KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Harold Minchum & Narcissa Malfoy Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Harold Minchum & Narcissa Malfoy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Harold Minchum

Harold Minchum

Vér : félvér
Kor : 30
Csillagjegy : Mérleg
Státusz : RFC pártvezető, Mágikus Balesetek és Katasztrófák Főosztály vezetője
Ház : Mardekár
Fészek : Monticola
Párt : RFC
Oldal : sötét
Családi állapot : házas, pff
Karakterlap : Gyönyörködj!
Zene : Most accurate song in the world

Harold Minchum & Narcissa Malfoy Empty

Harold Minchum & Narcissa Malfoy EmptyVas. Május 17, 2015 7:28 pm

Harold & Narcissa
Kihúzott háttal, egyenes tartással ültem a méregdrága étterem egyik kétszemélyes asztalánál, egyedül. Így, hogy kihúztam magam, nagyon hosszúnak hatott a nyakam, de nem foglalkoztam vele. Úgy véltem, hogy a hosszú nyak nagyon vonzó, ezért szinte csak pozitívumként fogtam fel. Mások ellenben azt gondolhatták, hogy úgy festek, mint egy girhes zsiráf, de ezeket a gondolatokat nagy szerencséjükre nem hallottam.
Egyébként nem is voltam éhes. Nem tudom, hogy miért ültem be pont ebbe az étterembe, de minden bizonnyal az előkelő emberek miatt, akik mind itt voltak. Frissen végeztem London legjobb és legdrágább fodrászánál, nem hagyhattam ki a lehetőséget, hogy büszkén mutatkozhassak vadonatúj, gyönyörűen vágott hajkoronámmal. Biztos voltam benne, hogy mindenki más az én bájomra irigykedik.
A kezemben egy porceláncsésze volt, teával megtöltve. Ettől volt egy erős arisztokratás beütésem, holott messze nem voltam arisztokrata. De egyszer akár még az is lehetek. Sőt. Az is leszek. A csészét csak két ujjammal fogtam, sajnos még a füle is nagyon forró volt.
Vissza az elejére Go down

Narcissa Malfoy

Narcissa Malfoy

Vér : aranyvérű
Kor : 30
Csillagjegy : Oroszlán
Státusz : családanya
Ház : Hollóhát
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mutasd magad!

Harold Minchum & Narcissa Malfoy Empty

Harold Minchum & Narcissa Malfoy EmptyPént. Május 22, 2015 3:15 pm


Minchum kontra Malfoy


A délelőttöt vásárolgatással töltöttem. Reggel kilenckor keltem, felöltöztem, tisztálkodtam, sminkeltem, hajat csináltattam, majd nekiindultam a bevásárlókörútnak. Délután kettő fele járt már az idő, mikor beültem egy elegáns étterembe, hogy kipihenjem a fáradalmakat, s egy kellemes ebéd után újult erővel folytathassam a beszerzőtúrát. Helyet foglaltam a legelegánsabb helyen (én legalábbis annak véltem), és elégedetten nyugtáztam, hogy máris több pincér igyekszik felém, hogy felvegye a rendelésemet. Mind tudták már, milyen busás borravalót szoktunk itthagyni Luciusszal, ha jól végezték a dolgukat. Fennkölten fordultam ahhoz a pincérhez, aki leghamarabb mellettem termett, és már rendeltem is egy harmadnyi adag tenger gyümölcseit. Már megszokták, hogy mindig harmad adagot eszem, és egy arcizmuk sem rándult, mióta tudták, hogy harmad adagért is teljes természetességgel fizetem ki a teljes árat.
A pincér futólépésben távozott a rendelésemmel, én pedig arisztokratikusan magasra tartott orral néztem végig a helyiségen. Csalódottan állapítottam meg, hogy igen alantas és nemkívánatos személyek is tartózkodnak körülöttem. A puszta jelenlétüket is személyem ellen irányuló offenzívaként éltem meg.
Vissza az elejére Go down

Harold Minchum

Harold Minchum

Vér : félvér
Kor : 30
Csillagjegy : Mérleg
Státusz : RFC pártvezető, Mágikus Balesetek és Katasztrófák Főosztály vezetője
Ház : Mardekár
Fészek : Monticola
Párt : RFC
Oldal : sötét
Családi állapot : házas, pff
Karakterlap : Gyönyörködj!
Zene : Most accurate song in the world

Harold Minchum & Narcissa Malfoy Empty

Harold Minchum & Narcissa Malfoy EmptySzer. Május 27, 2015 7:37 am

Harold & Narcissa
Természetesen azonnal észrevettem Narcissa Malfoyt, ahogy belépett az étterembe, igaz, ezzel nem voltam teljesen egyedül. Hiszen kinek ne tűnne fel egy ilyen arisztokrata úrihölgy? Na meg persze a pincérek hada, akik mind rá pályáznak. Elsőre nem tudtam eldönteni, hogy mi ennek az oka. Két tippem volt; az egyik az, hogy Lucius Malfoyt ismerve busás összeg lapult a feleségénél, amit minden bizonnyal nem is féltett odaadni borravalóként, a másik az, hogy a drága pincérurak beindultak a hölgyre. Inkább az előbbit tartottam valószínűnek, de az a helyzet, hogy a második is benne volt a pakliban. Igaz, én nem igazán értettem. Szépnek szép, oké, de hogy engem nem hozott lázba, az teljesen biztos...
Megvártam, amíg leadja a rendelését, véletlenül sem akartam közbekontárkodni a pincér úrfival lefolytatott, semmilyen beszélgetésbe. Azért én is úriember voltam. Aztán amikor végre egyedül maradt, azonnal elindultam felé. Előtte persze megigazítottam a hajamat és a narancssárga ingemet, hogy minél fessebb legyek. Hogy minek mentem oda hozzá? Nem tudom.
- Mrs. Malfoy -mosolyodtam el szélesen, úgy üdvözölve, mintha régi barátok lennénk. -Micsoda öröm, hogy találkoztunk!
Vissza az elejére Go down

Narcissa Malfoy

Narcissa Malfoy

Vér : aranyvérű
Kor : 30
Csillagjegy : Oroszlán
Státusz : családanya
Ház : Hollóhát
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mutasd magad!

Harold Minchum & Narcissa Malfoy Empty

Harold Minchum & Narcissa Malfoy EmptySzomb. Május 30, 2015 12:41 am


Minchum kontra Malfoy


Leadtam a rendelést, majd elégedetten fordítottam vissza a fejem, hogy leereszkedően szemléljem az étterem többi vendégét. A festői képbe azonban súlyos hiba csúszott: Harold Minchum közeledett felém. Leplezetlen lenézés és undor ült ki az arcomra, ahogy megláttam. A legostobább emberek egyikének tartottam. Irritáló tulajdonságait fél napon keresztül tudtam volna részletezni, pedig még csak soha nem is beszéltem vele. Merlinnek hála. A férjemtől viszont épp eleget hallottam róla ahhoz, hogy szilárd véleményem legyen róla. - Mr. Minchum - üdvözöltem végletekig lenéző és lekezelő hangsúllyal. - Minek köszönhetem felemelő társaságát? - Kellően hangosan beszéltem ahhoz, hogy az étterem minden egyes vendége és dolgozója kihallja a hangomból, mennyire nem vágyom ennek a söpredék alaknak a társaságára. Mikor közelebb merészkedett hozzám, látványosan távolabb csúsztam tőle a széken, és legyezni kezdtem kettőnk között a két ujjam közé fogott szalvétámmal.
Vissza az elejére Go down

Harold Minchum

Harold Minchum

Vér : félvér
Kor : 30
Csillagjegy : Mérleg
Státusz : RFC pártvezető, Mágikus Balesetek és Katasztrófák Főosztály vezetője
Ház : Mardekár
Fészek : Monticola
Párt : RFC
Oldal : sötét
Családi állapot : házas, pff
Karakterlap : Gyönyörködj!
Zene : Most accurate song in the world

Harold Minchum & Narcissa Malfoy Empty

Harold Minchum & Narcissa Malfoy EmptyHétf. Aug. 31, 2015 2:48 pm

Harold & Narcissa
Egyáltalán nem zavartattam magam, mintha nem is vettem volna észre az arcán ülő, elég nyilvánvaló kifejezést, ahogy a hanglejtését sem. Pedig észrevettem, tudtam, mennyire nem vágyik most a társaságomra, de ez nem sokat számított az én szememben. Nem igazán foglalkoztam azzal, hogy mások örömmel látnak-e vagy sem. Nem érdekelt a véleményük.
- Pusztán annak, hogy nem szívesen hagytam volna egy ilyen szép hölgyet egyedül enni. Kár lenne érte. -Nyilván nem tartottam szép hölgynek. Mások egész biztosan, én nem. Hiszen nő volt. Teljesen hidegen hagy.
Zavartalanul helyezkedtem el a széken, mintha én meghívott vendég lettem volna az asztalánál. Ja hogy nem voltam az? Kit érdekel? Úgysem mer majd senki szólni. Nekem aztán ne pofázzanak be, már a gondolattól is felment bennem a pumpa.
- Melege van? -vontam fel a szemöldököm, amikor legyezgetni kezdte magát. -Tudja, ezen nagyon könnyen lehet segíteni. -Persze tisztában voltam vele, hogy én vagyok a problémája. Nem érdekelt.
Vissza az elejére Go down

Narcissa Malfoy

Narcissa Malfoy

Vér : aranyvérű
Kor : 30
Csillagjegy : Oroszlán
Státusz : családanya
Ház : Hollóhát
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas
Karakterlap : Mutasd magad!

Harold Minchum & Narcissa Malfoy Empty

Harold Minchum & Narcissa Malfoy EmptyCsüt. Szept. 03, 2015 11:53 pm


Minchum kontra Malfoy


- Lekötelez a figyelmessége - feleltem a tőlem telhető leggúnyosabb, leglesajnálóbb és legtávolságtartóbb hangon - , azonban úgy vélem, egyedül is sikerülni fog elfogyasztanom az ebédemet. - Látványosan távolabb húzódtam tőle. -Melegem? Nem. Az étvágyam viszont tovaszállt. - Próbáltam igazán finoman fogalmazni. Tartottam tőle, hogy ha nyíltan kiadom az útját, az nem tenne épp jót fényes jóhíremnek, még akkor sem, ha szinte nincs ember, aki ne rühellené Minchumot. Én legalábbis nem ismertem ilyen embert.
Továbbra sem tettem le a szalvétámat, egyre gyorsabban legyeztem vele, kifejezve idegességem mértékét. Egy Harold Minchum társaságában kell étkezzek! Soha többet nem mozdulok ki otthonról Lucius nélkül.
A szerencsés pincér az asztalomhoz sietett, és elegánsan lerakta a tálcájáról az általam rendelt italt. Udvariasan rákérdezett, hozhat-e valamit az úrnak, de beléfolytottam a szót. - Nem, az úr nem iszik semmit. Az én számlámra legalábbis biztosan nem. - Nem fukarkodom a pénzzel, ezt mindenki tudja rólam. Na de fizetni Minchum italát? Mégis mi vagyok én, szeretetszolgálat?
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Harold Minchum & Narcissa Malfoy Empty

Harold Minchum & Narcissa Malfoy Empty

Vissza az elejére Go down
 

Harold Minchum & Narcissa Malfoy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Narcissa Malfoy
» Narcissa Malfoy kapcsolatai
» Harold & Angelina
» Harold & Levin
» Harold & Caspar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Közterek :: Abszol út-