KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Rodolphus Lestrange

Rodolphus Lestrange

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Nyilas
Ház : Mardekár
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas
Karakterlap : Repesve várom a találkozást.
Zene : Let me entertain you
Walpurgis Lovagja

Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Empty

Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange EmptySzomb. Jún. 13, 2015 9:45 pm


Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange
A nagyobb varázslónemzetek rendelkeznek saját lakossági bankkal, ám azok hatásköre nem lépi túl az adott ország határait. A Gringotts pozíciója különleges: a brit varázslótársadalom lakossági bankja, de egyben a világ összes varázslóbankja felett álló központi szerv is. 1945-ben kapta meg ezt a tisztet, mikor rádöbbentek az országok a nemzetközi pénzügyi együttműködés elengedhetetlen mivoltára. Azóta a Gringotts a nemzetközi monetáris rendszer központi intézménye, mely a nemzetközi pénzügyi együttműködést, az árfolyamstabilitást és a gazdasági növekedést hivatott elősegíteni, valamint feladatai közé tartozik, hogy átmeneti pénzügyi segítséget nyújtson fizetési mérleggel kapcsolatos problémákkal küzdő tagországoknak. A tagországok saját gazdasági súlyuk szerint járulnak hozzá az alaphoz, és a szervezettől kölcsönöket vehetnek fel adósságaik törlesztéséhez. Ezen kölcsönök több típusba sorolhatók. A készenléti hitelmegállapodás likviditáspótló, biztosítás jellegű keret, amiből nem feltétlenül szükséges pénzt lehívni - jellemző nagysága az ország egyéves külső refinanszírozási szükséglete. A rugalmas hitelkeret szabad felhasználású keret, és csak erős gazdaságú országoknak szoktuk kiadni - a mi országunk természetesen ezek közé tartozik. Az elővigyázatossági és likviditási hitelkeret szigorú feltételekhez (makrogazdasági egyensúlyt helyreállító gazdaságpolitikai intézkedésekhez) kötött hitelkeret. Vannak ezeken kívül különféle közép- és hosszútávú hitelkereteink stabilizációs programok, strukturális reformok támogatására. A hitelezésen kívül a mi feladatunk pénzügyi gyorssegélyt nyújtani az úgynevezet exogén sokkok, például természeti katasztrófák által súlytott tagországoknak. Mindezeken kívül konzultációs fórumot biztosítunk a nemzetközi valutáris együttműködés érdekében; hozzájárulunk a nemzetközi kereskedelmi kapcsolatok bővítéséhez; a lehetőségekhez mérten fix árfolyamon tartjuk a varázsvilág nemzetközileg egységes pénzét a mugli társadalmak országonként különböző valutájához képest; folyamatosan dolgozunk a nemzetközi fizetési mérleg kiegyensúlyozásán; s végül, de nem utolsó sorban statisztikai számításokat végzünk annak kiszámítására, melyik tagországnak milyen mértékben kell hozzájárulnia az alaphoz, valamint milyen mértékű segítséget vehet igénybe.
Azért léptem ma be a Miniszteri Hivatalba, hogy a brit államnak történő hitelezésről tárgyaljak Gideon Prewettel.

Vissza az elejére Go down

Gideon Prewett

Gideon Prewett

Vér : aranyvérű
Kor : 35
Csillagjegy : Nyilas
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : eljegyzett
Karakterlap : Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange BW3LNHd
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange TD7R8Qc
Zene :
Főnix Rendje tag

Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Empty

Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange EmptyKedd Jún. 23, 2015 6:51 pm


Kifejezetten mozgalmas ez a délelőtt, ha tehetném, haza sem mennék. Az ilyen sűrű, vibráló napokon olyan elképesztően furcsa hoppanálni, és megpihenni - tovább vibrálni - az otthoni csöndben. A folyosószomszédjaim már többször is kellemetlenül rám pislogtak, mert az ilyen órákon hangzavarra vágyom, és semmi sem tudja ezt annyira beteljesíteni, mint a Carmina Burana. Vagy a Traviata. Vagy a mugli zenekarok garmada. (Lakik egy idős néni tőlem balra, folyton macskagyökér- és hagymaszagot áraszt, és valahányszor zenét hall, mindig seprűvel veri a falat. Mármint, nem a cirokvégével, hanem a rúddal. Mondjuk biztosan csinál mást is, mert néhány hete ezzel sikerült átlyukasztania hozzám. Még szerencse, hogy varázshasználók közt nem téma a tatarozás. Azóta - a nyakamat tenném rá -, hogy fúj felém, valahányszor kilépek a lakásból.

Amúgy miért is én tárgyalok a hitelkeretről Lestrange-dzsel? Áh, már tudom is. Mert a bátyám, a Mágiaügyi Miniszter simán lepasszolta nekem. Nem fűlik a foga hozzá, pedig ő sokkal könnyebben betartja ezeket a buta, protokolláris szabályokat, mint én. Sokkal könnyebben átvészelné ezt az alkalmat.
Megigazítom a nyakkendőm, miközben beszállok az első emeltre tartó liftbe. Megdöbbentő a változás, ha a bátyád Nagy-Britannia legbefolyásosabb embere. Hirtelen mindenki ismer, és mindenki előre köszön.

(Mondjuk, eddig sem voltam ismeretlen, szürke figura. Talán Fabian hálás is lehetne, amiért én helyettesítem. Előfordulhat, hogy még jó buli is lesz ez a megbeszélés. Vagy ha az nem, hát... tanulságos.)
Mikor megérkezem a tárgyalóterembe, a kényelmes bőrfotelek és zölden felcsapó lángnyelvek közé, Lestrange már ott ül a maga embereivel. Kezet nyújtok neki. Csak semmi udvariatlanság, nem igaz, Hólyag?
Nem mondhatnám, hogy valaha is melegebb volt a viszonyunk, és mint az ellenzék zászlóshajója, ezután sem lesz.
- Azt javaslom, térjünk a tárgyra, Lestrange - indítványozom azonnal. Számolom a perceket.
Vissza az elejére Go down

Rodolphus Lestrange

Rodolphus Lestrange

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Nyilas
Ház : Mardekár
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas
Karakterlap : Repesve várom a találkozást.
Zene : Let me entertain you
Walpurgis Lovagja

Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Empty

Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange EmptySzer. Júl. 08, 2015 12:54 pm


Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange
Mindkettőnk számára nyilvánvaló volt: egyikünk sincs abban a pozícióban, hogy ebben az ügyben hivatalosan tárgyalóképes legyen. A feletteseink hanyagságából adódóan mégis nekünk kellett tárgyalóasztalhoz ülni. Én a magam részéről cseppet sem bántam, elvégre az azkabani üdülésem előtt a Gringotts vezérigazgatójaként (azaz elnökeként, de a vezérigazgató sokkal hangzatosabb) rengeteg hasonló tárgyalást bonyolítottam le. Az, hogy rám merték bízni ezt a megbeszélést, arra enged következtetni, jó esélyem van újból a ranglétra legfelsőbb fokaira lépni. Amint a mi pártunknak áll majd a zászló.
Kezet fogtam az ifjabbik Prewettel, majd újból elhelyezkedtem a széken. Egészen boldoggá tett, hogy nem a bátyjával kell most farkasszemet nézzek. Az a beszélgetés valamelyik fél részéről biztosan átcsapott volna személyeskedésbe, aminek egy hivatalos tárgyaláson nyilvánvalóan nincs helye és csak hátráltatná az ügy megoldását. A jelenleg előállt helyzetben viszont nem éreztem szükségét, hogy szigorúan a nagykönyvben leírtakhoz tartsuk magunkat. Átbeszéljük a lényegesebb kérdéseket, kötünk egy megállapodást és mehetünk is haza.
Cseppet sem volt ellenemre, hogy rögtön a téma közepébe vágjunk, ahogy Prewett indítványozta. - Akkor az lenne az első kérdésem, pontosan mire szeretnék felhasználni a kölcsönkért összeget? - Ez pont egy olyan információ volt, amiről a kedves felettesem elfelejtett tájékoztatni. Reggel rámtörte az ajtót az irodámban, hogy menjek helyette tárgyalni, mert szül a felesége, és már rohant is. Így a legkevésbé sem voltam képben, és reméltem, a velem szemben ülő Prewett sem áll épp a helyzet magaslatán. Ha a főnökömnek nem lett volna annyira sietős, bizonyára egy kebelbarátjára bírta volna a feladatot, nem pedig rám, aki nyíltan az MM oldalán állok. - Azt is meg kell beszéljük, milyen hosszú távra szeretnék felvenni, és persze hogy egyáltalán mennyi pénzről lenne szó. - A legalapvetőbb információk. Hogy én mennyire nem szeretek ilyen tájékozatlanul beülni egy tárgyalásra!...

Vissza az elejére Go down

Gideon Prewett

Gideon Prewett

Vér : aranyvérű
Kor : 35
Csillagjegy : Nyilas
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : eljegyzett
Karakterlap : Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange BW3LNHd
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange TD7R8Qc
Zene :
Főnix Rendje tag

Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Empty

Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange EmptyCsüt. Júl. 09, 2015 5:52 pm


Mire vennénk fel az összeget? Francba, Fabian! Arra venném fel, hogy szerződtessek embereket, akik a nap huszonnégy órájában vállalják, hogy seggbe rúgnak téged ezért az aljas lepasszolásért! Vajon, ha ezt mondanám, Lestrange együtt érezne velem? Minden bizonnyal nem, de nem is akarok megjátszani egy ilyen kártyát. Nincs túl sok kedvem ehhez az egyeztetéshez, viszont már itt vagyok, férfiként nem fordulhatok vissza. Azzal jól polcra tetetném magam a kollégáim szemében, akik úgyszintén szívják a fogukat, ha Lestrange-dzsel kell találkozniuk. Ilyen az élet, a kishalak mindig jót derülnek a nagyhalak bukásán.

Na, lássuk ezt a mi nagy, sötét halunkat egészben.
- A miniszter úr intézkedései alapján a mostani elsődleges pont, amihez szükséges a kölcsön, a hopp-hálózat fejlesztése. Ez kiterjed az Átrium fogadószintjének felújítására, és az érintett osztály fejlesztésére is. Walesből az elmúlt hetekben számos panasz érkezett, mert sokan mugli kandallókban kötöttek ki, gyakran családostul, poggyászokkal - magyarázom, belesandítva a jegyzeteimbe. Fabian ma reggel diktált, a rá jellemző gyorsasággal és kapkodással, szóval nem sokat tudok kihámozni az írásomból, de a nagyjára emlékszem. Minden bizonnyal.

- Illetve ismét központi kérdéssé vált a seprűk kiegészítése családi repülőszőnyegekkel. Ez egy egész országra terjedő, meglehetősen nagy beruházásnak látszik, amit a Mágikus Közlekedésügyi Főosztály Seprű-ellenőrzési Hivatalában már napok óta követelnek. - szövöm tovább a tények fonalát olyan mesterien álcázva a vízbe bedobott didergő gyereket magamban, mintha egész este ezt tanultam volna, és nem az esküvői ülésrend megtervezése felett görnyedtem volna Annie-vel. - Ez a javaslat azonban még szélesebb körű elbírálásra szorul, mivel Ali Basir és hírhedt repülőszőnyegei nem megfelelőek ahhoz, hogy a minisztérium nagyobb tételt rendeljen belőlük.
Tovább.


Vissza az elejére Go down

Rodolphus Lestrange

Rodolphus Lestrange

Vér : aranyvérű
Kor : 34
Csillagjegy : Nyilas
Ház : Mardekár
Fészek : Saltusque
Párt : MM
Oldal : sötét
Családi állapot : házas
Karakterlap : Repesve várom a találkozást.
Zene : Let me entertain you
Walpurgis Lovagja

Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Empty

Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange EmptyCsüt. Júl. 09, 2015 11:28 pm


Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange
Nem kerülte elva figyelmemet a pillanatnyi elbizonytalanodása, ami tökéletesen megerősített abbéli hitemben, hogy ő sem áll éppen a helyzet magaslatán. Eddig sem voltam ideges, de ez a tudat most végképp egészen megnyugtatott.
Ha Prewett a bátyját kezdte volna el szidni nekem, minden bizonnyal tökéletesen emberére talált volna, ugyanis Fabian Prewett szidalmazása egyike volt kedvenc elfoglaltságaimnak. Kettőnk között csak az a különbség, hogy Gideon épp mérges rá, én pedig teljes szívemből - mit szívemből, teljes lényemből - gyűlölöm. De ez a cseppnyi eltérés igazán nem akadályozott volna minket abban, hogy kibeszéljük kicsiny országunk nagy megbecsülésnek örvendő mágiaügyi miniszterét. Bár hozzátenném, ennek bekövetkeztére minimális esélyt sem láttam, hisz Gideon nyilván tisztán látja, hogy ezzel aláásná mind a bátyja, mind a GG hírnevét, ha más nem, az én szememben. Ám ha az ellenzék tudomást szerez a párton belüli diszharmóniáról, annak jó vége nem lehet. Gideont a bátyjával ellentétben tartottam annyira intelligens embernek, hogy ezzel minden bizonnyal tökéletesen tisztában van.
Szóval a Hop Hálózat felújítása. Ebbe nyilván beletartozik a biztonsági rendszer hibáinak kijavítása és az ellenőrzés fokozása is, ami számomra (számunkra) nem éppen előnyös. Mióta Belláék végeztek azzal a néhány muglival, fokozottan figyelemmel kísérik minden egyes lépésünket - erről belső informátorok is tájékoztattak minket, de attól függetlenül is sejtettük volna. Bella és Jonathan megkapták méltó büntetésüket és fenyítésüket, ami remélem, visszatartja őket további ostobaságok elkövetésétől, és erősen bízom benne, hogy ha mégsem, akkor sem a hivatalos Hop Hálózatot fogják igénybe venni. Ennyi eszük nekik is kell legyen. (Miért nem ért a feleségem a szép szóból?! Mégis ki akarna Cruciatusszal rendet tartani otthon? Áh...)
- Mondana pár szót a Walesben történtekről? Sajnos nem tájékoztattak a részletekről. - Ez nem tartozott szorosan a tárgyalás menetéhez, de szerettem volna megérteni és átlátni a dolgot. Azért hadd tudjam, mire adom oda a bankom pénzét. (Mert igen, hamarosan megint az én bankom lesz.) - Családi repülőszőnyegek? - vontam fel a szemöldököm. Már épp rá akartam kérdezni, valóban jóváhagyta-e ezt a felelős szerv, de már meg is válaszolta a fel nem tett kérdésemet. - Tehát olyasmire szeretnének állami kölcsönt felvenni, aminek megvalósítása jelenleg nem csak anyagi gondokba ütközik - szűrtem ki azt, ami a magam számára lényeges volt. - Ha jól értettem, az említett repülőszőnyegek nem alkalmasak rá, hogy az állam beruházzon rájuk, mégis erre a létre nem jövő beruházásra szeretnének hitelt. Javítson ki, ha félreértettem volna, de amennyiben nem, én ezt a legkevésbé sem látom reális gondolatnak. - Higgadtan és tárgyilagosan beszéltem, érzelmektől mentesen.
Valóban ennyien irtóznának attól, hogy egy tárgyalóasztalhoz üljenek velem? Nem értem az okát. Ha az előéletem miatt van így, az egy dolog (bár ne feledkezzünk meg róla, hogy felmentettek minden vád alól), de hogy ez miért befolyásolna egy egyszerű tárgyalást, azt nem érem fel ésszel. Ha pedig az elvágólagos stílusom miatt nem szeretnének politikai vagy üzleti vitába keveredni velem, az már egyedül az ő problémájuk.

Vissza az elejére Go down

Gideon Prewett

Gideon Prewett

Vér : aranyvérű
Kor : 35
Csillagjegy : Nyilas
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : eljegyzett
Karakterlap : Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange BW3LNHd
Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange TD7R8Qc
Zene :
Főnix Rendje tag

Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Empty

Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange EmptyPént. Júl. 10, 2015 11:45 am


Megigazítom a nyakkendőmet, miközben ismét átfutom fél szemmel a további javaslatok listáját. Ám Lestrange közbeszól, én pedig alig állom meg, hogy rávessek egy meglehetősen udvariatlan pillantást. (Ami az én pozíciómban nem opció, ugye?)
Gondolja, teljesen elment az eszem és olyan beruházásra kérek ajánlatot, ami nem is fog megtörténni? Valószínűleg azt hiszi, káposztaleves van mindkettőnk, de minimum a fivérem fejében. Bár szavakba önthetetlenül mérges vagyok Fabianra, amiért rám sózta ezt a kellemes kis elfoglaltságot, távol álljon tőlem, hogy szó nélkül tűrjem, míg valaki más rajta és az indítványain élcelődik. Így tehát előveszem a lehető legmegnyerőbb műmosolyomat, de a hangomból képtelen vagyok kimosni a gúnyt, mikor megszólalok.
- Nem, a repülőszőnyegekről még tárgyalások folynak, de úgy véltem, szerencsésebb ha tájékoztatom önt erről, ha esetleg éppen úgy nem világosították fel, mint Wales kapcsán - felelem, hátradőlve a székemen. Még néhány perc, és hintázni is kezdek, ha nem haladunk.

- Folytathatjuk? - kérdem végül ismét előredőlve, majd belelapozok a mappába, amit a fivérem a kora reggeli órákban nyomott a kezembe. - Ami a walesi helyzetet illeti, a miniszter úr a Hopp-hálózat minden alkalmazottját munkába állította - magyarázom.
- A helyszínt felmért szakértők szerint Voldemort idején számos varázsló keresett búvóhelyet mugli otthonokban, míg a ház mit sem sejtő tulajdonosai nyaraltak. Erre az időre a kandallókat rákötötték a Hopp-hálózatra és távozásukkor elfelejtették lekötni onnan. Ez okozza most a kavarodást, nem is kicsit. Az amneziátorok most kizárólagosan arra a térségre koncentrálnak, erejükön felül.

Ki tudja, eleget tehetnek-e? Több ezer mugli agyát egyszerre átmosni - nos, nem lennék az emléktörlők gatyájában, az biztos. De most legalább megdolgoznak a bónuszért.
- Emellett a miniszter úr nagyobb összeget kíván felvenni a Szent Mungó ispotály felújítására és kibővítésére. Az elmúlt évek sötét eseményei miatt egyre feltűnőbbé vált, hogy az Ispotály befogadóképessége véges, személyzete kevés, felszereltsége és megjelenése elavult.
Tovább, tovább.
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Empty

Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange Empty

Vissza az elejére Go down
 

Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
» Rodolphus Lestrange
» Rodolphus Lestrange vs. Ariella Mordon
» Annie & Gideon
» Fabian Prewett

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Mágiaügyi Minisztérium :: Első szint - Miniszteri Hivatal-