KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Jamie & Maisie Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Jamie & Maisie Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Jamie & Maisie Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Jamie & Maisie Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Jamie & Maisie Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Jamie & Maisie Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Jamie & Maisie Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Jamie & Maisie Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Jamie & Maisie Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Jamie & Maisie Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Jamie & Maisie Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Jamie & Maisie Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Jamie & Maisie Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Jamie & Maisie Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Jamie & Maisie Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Jamie & Maisie Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Jamie & Maisie Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Jamie & Maisie Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Jamie & Maisie Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Jamie & Maisie Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Jamie & Maisie Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Jamie & Maisie Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Jamie & Maisie Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Jamie & Maisie Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Jamie & Maisie Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Jamie & Maisie Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Jamie & Maisie Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Jamie & Maisie Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Jamie & Maisie Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Jamie & Maisie Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Jamie & Maisie Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Jamie & Maisie Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Jamie & Maisie Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Jamie & Maisie Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Jamie & Maisie Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Jamie & Maisie Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Jamie & Maisie Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Jamie & Maisie Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Jamie & Maisie Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Jamie & Maisie Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Jamie & Maisie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Maisie Beverly

Maisie Beverly

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Rák
Státusz : hatodik évfolyamos diák
Ház : Hollóhát
Párt : EEP
Oldal : világos
Családi állapot : forever alone
Karakterlap : Broken
Zene : Missing You
Old Scars/Future Hearts

Jamie & Maisie Empty

Jamie & Maisie EmptyCsüt. Aug. 13, 2015 1:38 am

Jamie & Maisie

Vegyes érzelmektől fűtve vártam a következő roxmortsi hétvégét, amikor lemehettem végre a faluba. Ennek az oka pedig a nagybátyám volt. Szinte mindig találkoztunk ilyenkor, alig halasztottunk el egy-egy ilyen alkalmat, azt is csak okkal. Most viszont még külön küldtem is neki egy baglyot, hogy szeretném látni a hétvégén, biztos ami biztos. Muszáj volt beszélnem vele és elmondanom neki, hogy mi a helyzet. Jobb, ha előbb tudja meg mint utóbb, mert lehet, hogy most még nem fog akkora jelenetet rendezni. Persze ez is csak naiv remény volt, biztosra vettem, hogy szörnyű hegyibeszédet fog nekem tartani. Remélhetőleg minél hangosabban, hogy magunkra vonja az emberek figyelmét...
Egy sok számmal nagyobb, kötött pulóverben voltam és szakadt farmerben meg a nyúzott tornacipőmben. Nem vittem túlzásba a dolgot, én így szerettem. Mivel zsebre nem tehettem a kezemet, így a pulcsi hosszú ujjait gyűrögettem. Nem tudtam csak úgy lógatni a kezemet magam mellett, ahogy azt más emberek tették. Amikor kiszúrtam Jamie-t elmosolyodtam és sietősebbre fogtam a lépteimet. Már nagyon hiányzott. Akármennyire is hülyén viselkedtem vele sokszor és az életemnek sok részéből kizártam, attól még ő volt az egyetlen. Senki másom nem volt rajta kívül. Csak Ismael. Ó, hogy ki fog akadni...
Vissza az elejére Go down

Jamie Montgomery

Jamie Montgomery

Vér : félvér
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : ügyvéd
Ház : Hollóhát
Fészek : Saltusque
Párt : EEP
Családi állapot : elvált
Karakterlap : Do you need a lawyer?
Zene : I don't care what you think
as long as it's about me


Jamie & Maisie Empty

Jamie & Maisie EmptyCsüt. Aug. 13, 2015 2:12 am



Maisie & Jimjam





Meglepett, hogy Maisie ennyire látni akart engem, nem volt szokása külön megkérni a hétvégi találkozóinkra. Aggasztott a dolog, azt hittem, valami komoly baj történt és erről szeretne sürgősen, de lehetőleg személyesen beszélni velem.
Az előre fixált időpontban érkeztem Roxmortsba, alig fél órája végeztem egy tárgyalással a bíróságon, csoda, hogy ideértem. Kissé elhúzódott a dolog, egy válópert vezényeltem le, a férj kért fel, hogy képviseljem őt a feleségével szemben, aki minden közös ingóságot és a gyerekeket is ki akarta sajátítani. Megnyertem a pert, de csak kicsin múlt, a nő borzasztóan erőszakos volt, az ügyvédje szintúgy. De Jamie Montgomery ellen senkinek sincs esélye.
A főutcán várakoztam Maisie-re, mostanra már a vállamra dobva az öltönyzakómat. Sosem rajongtam érte, ahogy a nyakkendőért sem, nem volt túl kényelmes. Utóbbit viszont nem vettem le, pedig nem is a kedvenc elefántos példányomat viseltem ma. Bizonyára ezért volt olyan nehéz a munka, nem hoztak szerencsét az elefántjaim.
Mikor megláttam az unokahúgomat, lelkesen integetni kezdtem neki. Ahogy odaért hozzám, azonnal magamhoz öleltem, pedig tudtam, mennyire ki szokott borulni tőle. De ha egyszer olyan régóta nem láttam...
- Már nagyon hiányoztál - szorongattam kitartóan. - Mi volt ennyire fontos? Ugye nem történt semmi?


Do you need a lawyer?

Vissza az elejére Go down

Maisie Beverly

Maisie Beverly

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Rák
Státusz : hatodik évfolyamos diák
Ház : Hollóhát
Párt : EEP
Oldal : világos
Családi állapot : forever alone
Karakterlap : Broken
Zene : Missing You
Old Scars/Future Hearts

Jamie & Maisie Empty

Jamie & Maisie EmptyCsüt. Aug. 13, 2015 2:27 am

Jamie & Maisie

Egy másodpercre görcsbe ugrott a gyomrom, amikor megölelt, de meg sem szólaltam, hagytam neki. Ő volt az egyedüli, akinél nem zavart annyira, ha hozzámért, valószínűleg azért, mert ismertem és közel állt hozzám. Alkalmanként még bújós is voltam és odamentem hozzá magamtól is egy-egy ölelésért. Ez sajnos nem egy olyan alkalom volt. Kissé sután és bizonytalanul öleltem vissza, azt is csak muszájból és mert nagyon furcsán nézett volna ki, ha csak lógok a karjai közt mint egy rongybaba.
- Te is hiányoztál nekem -válaszoltam őszintén, bár az én hangom nem csengett olyan izgatottan mint az övé. De ez megszokott volt nálunk. -Nincsen semmi baj. Csak beszélni szeretnék veled valamiről. De előtte vegyünk valami csokit. -Az nem számított, hogy egy falatot sem fogok enni belőle, majd Jamie elpusztítja helyettem is. Igazából csak az időt akartam húzni, nem akartam rögtön ezzel nyitni. Egyikünk sem örült volna neki túlzottan.
Elhúzódtam tőle és ismét a pulcsim ujjával szórakoztam. Már fel sem tűntek az ehhez hasonló rossz szokásaim. Szótlanul elindultam az utcán a Mézesfalás felé. Rémálmaim boltja volt, komolyan... De egy kajálda csak még rosszabb lenne.
Vissza az elejére Go down

Jamie Montgomery

Jamie Montgomery

Vér : félvér
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : ügyvéd
Ház : Hollóhát
Fészek : Saltusque
Párt : EEP
Családi állapot : elvált
Karakterlap : Do you need a lawyer?
Zene : I don't care what you think
as long as it's about me


Jamie & Maisie Empty

Jamie & Maisie EmptyCsüt. Aug. 13, 2015 2:45 am



Maisie & Jimjam





- Ez rosszul indul, te lány... - jegyeztem meg bizalmatlanul. - Ha le akarsz kenyerezni csokival, akkor itt valami hatalmas katasztrófa történhetett... Ugye nem öltél meg senkit? Segítsek elásni?
Az utolsó két mondatot már nem gondoltam komolyan, ennek ellenére tényleg aggódtam, hogy valami hatalmas butaságot csinált. Hogy mit, arra tippelni sem tudtam, de ez valójában csak még jobban aggasztott. Talán nem ismerem eléggé...
Elindultunk a Mézesfalás felé, igyekeztem a lépteimet az unokahúgoméhoz igazítani. Előhalásztam a zsebemből néhány galleont, hogy minél hamarabb megvehessük a csokit és ki is mehessünk a zsúfolt üzletből. Tudtam, mennyire gyűlöli az ilyen helyeket.
- Te nem kérsz semmit? Igazán rád férne valami édesség, tiszta sápadt vagy. - Azt persze meg sem mertem említeni, hogy néhány plusz kiló sem ártana meg neki... - Van mesefigurás Pez cukorka is, az olyan vicces.
Valószínűleg én lelkesedtem jobban kettőnk közül a Tapsi Hapsi fejből adagolható cukorért.


Do you need a lawyer?

Vissza az elejére Go down

Maisie Beverly

Maisie Beverly

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Rák
Státusz : hatodik évfolyamos diák
Ház : Hollóhát
Párt : EEP
Oldal : világos
Családi állapot : forever alone
Karakterlap : Broken
Zene : Missing You
Old Scars/Future Hearts

Jamie & Maisie Empty

Jamie & Maisie EmptyCsüt. Aug. 13, 2015 3:07 am

Jamie & Maisie

- Olyan hülye vagy -vágtam egy gyors grimaszt. Szerencsére nem kellett Jamie-től segítséget kérnem egy holttest elásásához. Hagyjuk már, beszélni nem tudok az emberekkel vagy normálisan viselkedni a közelükben, nem hogy még meg is öljek egyet. Meglepő lenne...
A Mézesfalás elé érve egy pillanatra megtorpantam. Végigfutott az agyamon, hogy azt mondom Jamie-nek "menj csak be, én majd itt kint megvárlak", de nem sok értelme lett volna. Egyedül biztos nem ment volna be, hogy csak úgy csokit vegyen. Jó, talán megtette volna, de biztos voltam benne, hogy most túl kíváncsi ahhoz. Úgyhogy vettem egy mély levegőt és beléptem a zsúfolt üzletbe. Minél gyorsabban végezni akartam. Szorosan Jamie mellett álltam, nem akartam, hogy valaki nekem jöjjön. Talán mégsem volt ez olyan jó ötlet, jobb lett volna rögtön elmondani neki, hogy mi a helyzet...
Ismaellel tereltem el a gondolataimat, azon agyaltam, hogy milyen módon adjam elő, hogy fiúm van. Mindegyik verzió roppant bugyutának tűnt...
Vissza az elejére Go down

Jamie Montgomery

Jamie Montgomery

Vér : félvér
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : ügyvéd
Ház : Hollóhát
Fészek : Saltusque
Párt : EEP
Családi állapot : elvált
Karakterlap : Do you need a lawyer?
Zene : I don't care what you think
as long as it's about me


Jamie & Maisie Empty

Jamie & Maisie EmptyCsüt. Aug. 13, 2015 3:21 am



Maisie & Jimjam





A karjára tettem a kezem, hogy véletlenül se szakadjunk el egymástól. Ez talán egy tizenhat éves lány esetében elég abszurdul hangzott, de Maisie nem egy átlagos tizenhat éves lány volt. Tudtam, mennyire kiborulna, ha egyedül hagynám ezen a zsúfolt helyen.
Lekaptam a polcról egy tábla kekszes csokit, egy csomagot a már említett Pez cukorkából, majd két doboz kólát is kiemeltem a hűtőből. Nem egy Lángnyelv whisky, de azért szerettem. Minden bűntudat nélkül előrefurakodtam a sorban a sok roxfortos diák között, Maisie-t is magammal húzva. Nem foglalkoztam a rám zúduló sértésekkel, mindegyik gyerekre rávillantottam egy széles, fölényes vigyort.
Kifizettem a szerzeményeimet, majd együtt kiaraszoltunk a boltból az unokahúgommal.
- Szóval? Most már hajlandó vagy mesélni? - nyomtam a kezébe az egyik kólát, majd kibontottam a csokit. Micsoda átverés, a csomagoláson nem így nézett ki...


Do you need a lawyer?

Vissza az elejére Go down

Maisie Beverly

Maisie Beverly

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Rák
Státusz : hatodik évfolyamos diák
Ház : Hollóhát
Párt : EEP
Oldal : világos
Családi állapot : forever alone
Karakterlap : Broken
Zene : Missing You
Old Scars/Future Hearts

Jamie & Maisie Empty

Jamie & Maisie EmptyCsüt. Aug. 13, 2015 2:40 pm

Jamie & Maisie
Nem, messze nem voltam olyan, mint a többi tizenhat éves és ezt egyáltalán nem tudtam jó néven venni. Nagyon szívesen lettem volna én ugyanolyan, de nem voltam rá képes. Ha Jamie most egyedül hagyott volna, lehet el is ájulok. Jó, azt talán nem, de hogy elfogott volna a hányinger és a sírási vágy, az egészen biztos. És hálás voltam a nagybátyámnak azért, hogy nem próbált olyan lenni mint a legtöbb szülő, akik olyan klisé szövegekkel jönnek, hogy "többet kéne barátkoznod", meg szándékosan visznek bele olyan szituációkba, amikbe nem kéne. De Jamie szerencsére nem nehezítette a helyzetemet még jobban.
Olyan vörös lettem mint egy téglafal, amikor Jamie előrerángatott. Igyekeztem minél láthatatlanabbnak tűnni, vagy legalábbis úgy viselkedni, mintha nem is ismerném. Milyen kínos, hogy mindegyikük így néz ránk... Az egyetlen pozitívum az volt benne, hogy hamara kijutottunk, de még odakint is görcsösen kapaszkodtam az ingébe. Ezt viszont már észre sem vettem. Csak akkor engedtem el, amikor a kezembe került a kóla. Azt sem akartam megbontani, túl cukros volt. De végre volt valami, amit szorongathattam a kezemben, így máris egy fokkal jobban éreztem magam.
- Igen, most már igen -bólintottam. Legszívesebben még húztam volna egy kicsit egy "nem ülönk le valahová kérdéssel?", de inkább nem tettem. Essünk túl rajta. -Nagyon kérlek, ne rendezz jelenetet. De komolyan mondom. -Gyorsan vettem egy mély levegőt. -Van... barátom. -Ennél silányabban nem is lehetett volna megfogalmazni. De nem zavart, végre ki tudtam mondani.
Vissza az elejére Go down

Jamie Montgomery

Jamie Montgomery

Vér : félvér
Kor : 36
Csillagjegy : Ikrek
Státusz : ügyvéd
Ház : Hollóhát
Fészek : Saltusque
Párt : EEP
Családi állapot : elvált
Karakterlap : Do you need a lawyer?
Zene : I don't care what you think
as long as it's about me


Jamie & Maisie Empty

Jamie & Maisie EmptyCsüt. Aug. 13, 2015 3:45 pm



Maisie & Jimjam





Amint kiértünk az üzletből, megbontottam a kólámat és letörtem egy nagy darabot a csokiból. Mikor azonban kimondta, amiért idehívott, majdnem megfulladtam. Félrenyeltem a kólát, prüszkölve fuldokoltam legalább fél percig.
- Hogy micsoda?! Egy... egy... mid van?! - Akármennyire is örültem volna, ha a barát itt abban a jelentésében szerepel, hogy lett egy jó cimborája, sajnos tudtam, hogy nem így van. Nem, Maisie-nek lett egy fiúja. Egy nyálgép, kanos, komolytalan, megbízhatatlan, beszámíthatatlan kis kamaszfiú, aki minden létező lányra rámozdul. Igen, biztosra vettem, hogy egy ilyen srácról van szó, más szóba sem jöhetett. - Neked pasid van? Oooh, Merlinkém... Ugye most csak ugratsz? Nem jó vicc, remélem tudod...
Szörnyű, ezt egyszerűen nem bírtam elhinni. Legszívesebben most azonnal megkerestem volna azt a kölyköt és nagyon alaposan kiosztottam volna, majd felvilágosítottam volna a jogairól. Csak úgy hivatalosan, ügyvédesen. Komoly beszélgetés, férfi a férfival. Vagyis... férfi a kisfiúval. Igen, ez sokkal helytállóbb.


Do you need a lawyer?

Vissza az elejére Go down

Maisie Beverly

Maisie Beverly

Vér : félvér
Kor : 16
Csillagjegy : Rák
Státusz : hatodik évfolyamos diák
Ház : Hollóhát
Párt : EEP
Oldal : világos
Családi állapot : forever alone
Karakterlap : Broken
Zene : Missing You
Old Scars/Future Hearts

Jamie & Maisie Empty

Jamie & Maisie EmptyCsüt. Aug. 13, 2015 6:57 pm

Jamie & Maisie

Ismét elvörösödtem, most még jobban mint az előbb. Iszonyatosan zavarban voltam, még nem volt velem olyan, hogy be kellett jelentenem a szüleimnek vagy a nagybátyámnak, hogy fiúm van. Ismael volt a legelső, még nem szoktam hozzá a helyzethez.
- Nem, nem viccelek -válaszoltam zavartan, a kólásüveget szorongatva a kezemben. Szinte már elfehéredtek az ujjaim is a nagy erőlködéstől. -Ne akadj ki nagyon... Nem olyan nagy cucc. Előbb-utóbb bekövetkezett volna. -Nem, még én is tudtam, hogy nem így van. Másnál talán igen, de nálam nem. Teljesen váratlanul és meglepetésszerűen ért, hogy összejöttünk Ismaellel. Nem számítottam rá, hogy bárkit is érdekelne egy magamfajta lány.
Kerültem Jamie tekintetét és vártam, hogy jelenetet rendezzen. Mert hiába kértem meg rá, akkor is nagyon ki fog akadni. Ismerem már, tudom milyen. Néha úgy éreztem, hogy engem még a saját gyerekeinél is jobban félt mindentől, pedig ez biztosan nem volt igaz.
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Jamie & Maisie Empty

Jamie & Maisie Empty

Vissza az elejére Go down
 

Jamie & Maisie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jamie és Maisie
» Jamie & Maisie & Ismael
» Jamie Montgomery
» Vanessa & Jamie & Caradoc
» Maisie & Rossi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Közterek :: Roxmorts-