KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Gwenog & Oliver Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Gwenog & Oliver Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Gwenog & Oliver Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Gwenog & Oliver Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Gwenog & Oliver Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Gwenog & Oliver Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Gwenog & Oliver Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Gwenog & Oliver Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Gwenog & Oliver Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Gwenog & Oliver Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Gwenog & Oliver Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Gwenog & Oliver Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Gwenog & Oliver Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Gwenog & Oliver Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Gwenog & Oliver Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Gwenog & Oliver Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Gwenog & Oliver Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Gwenog & Oliver Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Gwenog & Oliver Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Gwenog & Oliver Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Gwenog & Oliver Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Gwenog & Oliver Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Gwenog & Oliver Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Gwenog & Oliver Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Gwenog & Oliver Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Gwenog & Oliver Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Gwenog & Oliver Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Gwenog & Oliver Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Gwenog & Oliver Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Gwenog & Oliver Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Gwenog & Oliver Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Gwenog & Oliver Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Gwenog & Oliver Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Gwenog & Oliver Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Gwenog & Oliver Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Gwenog & Oliver Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Gwenog & Oliver Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Gwenog & Oliver Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Gwenog & Oliver Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Gwenog & Oliver Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Gwenog & Oliver

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Oliver McKinnon

Oliver McKinnon

Vér : félvér
Kor : 32
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : Főnix Rendje tag, repüléstan tanár
Ház : Griffendél
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : magányos
Karakterlap :
Gwenog & Oliver 185518265kviddics_www.kepfeltoltes.hu_

Zene :
Gwenog & Oliver Quidditch_www.kepfeltoltes.hu_


Gwenog & Oliver Empty

Gwenog & Oliver EmptySzomb. Nov. 28, 2015 12:17 am



Gwenog & Oliver



Szokás szerint futással kezdtem a napot, ezúttal azonban nem a megszokott időpontban. Korábban keltem, mint általában, ugyanis reggelre áthelyezték a délutáni órámat a kicsikkel. Annyira nem díjaztam, hogy variáltak a napirendemen, de azért nem is panaszkodtam miatta. Egyszer igazán belefér...
Így a szokásosnál korábban jöttem ki a Rengeteg szélére, hogy lefussam a szokásos három kilométeremet. Nem volt különösebben nagy táv, de a nap indításához tökéletesen megfelelt, ezután mozogtam még bőven eleget. És ha jobban belegondoltam, ez talán töredéke sem volt annak a fizikai munkának, amely néha az elsősökhöz kellett. Legutóbb például egy kisfiú nagyjából egy méter magasságban kezdett el száguldozni és nem bírta megállítani a seprűjét, leugrani meg nem mert róla. Legalább negyed órán keresztül szaladgáltam utána, mire végre sikerült leszednem róla. Mit ne mondjak, először levert a víz, sikerült rám hoznia a szívbajt.
Nem gondoltam volna, hogy bárkivel is találkozni fogok, de amikor lekanyarodtam az egyik kitaposott ösvénynél, megpillantottam a szemből érkező Gwenogot. Tudtam, hogy a kviddicsedzéseken kívül is rengeteget erősít, elvégre minden ilyesmit tudtam a diákjaimról, de attól még meglepett, hogy ilyen korán itt találom.
Mire félúton összetalálkoztunk, visszalassultam sétára, majd végül meg is álltam vele szemben.
- Csak nem kémkedsz utánam? - ugrattam. Természetesen ilyesmi meg sem fordult a fejemben. - Még van mit gyakorolnod, a rejtőzködés nem igazán megy.
Ha esetleg ilyen szándékai lettek volna, akkor bizony elég nehéz helyzetbe keverte volna magát. A fák és a bokrok már mind csupaszok voltak, úgyhogy elég nehéz lett volna itt bujkálni. Már közeledett a tél, a hőmérséklet legalábbis erre utalt. Az elmúlt napokban szörnyen hideg volt, így indulás előtt még én is elbizonytalanodtam, hogy mit vegyek fel. Végül egy meleg pulóver és egy sapka mellett döntöttem, futás közben így valóban nem fáztam.


Vissza az elejére Go down

Gwenog Jones

Gwenog Jones

Vér : félvér
Kor : 17
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Hollóhát kviddicskapitánya
Ház : Hollóhát
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : Csak a kviddics, nincs időm másra.
Karakterlap : Kviddics királynő
Zene : Majd választok.

Gwenog & Oliver Empty

Gwenog & Oliver EmptySzomb. Nov. 28, 2015 2:16 pm


Oliver & Gwenog


Péntek volt, a tanítás utolsó napja ezen a héten. Kora hajnalban keltem, hogy a szokásos reggeli bemelegítésemet elvégezzem. Ma csak összesen három órám volt, így délutánra beiktattam egy kis erősítést is. Legalábbis eddig még úgy van eltervezve. Csak 9-től lesznek óráim, bőven ráérek még.
Kicsit hűvös volt a levegő kint, így felvettem a legvastagabb termo pulcsimat és a legvastagabb futógatyámat. Utóbbit nemrégen vásároltam leakciózva és most lesz először felavatva. A futást mindig nyújtással kezdtem, ezt még a Roxfort udvarán belül végeztem, majd utána a Tiltott Rengeteg szélénél kezdtem el futni. Változó távokat futottam, mikor mit akartam magamból kihozni. Ma egy röpke 8 kilométert terveztem futni, közepes tempóban, ami az erőnlétemet és a kitartásomat dolgoztatta.
Jó másfél órát kocogtam, amikor elkezdtem visszafutni az ösvényen, ami a Roxfort udvara felé vezet. Még mindig van egy csomó időm, lehet, hogy megcsinálok még pár súlyzós gyakorlatot is.
Az ösvényről kiérve majdnem belebotlottam McKinnon-ba. Egyre közelebb kocogtam, majd megálltam mellette.
- Csak szeretné tanár úr, ha kémkednék.. - kacsintottam rá. - Ezt egyébként én is kérdezhetném magától.
Oliver McKinnon a repüléstan tanárom és mentorom egyben. Rengeteg mindent köszönhetek neki. Az elmúlt években egyre "barátibb" lett a viszonyunk, rengeteget szoktunk viccelődni a kemény munka mellett.
- Nem is tudom, a rejtőzködés kell a kviddicshez? - kérdeztem nevetve.
Kezdett világosodni, ami azt jelente, hogy lassan 6 felé jár az idő.



Vissza az elejére Go down

Oliver McKinnon

Oliver McKinnon

Vér : félvér
Kor : 32
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : Főnix Rendje tag, repüléstan tanár
Ház : Griffendél
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : magányos
Karakterlap :
Gwenog & Oliver 185518265kviddics_www.kepfeltoltes.hu_

Zene :
Gwenog & Oliver Quidditch_www.kepfeltoltes.hu_


Gwenog & Oliver Empty

Gwenog & Oliver EmptySzomb. Nov. 28, 2015 3:16 pm



Gwenog & Oliver



A válaszára szélesen elvigyorodtam, pontosan erre számítottam. Ő sosem tartozott azok közé, akik szótlanul tűrték a beszólásaimat, mindenre volt valami frappáns reakciója. Pont ezért kedveltem ennyire. És persze azért, mert a legtehetségesebb tanítványom volt jelenleg.
- Minden vágyam, hogy diáklányok kémkedjenek utánam - ironizáltam. - De sajnos most lebuktam, valóban kutakodtam utánad. Rengeteg információval lettem gazdagabb.
Immár négy éve tanítottam őt, egyedül azt sajnáltam, hogy elsős korában nem én foglalkoztam vele, kíváncsi lettem volna, hogyan kezdte. De azért nem volt okom búslakodni, így is rengeteg időnk volt együtt edzeni, az egyik legeltökéltebb gyerek volt ebben az iskolában. Vagyis már nem is annyira gyerek, szinte már felnőtt volt. Tudtam, hogy sokra fogja még vinni, nem kérdéses, hogy a Roxfort után a legjobb csapatokba fog majd bekerülni. És ezért én is kezeskedni akartam. Azt hiszem, utána az lesz majd a kedvenc csapatom, ahol ő fog játszani...
- Hát persze, még nem is mondtam? - Sok minden kellett a kviddicshez, de az pont nem. - Célravezető lenne, ha elbújnál mondjuk a karikák mögé. A következő meccsen mindenképp kipróbálhatnád...
Elég hihetetlen lett volna. Gwenog sosem lazsált a pályán, fiúkat is megszégyenítő állóképességgel sorozta meg az ellenfél játékosait a gurkóival. Azt hiszem, ha ellene kellett volna játszanom, még én is tartottam volna attól, hogy lerepít a seprűmről. Életem során már elég sok gurkó eltalált, de azért a komolyabb sérüléseket megúsztam.
- Hány kilométernél tartasz? Húsz, harminc? - nevettem. - Vagy már maratoni táv alá nem is adsz?


Vissza az elejére Go down

Gwenog Jones

Gwenog Jones

Vér : félvér
Kor : 17
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Hollóhát kviddicskapitánya
Ház : Hollóhát
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : Csak a kviddics, nincs időm másra.
Karakterlap : Kviddics királynő
Zene : Majd választok.

Gwenog & Oliver Empty

Gwenog & Oliver EmptySzomb. Nov. 28, 2015 6:42 pm


Oliver és Gwenog


Szeretem, amikor az emberek mosolyognak, ettől nekem is jó kedvem lesz. Azt pedig külön élveztem, ha Oliver is mosolygott. Egy jó ideje már tegeződtünk, nagyon baráti viszonyt ápoltunk. Két komoly edzés között akár órákat is el tudtunk barmulni. Nem csak jelenleg, a valaha élt legjobb játékos vagyok, csak hogy félreértés ne essék.
- Tudom, szerinted miért követlek ilyen buzgón? - vettem át a stílusát. - Te pedig utánam kutakodsz? Mondhatom, ez aztán szép. Na és milyen titkokat találtál rólam?
Nem az ő felfedezettje voltam, ez igaz, de én mindig is őt tekintettem a mentoromnak és edzőmnek. Ő mutatta a különböző cseleket, fogások és ő indított el ezen az úton. Neki köszönhetek szinte mindent. Remélem, hogy egyszer majd meg tudom hálálni neki. Mondjuk, ha már nagy csapatban fogok játszani, kap ingyen jegyeket vagy mittudomén.
- Ezt valahogy nem sikerült megemlítened.. - tettem a csípőmre a kezemet. - Ha emiatt nem sikerül egy csapathoz elszegődnöm, nagyon meg fogod bánni. Kísérteni foglak életed végéig. Szerintem kezd el félni.
Nem tudtam visszafogni magam, kitört belőlem a nevetés.




Vissza az elejére Go down

Oliver McKinnon

Oliver McKinnon

Vér : félvér
Kor : 32
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : Főnix Rendje tag, repüléstan tanár
Ház : Griffendél
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : magányos
Karakterlap :
Gwenog & Oliver 185518265kviddics_www.kepfeltoltes.hu_

Zene :
Gwenog & Oliver Quidditch_www.kepfeltoltes.hu_


Gwenog & Oliver Empty

Gwenog & Oliver EmptySzomb. Nov. 28, 2015 7:51 pm



Gwenog & Oliver



Nem kivételeztem vele, de attól még az egyik kedvencem volt. Őstehetség, vicces és egy hollóhátashoz méltóan intelligens. Ez kevés tanítványomról volt elmondható, hiszen sok ügyes, sok vicces és sok okos gyerek volt itt, de aki mindenben kimagaslóan teljesített és még emberként is kedveltem, olyan nem sok. Természetesen sosem érzékeltettem senkivel, hogy kit kedvelek jobban és kit nem, ezt legfeljebb a négyszemközt zajló beszélgetéseinkből szűrhették le.
- Ha elmondanám, akkor már nem tudnám felhasználni ellened őket - vágtam rá. - Úgyhogy nem árulhatom el, sajnálom.
Nem hittem, hogy van mit titkolnia. Nyílt, őszinte embernek tűnt, aki nem sok mindent rejt véka alá. Persze az is megeshet, hogy nem ismerem eléggé. Ha van is bármi titka, azt nyilván nem velem osztja meg, még akkor sem, ha jóban voltunk. Ez egészen más kategória, talán nem is lett volna túl etikus, hogy mindent megosszon velem.
- Merlinkém, most elkezdtem rettegni - színleltem páni félelmet. - Ma nem fogok tudni nyugodtan aludni, ezt már érzem. Innentől kezdve rettegésben fogom leélni az életemet.
Ettől nem kellett tartanom, az alvással nagyon régóta nem voltak problémáim. Sosem aludtam túl mélyen, de nem is kellett küzdenem azért, hogy álom jöjjön a szememre. Ez nem volt mindig így.
- Viszont ha már így adódott, becsatlakozom hozzád, már ha nem probléma. Megszoktam, hogy egyedül futok, kell a változatosság. - Szerencsére az ő esetében nem kellett attól tartanom, hogy hátráltatni fog. Ha valóban annyit fut, amennyit elmondása szerint - és ez nyilván így van - , akkor mindketten tartani tudjuk az iramot.


Vissza az elejére Go down

Gwenog Jones

Gwenog Jones

Vér : félvér
Kor : 17
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Hollóhát kviddicskapitánya
Ház : Hollóhát
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : Csak a kviddics, nincs időm másra.
Karakterlap : Kviddics királynő
Zene : Majd választok.

Gwenog & Oliver Empty

Gwenog & Oliver EmptySzomb. Nov. 28, 2015 8:45 pm


Oliver & Gwenog


Az biztos, hogy nem kivételezett velem, sőt, sokkal többet is dolgoztatott, mint bárki mást. De mindig is tudtam, hogy engem különösen kedvel vagy legalábbis máshol kezel, mint a többieket. Néha úgy érzem, hogy kicsit átvettem az ő stílusát is a sajátom mellett. Sok tőle tanult módszert alkalmaztam már a csapatomnál és közülük nagyon sok be is vált. Mondjuk én sokkal szigorúbban fogtam is őket, szerettem aki keményen dolgozik.
- Kezdj is félni, egy nyugodt perced nem lehet majd tőlem.. - bokszoltam meg Oliver kezét. - Ma sem fogsz nyugodtan aludni, de az elkövetkező életedben sem, garantálom.
Az alvással nekem sem voltak különösebb gondjaim, a kviddics mellett ezt a dolgot imádtam a második legjobban. Emellett nagyon fontosnak is tartottam, a sport egyik alapköve. A nyugodt alvás elengedhetetlen a megfelelő sporttevékenységhez.
- Najó legyen, megengedem, hogy becsatlakozz egy ilyen sztár mellé.. - nevettem, majd visszafordultam az ösvény felé. - Aztán nehogy lemaradj, én sem szoktam hozzá a páros futáshoz.
Kicsit messzebb álltam tőle és derekamat lehajtva csináltam pár nyújtást a föld felé.



Vissza az elejére Go down

Oliver McKinnon

Oliver McKinnon

Vér : félvér
Kor : 32
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : Főnix Rendje tag, repüléstan tanár
Ház : Griffendél
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : magányos
Karakterlap :
Gwenog & Oliver 185518265kviddics_www.kepfeltoltes.hu_

Zene :
Gwenog & Oliver Quidditch_www.kepfeltoltes.hu_


Gwenog & Oliver Empty

Gwenog & Oliver EmptyVas. Nov. 29, 2015 1:59 am



Gwenog & Oliver



Ha ezt egy griffendéles fiú mondta volna - khm, Dawlish és Wagtail... - , komolyan tartottam volna attól, hogy belóg a szobámba és halálra rémít éjszaka valamivel. Így viszont nem vettem komolyan a fenyegetését.
- Na szép... Tudtam én, hogy vigyázni kell a tinilányokkal. - Viccet félretéve volt egy-két valóban nagyon nehéz eset. Például a Mardekár csapatában volt egy lány, aki folyamatosan hisztirohamokat kapott, ha valami nem az elképzelései szerint történt. De őt még mindig könnyebben kezeltem, mint azt a hugrabugos lányt, aki folyamatosan elsírta magát, ha nem sikerült neki valami. Előbbit egyszerűen leüvöltöttem és utána észrevette magát, de a pityergőssel nem tudtam mit kezdeni.
Az önfényezésére csak a szememet forgattam, igazából nem is vártam mást tőle. Az évek során már megszoktam a sajátságos humorát.
Amíg ő nyújtott, én levettem a sapkámat és megigazítottam a hajamat. Futás közben a homlokomra tapadt és már kezdett nagyon zavarni. Sapka nélkül azt hiszem, nem kellett volna tartanom attól, hogy megizzadok, ugyanis tényleg nagyon hideg volt.
- Induljunk, még a végén idefagyunk. Nagyon szomorú lennék, ha tavaszig itt ragadnánk. Rettentő unalmas lenne, nem gondolod? - Visszavettem a sapkámat és megigazítottam a pulóveremet, ezzel is jelezve, hogy készen állok az indulásra. - Ne aggódj, nem fogok lemaradni. Ha pedig igen, azt el ne áruld senkinek. Odalenne a tekintélyem se perc alatt és még a végén Pitont raknák a helyemre.
Sosem lepleztem, mennyire utálom őt. Nem egészen értettem, mit keres az a patkány ebben az iskolában, a Carrow testvérekről nem is beszélve. Habár Amycus legalább jámbor teremtés volt, nem sok vizet zavart.


Vissza az elejére Go down

Gwenog Jones

Gwenog Jones

Vér : félvér
Kor : 17
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Hollóhát kviddicskapitánya
Ház : Hollóhát
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : Csak a kviddics, nincs időm másra.
Karakterlap : Kviddics királynő
Zene : Majd választok.

Gwenog & Oliver Empty

Gwenog & Oliver EmptyPént. Dec. 04, 2015 6:14 pm


Oliver és Gwenog


Hát igen..mindenki a sajátos humoromról és a tehetségemről ismert fel. Ilyen ez a népszerűség, de meg kell hagyni, hogy néha nagyon is idegesítő tud lenni. Van egy csomó rajongód ; lányok és hímnemű egyedek egyaránt. Az utóbbi nagyon veszélyes is tud lenni, ők a legidegesítőbbek.
Még csináltam pár törzshajlítást, hogy az amúgy már eléggé bemelegített izmaim újra kicsit visszarázódjanak. Igaz, hogy már ma megtettem vagy 5 kilómétert Oliverrel még vállalok párat. Holnap úgyis már kora reggel a pályán leszek - lévén szombaton reggel mindig edzés van - akkor úgysem lesz időm erősíteni meg kardiózni kicsit.
- Ha rajtam múlna, biztos hogy nem unatkoznánk.. - kacsintottam rá újra. Eloltogatnánk egymást akár évekig is. Persze csak akkor, ha nem adnád fel. Biztos vagyok benne, hogy előbb unnád meg, mint én.
Felegyenesedtem és lehúztam a pulóverem szélét.
- Akkor induljunk. adtam ki az utasítást, majd elindultam az ösvényen lassú kocogásba. Hallottam hátulról az egyenletes léptek zaját, majd befékezett mellettem. - Eddig egész jó. Fokozzuk a tempót?
Felcsillantak a szemeim és Oliver felé tekintettem.




Vissza az elejére Go down

Oliver McKinnon

Oliver McKinnon

Vér : félvér
Kor : 32
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : Főnix Rendje tag, repüléstan tanár
Ház : Griffendél
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : magányos
Karakterlap :
Gwenog & Oliver 185518265kviddics_www.kepfeltoltes.hu_

Zene :
Gwenog & Oliver Quidditch_www.kepfeltoltes.hu_


Gwenog & Oliver Empty

Gwenog & Oliver EmptySzomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm



Gwenog & Oliver



Az egész biztos, hogy nem unatkoztunk volna. Igaz, rám nem is volt jellemző az unalom, mindig elfoglaltam magam valamivel.
- Megunni? Én? Viccnek is rossz. Olyanok lennénk, mint egy nyugdíjas házaspár, folyamatosan vitatkoznánk. - A nyugdíjastól mondjuk mindketten távol álltunk, különösen ő. De egy darabig még nekem sem kellett ilyesmitől tartanom.
Egyenletes tempóban kocogtam Gwenog mellett, egyelőre mondhatni lassú iramot diktáltunk. Egyedül talán a hideg volt nehezítő tényező, minden belégzés kellemetlen volt és az ember akaratlanul is arra gondolt, hogy mennyivel kényelmesebb lenne a kastély valamelyik felfűtött szobájában. De sebaj, majd később arra is lesz idő.
- Kérdés ez? Csak aztán nehogy lemaradj... - Szándékosan nem vártam meg. Éppen az ösvény egy hosszú, egyenes szakaszánál voltunk, pont alkalmas volt egy viszonylag hosszabb sprintre. Gyerekes vagy sem, kíváncsi voltam, hogy utolér-e. Nem mintha komoly verseny lett volna, inkább csak az előbbi szóbeli szurkálódásunk folytatása.
Teljes gőzerővel azért itt sem lehetett futni a kiálló gyökerek, kövek és egyebek miatt, én legalábbis nem szerettem volna orra esni. Kissé kínos lett volna feltörölni a sarat Gwenog szeme láttára, ki tudja, még a végén elmondaná mindenkinek. Különösebben nem foglalkoztatott mások véleménye, de ez azért mégiscsak sértette volna az önbecsülésemet.



Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Gwenog & Oliver Empty

Gwenog & Oliver Empty

Vissza az elejére Go down
 

Gwenog & Oliver

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Gwenog & Adam
» Oliver McKinnon
» Gwenog & Caspar
» Gwenog & Christopher
» Alicia & Gwenog

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola :: Birtok-