Nov. 27, 2015 5:16 pm


Lucius és Levin - 1981


A Sötét Nagyúr hatalma kiteljesedni látszott. Az ország a miénk volt, egy-két lázadástól eltekintve stabilan uraltuk Nagy-Britanniát. A Mágiaügyi Minisztérium miniszteri székeiben ugyan nem a mi pártunk ült, de ettől függetlenül mégis mi kormányoztuk a varázsvilágot és nem az ICP gyengekezű, tétovázó politikusai.
Előző nap megöltünk két Rendtagot, a Nagyúrtól bőséges jutalomban részesültünk mindannyian. Fontos emberek voltak, a lázadás szempontjából legalábbis mindenképp. Könnyedén elkaptuk őket, balga módon megbíztak annyira a barátaikban, hogy rajtuk keresztül könnyedén rájuk találtunk. Rutinmunka volt.
Alig néhány perce ért véget a gyűlés, az emberek lassanként szállingózni kezdtek a főhadiszállásról. A Nagyúr is az imént távozott Naginivel, már csak néhányan maradtunk. Felvettem a kabátomat, majd lendületes léptekkel kisiettem a kúriából. Amint átléptem a küszöböt, cigarettát vettem elő és rágyújtottam, ezzel pihentetve a gyűléstől megfáradt idegeimet. Luciust is odakint találtam, valamivel távolabb a társainktól.
- Szép sikerszériát tudhatunk magunk mögött, nem igaz? - fordultam felé. - Bízom benne, hogy ez még sokáig kitart. Ha így folytatjuk, a kormány is hamarosan összeomlik, és ami azt illeti, szerintem nem kell majd hozzá sok idő. Mit gondolsz, Lucius?
Nem kedveltem őt, túlzottan eltérő személyiségek voltunk ahhoz, hogy valaha is fenntartások nélkül bírjam kezelni őt. Ennek ellenére elismertem őt, mint politikust, így a véleményére is adtam. Másban nem igen kértem volna ki a véleményét, habár nem egyszer ugrattak minket azzal, hogy válthatnánk hajápolási tippeket. Én személy szerint egyetlen pillantással belefojtottam az ilyen szellemes emberekbe a szót...

Vissza az elejére Go down

Lucius A. Malfoy

Lucius A. Malfoy

Vér : aranyvérű
Kor : 31
Csillagjegy : Vízöntő
Státusz : MM szóvivő
Ház : Mardekár
Fészek : Monticola
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : Házas, Narcissa Malfoyal
Karakterlap : Fényűzés istene
Zene : Malfoys
Walpurgis Lovagja

Lucius & Levin - 1981 Empty

Lucius & Levin - 1981 EmptyPént. Nov. 27, 2015 7:06 pm


   
   
Levin & Lucius
Malfoy Family is Pureblood
Megjegyzés  zene ? Szószám ? credit

Győztünk. Ez a szó beleégett a fülembe. Nagyjából fél perce ezt üvöltöttük teli torokból. Jó, be kell vallani, nem valami aranyvérű vonás, de kivételesen én is el akartam kicsit rugaszkodni a hagyományoktól.
Viszont most hogy nyertünk, ezáltal megszaporodnak majd a teendőink is. Ismét túlóra, túlóra hátán, na mondjuk eddig sem volt valami sok szabadidőm.
Az utolsók között léptem ki a kúriából és egy közelben álló fa mellé léptem, onnan figyeltem a többieket. Mindenki ki akarta használni ezt a minimális kis szabadidőt. Bellatrix és a többiek csoportba verődtek, majd szokás szerint valami kis szórakozáson agyaltak. Miután a Nagyúr is távozott, elővarázsoltam egy üveg whisky-t, kibontottam és nagyot húztam belőle. Minőségi, mint mindig. Néha én is megérdemlek egy kis ünneplést.
A következő pillanatban egyik társam, nevezetesen Levin Dolohov. Nem mondanám a legkedvesebb társamnak, de a társasága a többiekéhez képest még felemelőnek is lehetne nevezni.
- Pontosan, már ideje volt ezeknek a sikereknek. Már kezdtem fáradni.. - néztem Levinre. - Szerintem sem. Múltkor számolgattam, talán fél év vagy nagyon maximum 1 év alatt átvehetjük az egész Minisztériumot. Addig a főnixesekkel kellene kezdenünk valamit. Dumbledore hatalma még mindig túlságosan nagy. Meg mondjuk Rémszemet sem ártana parkolópályára tennünk.
Túl sok dolgunk van még a biztos győzelemhez. Túl sok.
       
Vissza az elejére Go down

Levin Dolohov

Levin Dolohov

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Bak
Státusz : Mágusok Nemzetközi Szövetségének Brit Tagozata osztályvezető, Walpurgis Lovagjai vezető
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Itt
Zene : Monster
Walpurgis Lovagja

Lucius & Levin - 1981 Empty

Lucius & Levin - 1981 EmptyPént. Nov. 27, 2015 11:47 pm


Lucius és Levin - 1981


Az elképzelései nyilván helytállóak voltak, csak sajnos megvalósítani nem tudtuk őket. Dumbledore Merlinért sem akart végre meghalni, Mordon pedig szívósabbnak bizonyult, mint egy csótány. Egyszerűen nem tudtuk kiiktatni őket. Még...
- Bár ilyen egyszerű lenne... Sok mindent megtennék érte, hogy mindkettőt holtan lássam. De sebaj, Mordonból már elvittük néhány darabot. - A szó legszorosabb értelmében. Már nem sok maradt belőle, a testi hiányosságai egy részét pedig nekünk köszönhette. Ilyenkor mindig diadalittas öröm töltött el, elvégre Alastor Mordon nem egy utolsó, senki kis auror volt. - Addig is viszont élvezzük ki a már learatott babérokat. Ami azt illeti, én is elfogadnék egy italt.
Nem itt szándékoztam inni, egyrészt azért, mert nem volt kéznél olyan, amit igazán szerettem, másrészt pedig szerettem komfortosabb körülmények között iszogatni. Nagyon sok alkohol kellett ahhoz, hogy kontrollt veszítsek, de jobban szerettem a már bejáratott helyekre járni, ilyen volt például a Gödör is. Fő az elővigyázatosság.

Vissza az elejére Go down

Lucius A. Malfoy

Lucius A. Malfoy

Vér : aranyvérű
Kor : 31
Csillagjegy : Vízöntő
Státusz : MM szóvivő
Ház : Mardekár
Fészek : Monticola
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : Házas, Narcissa Malfoyal
Karakterlap : Fényűzés istene
Zene : Malfoys
Walpurgis Lovagja

Lucius & Levin - 1981 Empty

Lucius & Levin - 1981 EmptySzomb. Nov. 28, 2015 1:03 pm


   
   
Levin & Lucius
Malfoy Family is Pureblood
Megjegyzés  zene ? Szószám ? credit

Szögezzük le, hogy nyilván minden elképzelésem helytálló. Ebben teljesen biztos vagyok. Való igaz, hogy nagyon tömören fogalmaztam, ezek csak a szükséges lépések lennének a korlátlan hatalomhoz vezető úton. Mind Dumbledore-t, mind Mordon el kell tüntetni a föld színéről.
- Ami késik, nem múlik Levin. Majd csak sikerül valahogyan likvidálni a két öreget.. - merengtem el a távolba. - Még a hiányosságaival együtt is túl sok van ezen a világon Rémszemből.
Annál az esetnél, aminél elvesztette a szemét, meg a fél arcát, éppen ott voltam. Rémes látványt nyújtott, az már egyszer biztos. Azóta is undorodom a az egész emléktől..
Eltüntettem a whisky-s poharamat és várakozásteljesen fordultam vissza Dolohov felé, miközben gyors mozdulatokkal hátrakötöttem a hajamat, ami egész eddig szabadon lógott és takarta a gyűlés alatt az arcomat. Mindkét módon szerettem hordani és persze mindkét módon jól is állt, de ha már kocsmázni megyünk, ne lógjon bele mindenbe.
- Helyes a beszéd. Merre vegyük az utunkat? - érdeklődtem. - Menjünk a szokásos helyre, a Gödörbe?
Nem mondom, hogy szerettem oda járni, de az tény, hogy ott lehetett a legjobban elvegyülni a tömegben. Rémesebbnél, rémesebb alakok. Na meg a rengeteg mocsok. Gyűlölöm a koszt és a mocskot.

 
   
Vissza az elejére Go down

Levin Dolohov

Levin Dolohov

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Bak
Státusz : Mágusok Nemzetközi Szövetségének Brit Tagozata osztályvezető, Walpurgis Lovagjai vezető
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Itt
Zene : Monster
Walpurgis Lovagja

Lucius & Levin - 1981 Empty

Lucius & Levin - 1981 EmptySzomb. Nov. 28, 2015 3:01 pm


Lucius és Levin - 1981


Ebben igaza volt. Amíg Mordonból akár csak egy porszem is marad, az is bőven sok. Gyűlöltem azt az embert, pedig nem sokan váltottak ki belőlem ilyen heves érzelmeket. Már amennyiben ez érzelemnek nevezhető - sosem tudtam eldönteni.
- Ha rajtunk múlik, hamarosan nem marad belőle semmi. Szívesen tesztelnék rajta egy-két átkot... - Fagyos mosoly kúszott az arcomra, de egyebet nem fűztem hozzá.
Luciushoz hasonlóan én is ott voltam, mikor az arca egy részét elveszítette. Sőt, szervesen részt is vettem benne. Engem nem különösebben rázott meg a látvány, a kaszabolóátok koronázatlan királyaként ez semmi sem volt ahhoz képest, amiket már láttam. Sőt, engem valójában nagyon is vonzott az efféle látvány.
- Igen. Még mindig ott kérdeznek a legkevesebbet. És nem mellesleg meglepően finom a vodkájuk. - Ugyanis világ életemben az volt a kedvencem és nagyon kényesen is viszonyultam a témához. Nem ittam meg akármit, ezt lehet sznobizmusnak is nevezni, de én inkább igényességnek tartottam. - Az asztalt meg majd letakaríttatjuk...
Néha valóban hatalmas mocsok volt a kocsmában, de ezt a problémát gyorsan ki lehetett küszöbölni. Senki sem mert ellenszegülni, ha mi panaszkodtunk valami miatt. Arrafelé tartottak tőlünk. Arrafelé is.

Vissza az elejére Go down

Lucius A. Malfoy

Lucius A. Malfoy

Vér : aranyvérű
Kor : 31
Csillagjegy : Vízöntő
Státusz : MM szóvivő
Ház : Mardekár
Fészek : Monticola
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : Házas, Narcissa Malfoyal
Karakterlap : Fényűzés istene
Zene : Malfoys
Walpurgis Lovagja

Lucius & Levin - 1981 Empty

Lucius & Levin - 1981 EmptySzomb. Nov. 28, 2015 5:24 pm


   
   
Levin & Lucius
Malfoy Family is Pureblood
Megjegyzés  zene ? Szószám ? credit

Mindig mindenben igazam van, kivétel persze amikor nem. De ez volt a legritkábbik eset. A tökéletesség a létemhez tartozott. Apám szerint csak egy tisztavérű Malfoy lehet tökéletes. Pechemre én az vagyok.
- Azt elhiszem.. - mondtam tömören és lényegre törően.  
Én nem voltam az a nagyon átkozódós típus, legalábbis önkéntes alapon. Inkább csak védekezéskor használtam őket, meg ,ha persze nagyon muszáj volt. Nekem nem okozott akkor élvezetet az emberek kínzása, mint mondjuk Levinnek vagy Bellatrixnak. Meg amúgy sem szerettem összemocskolni magam, néha még így is fröccsen rám egy kis vér. Utálom, ha véresek lesznek a ruháim. Ez volt például a Mordonos esetnél is, pedig csak megfigyelőként vettem részt.
- Hiszek neked a vodkával kapcsolatban, bár én magam nem igazán szeretem. - igazítottam meg a köpenyemet és felvettem a fejemre a csuklyámat.
Sokan ismertek már minket, ott meg különösen sokan. Még engem is, pedig nem gyakran jártam arrafele. Nem szerettem az ottani népeket.
- Akkor induljunk.. - mondtam, majd elindultam a hopponálási pont felé.
   
Vissza az elejére Go down

Levin Dolohov

Levin Dolohov

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Bak
Státusz : Mágusok Nemzetközi Szövetségének Brit Tagozata osztályvezető, Walpurgis Lovagjai vezető
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Itt
Zene : Monster
Walpurgis Lovagja

Lucius & Levin - 1981 Empty

Lucius & Levin - 1981 EmptySzomb. Nov. 28, 2015 7:02 pm


Lucius és Levin - 1981


A mocskot én sem tűrtem meg magamon, de a vért a legkevésbé sem tartottam annak. Bármilyen undorítóan is hangzik, szerettem. Megszüntette azt a bizonyos űrt, amit belülről éreztem minden egyes nap.
Bólintottam, majd elindultunk a kapu irányába. Csakis onnan lehetett hoppanálni a kúria környékén, nehogy illetéktelenek bejuthassanak a birtokra. A halálfalógyűlések és a túszok nem tartoztak kívülállókra.
Egyszerre hoppanáltunk a Zsebpiszok köz egy félreeső, szűk kis utcájára. A földet mocsok és szemét fedte, a házak tövében patkányok és kóbor állatok osontak. Itt mindent lehetett találni, talán még azon sem lepődtem volna meg, ha egy sárkánnyal találom szemben magamat. Átszeltük a sötét utcaszakaszt, mire elértünk egy lefelé vezető vaslépcsőhöz. Egyenesen a Gödör pincehelyiségébe kanyargott, bentről gyér fény sugárzott ki és idáig elhallatszódott a kocsmából szóló blues. Lesiettem a lépcsőn és kinyitottam magunk előtt az ajtót, a ráakasztott fémtábla nekicsapódott a fának. Összesen annyit írtak rá, hogy a hely kiskorúak számára nem látogatható, habár erősen kételkedtem a szavahihetőségükben. Bármelyik gyereket kiszolgálták volna bármivel. A Gödörben nemcsak jó minőségű italt, hanem egyéb szereket is kapni lehetett, az igényesebb és kevésbé igényes dílerek kedvelt helye volt ez. Hallucinogének, metamfetamin, marihuána, házilag készített pirulák és bájitalok... itt bármit meg lehetett szerezni, csupán csak fizetni kellett érte.
A pultnál szokás szerint ott állt Phil, a kocsmáros. A negyveneseiben járó, szótlan férfi volt, egyedül a törzsvendégei tudták szóra bírni. Ha elég sokáig maradt az ember, a hajnali órákban olykor még egy közös italozásra is rá lehetett venni. Sok mindent tudott, gyakorlatilag mindent, amit az idejárók el akartak titkolni. Hasznos ember volt.
- Üljünk oda - mutattam egy félreeső, üres asztalra.

Vissza az elejére Go down

Lucius A. Malfoy

Lucius A. Malfoy

Vér : aranyvérű
Kor : 31
Csillagjegy : Vízöntő
Státusz : MM szóvivő
Ház : Mardekár
Fészek : Monticola
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : Házas, Narcissa Malfoyal
Karakterlap : Fényűzés istene
Zene : Malfoys
Walpurgis Lovagja

Lucius & Levin - 1981 Empty

Lucius & Levin - 1981 EmptySzomb. Nov. 28, 2015 8:07 pm


   
   
Levin & Lucius
Malfoy Family is Pureblood
Megjegyzés  zene ? Szószám ? credit

Pontosan Levin mellé érkeztem egy szűk utcában. A szememnek először meg kellett szokni a homályt és a ködös levegőt. Nagyon kellemetlen szagok voltak mindenfelé. Kosz, mocsok és szemét mindenhol. Az ég felé pillantottam, hideg esőcseppek szántották végig a homlokomat. A csuklyát még jobban a fejembe húztam és sietősen Levin után eredtem.
Beléptem mellette az ajtón, majd oda ültem le, ahová javasolta. Persze előtte végigpásztáztam a szememmel, hogy hány réteg mocsok van az asztalokon. Meg kellett állapítanom, hogy egész tűrhető színvonalat képviseltek.
Hátrahúztam fejemből a csuklyát, amivel együtt járt, hogy előbukkantak a hidrogénszőke fürtjeim. A szemem sarkából láttam, hogy többen felénk pillantanak. A hajam volt a legjellegzetesebb ismertetőjelem, erről mindenki kivétel nélkül megismert.
Felemeltem a kezemet, jelezve a kocsmárosnak, hogy rendelni szeretnénk. Ahogy ezt meglátta, már ugrott is. Ismer már minket annyira, hogy tudja, busás borravaló jár neki.
- Egy whisky-t kérnék, a barátomnak meg egy vodkát..indításképpen. - mondtam neki, majd visszafordultam Levin felé.
Ebbe a helybe egyedül a minőségi italok voltak a legjobbak, de lehetett kapni más jellegű bódító szereket is. Én persze nem éltem ilyenekkel. Nem akartam idő előtt tönkretenni magamat.
Vissza az elejére Go down

Levin Dolohov

Levin Dolohov

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Bak
Státusz : Mágusok Nemzetközi Szövetségének Brit Tagozata osztályvezető, Walpurgis Lovagjai vezető
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Itt
Zene : Monster
Walpurgis Lovagja

Lucius & Levin - 1981 Empty

Lucius & Levin - 1981 EmptyVas. Nov. 29, 2015 1:37 am


Lucius és Levin - 1981


Egyikünket sem volt nehéz felismerni. Őt a nos... Malfoy-szőke hajáról, engem a termetemről. Több, mint százkilencven centiméter magas voltam, ezzel a testmérettel igencsak nehéz volt elvegyülni, mindehhez pedig részemről is világosszőke haj társult, aligha lehetett összekeverni bárkivel.
Hagytam Luciusnak, hogy ő rendeljen, a számlával kapcsolatban viszont nem voltam hajlandó alkuba bocsátkozni. De ismert már annyira, hogy tudja, mindig magamnak fizetem a saját italomat, egy knúttal sem tartoztam soha, senkinek. És én magam sem adakoztam ok nélkül.
Phil elsietett, majd alig egy perc múlva vissza is tért a rendelésünkkel. Nekünk már egyéb termékeket fel sem szolgált, tudta nagyon jól, hogy mással nem igen éltünk. Nem mondom, voltak már találkozásaim egyéb szerekkel, de mindegyik csúfos véget ért. Az olyan embereknek, mint én, az ilyesmi jóval veszélyesebb volt az átlagosnál. Már jó ideje nem próbálkoztam ilyesmivel, kevés dolog viselt meg, de az igen. Anélkül is volt elég bajom.
Érdeklődve körbenéztem a félhomályos helyiségen. Alig két asztallal arrébb két fiatal nő ült, mindketten minket bámultak, de ahogy feléjük fordultam, elkapták a pillantásukat és nagyon feltűnően mással kezdtek foglalkozni.
- Nocsak... rég láttam itt nőt. Mondanám, hogy csatlakozzunk hozzájuk, de Narcissa bizonyára neheztelne rád. - Nekem ettől már nem kellett tartanom. A feleségem meghalt, egész pontosan megöltem. Mégis ki féltékenykedne?

Vissza az elejére Go down

Lucius A. Malfoy

Lucius A. Malfoy

Vér : aranyvérű
Kor : 31
Csillagjegy : Vízöntő
Státusz : MM szóvivő
Ház : Mardekár
Fészek : Monticola
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : Házas, Narcissa Malfoyal
Karakterlap : Fényűzés istene
Zene : Malfoys
Walpurgis Lovagja

Lucius & Levin - 1981 Empty

Lucius & Levin - 1981 EmptyPént. Dec. 04, 2015 5:11 pm


   
   
Levin & Lucius
Malfoy Family is Pureblood
Megjegyzés  zene ? Szószám ? credit

   Persze mindketten ismertük már egymást annyira, hogy hiába én rendeltem az italokat, mindenki a ki fogja fizetni a sajátját. Én magam sem voltam az adakozós típus, de esetenként meg szoktam hívni pár barátom egy-egy italra. Mondjuk ezeket sem vittem túlzásba, pedig bármikor megtehettem volna. Mind pénzem, mind hatalmam meg volt mindenhez.
Phil, a kocsmáros kihozta az italokat. Megfogtam egy enyémet, a magasba emeltem és egy Egészségünkre! felkiáltással felhajtottam az egészet, majd egy újabb kört rendeltem. A kocsmáros közben fel-alá mászkált a helyiségben és különböző illegális szerekkel kínálta az arra vevőket. Ha jól láttam, egy páran éltek is a lehetőséggel. Én személy szerint messze elkerültem bárminemű drogot. Egyszerűen nem fért bele az életembe egy ilyen kis kaland.
Két nevetgélő lány felé fordítottam a fejem, csak utána válaszoltam Levinnek.
- Nem fogom elvenni a szórakozásodat, felőlem odaülhetünk. Maximum ha asztalbontásra kerül a sor, elviszed magaddal mindkettőt.. - nevettem fel. - Ami pedig Narcissát illeti, amiről nem tud, az nem fáj neki.
Végre Phil ideért az újabb körökkel is, így ismét lehetőségem volt megfigyelni a két vadmacskát. Az egyik tipikusan sötét tónusú, a másik világosabb bőrű és szőkés hajú. Ha nem lenne feleségem, bármelyiket elfogadtam volna egy rövid időre. Meglátjuk, hogy mit hoz még ez az este.
   
Vissza az elejére Go down

Levin Dolohov

Levin Dolohov

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Bak
Státusz : Mágusok Nemzetközi Szövetségének Brit Tagozata osztályvezető, Walpurgis Lovagjai vezető
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Itt
Zene : Monster
Walpurgis Lovagja

Lucius & Levin - 1981 Empty

Lucius & Levin - 1981 EmptySzomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm


Lucius és Levin - 1981


Pontosan ilyen választ vártam tőle, meglepett volna, ha teljesen hidegen hagyja a hölgytársaság. Alapvetően diszkréten intéztem az ilyesmit, és azt hiszem, ez róla is elmondható, de kár is lett volna tagadni: mindketten férfiből voltunk. Az ilyesmi egyikünk figyelmét sem kerülte el.
- Mindkettőt? Már az ókori görögök is megmondták, hogy nem szabad túlzásba vinni az élvezeteket - mosolyodtam el. Nyilván nem ez tartott volna vissza attól, hogy mindkettőt hazavigyem. Sőt, valójában semmi nem tartott vissza ettől, már amennyiben Lucius egyikre sem tartott igényt. Ami határozottan meglepett volna. - Erősen kétlem, hogy Narcissa fel merné róni neked ezt a kis esetleges kisiklást.
Felhajtottam a vodkámat, majd mikor megérkezett a következő kör, újból hátrapillantottam a két nőre. Sokan talán nem értették ennek az okát, de tényleg elég nagy népszerűségnek örvendtem a nők körében. Nem voltam sem jóképű, sem pedig kedves, de ennek ellenére tudtam legalább olyan lehengerlő lenni, mint például Lucius. Ez egészen másról szólt.
- Ha tegyük fel, élsz a lehetőséggel, akkor melyikre tartasz igényt? Csak az esetleges bonyodalmak elkerülése végett - tettem hozzá. Nekem édesmindegy volt, mindkettő elég kellemes látványt nyújtott. Volt egy olyan érzésem, hogy ezen nem fogunk összeveszni Luciussal.

Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Lucius & Levin - 1981 Empty

Lucius & Levin - 1981 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Lucius & Levin - 1981

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Levin Dolohov & Lucius Malfoy
» Rodolphus, Levin, Dominic, Angelina, Jonathan, Bellatrix, Lucius
» Lucius & Bellatrix
» Lucius Abraxas Malfoy
» Narcissa, Lucius, Jonathan, Jenessa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Seholsincs :: Múlt || Az előzmények-