KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Caspar & Gwenog Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Caspar & Gwenog Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Caspar & Gwenog Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Caspar & Gwenog Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Caspar & Gwenog Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Caspar & Gwenog Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Caspar & Gwenog Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Caspar & Gwenog Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Caspar & Gwenog Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Caspar & Gwenog Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Caspar & Gwenog Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Caspar & Gwenog Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Caspar & Gwenog Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Caspar & Gwenog Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Caspar & Gwenog Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Caspar & Gwenog Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Caspar & Gwenog Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Caspar & Gwenog Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Caspar & Gwenog Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Caspar & Gwenog Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Caspar & Gwenog Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Caspar & Gwenog Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Caspar & Gwenog Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Caspar & Gwenog Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Caspar & Gwenog Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Caspar & Gwenog Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Caspar & Gwenog Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Caspar & Gwenog Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Caspar & Gwenog Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Caspar & Gwenog Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Caspar & Gwenog Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Caspar & Gwenog Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Caspar & Gwenog Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Caspar & Gwenog Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Caspar & Gwenog Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Caspar & Gwenog Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Caspar & Gwenog Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Caspar & Gwenog Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Caspar & Gwenog Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Caspar & Gwenog Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Caspar & Gwenog

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Gwenog Jones

Gwenog Jones

Vér : félvér
Kor : 17
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Hollóhát kviddicskapitánya
Ház : Hollóhát
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : Csak a kviddics, nincs időm másra.
Karakterlap : Kviddics királynő
Zene : Majd választok.

Caspar & Gwenog Empty

Caspar & Gwenog EmptyPént. Nov. 27, 2015 5:56 pm


Caspar és Gwenog


Újra Roxmortsos hétvégém van. Az elsők között léptem ki a Roxfort kapuján. Kivételesen egyedül sétáltam le a faluba, még Alisa sem tartott velem. Ettől függetlenül széles mosollyal az arcomon baktattam az úton. Egy hónapja azt vártam,hogy végre lejussak, mert 2 hete elfogyott a seprűfényező olajom és a bagolypostával rendelt pedig még nem érkezett meg.
Felpillantottam az égre, körülbelül 10 óra lehet most. Ma reggel direkt korábban keltem, hogy még el tudjak menni futni, mielőtt lejövök a szabadnapomon. A többieknek kivételes nem tartottam ma edzést,sokan örültek neki. Nekem mondjuk volt egy kis bűntudatom, de kivételesen elnyomtam magamban ezt a kellemetlen érzést.
Viszonylag hamar beértem a faluba. Nagyon sok ember hömpölygött már az utcákon, több diáktársammal is találkoztam.
Beléptem az első kviddicses boltba és a lehető leggyorsabban - még a tömeg előtt - megvettem azt a hiányzó olajat. Ahogy léptem ki az ajtón, szó szerint belebotlottam egy ismerős, beképzelt alakba. Pontosabban a drágalátós sógoromba, Casparba.
- Miért állsz az utamba? - kérdeztem köszönés nélkül.



Vissza az elejére Go down

Caspar Whitehorn

Caspar Whitehorn

Vér : félvér
Kor : 34
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : Nimbus Racing Broom Co tulajdonosa
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mr. Whitehorn
Zene : Gold

Caspar & Gwenog Empty

Caspar & Gwenog EmptyPént. Nov. 27, 2015 8:03 pm


Nimbus Racing Broom Co


Gwenog és Caspar



Új boltot készültünk venni Roxmortsban a céggel, az üzlethelyiség szerződéseit készültem aláírni. Eddig is volt egy kisebb sportbolt a faluban, de néhány héttel ezelőtt a tulajdonos hirdetni kezdte a helyiséget, és tekintve, hogy Roxmortsban csak nagyon nehezen lehetett ingatlanhoz jutni, azonnal lecsaptam a lehetőségre. Nyilván nem egy óriás áruházat fogunk itt nyitni, de a kétemeletes üzlethelyiséget nagyon szépen ki lehetett volna pofozni és a diákok számára kedvezővé tenni. Hiszen itt elsősorban ők jelentették volna a fogyasztókat, tulajdonképpen miattuk akartam megnyitni a boltot. Nem, véletlenül sem kedvességből, de akár így is beállíthattam volna.
Épp lenyomtam volna a kilincset, mikor az én drága sógornőm szabályosan belém rohant. Tipikus.
- Mi ez az undok fogadtatás, Gwenog drága? Hát már nem is örülsz nekem? - vigyorodtam el szélesen. - Bal lábbal keltél vagy csak engem gyűlölsz ennyire? Egyik sem túl hízelgő... A nőkkel vigyázni kell, ha egyszer elkapja őket a hisztizhetnék. És havonta egyszer mindig elkapja őket...
Szánt szándékkal adtam elő neki ezt a kisebb monológot, tudtam, hogy nagyon ideges lesz. Így szép a családos élet, nem igaz?

Vissza az elejére Go down

Gwenog Jones

Gwenog Jones

Vér : félvér
Kor : 17
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Hollóhát kviddicskapitánya
Ház : Hollóhát
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : Csak a kviddics, nincs időm másra.
Karakterlap : Kviddics királynő
Zene : Majd választok.

Caspar & Gwenog Empty

Caspar & Gwenog EmptyPént. Nov. 27, 2015 8:57 pm


Caspar és Gwenog


Már megint az az idegesítő tenyérbemászóan undorító vigyor. Annyira fel tud húzni az ilyen dolgaival. És ráadásul direkt módon teszi ezt. Egyszerűen ki nem állhatom.
- Milyen undok fogadtatás? Csak szépen, finoman és nőiesen megkérdeztem, hogy mégis miért állsz az utamba, amikor kifelé jövök egy boltból? - feleltem neki bosszúsan, de abban a pillanatban kibukott belőlem a nevetés. - Ma nem szegheti semmi a kedvemet, még te sem drága sógorkám. Ami pedig a hisztit illeti, egyáltalán nem vagyok az.
Való igaz, ritkán van ilyen szép napunk novemberben. Vidáman sütött a nap, csak sajnos nem sok meleget adott. Ahhoz képest, hogy sütött, nagyon is hideg volt. Még jó, hogy indulás előtt felvettem a kedvenc - és egyben egyetlen - bőrkabátomat. Hozzá egy vastagabb farmert húztam, meg egy bokacsizmát. Eléggé hűvösek a reggelek már így novemberben.
A következő pillanatban eszembe jutott, hogy milyen régen is ittam forralt bort. Ha már egyetlen sógorom erre járt..
- Caspar, nincsen kedved meghívni engem egy forralt borra? Az előbb láttam az utca másik felén egy bódét.. - ajánlottam fel a lehetőséget számára.
Csak nagyon kivételes alkalmakkor szoktam alkoholt inni, nem tartottam egészségesnek, pedig a szakirodalom a vörösbort még csodaszerként is emlegetni néhol. Egy kicsi talán nekem sem fog ártani.
Kiskutyaszemekkel néztem rá. Na, ez már igazi női manipuláció..



Vissza az elejére Go down

Caspar Whitehorn

Caspar Whitehorn

Vér : félvér
Kor : 34
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : Nimbus Racing Broom Co tulajdonosa
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mr. Whitehorn
Zene : Gold

Caspar & Gwenog Empty

Caspar & Gwenog EmptySzomb. Nov. 28, 2015 2:14 pm


Nimbus Racing Broom Co


Gwenog és Caspar



Felnőtt, komoly férfi létemre nagyon élveztem, ha őt idegesíthetem. Igaz, nem volt nehéz felhúzni - nekem nem. Remek érzékkel áldottak meg ahhoz, hogy teljesen kikészítsem Gwenog idegeit. Ez valamiféle családi ideggyengeség lehetett, mert olykor a nővére is nagyon kiborult tőlem. Drága Hestia...
- Szépen, finoman és nőiesen? Az tőled olyan messze áll, mint tőlem a középszerűség. - Az önkritika szintén rengeteg erényem közé tartozott. - Mi ez a hatalmas jókedv? Megkérték a kezedet vagy elfelejtettem a születésnapodat?
Utóbbira esély sem volt, az ő szülinapjára minden évben emlékeztem. Rengeteg dátumot elfelejtettem, amely nem kötődött a cégemhez, de azért a családi eseményeket igyekeztem észben tartani.
- Szóval már alkoholizálsz is... De most, hogy így mondod, benne vagyok. Be kell mennem aláírni néhány papírt, de utána csak a tiéd vagyok. És ne nézz így, nálam ez nem használ. - Ennél azért több kellett ahhoz, hogy engem meggyőzzenek, de jelenleg nem is igazán kellett manipulálni, anélkül is nagyon szívesen vettem neki forralt bort. Ha valaki bűntudat nélkül vásárolt alkoholt neki már tizenöt évesen is, az én voltam. Ennyibe még senki sem halt bele, nem igaz?

Vissza az elejére Go down

Gwenog Jones

Gwenog Jones

Vér : félvér
Kor : 17
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Hollóhát kviddicskapitánya
Ház : Hollóhát
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : Csak a kviddics, nincs időm másra.
Karakterlap : Kviddics királynő
Zene : Majd választok.

Caspar & Gwenog Empty

Caspar & Gwenog EmptySzomb. Nov. 28, 2015 2:57 pm


Caspar & Gwenog


Az én cukkolásomat élvezte a világon a legjobban, legalábbis szerintem. Persze ez csak egyik oldalról igaz, én utáltam,amikor ezt csinálja. Túl jól ismer, ez a probléma. Tudja, mit utálok a legjobban és szándékosan provokál ezzel. Egyszerűen annyira idegesítő.
- Most engem és magadat is próbáltad leoltani? Elég gyenge próbálkozás sógorkám.. - sóhajtottam fel. - Lehet, hogy kezdesz öregedni?
Én is tudom, hogy mivel lehet kicsit az egóját edzeni. Mert aztán neki van egója, az biztos. - Egyik sem talált, egyszerűen csak így keltem ma fel. Te is példát vehetnél néha rólam..
Kicsit kezdtem dideregni még így a bőrkabátomba is. Ideje lenne végre meginni azt a beígért forralt bort.
Persze, már megint egy szerződés. Hallottam, hogy a Caspar itt is akar venni egy üzletházat. Nem tartom rossz ötletnek, mert így akár a diákok is be tudnának vásárolni a kellő dolgokat, a bagolyposta is sokkal olcsóbb lenne.
- Dehogy alkoholizálok, de ha esetleg nem tűnt volna fel, kezd elég hűvös van, de be nem akarok ülni sehova, így inkább elmehetnénk forralt borozni. - nevettem fel. - Azért egy próbát megért.



Vissza az elejére Go down

Caspar Whitehorn

Caspar Whitehorn

Vér : félvér
Kor : 34
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : Nimbus Racing Broom Co tulajdonosa
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mr. Whitehorn
Zene : Gold

Caspar & Gwenog Empty

Caspar & Gwenog EmptySzomb. Nov. 28, 2015 3:36 pm


Nimbus Racing Broom Co


Gwenog és Caspar



Igen, tudta, mi a gyenge pontom. Rendszeresen tett megjegyzéseket arra, hogy öregszem, és ez bizony tényleg sértette az önbecsülésemet. Nem akartam ráncos vénember lenni, és bár még messze álltam tőle, azért már most is féltem.
- Mondanám, hogy erről inkább a nővéredet kérdezd, de... Nem hiszem, hogy nagyon értékelné. Legyen elég annyi, hogy majd akkor kezdek aggódni az öregedés miatt, ha ő is panaszkodni fog.
Úgy éreztem, hogy ezzel sikerült győznöm a vitában. Legalábbis ebben a részében.
- Boldogan keltél? Kíváncsi lennék, mi szépet álmodhattál... Vagy épp kiről. - Imádtam azzal húzni, hogy még mindig nincs barátja. Nem gondoltam, hogy bármivel is el lenne késve, de azért jó érzés volt ezzel idegesíteni. Valójában meglepett volna, ha összeszed valakit, nem olyan könnyelműnek ismertem meg, aki csak úgy akárkinek a karjaiba omlik. Ennél sokkal okosabb lány volt, normális értékrenddel. Hiába voltam csak a sógora, azért biztos szívesen megtapostam volna azt, aki megbántja őt.
- Akkor tíz perc és jövök. De el ne mondd senkinek, hogy már megint én vettem neked. - Kinyitottam az ajtót és besiettem a helyiségbe. Valóban gyorsan végeztem, alig tíz-tizenöt perc alatt aláírtam a szerződést és megbeszéltük a következő találkozó részleteit. Már nem igen volt mit megvitatni, előzetesen minden elrendeztünk.
Ezután rögtön visszamentem Gwenoghoz, ahogy kiléptem az utcára, rágyújtottam egy cigarettára.
- Mutasd, hol láttad azt a forralt bort - indultam el a főtér felé lendületesen. - Nehogy nekem még a végén halálra fagyj...

Vissza az elejére Go down

Gwenog Jones

Gwenog Jones

Vér : félvér
Kor : 17
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Hollóhát kviddicskapitánya
Ház : Hollóhát
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : Csak a kviddics, nincs időm másra.
Karakterlap : Kviddics királynő
Zene : Majd választok.

Caspar & Gwenog Empty

Caspar & Gwenog EmptySzomb. Nov. 28, 2015 7:36 pm


Caspar & Gwenog


Elmosolyodtam, amikor láttam, hogy mekkora hatást váltott ki az "öreges" megjegyzésemre. Tudok én is olyan lapokkal játszani, mint ő. Mondjuk az is igaz, hogy amikor összefutunk, mindig egymást oltogatjuk. Ez az életünk része, a lételemünk. Így éljük ki magunkat és ez nekünk nagyon jó is.
- Azért ennyire ne legyél egoista. Nálad ezerszer jobb pasik is vannak.. - kötöttem az ebet a karóhoz. - Kiről? Konkrétan senkiről és semmiről.
Vannak még gyenge pontjaim az biztos. Ez az állandó pasis téma is pont ilyen volt. Nem csak Caspar, de egyre több társam is furcsa szemmel néz rám, mert nincsen pasim. És persze nem értik meg, hogy nincsen időm ilyenekkel foglalkozni a rengeteg edzés mellett. Meg hát valljuk be, a felhozatal is elég gyenge. Inkább ne is beszéljünk róla.
- Nyugodj meg, titkod nálam jó helyen lesz. - mosolyogtam. Tényleg nagyon hamar végzett, alig kellett kint várnom a fagyba vagy 15 percet. Addig figyeltem a tömeget, meg bólintottam pár diáktársamnak.
Csak arra eszméltem fel, hogy Caspar mellém lép.
- Igazán leszokhatnál már erről a cigarettáról.. - bólintottam a kezében lévő szál felé. - Egyébként ott van a túloldalon, a baglyos árus mellett.
Belekaroltam és húzni kezdtem a bódé felé.



Vissza az elejére Go down

Caspar Whitehorn

Caspar Whitehorn

Vér : félvér
Kor : 34
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : Nimbus Racing Broom Co tulajdonosa
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mr. Whitehorn
Zene : Gold

Caspar & Gwenog Empty

Caspar & Gwenog EmptyVas. Nov. 29, 2015 12:35 am


Nimbus Racing Broom Co


Gwenog és Caspar



Erre csak kiröhögtem, már nem vettem igazán a szívemre az ilyesmit.
- Az meglehet. De gazdagabb az nem sok. Úgyhogy a kettő együtt egy főnyereménnyé tesz engem a nők szemében - vigyorogtam rá önelégülten. Sosem tartottam magam különösebben jóképűnek, de erre nem is volt szükségem. Bőven volt más, amivel hódíthattam. Ha épp nem a pénzem, akkor a flörtölős szövegeim, annak kevesen tudtak ellenállni. - Meglátod, egy gurkóhoz vagy kvaffhoz fogsz feleségül menni. De én azt is támogatni fogom ám, a legfontosabb, hogy te boldog legyél.
És már megint a cigaretta miatt panaszkodik... Lassan megszokhatta volna, amióta ismertük egymást, nem is volt olyan korszakom, mikor épp nem dohányoztam. Tizenéves korom óta kisebb kihagyásokkal szívtam, mostanra már szinte rutinná vált. Persze ez egy hozzá hasonló sportember számára érthetetlen lehetett.
- Azt aztán várhatod. Megnyugtatja a fáradt kis idegeimet és különben sincs időm arra, hogy megpróbáljak leszokni. - Hanyagul megvontam a vállam.
Hagytam, hogy a bódéhoz rángasson, ahol egy ügyes húzással a sor legelejére küzdöttem magunkat és gyorsan vettem két adag forralt bort. Ebben a hidegben valóban jól esett.
- Na és, kviddicshercegnő, mi a helyzet veled? Már vagy egy hónapja nem is láttalak.

Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Caspar & Gwenog Empty

Caspar & Gwenog Empty

Vissza az elejére Go down
 

Caspar & Gwenog

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Gwenog & Caspar
» Gwenog & Caspar
» Gwenog & Christopher
» Alicia & Gwenog
» Gwenog & Adam

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Közterek :: Roxmorts-