KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Vanessa Dearborn Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Vanessa Dearborn Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Vanessa Dearborn Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Vanessa Dearborn Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Vanessa Dearborn Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Vanessa Dearborn Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Vanessa Dearborn Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Vanessa Dearborn Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Vanessa Dearborn Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Vanessa Dearborn Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Vanessa Dearborn Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Vanessa Dearborn Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Vanessa Dearborn Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Vanessa Dearborn Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Vanessa Dearborn Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Vanessa Dearborn Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Vanessa Dearborn Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Vanessa Dearborn Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Vanessa Dearborn Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Vanessa Dearborn Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Vanessa Dearborn Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Vanessa Dearborn Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Vanessa Dearborn Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Vanessa Dearborn Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Vanessa Dearborn Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Vanessa Dearborn Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Vanessa Dearborn Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Vanessa Dearborn Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Vanessa Dearborn Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Vanessa Dearborn Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Vanessa Dearborn Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Vanessa Dearborn Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Vanessa Dearborn Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Vanessa Dearborn Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Vanessa Dearborn Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Vanessa Dearborn Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Vanessa Dearborn Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Vanessa Dearborn Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Vanessa Dearborn Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Vanessa Dearborn Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Vanessa Dearborn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vanessa Dearborn

Vanessa Dearborn

Vér : félvér
Kor : 35
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Író, anya
Ház : Griffendél
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : házas
Karakterlap : Vanessa Dearborn Sherlock-Holmes-and-Irene-Adler-sherlock-holmes-2009-film-10043306-350-188
Zene : Bleeding Out
Vanessa Dearborn Tumblr_mz9bgzCZWT1rn8zweo1_500

Vanessa Dearborn Empty

Vanessa Dearborn EmptySzomb. Ápr. 11, 2015 12:29 am



Vanessa Emily Dearborn




Becenevem:
Nessa, Mrs Dearborn, anya

Nemem:

Korom:
35 év

Születési évem:
1950

Csillagjegyem:
Nyilas

Végzettségem:
 Plumonbea

Munkahelyem:
Otthon / Író

Státuszom:
HAGYD ÜRESEN

Házam:
HAGYD ÜRESEN

Fészkem:
HAGYD ÜRESEN

Politikai elkötelezettségem:
ICP

Oldalam:
világos
Családi állapotom:
házas, Caradoc Dearbornnal

Patrónusom:
pingvin

Pálcám:
HAGYD ÜRESEN


Vérem

félvér


Édesapám, Richard Weisz

Édesapám varázsló, és aranyvérű. Nagy vizet kavart a családjába, mikor haza vitte a mugli származású édesanyámat. Szerelem volt első látásra, én is mindig olyanra vágytam kiskoromtól fogva. Ők voltak a példaképeim. Anyám halála után apám eltávolodott tőlem, és mindenkitől.


Édesanyám, Anna Smith Weisz

Anyám mugli származású volt, imádott beszélni apámmal való találkozásukról. Mindig arról ábrándoztam amit mesélt, bárcsak velem is megtörténne. Kedves volt, és mindent megtett értem. Minden este felolvasott esti mesét, ami nélkül képtelen voltam elaludni. Imádtam a történeteit, lehet már itt tudtam, hogy író leszek. Összetörtem mikor a háborúban meghalt. Vele halt egy részem is, nem csak az anyám, de a legjobb barátom is eltávozott.


Férjem, Caradoc Dearborn

Caradockal az akadémián hozott össze a sors. Mondhatni, hogy első látásra beleszerettem. Mindig is erről ábrándoztam, de sosem hittem volna, hogy valóban megfog velem történni. A szemei és a mosolya volt az, ami azonnal megfogott. Elkezdtünk beszélgetni, kiderült hogy különbözőek vagyunk, viszont egy közös szenvedélyünk még is akad: az írás. Szenvedéllyel tudtam beszélni mindig is a könyvekről, de általában üres fülekre találtak szavaim, ő viszont itta minden szavamat. Ő magabiztosan tört előre, én pedig kissé lemaradva előre a pillanatnak éltem. Nem tudtam megmondani akkoriban, hogy mi akarok lenni, mi az életcélom. Csak is abban voltam biztos, hogy világot akarok járni. Viszont megkérte a kezemet, amint végeztünk az akadémián, én pedig habozás nélkül igent mondtam neki. Két lányt szültem neki, akikért hálás vagyok, viszont a világ körüli utam elmaradt. Imádtuk egymást évekig, és minta családnak számítottunk. De mostanában nem mennek valami fényesen a dolgok. Nem nagyon beszélni, és nem sokat találkozunk. Teljesen a munkának él, én pedig borzasztóan magányos vagyok.


Leányom, Layla Dearborn

Layla-val már az esküvő előtt teherbe estem. Szerettem volna gyereket, mindig is ábrándoztam róluk, viszont nem ilyen hamar. Még utazgatni szerettem volna, de ez miatt nem jött össze. Viszont hálás vagyok érte, hogy életet adhattam ennek a csodaszép lánynak. Kiskorában nagyon apás volt, kicsit féltékeny is voltam rá, hisz mindenért az apjához ment. Félelmetesen hasonlít rá, le sem tagadhatná ki az apja. Aztán Caradoc a lányokat is elkezdte hanyagolni, amint a karrierje felfelé haladt. Layla mindig is imádta a történeteimet, ő volt az aki miatt elkezdtem gyerekkönyveket írni kezdetekben, és kiadóra találtak az írásaim. Már 15 éves és a Roxfortba jár, szoros kapcsolatunk van, de még neki se panaszolom el az édesapja miatt érzet űrt. Nem szeretném a gyerekeket belekeverni.


Leányom, Roxana Dearborn

Kisebbik lányom, aki a "szemem fénye" lett. Örültem, mikor Layla felnőtt és elkezdte a Roxfortot maradt még valaki nekem, akit dédelgethetek, akinek mesélhetek. De az az idő is villámgyorsan eltelt, és a kicsi lányom is elkezdte az iskolát ezzel teljesen egyedül hagyva engem. Roxana mindig is mitugrász volt, és életvidám, mikor rossz kedvem volt egy pillanat alatt feltudott vidítani. Nagyon remélem hogy az iskolában is szeretni fogják, és sok mindenkit fel fog dobni.


Mottóm

" Az írott szó bármelyik pillanatban életre kellhet, csak kellő fantázia kell hozzá"


Amortentiám

új könyv illat, levendula, férjem illata...


Különös jellegzetességem

A fantáziámat mondhatom annak, egyik pillanatban figyelek, másikban már a saját kis világomban vagyok. Másik pedig, hogy nagyon sokat tudok beszélni ha belejövök.


Ami megnyugtat

Egy jó könyv, és egy kellemes tea társaságában azonnal békére lelek.


Ami boldoggá tesz

A férjem volt eddig, de mióta nem jó a kapcsolatunk... nem tudom igazán megmondani.


Ami bosszant

Hogy ha kiráznak az ábrándozásomból. Ki nem állhatom. Na meg hangzavar...


Ahol jól érzem magam

Tengerpart. Ott születnek a legjobb ötleteim.


Hobbim

Munkám a hobbim. Hobbim a munkám. Imádok írni, ez éltet.


Rossz szokásaim

Rágom a körmöm, mikor ideges vagyok, ezért nem valami szépek.


Titkaim

Mindig is arra vágytam, hogy körbe utazzam a világot.


Legnagyobb félelmem

Ha egyedül maradok, és úgy halok meg, hogy nem láttam mindent amit szerettem volna.


Ami nélkül nem tudnék élni

Lányaim nélkül, manapság ők tartják bennem a lelket.


A családom nekem

Az életem.


Ha én nem lennék

Nem lennének a lányaim, és igazán kár lenne értük.


Amit rólam beszélnek

Bolondos. Legalábbis a roxfortban megjegyezték párszor. Mindig pattogtam, és sztorikat mesélgettem.


Amit szeretek magamban

Hm, talán a szemeimet mondhatnám ha ki kéne emelni valamit. Ebbe még sosem gondoltam bele.


Amit utálok magamban

Nem vagyok túl kitartó személyiség, nagyon hamar feltudok mindent hagyni. Nem látom értelmét a küzdelemnek.


Kinézetem

Eredeti barna hajamat miután végeztem a Roxfortban beszőkítettem, de sokszor váltogattam , manapság Caradoc miatt , mivel tudom szereti szőke vagyok. Szemeim szürkéskék nem tudom soha eldönteni, hogy kék vagy zöld, így egyszerűen szürkét szoktam mondani rájuk. Kis termetemmel nem nagyon tűnök ki a tömegből. Szeretek csinos lenni, ezzel felhívni magamra a férjem figyelmét. Szeretem hallani a szájából, hogy csinos vagyok.


Múltam

Félvér boszorkányként láttam meg a napvilágot. Apám varázsló volt, édesanyám pedig mugli származású. Édesapám családja nem nézte jó szemmel ezt a házasságot, évekig nem szóltak hozzájuk. Viszont mikor megszülettem megváltozott a nézetük, hirtelen nem számított ki milyen származású, csak hogy lett egy unokájuk. Eléggé makacs, és akaratos voltam már gyerekként, és hamar megtanultam önállónak lenni. Mikor megkaptam a Roxforti levelemet, annyira izgatott lettem, hogy már azonnal menni akartam az abszolútra, anyám úgy hozott haza, mikor elindultam csak úgy a semmibe..., mondván majd megtalálom. Végig izgultam melyik házba foguk kerülni, kicsit ezt túlzásba is vittem, szinte remegve ültem le a székre. Végül a süveg úgy gondoltam hogy a griffendél a legmegfelelőbb ház számomra. Jó barátaim még is a hollóhát házból kerültek ki. Az iskolát megfelelő eredményekkel végeztem el, pont hogy felvettek az akadémiára, ahol megismertem Caradocot. Első látásra beleszerettem az ellentéteink ellenére. Támogatott az íráshoz, és én is őt. Hamar megkérte a kezemet, amire nem is számítottam, viszont habozás nélkül a nyakába ugrottam. Soha életembe nem voltam még olyan boldog. Már az esküvő előtt teherbe estem, ami kicsit lelombozott, hisz világ körüli utat terveztem nászútnak, de ez sajnálatos módon nem jött össze. Viszont a lányaim mindent megérnek. Ők lettek a mindeneim. Borzasztó csapásként ért, hogy édesanyám lett az egyik áldozata a varázslóháborúnak. A halálfalók elkapták, és mivel mugli származású volt, apámat ezzel árulónak titulálták. Büntetése a saját felesége halála lett. Akkor valami meghalt bennem, és édesapámban is. A különbség az volt köztünk, hogy ott volt velem a férjem és a gyerekek. Ő viszont egyedül maradt, és világosan bejelentette, hogy egyedül is akar lenni. Azóta nem hallottam róla, fogalmam sincs hol lehet, pedig minden követ megmozgattam. Borzasztóan hiányzik. Közbe Caradoc is belemerült a munkájában, ezzel nagyobb terhet adott rám. A gyerekeket is észre vették, de aztán úgy ahogy megszokták, hogy az apjuknak rengeteg a munkája. Én viszont nem. Mikor a lányok elkezdtek járni a Roxfortba, én teljesen egyedül maradtam. A férjemet csak esténként látom, és már nem úgy viselkedünk egymással mint két szerelmes pár. Pedig én még mindig szeretem, és nem tudom elképzelni az életemet nélküle. Az írás, kiadták az évek folyamán nem egy mesekönyvemet, majd ahogy a lányok felnőttek legendákat alakítottam át történetekké, amik eléggé népszerűekké váltak. A kiadóm egy újabb történetet vár tőlem, de ahogy a házasságom, mostanában az írás se megy. Fogalmam sincs, hogy mihez kezdjek. Unalmamba mostanában bájitalokkal kezdtem foglalkozni, különböző gyógyító bájitalokkal. Viszont már ott tartok, hogy a házasságom nem mehet így tovább... vagy vele vagy nélküle... el kell dőlnie. Ez így nem élet.


Ha újrakezdhetném

Nem tudom, szerintem ugyan így csinálnék mindent, eddig nem igazán történt olyan amit megbántam.


Ha egy napig bármit tehetnék

Fognám Caradoc-ot és együtt utazgatnék vele, ami egy napba belefér. Ránk férne a romantika...


Ha kitörne a háború

Nem vagyok harcos, így fognám a lányokat és elbújnék velük valahova. Caradocot is vinném, de van egy érzésem, hogy a sztori fontosabb lenne...


Ha meghalnék

Remélem a férjem rendesen felnevelné a gyerekeket, és többet foglalkozna velük, mint a munkával.



Playby: Rachel McAdams




Vissza az elejére Go down

Admin

Admin


Vanessa Dearborn Empty

Vanessa Dearborn EmptyHétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm



Gratulálunk, házad a Griffendél!






Gratulálunk, fészked a Paeloris!






Jegenyefenyő, egyszarvúszőr, 11 hüvelyk







Státuszod: Írónő

Vissza az elejére Go down
 

Vanessa Dearborn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Vanessa & Jamie & Caradoc
» Caradoc Dearborn
» Mr. Dolohov & Mr. Dearborn
» Caradoc Dearborn kapcsolatai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Offtopic :: Karakterek :: ICP-