KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Vanessa & Jamie & Caradoc Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Vanessa & Jamie & Caradoc

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Caradoc Dearborn

Caradoc Dearborn

Vér : félvér
Kor : 36
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Reggeli Próféta főszerkesztő
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : házas
Karakterlap : Vanessa & Jamie & Caradoc Profgif
Zene : Parasite's Lust

Vanessa & Jamie & Caradoc Empty

Vanessa & Jamie & Caradoc EmptySzomb. Nov. 28, 2015 3:06 pm

Vanessa & Jamie & Caradoc
Teljesen nyugodt napnak ígérkezett, olyannak mint az összes többi. Már amennyire a napjaim nyugodtak szoktak lenni... Az irodámban ültem és egy tanuló újságíró cikkjét javítgattam - mit ne mondjak, volt benne mit. De kivételesen nagyon nyugodt voltam és nem bosszantott fel azonnal az a rengeteg hiba, amit vétett. Ez pedig nagyon meglepett. Valahogy mindig felhúztak a kezdök ügyetlenkedései, most viszont mégsem. Furcsa. Biztosan öregszem.
Már majdnem a szöveg felénél jártam, amikor kopogtattak az ajtómon, majd - természetesen a válaszomat meg sem várva - kinyílt az ajtó. Nyitottam is a számat, hogy valami kellemeset odavágjak az illetönek, de a torkomon fagyott a szó. A feleségem volt az, azzal a panasszal, hogy nagyon unatkozik otthon egyedül és társaságra van szüksége. Az elmúlt hetek történései után nem volt szívem elzavarni, igen, még nekem sem. Úgyhogy azt mondtam neki, várja meg, amíg befejezem ezt, utána pedig a szolgálatára állok. De ha már egyszer elkezdtem, akkor be is fejezem.
Fél óra múltán a székemben ültünk mindketten, azaz én ott ültem, Nessa meg az ölemben. Nem csináltunk semmi különöset, csak beszélgettünk. Úgy, hogy az még nem torkollt vitába. Új rekordot fogunk felállítani...
És akkor megint nyílt az ajtó. Mondjam azt, hogy meglepődtem? Nem, szerintem is felesleges.
- Jamie... -sóhajtottam fel elgyötörten.
Vissza az elejére Go down

Vanessa Dearborn

Vanessa Dearborn

Vér : félvér
Kor : 35
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Író, anya
Ház : Griffendél
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : házas
Karakterlap : Vanessa & Jamie & Caradoc Sherlock-Holmes-and-Irene-Adler-sherlock-holmes-2009-film-10043306-350-188
Zene : Bleeding Out
Vanessa & Jamie & Caradoc Tumblr_mz9bgzCZWT1rn8zweo1_500

Vanessa & Jamie & Caradoc Empty

Vanessa & Jamie & Caradoc EmptySzomb. Nov. 28, 2015 4:08 pm

Caradoc/Jamie & Vanessa
Nem ment az írás, Merlinre esküszöm én mindent megpróbálok, de valami hiányzik. Valami nagyon hiányzik. Csönd volt a lakásba, a gyerekek mind a Roxfortban vannak. Hiányoznak, nagyon is, de a csend .... nem bírom a csendet. Azt hittem szeretem a csendet, de rájöttem ki nem állhatom. Már azon kaptam magam, hogy magammal beszélgetek. Arról nem is beszélve, hogy a férjem is borzasztóan hiányzik. Nem nagyon szereti ha zavarják a munkájába, végülis ki ne szeretné? De úgy érzem ma szükségem van valakire, még hozzá rá... komolyan az unalmon nagyon is feltudja emészteni az embert, és jobb lenne ezt megelőzni? Nem ? Így bekopogtattam az ajtaján, bájosan elvigyorogtam magam. Elnézést kértem, majd bejelentettem neki, hogy iszonyatosan unatkozom, meg persze borzasztóan látni akartam, de ezt nem kötöttem az orra alá. Még mit nem, majd ha megérdemli. Tipp nejeknek: Akkor növeljük az önbecsülésüket, ha előbb kapunk valamit cserébe. Hogy miért? Mert hozzászoknak. Fél órára kiültem, hogy befejezze azt amivel jelenleg dolgozik. Addig szépen elcsicseregtem az egyik alkalmazottal, közbe rá kellet jönnöm, hogy fogalmam sincs kik dolgoznak a férjemnek. Azt hiszem valami titkárnő ... na mind1 ne is lényeg. Majd mikor végre letelt az örökké valóságig tartó fél óra, bementem és leültem az ölébe.
- Ne haragudj, nem akartalak zavarni. - mondom bocsánatkérő arckifejezéssel, ami csak egy mosoly, és nagy bociszemek. Régen voltunk így, és nagyon hiányzik. Be kell vallanom úgy érzem, hogy vissza kell nyernem a férjemet valahogy. - De esküszöm, félelmetes a lakás. Csönd van, komolyan mondom neked, rémisztő csönd,mintha az ember megsüketült volna... - magyarázok, magyarázok, majd hirtelen bejön Jamie, amin szinte meg se lepődök, de kicsi csalódottságot érzek. Most olyan jó volt végre kettesben lenni, még ha végig csak én beszéltem folyamatosan. Kifordítva teljesen a nyakamat, bosszúsan nézek rá. - Hát te vagy...


Vissza az elejére Go down

Jamie Montgomery

Jamie Montgomery

Vér : félvér
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : ügyvéd
Ház : Hollóhát
Fészek : Saltusque
Párt : EEP
Családi állapot : elvált
Karakterlap : Do you need a lawyer?
Zene : I don't care what you think
as long as it's about me


Vanessa & Jamie & Caradoc Empty

Vanessa & Jamie & Caradoc EmptySzomb. Nov. 28, 2015 5:43 pm



Vanessa, Caribaba & Jimjam





Lendületes léptekkel rontottam be Caradoc irodájába, mindennemű előzetes figyelmeztetés nélkül. Eget rengető probléma miatt kerestem meg, muszáj volt segítenie nekem. Minden más várhatott. Nem törődtem a titkárnővel sem, aki a folyosó másik végéről vinnyogott utánam, hogy itt nem lehet dohányozni. Nekem lehet.
- Caribaba, sürgősen segítened kell! - vágtam ki az ajtót. Hát nem éppen erre a látványra számítottam, már nagyon régóta nem láttam őket így, kettesben. - Nem akartam megzavarni a turbékolásotokat, de ne is foglalkozzatok velem, folytassátok csak. Igazából még jó is, hogy itt vagy, Vanessa, a te véleményedre még tapasztalt Caradoc barátunkénál is jobban adok. Maisie-vel kapcsolatos.
Levágódtam a velük szemközti székre és felpakoltam a lábamat az asztalra. Csak mint mindig, a saját irodámban is folyton ezt tettem.
- Az unokahúgom elzavart bevásárolni, de elképzelésem sincs, mi a különbség a különféle betétek között. Ott van egy csomó márka, egy csomó forma, de szerintem mind ugyanolyan... A múltkor is kaptam tőle, hogy már megint nem jót hoztam. Pedig sokat válogattam, mire megtaláltam a legszebb színűt.
Maisie a szülei halála óta élt velem, de ennyi idő alatt sem sikerült megtanulnom az ilyen dolgokat. Talán ez férfiként lehetetlen is volt, nem tudom.
Elvettem Caradoc asztaláról egy papírt és egy pennát, hogy felírhassam a tanácsaikat.
- Ugye erre írhatok? - Nem különösebben zavart, hogy a lap másik felét már teleírták.


Do you need a lawyer?

Vissza az elejére Go down

Caradoc Dearborn

Caradoc Dearborn

Vér : félvér
Kor : 36
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Reggeli Próféta főszerkesztő
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : házas
Karakterlap : Vanessa & Jamie & Caradoc Profgif
Zene : Parasite's Lust

Vanessa & Jamie & Caradoc Empty

Vanessa & Jamie & Caradoc EmptySzomb. Nov. 28, 2015 7:00 pm

Vanessa & Jamie & Caradoc
Gyilkos pillantást vetettem hajdani legjobb barátomra. Igen, hajdani, mert most legszívesebben úgy vágtam volna ki az ablakon, mint macskát... hogy elvégezze a dolgát. Megérdemelte volna. Végre valahára akadt egyetlen normális, nyugodt percem a feleségemmel, amikor nem öltük egymást, erre ennek az idiótának is most kellett berontania... Hogy a Paloma Minchum vinné el...
- Jamie, igazán nagyra értékelném, ha ezt késöbbre halasztanád, és mondjuk... úgy elhúznál innen végre. -Nem, nem voltam ideges. Én? Ideges? Ugyan már, jó vicc... NEM VAGYOK IDEGES!
Persze meg sem hallotta, amit mondtam neki, már miért is hallotta volna... Helyette rögtön elöhozakodott a lehetö legkínosabb témával, amivel csak lehetett. Elöször majdnem a homlokomra csaptam, de helyette csak sóhajtottam egy mélyet és hátradöltem a székemen, olyan szép ernyedten mint egy kidurrant lufi. A fejemet hátradöntöttem a székre és a plafont kezdtem hatalmas érdeklödéssel bámulni.
- Nessa... a tamponok és a betétek a te területed. Hajrá. -Nem állt szándékomban hozzászólni a témához, már csak gyerekes duzzogásból kifolyólag sem.
Vissza az elejére Go down

Vanessa Dearborn

Vanessa Dearborn

Vér : félvér
Kor : 35
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Író, anya
Ház : Griffendél
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : házas
Karakterlap : Vanessa & Jamie & Caradoc Sherlock-Holmes-and-Irene-Adler-sherlock-holmes-2009-film-10043306-350-188
Zene : Bleeding Out
Vanessa & Jamie & Caradoc Tumblr_mz9bgzCZWT1rn8zweo1_500

Vanessa & Jamie & Caradoc Empty

Vanessa & Jamie & Caradoc EmptySzomb. Nov. 28, 2015 7:19 pm

Caradoc/Jamie & Vanessa
Jamie rosszabbkor nem is jöhetett volna. Annyira jól éreztem magam végre, és azt hiszem Caradoc is, de persze a minden lében kanálnak pont jókor kellett időzítenie. Kedvelem, kivétel most. Persze egyáltalán nem zavartatja magát, hogy " ránk nyitott" , miért is tenné. Drága férjem is megjegyezte, hogy kívül tágasabb, de mint sem törődik vele. Az arcomra felragasztom azt a bizonyos mosolyt, amit ha gyilkos lennék valószínűleg ezt használnám támadás előtt.. csak úgy mint a történeteimben. Na igen manapság több vázlat is gyilkos regényekről szól, és a gyilkos minden egyes áldozatra rámosolyog. Na jó nem kalandozok el, főleg mikor Jamie felteszi azt a bizonyos kérdést, ami nem várhat. Majdnem hangosan felnevetek, közbe a kezemet a szám elé kapom. - Hoztál már nekem, nem emlékszel? Már eléggé profi vagy női egészségügyi szerek terén. - mosolygok rá férjemre, aki teljesen kiakadt. Majd felkelek az öléből, és komótosan neki indulok a táskámnak. Turkálok benne egy darabig, majd a neszeszeremet kiszedve oda sétálok Jamie elé. Nem vagyok az a bosszúangyala típus, de most nagyon megfizet a pofátlanságáért. A neszeszerből kiveszek egy kis dobozt, majd belőle a becsomagolt betétet, azt kibontom majd a homlokára ragasztom. - Remélem jól látod a méretet... körülbelül.... mint a fejed. - majd hátra nézek Caradocra.- Ekkora seggem lenne? - kérdezem vigyorogva, azt hiszem most nagy port fogok kavarni, de élvezni fogom.
Vissza az elejére Go down

Jamie Montgomery

Jamie Montgomery

Vér : félvér
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : ügyvéd
Ház : Hollóhát
Fészek : Saltusque
Párt : EEP
Családi állapot : elvált
Karakterlap : Do you need a lawyer?
Zene : I don't care what you think
as long as it's about me


Vanessa & Jamie & Caradoc Empty

Vanessa & Jamie & Caradoc EmptyVas. Nov. 29, 2015 12:24 am



Vanessa, Caribaba & Jimjam





Sok minden történt már velem életem során, de betétet még nem ragasztottak a homlokomra. Leginkább az zavart benne, hogy mikor megpróbáltam leszedni, ráragadt a hajamra és kitépett belőle pár szálat. Azért ez már mindennek a teteje. És még csak választ sem kaptam a kérdésemre, elvégre nem ragasztgathattam a boltban mindet a fejemre...
- Nagyon kedves tőled, Nessie, de a boltban ezt nem csinálhatom meg. - A Nessie megszólítás természetesen a Loch Ness-i szörnyből eredt. Én roppant viccesnek találtam. - De most komolyan, mit vegyek Maisie-nek? Megöl, ha megint rosszat viszek haza. Ti is tudjátok milyen egy hisztis tinilány, igazán megszánhatnátok egy kicsit. Ígérem, utána kettesben hagylak titeket és nyugodtan rosszalkodhattok.
Tudtam, hogy ezért még kapni fogok, de muszáj volt odabiggyesztenem a végére. Nem is én lettem volna, ha nem teszek egy ilyen megjegyzést.
Azért a biztonság kedvéért feljegyeztem az imént lopott papírra, hogy akkorának kell lennie, mint a fejem. Talán rá van írva a méret is, a fejem nagyságát meg egész pontosan be tudom határolni. Nem véletlenül jártam a Hollóhátba...
Vanessa kis "ajándéka" még mindig a kezemben pihent, pedig nekem aztán nem volt rá szükségem. Szerencse, nem bírtam volna nőként élni. Ennyi felesleges kellemetlenséget... Úgyhogy inkább nemes egyszerűséggel odadobtam Caradoc asztalára, majd ő azt csinál vele, amit akar. AZ ő irodája, tartson rendet ő. Vagy a takarítónője, de az már kínosabb, ha ő találja ezt meg.


Do you need a lawyer?

Vissza az elejére Go down

Caradoc Dearborn

Caradoc Dearborn

Vér : félvér
Kor : 36
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Reggeli Próféta főszerkesztő
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : házas
Karakterlap : Vanessa & Jamie & Caradoc Profgif
Zene : Parasite's Lust

Vanessa & Jamie & Caradoc Empty

Vanessa & Jamie & Caradoc EmptyVas. Nov. 29, 2015 12:40 am

Vanessa & Jamie & Caradoc
Egy másodpercre teljesen ledermedtem Nessa reakciójára. Az utóbbi hónapokban, söt, években annyira megromlott a kapcsolatom vele, hogy már-már el is felejtettem, milyen tud lenni és milyen szokott lenni. Töle ez annyira megszokott mozdulat volt, most mégis teljesen meghökkentett vele. Aztán elötört belölem a röhögés, de úgy, hogy pillanatok alatt bekönnyeztem. Már Jamie fejéért is megérte, amikor ráragadt a betét a homlokára. Nagyon szépen festett, mit ne mondjak...
- Rosszalkodik a nénikéd, az -vágtam rá letörölgetve a könnyeimet. -Mellesleg Maisie nem egy hisztis tinilány, az nem így néz ki. Kérdezd csak meg Vanessát, ö igazi hisztis tinilány volt. Nem igaz, szívem? -Persze ezt már nem gondoltam komolyan és reméltem, hogy veszi a poént. Még csak az kéne, hogy megint balhé legyen, vagy ami még rosszabb, hogy felnyársaljon a tulajdon feleségem.
Minden érzelem lefagyott az arcomról, amikor az a betét az asztalomon landolt. Én nem voltam olyan mint Jamie. Nekem ez konkrét sokk volt, hogy ott landolt a papírjaimon. Mert hogy én ahhoz nem nyúlok hozzá, az egyszer biztos. Milyen undorító egy dolog már...
Vissza az elejére Go down

Vanessa Dearborn

Vanessa Dearborn

Vér : félvér
Kor : 35
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Író, anya
Ház : Griffendél
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : házas
Karakterlap : Vanessa & Jamie & Caradoc Sherlock-Holmes-and-Irene-Adler-sherlock-holmes-2009-film-10043306-350-188
Zene : Bleeding Out
Vanessa & Jamie & Caradoc Tumblr_mz9bgzCZWT1rn8zweo1_500

Vanessa & Jamie & Caradoc Empty

Vanessa & Jamie & Caradoc EmptyVas. Nov. 29, 2015 1:30 am

Caradoc/Jamie & Vanessa
Gondoltam, hogy ezzel a kis húzásommal kisebb forradalmat fogok indítani a két férfiú ember között. Őszintén megvallva, fogalmam sincs, hogy honnan jött ez a kis csínytevés. Ma valahol úgy érzem magam, mint régen, mint amikor még minden rendben volt, és folyamatosan ilyen ökörségeket műveltünk. Főleg ha így hárman voltunk, mint most. Természetesen mindannyian megváltoztunk, és én eltávolodtam a férjemtől is. Viszont ezen változtatni akarok. Döntenem kellett, vagy elválunk, vagy rendben hozom, márpedig nekem eszem ágában sincs elhagyni a férjem, ő az enyém. Ameddig Jamie a betét darabjait szedegeti le a hajáról, szúrós tekintettel nézek Caradocra. - Mi az, hogy hisztis ? Borzalmas voltam, drágám. Ami azt illeti, én nem wc papíroztam a házakat, hanem mindenhova tisztasági betéteket ragasztgattam. Szörnyű korszakom volt, ami úgy tűnik vissza fog térni. - akkor vissza nézek Jamie-re , de szerencsétlen flótáson a szívem szakad meg. Nessie megszólításra, kissé elkezd tikkelni a szemöldököm. Semmi bajom, sőt még kedvelem is ezt a megszólítást, csak éppen tudom, hogy Jamie mikor ezt mondja mire asszociál. - Hát jó. Tini lány, és hát... mindenből jobb ha a kisebbet veszed. Gondolom szegénykét bepelenkáztattad.  De ha ennyire nem bízol magadban, drága barátom, ha gondolod elmegyek és bevásárolok. - kedvességem nem csak ahhoz tartozik, hogy Jamievel jóba vagyok, de úgy érzem ha a férjemet is vissza akarom nyerni, akkor a legjobb barátjánál se hátrány, ha szerzek néhány plusz pontot. Majd meglátom Caradoc fejét, mikor Jamie át passzolja neki a betétet, ami a féltve őrzött papírjain landol. Persze látom az undort az arcán... mit van mit nem tenni, oda megyek, megfogom majd kivágom a szemetesbe.
-  Megmentetem az életedet lovagom, remélem értékeled. - nézek rá, majd látom, ahogy szépen újra színt ölt az arca. Azért remélem még a mai nap folyamán sikerül kettesbe lennünk...
Vissza az elejére Go down

Jamie Montgomery

Jamie Montgomery

Vér : félvér
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : ügyvéd
Ház : Hollóhát
Fészek : Saltusque
Párt : EEP
Családi állapot : elvált
Karakterlap : Do you need a lawyer?
Zene : I don't care what you think
as long as it's about me


Vanessa & Jamie & Caradoc Empty

Vanessa & Jamie & Caradoc EmptyVas. Nov. 29, 2015 5:51 pm



Vanessa, Caribaba & Jimjam





Ha jobban belegondolt az ember, hármunk közül egyikünk sem volt egészen normális. Caradoc munkamániás, Vanessa írónő (ez egyenlő a félőrülttel), én pedig én voltam. Ami pedig külön vicces az egészben, hogy Caradoc barátom az ország legnagyobb napilapjának a főszerkesztője volt, én pedig Nagy-Britannia egyik legkeresettebb ügyvédje. Úgy néz ki, a pozíció nem jár együtt a normális élettel.
- Biztos a furcsaságodba szeretett bele Caradoc. Mindig is mondtam neki, hogy Paloma Minchumot kellett volna választania, de nem, neki te kellettél. Pedig ő még nálad is bolondabb. - Leánykori nevén Paloma Smith jelenleg az RFC pártvezetőjének, Harold Minchumnak volt a felesége. Mondanám, hogy csodálkozom, amiért egy férfinek kellett az a nő, de tekintve, hogy Minchum egyértelműen homoszexuális volt... Nos... - Jut eszembe, legutóbb találkoztam a drágával a Minisztériumban, fél órámba telt lerázni...
Annak idején Caradoc-al versenyt űztünk abból, ki tudja jobban beszívatni szerencsétlen lányt. Néhány évvel fiatalabb volt nálunk és diákévei alatt teljesen belénk volt habarodva, de úgy tűnt, ez még most sem változott meg. Rendszeresen elhívtuk mindenhova, hogy utána rajta röhöghessünk. Nem volt szép dolog, de annál viccesebb.
- Komolyan bevásárolnál a kedvemért? - csillant fel a szemem. - Cserébe hétvégén jöhettek hozzám vacsorázni, úgyis olyan magányos vagyok.
Imádtam főzni és mások elmondása szerint nagyon jól is ment. Bármit összeütöttem, a legegzotikusabb ételtől kezdve egy rántottáig, imádtam kísérletezgetni is. Úgyhogy akik elviselték a társaságomat, cserébe legalább ehettek egy jót.
- Lovag? Caribaba legfeljebb egy apród, de inkább istállófiú - röhögtem fel.


Do you need a lawyer?

Vissza az elejére Go down

Caradoc Dearborn

Caradoc Dearborn

Vér : félvér
Kor : 36
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Reggeli Próféta főszerkesztő
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : házas
Karakterlap : Vanessa & Jamie & Caradoc Profgif
Zene : Parasite's Lust

Vanessa & Jamie & Caradoc Empty

Vanessa & Jamie & Caradoc EmptySzer. Dec. 02, 2015 5:13 pm

Vanessa & Jamie & Caradoc
Olyan tekintettel néztem a feleségemre, mint ahogyan a pimaszabb alkalmazottaimra szoktam, amikor a legelfogadhatatlanabb stílust engedik meg velem szemben. Ezúttal nyilvánvalóan nem ez volt a helyzet, de mégis ezt az arckifejezést találtam a legmegfelelöbbnek ide.
- Ha ki mered dekorálni a házat tisztasági betétekkel, én nem tudom, mit fogok veled tenni... Nem tenne túl jót a presztízsemnek, ha valaki elmegy a kapu elött és ezt látja... -Ez nekem nagyon is fontos volt. Persze ezt ök úgysem fogják megérteni, hiszen sosem értik. Sem Vanessa, sem pedig Jamie. Azért az legalább megnyugtat, hogy kidobta a szemetesbe azt a rohadt steril vackot. Csak azt tudnám, miért hajlandó segíteni Jimjamnek, én a helyében hagynám, hadd szenvedjen meg.
- Nem hiszem el, hogy találkoztál azzal a szörnyszülöttel -röhögtem fel, amikor Jamie kijelentette, hogy összefutott Palival. -Képesek beengedni a Minisztériumba? Én akkor sem tenném, ha Minchum hisztigörcsöt kapna, hogy az ö "egyetlen nimfáját" - ö hívta így mindig a feleségét, nem én találtam ki - nem engedik hozzá. Inkább hallgatnám azt a borzalmas fejhangot, amit képes kiadni magából...
Ugyan Jamie azzal a Quasimodóval találkozott most, nem tudtam annyira sajnálni. Én a Reggeli Próféta föszerkesztöjeként már több, ismétlem TÖBB alkalommal beszéltem Harold Minchummal. Valljuk be, vele egy is túl sok. Szívesen leadtam volna mindig, de akárhányszor próbálkoztam vele, a kijelölt illetö egész biztosan, valamiféle véletlen folytán (...) mégsem tudott elmenni. Ilyenkor pedig értelemszerüen nekem kellett helyettesítenem. Csodás élmény volt az összes, pláne amikor a nadrágom cipzárjára meredt az a melegmacska, miközben beszélt.
- Ugyan, Jimjam... Kettönk közül még mindig nekem lenne több esélyem rá, hogy lovag legyek. Te még csak el sem bírnál egy kardot a vézna karjaiddal. -Háború lesz.
Vissza az elejére Go down

Vanessa Dearborn

Vanessa Dearborn

Vér : félvér
Kor : 35
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Író, anya
Ház : Griffendél
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : házas
Karakterlap : Vanessa & Jamie & Caradoc Sherlock-Holmes-and-Irene-Adler-sherlock-holmes-2009-film-10043306-350-188
Zene : Bleeding Out
Vanessa & Jamie & Caradoc Tumblr_mz9bgzCZWT1rn8zweo1_500

Vanessa & Jamie & Caradoc Empty

Vanessa & Jamie & Caradoc EmptyPént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

Caradoc/Jamie & Vanessa
Megvoltam róla győződve, hogy ezzel megfogom lepni a fiúkat. Kicsit én magam is elcsodálkoztam, rég nem voltam ennyire nyitott, és felszabadult. A mozdulat is csak magától jött. Valamiért ma jó kedvem van, és ez gondolom látszik is. Drága férjemet is rég láttam nevetni, és ez engem még jobban felvillanyoz.
- Nem gondoltam rá drágám, de már csak azért is kipróbálnám, csupán kíváncsiságból, hogy mit tennél. - csibészesen rá mosolygok. Jamie beszólására, csak szúrósan oda nézek.
- Hogy kit kellett volna elvennie? - majd Caradocra nézek a válaszára. - Na jó ki is ez? Évek óta együtt vagyunk, de nekem ez új. - nem vagyok féltékeny, de úgy látszik a fiúkat valami nagyon mulattatja abba a bizonyos személybe, és igencsak felkeltette az érdeklődésemet. Csak karbatett kézzel nézek az egyik, majd a másikra, körülbelül mint egy sértődött kislány, aki kimaradt valamiből, és a nagyon nem akarják befogadni.
- Lehet, hogy a nap végére meggondolom magam. - válaszolom Jamienek a bevásárlásra. - Bár, ha megteszem akkor tartozni fogsz nekem, lehet nem kéne kihagynom. - vigyorodom el. Tulajdonképpen nem neki akarok segíteni, hanem szegény kislánynak. Majd végül leülök egy kis székre, amit találok az egyik sarokban. Azt hiszem mai "romantikánknak" is elment a varázsa. Sóhajtok, gondolkodnom kell mivel tudnám vissza hozni.
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Vanessa & Jamie & Caradoc Empty

Vanessa & Jamie & Caradoc Empty

Vissza az elejére Go down
 

Vanessa & Jamie & Caradoc

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Vanessa Dearborn
» Jamie Montgomery
» Vivian & Caradoc
» Jamie & Maisie
» Jamie & Maisie & Ismael

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Seholsincs :: Senkiföldje-