KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Mr. Dolohov & Mr. Dearborn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Caradoc Dearborn

Caradoc Dearborn

Vér : félvér
Kor : 36
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Reggeli Próféta főszerkesztő
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Profgif
Zene : Parasite's Lust

Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Empty

Mr. Dolohov & Mr. Dearborn EmptySzomb. Ápr. 25, 2015 7:18 pm

Mr. Dolohov és Mr. Dearborn
Hogy öszinte legyek, örültem neki, hogy most nekem is jutott munka. Mármint persze, rendes újságírói munka. Föszerkesztöként hozzá voltam szokva, hogy az én dolgom az alkalmazottaim cikkeinek kiválogatása és elrendezése a Reggeli Próféta lapjain. Nem mindennap jutottam el oda, hogy én magam készítsek el egy-egy fontosabb cikket vagy én interjúvoljak meg valakit. Mert persze, lehetöség lett volna rengeteg, de aljafeladatokat köszönöm, én nem csinálok. A kisebb, szinte jelentöségtelen újságcikkeket inkább a szerkesztöség többi tagjára bízom és nekik osztogatom szét. Nem süllyedhetek le odáig, hogy mondjuk az egyik csödbe ment, szinte eleve kilátástalanul nyitott üzletek bánatos vezetöit kérdezgessem. Az nem nekem való, eléggé rontaná az emberek rólam összerakott képét. Nem vetne jó fényt rám.
Most mégis ott álltam a minisztériumi iroda ajtajában. Mondanom sem kéne, elég felemelö érzés volt. Mindig úgy éreztem, amikor végre készíthettem egy új interjút, hogy teljesen kiestem a ritmusból. Amikor itt megálltam, egy pillanatra el is terített a pánik, hogy mi lesz, ha ezt most elszúrom? Ezzel pedig természetesen nem magára az interjúra gondoltam, hanem arra, ami utána fog következni, amikor az egészet átírom. Én nem voltam olyan, mint Rita Vitrol, hogy egyetlen szót sem tartottam meg a cikkeimben úgy, ahogy voltak, söt. Sokkal öszintébb voltam, mint azt bárki elvárná egy újságírótól. Patkányoknak tartanak minket és azok is vagyunk. Én is, csak éppen nem úgy, ahogy a legtöbben.
Vissza az elejére Go down

Levin Dolohov

Levin Dolohov

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Bak
Státusz : Mágusok Nemzetközi Szövetségének Brit Tagozata osztályvezető, Walpurgis Lovagjai vezető
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Itt
Zene : Monster
Walpurgis Lovagja

Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Empty

Mr. Dolohov & Mr. Dearborn EmptySzer. Ápr. 29, 2015 1:35 pm


Mr. Dearborn & Mr. Dolohov


Péntek estére egyeztettem – pontosabban a titkárnőm – egy interjút Caradoc Dearbonnal. Nem voltam odáig a gondolatért, tudtam, hogy nem szabad semmi jóra számítanom, ha a Próféta főszerkesztőjével van találkám. De a népszerűségem feltornázásának ára van, többek között az ilyen képmutató, hazugságot hazugságra halmozó beszélgetések. Ha szerencsém lesz, hamar letudjuk ezt a kis csevejt.
Az irodámban vártam rá egy cigaretta és egy hatalmas halom papírmunka között. A gondolataim már egészen máshol jártak, valahol a Denem kúria padlásán és a hétvégén. Azt terveztem, hogy ma délután vetek egy pillantást az új nos… közös projektünkre Rodolphussal. Remekül alakult, amit elkezdtünk. A hétvégémet pedig hasonlóan kellemesen képzeltem el, a legkevésbé sem magányosan. Angelinaval a legutóbbi roxmortsi hétvégén megbeszéltük, hogy hol és mikor találkozunk. A programra felesleges lett volna akár csak egy szót is fecsérelni, anélkül is tudtuk, mivel fogjuk elütni az időt…
Mikor már teljesen elkalandoztam volna, a titkárnőm hármat kopogott az ajtón és sietősen belépett, hogy bejelentse Dearborn érkezését. Kelletlenül felálltam az íróasztalomtól és egy végletekig hiteles bájmosolyt erőltettem az arcomra. Essünk túl rajta, nem lehet rosszabb, mint Vitrollal…
- Szép estét, Mr. Dearborn – nyújtottam a kezem kézfogásra, amint belépett az ajtón. Nehéz lett volna eldönteni, melyikünk akarta kevésbé ezt az egész tortúrát…

Vissza az elejére Go down

Caradoc Dearborn

Caradoc Dearborn

Vér : félvér
Kor : 36
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Reggeli Próféta főszerkesztő
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Profgif
Zene : Parasite's Lust

Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Empty

Mr. Dolohov & Mr. Dearborn EmptyCsüt. Ápr. 30, 2015 6:22 am

Mr. Dolohov és Mr. Dearborn
Örültem neki, hogy nem várattak meg sokáig. Elég lekicsinylönek és megalázónak tartottam volna, ami lehet, nem is állna olyan messze az igazságtól. Biztos voltam benne, hogy tényleg az lett volna és nem csak én éreztem volna úgy.
Beléptem a titkárnö után az irodába. Kivételesen nem a helyiség megszemlélését vettem fel elsö feladatomnak. Szinte minden alkalommal az elsö dolgom volt, hogy ezt megtegyem, de egy Dolohov kaliberü emberrel jobbnak láttam, ha ezt hanyagolom. Egész biztos voltam benne, hogy rá nem azzal a hatással lenne, mint másokra.
- Mr. Dolohov -ráztam kezet vele. Az arcomra kiült a szokásos munkamosolyom, csak ez egyszer nem olyan lenézö és már elöre kárörvendö volt. -Örülök, hogy fogadott. Nem fogom sokáig feltartani.
A szokásos sablonszöveg. Ezer éve nem használtam. Furcsa volt megint így kezdeni.
Egy gyors pillantással végigmértem Dolohovot elsöre. Magasabb volt nálam, jóval magasabb, ez frusztrált az egészben a leginkább. Nem azt mondom, hogy én egy törpének tartottam magam, egyáltalán nem, de nem voltam hozzászokva az ekkora méretekhez. Ez pedig zavart. Nem mintha nem találkoztunk volna már korábban is, de ennek valahogy mindig külön figyelmet szenteltem. Egyébként ugyanolyan volt, mint eddig. Nem is vártam mást. Sejtettem, hogy nem fog belöle kishercegnö válni.
Vissza az elejére Go down

Levin Dolohov

Levin Dolohov

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Bak
Státusz : Mágusok Nemzetközi Szövetségének Brit Tagozata osztályvezető, Walpurgis Lovagjai vezető
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : egyedül
Karakterlap : Itt
Zene : Monster
Walpurgis Lovagja

Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Empty

Mr. Dolohov & Mr. Dearborn EmptyVas. Május 10, 2015 3:27 pm


Mr. Dearborn & Mr. Dolohov


Nem tudom, melyikünk mosolya volt kevésbé őszinte, de talán kár is lenne összehasonlítani. Mindkettő annyira volt valós, mint az én ártatlanságom.
- Mertem benne reménykedni. Foglaljon helyet. – A kézfogást követően intettem neki, hogy üljön le az íróasztalommal szemközti székre, majd én is helyet foglaltam. - Nos… ne is húzzuk tovább az időt, szerintem akár kezdhetnénk is.
Legutóbb akkor találkoztam Dearbornnal, mikor a Reggeli Próféta utolsó pillanatban kiért a Minisztériumba, hogy lencsevégre kapja az elfogásunkat. Dicsőséges küzdelem volt az aurorok részéről, hogyne… Lemészároltunk több tucat minisztériumi alkalmazottat, köztük aurorokat is, majd egyszerűen elhajítottuk a pálcáinkat. Hol ebben a dicsőség? Sehol. De senki sem tudta, mi történt, csupán a jelenlévők. Mire az újságok kiértek, minket már lefogtak és pálcával a hátunkban hoppanáltak velünk. Láttam azt az újságot, az utolsó rólunk készült képpel. Vérfoltos ruhák, kifejezéstelen arc, üres tekintet… Minden elmondott rólunk az a fotó, a mellékelt hosszú cikk csupán a parasztvakítás célját szolgálta. És az emberek milyen ostobán elhitték, hogy győzelmet arattak felettünk az ő megmentőik. Az a nyomorult Prewett. Hát persze. Aki megkínoztatta a gyerekeinket és megölte Abraham Lestrange-t. Lesz még hozzá pár szavunk.

Vissza az elejére Go down

Caradoc Dearborn

Caradoc Dearborn

Vér : félvér
Kor : 36
Csillagjegy : Nyilas
Státusz : Reggeli Próféta főszerkesztő
Ház : Hollóhát
Fészek : Monticola
Párt : ICP
Oldal : világos
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Profgif
Zene : Parasite's Lust

Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Empty

Mr. Dolohov & Mr. Dearborn EmptyHétf. Május 11, 2015 4:22 pm

Mr. Dolohov és Mr. Dearborn
Mentségemre legyen, én azért nem ajnároztam annyira Prewettet. Természetesen ha választanom kellett, hogy Lestrange és Dolohov vagy a Greater Good csapata felé húzódjak, határozottan az utóbbi mellett döntöttem. Nem tartoztam egyik párthoz sem, a munkásságukat is kizárólag csak az újság miatt követtem, hogy mindig naprakész lehessek.
Leültem a Dolohovval szemközti székre és rossz szokásomhoz híven felpakoltam az egyik lábamat a másikra, a papírt meg arra fektettem. Nem valami illedelmes dolog, de fö az, hogy én kényelmesen érezzem magam. Ahogy felnéztem Dolohovra és hallgattam, mit mond, rá kellett jöjjek, hogy nem, még mindig nem kedvel túlzottan. Nem is baj az, én sem vagyok odáig érte. Erre pedig nincs is szükségünk, elvégre semmi közünk egymáshoz. Csakis annyi, hogy én az ö hírnevét próbálom gallyra vágni, ö pedig ezzel szerzi nekem a pénzt és persze a még nagyobb ismertséget. Szerintem egész elönyös parazitizmus az én részemröl, ha nevezhetem így.
- Rendben, én is szeretnék hamar a végére jutni a dolognak. -Természetesen nekem is lett volna jobb dolgom, nem szerettem pont vele beszélgetni. Nem tudtam elképzelni, hogy van olyan ember, aki nem érzi magát kényelmetlenül a közelében... Mindegy, meg kellett tennem, amit elhatároztunk az újságnál - azaz többnyire én egyedül elhatároztam -, hogy néhány havonta elkészítek egy-egy interjút a régi halálfalókkal, abból a célzatból, hogy hogyan is megy az életük, milyen politikai intézkedéseket vezettek be és a többi. -Hallottam hírét néhány új programjuknak, mint például az árvaház, amit nem is olyan régen nyitottak. Fel tudna erröl kicsit jobban világosítani?
Nagyon figyeltem a szavakra, amiket használtam. Közben már a kezemben volt a pergamen és a toll. Jobban szerettem kézzel írni és egy kis varázslattal megoldható volt, hogy olyan sebességgel menjen, amilyen a beszédünké.
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Empty

Mr. Dolohov & Mr. Dearborn Empty

Vissza az elejére Go down
 

Mr. Dolohov & Mr. Dearborn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Mr. Dolohov & Ms. Vitrol
» Caradoc Dearborn
» Caradoc Dearborn kapcsolatai
» Mr. Holbrook & Mr. Dolohov
» Leo Igor Dolohov

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Mágiaügyi Minisztérium :: Ötödik szint - Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztálya-