KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Jenessa & Theo Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Jenessa & Theo Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Jenessa & Theo Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Jenessa & Theo Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Jenessa & Theo Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Jenessa & Theo Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Jenessa & Theo Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Jenessa & Theo Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Jenessa & Theo Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Jenessa & Theo Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Jenessa & Theo Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Jenessa & Theo Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Jenessa & Theo Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Jenessa & Theo Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Jenessa & Theo Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Jenessa & Theo Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Jenessa & Theo Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Jenessa & Theo Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Jenessa & Theo Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Jenessa & Theo Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Jenessa & Theo Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Jenessa & Theo Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Jenessa & Theo Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Jenessa & Theo Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Jenessa & Theo Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Jenessa & Theo Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Jenessa & Theo Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Jenessa & Theo Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Jenessa & Theo Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Jenessa & Theo Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Jenessa & Theo Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Jenessa & Theo Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Jenessa & Theo Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Jenessa & Theo Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Jenessa & Theo Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Jenessa & Theo Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Jenessa & Theo Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Jenessa & Theo Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Jenessa & Theo Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Jenessa & Theo Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Jenessa & Theo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Theodore Nott

Theodore Nott

Vér : aranyvérű
Kor : 15
Csillagjegy : Oroszlán
Státusz : Ötödik évfolyamos diák, Mardekár őrzője
Ház : Mardekár
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedülálló
Karakterlap : Jenessa & Theo 1236817496theokarilap_www.kepfeltoltes.hu_
Zene : Jenessa & Theo Theo_www.kepfeltoltes.hu_


Jenessa & Theo Empty

Jenessa & Theo EmptyPént. Jún. 19, 2015 1:26 pm


Jenessa & Theo


















Szinte minden szünetben meglátogattam a nővéremet, már amikor hazamentem az iskolából. Imádtam náluk lenni, a Mulciber kúria ötször menőbb volt, mint a miénk. Valamivel kisebb ugyan, de az a rengeteg állat! Imádtam Jonathan ijesztő jószágait nyúzni, egy csomó közös fotóm volt velük, amiket persze előszeretettel mutogattam a Roxfortban. Én és a vérszomjas hippogriff. Én és az akromantula. Én és a sárkányfióka. Én és a háromfejű kutya. És még sorolhatnám a gyűjteményemet, minden esetre volt mivel felvágnom.
Ezúttal Jenessával ültünk a kúria melletti tó partján, hétágra sütött a nap, ennél szebb időnk nem is lehetett volna.
- Jonathan mikor jön haza? Megígérte, hogy megmutatja az új holdborjúját. Tanultunk róla LLG-n Carrow proffal, rusnya kis dögök – lelkesedtem. Rajongtam a csúnya állatokért, talán ezért tartottam pont egy rettentően kövér macskát, akit mindig mindenki vemhesnek hitt, olyan dundi volt. lehetett volna.
Hogy még inkább felkeltsem Jenessa figyelmét, egy laza mozdulattal arcon fröcsköltem. Vagyis az arcára indult, de nem sikerült pontosan céloznom, így csak a ruháját találta el a placcsanás.
- Vagy rád gondolt? Mert nagyon hasonlítasz ám rájuk... - Csak a szokásos oltásaink. Mindkettőnknek lételeme volt, hogy valamivel csesztessük a másikat. Hol ilyen csipkelődések hangzottak el, hol idióta becenevek, máskor meg párnacsatáztunk. Egyszer sikerült úgy felidegesítenem a nővéremet, hogy kaptam tőle egy jó nagy tockost, azóta egyszer sem jutott eszembe, hogy siklót tegyek az ágyába... Pedig eleinte viccesnek tűnt. Komolyan.



Vissza az elejére Go down

Jenessa Mulciber

Jenessa Mulciber

Vér : aranyvérű
Kor : 18
Csillagjegy : Kos
Státusz : feleség
Ház : Griffendél
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas<3
Karakterlap : Jenessa & Theo Jonessa
Zene : Hey, Jude

Jenessa & Theo Empty

Jenessa & Theo EmptyPént. Jún. 19, 2015 2:30 pm

Theo & Jenessa
Imádtam az öcsémmel lenni, bármennyire is az agyamra tudott néha menni. Jobban mondva bármennyire is egymás agyára megyünk, mivel azért én is adtam bele bőven. De mindig megérdemelte, soha nem én voltam a felbujtó, hanem ő. Azért azzal a kígyós esettel nagyon túllőtt a célon... Ő is tudja, mennyire irtózom azoktól az undorító csúszómászóktól. Kapott is utána.
- Őt ismerve nem kell sokáig várni, hogy hazaérjen. Nem a munka hőse, azt kell hogy mondjam -vigyorodtam el. Én azért örültem neki, hogy nem szokott annyit dolgozni legalább több időt tölthettem vele. Igaz, én szívesen rángattam volna el magammal egy csomószor mindenhová, de sajnálatos módon mindig túl lusta volt hozzá. El sem hiszem, hogy ilyen férfiak léteznek, és hogy az egyik a férjem. -Te soha ne legyél olyan mint Jonathan, Theo.
Amikor lefröcskölt vízzel, legalább fél percig csak tátott szájjal néztem rá. És amit még mondott is hozzá! Hát én agyonvágom ezt a kölyköt... Elkaptam azt a hülye fejét és kapott rá egy barackot. Jó nagyot, úgy az istenigazi.
- Nekem legalább nincsen akkora fejem, hogy beszoruljon az ágy alá -vágtam vissza. Na, az tényleg vicces volt, amikor el akart bújni előlem, még jónéhány évvel fiatalabbak voltunk, és beszorult az ágyam alá... Én persze kiröhögtem, csak akkor segítettem neki, amikor már láttam rajta, hogy a sírás határán áll.
Vissza az elejére Go down

Theodore Nott

Theodore Nott

Vér : aranyvérű
Kor : 15
Csillagjegy : Oroszlán
Státusz : Ötödik évfolyamos diák, Mardekár őrzője
Ház : Mardekár
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedülálló
Karakterlap : Jenessa & Theo 1236817496theokarilap_www.kepfeltoltes.hu_
Zene : Jenessa & Theo Theo_www.kepfeltoltes.hu_


Jenessa & Theo Empty

Jenessa & Theo EmptyPént. Jún. 19, 2015 2:55 pm


Jenessa & Theo


















Nem értettem, mi baja van Jonathan munkához való hozzáállásával. Főosztályvezető a Minisztériumban, valamit biztos jól csinál. Minek dolgozna feleslegesen? Teljesen igaza van.
- Nem leszek olyan. Én nála is sikeresebb és lustább leszek – vigyorogtam Jenessára. - Lesz egy gyönyörű feleségem, huszonöt még szebb szeretőm, egy rakat gyerekem és házimanóm, és mindenki engem fog irigyelni. Szerintem ez teljesen reális jövőkép. Nem?
Ugyan viccnek szántam, de tényleg hasonló jövőt tudtam elképzelni magamnak. Már ha bizonyos dolgokról, mint például a Walpurgis Lovagjai, egyszerűen megfeledkezem. Mert ők eléggé rontották az esélyeimet a gondtalan életre…
Mikor elkapta a fejemet, vinnyogva kapálózni kezdtem, leginkább egy nyúlra hasonlítottam, akit éppen élve próbálnak megnyúzni. Csak nagy nehézségek árán sikerült levakarnom magamról Jenessát. Bosszúból – hiába kezdtem én, az nem érdekelt – kikaptam a mellettünk pihenő limonádés poharamból egy gerezd citromot és hozzávágtam. Nem nevezném nehéztüzérségnek, de még mindig jobb, mintha csak duzzogva tűrném ezt a hatalmas megaláztatást.
- Honnan tudod? Gyakran dugod be a fejed az ágy alá? Érdekes. Igazán érdekes… – vágtam vissza. - Erről a férjed is tud?
Kikérem magamnak, az az ágy alá szorulós eset nem egészen így történt. Gyorsan próbáltam elbújni előle és nem vettem számításba, hogy az ágya alacsonyabban van, mint az enyém. Nagy nehezen bepréseltem magam alá, de kifelé már nem ment ilyen könnyen, ugyanis egyesek ráültek az ágyra és a nagy fenekük miatt nem bírtam felemelni. Khm khm, igaz, Jenessa? Persze ezt nem mertem vele hangosan közölni, mert biztos belefojtott volna a vízbe.







Vissza az elejére Go down

Jenessa Mulciber

Jenessa Mulciber

Vér : aranyvérű
Kor : 18
Csillagjegy : Kos
Státusz : feleség
Ház : Griffendél
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas<3
Karakterlap : Jenessa & Theo Jonessa
Zene : Hey, Jude

Jenessa & Theo Empty

Jenessa & Theo EmptyPént. Jún. 19, 2015 4:02 pm

Theo & Jenessa
Csak a szememet forgattam a megszólalására reagálva. Az a baj, hogy belőle még lazán ki is néztem volna, hogy olyan elviselhetetlen alak lesz mint amilyen Jonathan is. Mármint másnak elviselhetetlne, mert nekem persze nem az. Mindkettejüket imádom.
- Olyan hülye vagy -ingattam a fejem. -Később úgysem így fogod gondolni. Legalábbis nagyon remélem, hogy nem. Láthatod, Jonathannak sincsen szüksége mellettem szeretőre. De hát, nem lehet mindenkinek ilyen odaadó és remek felesége, mint amilyen én vagyok, nem igaz? -Vigyorogva összeborzoltam a haját. Pont olyan retkes kis szőke volt mint én.
Felvettem a földről a citromot. Egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy a hajába csurgatom a levét, de végül meggondoltam magam és inkább a vízbe dobtam. Az pedig hatalmas szerencséje, hogy nem vagyok gondolatolvasó... A két puszta kezemmel fojtottam volna meg. Kikérem magamnak, nem is nagy a seggem. Mellesleg meg ő kereste magának a bajt, amikor kicserélte a kedvenc rágómat gyurmára... Azóta nem rágózom.
- Szerintem a te fejed lesz mindjárt nagyon rossz helyre dugva. Mondjuk a seggedbe. -Aztán hozzátettem: -Takonypóc.
Vissza az elejére Go down

Theodore Nott

Theodore Nott

Vér : aranyvérű
Kor : 15
Csillagjegy : Oroszlán
Státusz : Ötödik évfolyamos diák, Mardekár őrzője
Ház : Mardekár
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedülálló
Karakterlap : Jenessa & Theo 1236817496theokarilap_www.kepfeltoltes.hu_
Zene : Jenessa & Theo Theo_www.kepfeltoltes.hu_


Jenessa & Theo Empty

Jenessa & Theo EmptySzomb. Jún. 20, 2015 12:39 am


Jenessa & Theo


















Hangosan felhorkantam a kijelentése hallatán. Odaadó és remek feleség, hogy oda ne rohanjak… Színpadiasan forgattam a szemem, hogy mindenképp átjöjjön neki is a véleményem.
- Nagyon elhiszed ám… Honnan tudod, hogy nincs rajtad kívül senkije? A legutóbbi bálon is olyan jól elbeszélgettek Walburga és Druella nénivel… – Ez a remek beszélgetés azt takarta, hogy amíg én a sógorommal próbáltam lecsökkenteni a pezsgőkészletet – Jonathan sosem szidott le, ha mellette próbáltam alkoholos italhoz jutni - , addig a két öregasszony letámadott minket. Nem győztünk menekülni a ránk zúduló nyáltengertől és szitokhalomtól, legszívesebben elsírtam volna magam. Hányingerem volt mindkét nőtől, akárhányszor rájuk néztem, mindig rettegni kezdtem a házasságtól. Mi van, ha én is egy ilyet kapok? Megölném magam egy kávéskanállal.
- Ne hívj így. Loch Ness-i szörny – tettem hozzá. Amióta egyszer hallottam, hogy a férje Nessie-nek szólította, minden második beszólásomat kiegészítettem egy szörnyes poénnal. - Mellesleg tudom, hogy nagyon helyes vagyok és a seggem is jól néz ki, de ne fantáziálj a kettőről egyszerre… Sőt, inkább külön-külön se. Hagyd meg a szingli roxfortos lányoknak, akik nem is vágynak másra, csak hogy a karjaim közé ájulhassanak.
A fejemet tettem volna rá, hogy erre lesz valami nagyon frappáns válasza.







Vissza az elejére Go down

Jenessa Mulciber

Jenessa Mulciber

Vér : aranyvérű
Kor : 18
Csillagjegy : Kos
Státusz : feleség
Ház : Griffendél
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas<3
Karakterlap : Jenessa & Theo Jonessa
Zene : Hey, Jude

Jenessa & Theo Empty

Jenessa & Theo EmptySzomb. Jún. 20, 2015 2:33 pm

Theo & Jenessa
Horkantva felnevettem Walburga és Druella hallatára. Nem volt egy nőies megnyilvánulás, de szerintem ennyi év alatt hozzászokhatott, hogy ilyeneket produkálok. Amúgy is családi vonás lehetett, fél perccel ezelőtt ő csinálta ugyanezt.
- El tudom képzelni azt a beszélgetést. Meg Jonathan sápadt, rémült fejét, amikor a két vén szatyor odament hozzá... Egyébként is, te honnan tudod, hogy ilyen jót társalogtak? Csak nem ott voltál te is? -Biztos voltam benne, hogy megint együtt piáltak. Az én hülye férjem állandóan ilyenekkel itatta a még nála is hülyébb öcsémet. Na jó, az túlzás, hogy itatta, de nagyjából olyanok voltak mint valami régi ivócimborák. Aztán az egyik elmúlt harminc, a másik meg egy tizenöt éves kis takony. De engem nem érdekelt, ha annyira inni akar, hadd igyon. Nem az én dolgom. Majd ha rosszul lesz, kiröhögöm.
A megszólításra nagyon csúnyán néztem rá. A Nessie Jonathan kiváltsága volt, csak neki engedtem meg, hogy így hívjon. De persze Theonak is el kellett tőle tanulnia, mert hát miért is ne... Pedig nagyon mérges tudtam lenni, ha a férjem nyilvánosság előtt hívott így.
- Még hogy a karodba ájulhassanak! -röhögtem ki. -Bár ha jobban belegondolok, lazán megteszik, ha a közeledbe mennek. A szagodtól, mert büdös vagy mint a görény. Hallottál te már olyanról, hogy fürdővíz, szappan, dezodor, ilyesmik? -A hatás kedvéért fintorogva legyezgettem az orrom előtt.
Vissza az elejére Go down

Theodore Nott

Theodore Nott

Vér : aranyvérű
Kor : 15
Csillagjegy : Oroszlán
Státusz : Ötödik évfolyamos diák, Mardekár őrzője
Ház : Mardekár
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedülálló
Karakterlap : Jenessa & Theo 1236817496theokarilap_www.kepfeltoltes.hu_
Zene : Jenessa & Theo Theo_www.kepfeltoltes.hu_


Jenessa & Theo Empty

Jenessa & Theo EmptyPént. Szept. 25, 2015 4:16 pm


Jenessa & Theo


















Csak ekkor esett le, hogy jobb lett volna, ha befogom azt a hatalmas számat. Jonathan mindig megengedte, hogy vele igyak, de a szüleim és Jenessa már nem igazán díjazták... Reméltem, hogy nem akarja elmondani apuéknak, olyankor mindig nagyon gáz büntetéseket róttak ki rám.
- Ott voltam, próbáltam lebeszélni az alkoholizálásról - néztem rá olyan ártatlan arccal, mint egy frissen született kölyökmacska. Ezt az évek alatt már tökélyre fejlesztettem. - De persze nem sikerült, bárhogy könyörögtem neki, csak úgy döntötte magába a pezsgőt és minden mást. Sajnos nem ismertem fel a többit, tudod, hogy nekem fogalmam sincs az ilyenekről, nem szoktam inni.
Úgy éreztem, hogy színésznek kellett volna állnom, olyan kiváló alakításokat nyújtottam.
- Hogy lehetsz ilyen szemét?! - löktem meg a tőlem telhető legerősebben a nővéremet. - Annyira utállak! Remélem, ma este belefulladsz majd a kádba! Csak vissza ne gyere szellemként, senkinek nem hiányoznál.
Sértetten elfordultam tőle és tüntetőleg a távolba bámultam.







Vissza az elejére Go down

Jenessa Mulciber

Jenessa Mulciber

Vér : aranyvérű
Kor : 18
Csillagjegy : Kos
Státusz : feleség
Ház : Griffendél
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas<3
Karakterlap : Jenessa & Theo Jonessa
Zene : Hey, Jude

Jenessa & Theo Empty

Jenessa & Theo EmptyPént. Nov. 20, 2015 2:40 pm

Theo & Jenessa
Nem állt szándékomban elárulni a szüleinknek, hogy már megint piált az ő egyetlen fiuk. Semmit nem értem volna el vele, legközelebb ugyanúgy piált volna az én kretén kisöcsém. Felesleges panaszkodni róla. Meg akkor egész biztosan besértődött volna rám, azt pedig nem akartam. Jó volt más arcokat is látni itthon, nem csak mindig Jonathanét, szerettem, amikor nálunk töltötte az idejét.
A mostani kis monológját olyan mosollyal az arcomon hallgattam, amiről annyit olvashatott le, hogy "mondjad csak, hülyegyerek". Nagyjából ezt is gondoltam. Csak a szokásos, Theo mindig ilyen lesz. Remélhetőleg nem hitte el, hogy tényleg bevettem. De inkább nem kommentáltam semmit a kisregényére.
Röhögve borultam a fűbe, ahogy meglökött. Valahogy nem tudtam megsértődni rá. Olyan jó érzés a káröröm, amikor legyőzöd az öcsédet egy szócsatában...
- Ne legyél már ilyen -nevettem ki. -Pont úgy hisztizel, mint egy elkényeztetett, ötéves kislány, amikor nem kap gyémántberakásos pónit a szülinapjára. -Csak tudnám, honnan jött ez így hirtelen... Felültem és összeborzoltam a haját, hogy rám figyeljen. -Ne legyél már ilyen nyafka, takonypóc.
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Jenessa & Theo Empty

Jenessa & Theo Empty

Vissza az elejére Go down
 

Jenessa & Theo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lucretia & Theo
» Jenessa & Jonathan
» Narcissa & Jenessa
» Jenessa & Bellatrix
» Jonathan & Jenessa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Magáningatlanok :: Mulciber kúria-