KezdőlapKezdőlap  WeblapWeblap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FRPG toplista
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Pént. Aug. 20, 2021 11:31 pm-kor volt itt.
Testvéroldalunk
Dán kisváros a semmi közepén. Katonai diktatúra. Kitörni készülő botrány.
A Memento Mori testvéroldala. Csatlakozz hozzánk ott is!
Chatbox
Adminok
x elbírálás
x canonok
x pb lista

x csoportok
x archiválás
x pontozás

x karbantartás
x moderálás
x pontozás
Legfrissebb reagok
» Ted
Annie & Gideon Emptyby Andromeda Tonks Csüt. Ápr. 21, 2016 6:49 pm

» Travers & Dolohov
Annie & Gideon Emptyby Alastair Travers Kedd Jan. 12, 2016 12:39 am

» Nathan & Carol
Annie & Gideon Emptyby Caroline Mulciber Vas. Jan. 10, 2016 1:39 am

» Alastair Travers
Annie & Gideon Emptyby Admin Csüt. Jan. 07, 2016 7:43 pm

» Desert Empire
Annie & Gideon Emptyby Vendég Szer. Jan. 06, 2016 6:52 pm

» Skulduggery
Annie & Gideon Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 4:34 pm

» Neminra világa
Annie & Gideon Emptyby Vendég Hétf. Jan. 04, 2016 9:51 am

» Evelyne & Aaron
Annie & Gideon Emptyby Evelyne Diggory Szomb. Dec. 19, 2015 5:29 pm

» Lily and James (Potterek)
Annie & Gideon Emptyby Lily Potter Kedd Dec. 15, 2015 12:23 am

» Marl & Oliver
Annie & Gideon Emptyby Oliver McKinnon Hétf. Dec. 14, 2015 9:26 pm

» Mr. Prewett & Mr. Dolohov
Annie & Gideon Emptyby Levin Dolohov Hétf. Dec. 14, 2015 9:04 pm

» Keresett karakterek
Annie & Gideon Emptyby Tyler Whitehorn Pént. Dec. 11, 2015 11:22 pm

» Maisie kapcsolatai
Annie & Gideon Emptyby Maisie Beverly Pént. Dec. 11, 2015 11:07 pm

» Ágas és a többiek
Annie & Gideon Emptyby James Potter Csüt. Dec. 10, 2015 9:16 pm

» McLaggen
Annie & Gideon Emptyby Byron McLaggen Szer. Dec. 09, 2015 7:00 pm

» Brody Amherst kapcsolatai
Annie & Gideon Emptyby Brody Amherst Szer. Dec. 09, 2015 6:42 pm

» Harold & Caspar
Annie & Gideon Emptyby Harold Minchum Szer. Dec. 09, 2015 6:21 pm

» Mr. Minchum
Annie & Gideon Emptyby Harold Minchum Kedd Dec. 08, 2015 11:50 pm

» Jenessa és mások
Annie & Gideon Emptyby Jenessa Mulciber Kedd Dec. 08, 2015 11:36 pm

» Narcissa Malfoy kapcsolatai
Annie & Gideon Emptyby Narcissa Malfoy Hétf. Dec. 07, 2015 12:39 am

» Bellatrix Black Lestrange, meg mindenki más
Annie & Gideon Emptyby Bellatrix Black Lestrange Vas. Dec. 06, 2015 11:26 pm

» Az élő cikesz
Annie & Gideon Emptyby Eliot Makepeace Vas. Dec. 06, 2015 10:26 pm

» Dominic H. Linwood
Annie & Gideon Emptyby Dominic Linwood Vas. Dec. 06, 2015 9:22 pm

» Tyler hates cats
Annie & Gideon Emptyby Tyler Whitehorn Vas. Dec. 06, 2015 5:55 pm

» Tyler Whitehorn
Annie & Gideon Emptyby Admin Vas. Dec. 06, 2015 1:17 am

» Gwenog & Oliver
Annie & Gideon Emptyby Oliver McKinnon Szomb. Dec. 05, 2015 12:45 pm

» Lucius & Levin - 1981
Annie & Gideon Emptyby Levin Dolohov Szomb. Dec. 05, 2015 12:32 pm

» Vanessa & Jamie & Caradoc
Annie & Gideon Emptyby Vanessa Dearborn Pént. Dec. 04, 2015 10:55 pm

» ★ Carol
Annie & Gideon Emptyby Caroline Mulciber Csüt. Dec. 03, 2015 2:23 pm

» Caradoc Dearborn kapcsolatai
Annie & Gideon Emptyby Caradoc Dearborn Kedd Dec. 01, 2015 6:50 pm

» Kapcsolatok
Annie & Gideon Emptyby Admin Kedd Dec. 01, 2015 5:08 pm

» Perselus Tobias Piton
Annie & Gideon Emptyby Perselus T. Piton Kedd Dec. 01, 2015 1:25 pm

» The Age Of The Marauders
Annie & Gideon Emptyby Marlene P. McKinnon Hétf. Nov. 30, 2015 5:00 pm

» Marlene P. McKinnon
Annie & Gideon Emptyby Admin Hétf. Nov. 30, 2015 3:51 pm

» Caspar & Gwenog
Annie & Gideon Emptyby Caspar Whitehorn Vas. Nov. 29, 2015 12:35 am

» Oliver McKinnon
Annie & Gideon Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:18 pm

» Nathan Winslow
Annie & Gideon Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 9:16 pm

» Fabian Prewett
Annie & Gideon Emptyby Admin Pént. Nov. 27, 2015 3:53 pm

» Vanessa Dearborn
Annie & Gideon Emptyby Admin Hétf. Nov. 23, 2015 11:49 pm

» Jenessa & Theo
Annie & Gideon Emptyby Jenessa Mulciber Pént. Nov. 20, 2015 2:40 pm


Megosztás
 

 Annie & Gideon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Gideon Prewett

Gideon Prewett

Vér : aranyvérű
Kor : 35
Csillagjegy : Nyilas
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : eljegyzett
Karakterlap : Annie & Gideon BW3LNHd
Annie & Gideon TD7R8Qc
Zene :
Főnix Rendje tag

Annie & Gideon Empty

Annie & Gideon EmptyCsüt. Júl. 09, 2015 6:11 pm


Hogy miért éjszakázunk egy zajos csehó felett Roxmortsban? Remek kérdés, és anyám legalább nyolcszor feltette, míg a kandallóban ülő fejével beszélgettem pakolás közben. Nem győztem elégszer elmagyarázni, de Molly tiszta anyu, tehát nem meglepő, hogy egyikük sem ért meg semmit. Semmi spontaneitást, semmi kötelezettséget, ami esetleg elvon a családtól.
Ez van, férfiként elég magányos az élet, ha a Prewett-család nőuralmi szekértáborába születsz. Fabian kitört, mondhatjuk. De hát milyen is lenne egy mágiaügyi miniszter, akinek még mindig az anyukája parancsolgat? Az én tisztem közel sem ilyen fontos, tehát elhallgathatom anya sopánkodását egy darabig. Mert holnap nem leszünk ott a családi ebéden, mert ki fogja megenni azt a sok mindent, amit főzött? (Hozzáteszem, anya ritkán főz, így mióta asszony lett ő is, a családi összejöveteleket is Molly vezényli a rá jellemző kellemes türelemmel.)

Harmincöt éves vagyok, de a szememet még mindig nem forgathatom büntetlenül, ha anyám egyszer rákezd. Nos, mindegy, Annie-t nagyon szeretetreméltónak tartja, és végső soron ez mindennél fontosabb. Őt én is annak tartom.
Lényegében a nem otthon töltött éjszaka egyetlen célja az, hogy másnap reggel elsők legyünk a listán. Az esküvőszervezőnk - miért, miért, édes Merlin, miééért?! - ugyanis Roxmortsban működtet irodát, és holnap délig kell leadnunk neki a végleges ültetési rendet és a menüt. A véglegeset. Mindenből. Ez a két szó egymás mellett olyan, mintha a nyaktiló alá kísérnének, de előtte még hagynák, hadd nézzem, míg mások elfogyasztják mellettem lakomának beillő reggelijüket. Kínszenvedés.

Igyekszem jó képet vágni mindenhez, miközben kulcsra zárom a szoba ajtaját mögöttünk, és néhány pálcaintést követően a hátizsákom elkezdi kipakolni önmagát. Rendben, élére vasalt ruhákkal, ágyneművel és az utálatos "ESKÜVŐ" feliratú mappákkal. (Ennyi erővel azt is írhatnánk rá: "A NAP AMIRE KIDOLGOZTUK A BELÜNKET ÉS NEM TARTOTT TOVÁBB ÍGY SEM 24 ÓRÁNÁL". Még ez is jobban feldobna.)
- A csapos azt mondta, őrizzük meg ugyan ilyen jó állapotban holnap reggelre - ölelem át Annie-t, miközben fejemmel a rémesen romantikus, lefoszló csipkefüggöny és a penészes fal felé bökök. - Ne aggódj, majd csak kitalálok valamit, ami eltereli a figyelmed - vigyorgok rá, és ehhez az ótvar lyukhoz képest elég lezseren sikerül megcsókolnom. Ha akarnám, valószínűleg körbetáncolhatnám vele a szobát anélkül, hogy leteszem. Annie olyan kicsi, olyan törékeny. Fénnyel vonja be ezt a szobát.

Vissza az elejére Go down

Annie Abshire

Annie Abshire

Vér : mugli születésű
Kor : 25
Csillagjegy : Nyilas
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : menyasszony
Karakterlap : Konyhatündér

Annie & Gideon Empty

Annie & Gideon EmptyPént. Júl. 10, 2015 12:31 am



Gideon & Annie
Rettenetesen izgatott voltam. Holnap kell leadjuk a végleges menüt és ültetési rendet. Már vagy ezer változatot csináltunk, de egyikkel sem voltunk tökéletesen elégedettek, mindben találtunk valami apró, de annál borzasztóbb hibát vagy kivetnivalót. Boldog, vagy legalábbis nyugodt lennék, ha azt mondhatnám, mostanra sikerült tökéletes, mindkettőnk számára megfelelő variációkat találjunk és azokban megállapodnunk, de sajnos nem így állt a helyzet. A menü még hagyján, abban már csak apró nézeteltéréseink voltak (mióta nagy nehezen lemondtam róla, hogy túrógombócot egyek az esküvőmön), de az ültetési rend annál komolyabb problémákat vetett fel. A közeli hozzátartozóink elhelyezésében még csak-csak dűlőre jutottunk, de hogy távoli rokonaink vajon miként jönnének ki egymással, abban a kérdésben napról napra változott a véleményünk, így ha egyszer boldogan meg is állapodtunk valamiben, következő reggel már legalább az egyikünk elégedetlen volt az ültetéssel. Na jó, valójában én változtattam mindig véleményt. De hát mit lehet azt tudni, Agrippa néni és a kis Colin elviseli-e egymást, ha összekerülnek? Így egészen egyértelmű, hogy Agrippa néni nem ülhet Colin és a szülei mellett - neki Septimus bácsi mellett a helye, ez egy igen kézenfekvő megoldás. De nem, mégsem lesz jó, Septimus bácsi az utóbbi időben nagyot hall, Agrippa néni pedig nagyon érzékeny az ilyesmire - nem ülhetnek egymás mellett. Bármilyen opciót is mérlegeltünk, abba csúszott valami gikszer. Hiába, sehogyan sem lesz ez jó!
Nem voltak nagy elvárásaim a ma esti szobánkkal szemben, de azért nem ért épp kellemes meglepetésként, ami a szobába belépve a szemem elé tárult. Ennek ellenére egy rossz szót sem szóltam, hisz kár lenne panaszra fecséreljük a drága időnket, amit édes kettesben tölthetünk. Azaz...édes hármasban a jó kövérre hizlalt esküvős mappánkkal. A csapos üzenetére széles mosolyra húzódik a szám. - Hűha, nehéz lesz! Vajon meg tudom állni, hogy ne takarítsak ki? - viccelődtem. Be kell lássam, nem csak a tésztaszűrő, de a partvis sem állt valami jól a kezemben, úgyhogy azt hiszem, nem kell a takarítási szenvedélyem esetleges következményeitől tartania a csaposnak, ugyanis nem fogom rászánni magam.
Még mindig szélesen mosolyogva fordulok Gideon felé, s kicsit (jó, nem kicsit) lábujjhegyre emelkedem, hogy egyikünk nyaka se törjön ki a köztünk lévő másfél fejnyi magasság áthidalása közben. Már teljesen megszokott mozdulat volt, észre sem vettem, hogy a sarkam elemelkedett a talajtól. Ahogy összeértek az ajkaink, végigfutott rajtam az a jellegzetes bizsergés, amit az első csóknál szokás érezni, avagy ha az illető még négy év elteltével is rettentő szerelmes egy Gideon nevezetű férfibe, aki épp megcsókolja. - Ebben egészen biztos voltam - feleltem a szavaira cinkos mosollyal. -Ez esetben kegyesen elnézem, hogy itt kell éjszakáznom. - Játékosan mosolyogtam rá, majd újból lábujjhegyre álltam, hogy nyomjak egy puha puszit az ajkaira.
Esküvői előkészületek? Nem nem nem és nem... Annyira nem azzal szeretnék foglalkozni. Itt van nekem Gideon, mit nekem az esküvői készülődés... Pedig a feladat sötéten és félelmetesen magasodott fölénk. De ezt a pillanatot nem volt szívem elrontani, bármennyire szerettem is volna már kilépni a feladat ránk vetülő árnyékából.
álmaim esküvője

Vissza az elejére Go down

Gideon Prewett

Gideon Prewett

Vér : aranyvérű
Kor : 35
Csillagjegy : Nyilas
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : eljegyzett
Karakterlap : Annie & Gideon BW3LNHd
Annie & Gideon TD7R8Qc
Zene :
Főnix Rendje tag

Annie & Gideon Empty

Annie & Gideon EmptyPént. Júl. 10, 2015 12:22 pm


Erős a kísértés, hogy máris lerohanjak a csaposhoz és visszaköveteljem az egy sarló, két knútot, amit a szobáért - és valószínűleg minden fertőzésért, amit itt össze fogunk szedni - fizettünk. Ezt hozzácsapva talán még többet is kapunk egy éjszakáért, mint azt vártuk, és így eltekintek a reklamálástól. (Pedig komolyan mondom, ez a lyuk megérne egy csinos petíciót a fivéremhez.)
Végül Annie mégis eltereli a figyelmem. Rendben, a helyszín nem tartozik bele az IDILL feliratú mappánkba, mégis felbecsülhetetlen, hogy végre kettesben vagyunk. Hallom, amint a hátizsákom tartalma surrogva elrendeződik az ágyon, a kis asztalon, az éjjeliszekrényen, látni viszont már nincs szerencsém. Az egész látóteremet és egyúttal minden érzékemet kitölti a karjaimban tartott fiatal nő, akit derékban átölelve úgy kapok fel, mintha ezt előre bejelentettem volna. Természetes. Harmonikus. Amilyennek szeretem.
- Te meg a seprű, na persze - vigyorgok rá, mielőtt ajkaim óvatosan a füléhez, majd a nyakához vándorolnak. Vagy talán nem vagyok olyan óvatos, mint szeretném, de végre kettesben vagyunk, nincsenek fejek a kandallóban, nem a szüleinél teázunk és krokettezzük magunkat halálra - unalom általi halálra, még akkor is, ha az apjával azért elég jól megértjük egymást.

- Nagyon kell sietnünk azzal a két listával? - kérdem a bőrébe mormogva. Le sem teszem.
Úgy állok vele a szoba közepén, a gyér fény sugárzó kopott lámpa alatt, mintha ez lenne az utunk végső állomása. És nem ereszteném soha többé.

- Bár igazad lehet - kutató tekintetem megleli az arcát, és megpihen rajta. Olyan közel, meg tudnám számolni a szembogarában tükröződő fénypontokat. - Talán annyira gusztustalan ez az odú, hogy felébred tőle benned a háziasszony.
Pimaszul vigyorgok. Ez már csak ilyen. A főzés az enyém és a takarításon sem azért veszünk össze, mert mindkettőnket fűt a vágy a súrolásra. Még szerencse, hogy mágiahasználók vagyunk, és csak egy pálcaintésbe kerül, hogy a seprű és a súrolókefe dologhoz lásson.

Vissza az elejére Go down

Annie Abshire

Annie Abshire

Vér : mugli születésű
Kor : 25
Csillagjegy : Nyilas
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : menyasszony
Karakterlap : Konyhatündér

Annie & Gideon Empty

Annie & Gideon EmptyKedd Júl. 21, 2015 11:39 pm



Gideon & Annie
Na még ilyet, ezt nem hagyhatom szó nélkül! - Meglepődnél, ha látnád, milyen hatékonyan tudok takarítani, ha akarok - állítottam magabiztosan. - Csak még sosem volt bennem elég erős az elhatározás. De talán majd most... Talán egész éjszaka takarítani fogok, amíg te puszta felebaráti szeretetből mosogatsz a konyhában. - Kedves gúnnyal mosolyogtam rá. Mindketten ponnnnt így képzeltük ezt a mai éjszakát, hát persze. Bár megjegyzem, hogy ha magunknak takarítanánk és mosogatnánk itt is, összehasonlíthatatlanul minőségibbnek tűnne ez a hely. Hiába álltunk mindketten hadilábon a porszívózástól kezdve a vasaláson át az ablakmosásig minden háztartási munkával, a lakásunk azért ezzel együtt is tiszta és igényes volt. Azaz a lakásaink, ugyanis az összebútorozásunk még váratott magára. Apukám, hogy is fogalmazzak, nem támogatta az ötletet annak idején, mikor felvetettük. Elég határozottan kijelentette, hogy arról az esküvőig szó sem lehet, és nagyon gyorsan verjük ki a fejünkből "ezt a buta ötletet." Hiába kedvelte meg Gideont, azóta is szilárdan kitart a véleménye mellett. "Az esküvő után - egy nappal sem előbb." Hát igen, apa egy kissé konzervatív. Nem lepne meg nagyon, ha abban a biztos hitben élne, hogy Gideonnal még nem jutottunk tovább a szájrapuszinál. Kíváncsi lennék, mit gondol valójában, de nem merem feszegetni a témát.
Megborzongtam, ahogy Gideon ajkai a fülemhez, majd a nyakamhoz vándoroltak. Minden sejtem abban reménykedett, hogy nem fogja abbahagyni, de erőt vettem magamon, és tettetett méltatlankodással megszólaltam. - No de kérlek! Majd csak az esküvő után! Mégis hova gondolsz, hogy ajkaddal mertél érinteni? Szentelt vízben fogok fürdeni, hogy a bűn legapróbb morzsája is leoldódjon rólam! - A szavaimnak ellentmondva enyhén hátrabillentettem a fejem, hogy jobban hozzáférjen a nyakamhoz. Cseppet sem könnyítettem meg a dolgát, ezzel tisztában voltam...
Az esküvő. Most arra kell gondoljunk. Nem foglalkozhatunk semmi mással, míg meg nem egyeztünk mindenben. Nagyon remélem, hogy ezúttal a megszokottnál könnyebben megegyezésre jutunk majd, mert nem szeretném veszekedéssel tölteni ezt a ma estét. - Igen, nagyon sietnünk kell velük - válaszoltam felsóhajtva, és elhatároztam, hogy megpróbálok nagyon rugalmas lenni, elfogadva minden közepesen jónak tűnő megoldást, amit felajánl. Gyanítottam, hogy nem fog sikerülni, de legalább az elhatározás megvolt.
álmaim esküvője

Vissza az elejére Go down

Gideon Prewett

Gideon Prewett

Vér : aranyvérű
Kor : 35
Csillagjegy : Nyilas
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : eljegyzett
Karakterlap : Annie & Gideon BW3LNHd
Annie & Gideon TD7R8Qc
Zene :
Főnix Rendje tag

Annie & Gideon Empty

Annie & Gideon EmptyHétf. Aug. 24, 2015 12:51 pm



Az esküvő, mint hórihorgas, girlandokkal és léggömbökkel borított rém, így áll felettünk. Készen arra, hogy bármely pillanatban ránk vesse magát, ha már eléggé kiéheztettük a nemtörődömségünkkel. Szeretném, ha Annie igazán jól érezné magát, ha ragyogna a mosolya ezen a napon, de azt hiszem, amíg az étkészleten is nehezünkre eszik megegyezni - a ragyogás más lapra tartozik.
Akaratlanul is felnevetek a házimunkát illető fejtegetéseit hallva.
- Aha, persze. Nem haragszol, ha ezt most kivételesen nem hiszem el neked?


Egyébiránt nem sok választ el attól, hogy magamhoz húzzam, és többé ügyet sem vessek a szoba silány berendezésére, hanem minden sejtem megteljen a közelségével, az illatával. Szerencsére Annie erősebb és céltudatosabb nálam, így mikor másodpercek múlva kilép a karjaim közül, lemondó sóhajjal én is megalkuszom.
Azért még éppen megfogan bennem a gondolat: őt látom, amint mosogat, ablakot pucol, felmos, főz, és úgy döntök, mélyen elraktározom magamba ezt a látványt, hiszen a valóságban amúgy is kevésszer lesz hozzá szerencsém. Annie-t nem a háziassága és az ilyen jellegű ambíciói miatt szeretem, és nagyon kellemesen megosztottuk a munkát - még az utálatos részét is -, eddig az évek folyamán. A házasságban sem lehet ez olyan őrdöngősség.

Hát, legyen.
- Rendben, Kisasszony. Mivel szeretnél kezdeni? - kérdem, miközben az asztalhoz fordulok, majd magam alá húzva a recsegő széket, berendezkedem hosszú órák meddő vitájára. Talán az egyik legfontosabb napirendi pont ma az ülésrend kiötlése, de én nem akarok Annie-nek ötleteket adni, hiszen ehhez fűlik a fogam legkevésbé. Ezt a táncot ma este ő vezeti.


Vissza az elejére Go down

Annie Abshire

Annie Abshire

Vér : mugli születésű
Kor : 25
Csillagjegy : Nyilas
Párt : GG
Oldal : világos
Családi állapot : menyasszony
Karakterlap : Konyhatündér

Annie & Gideon Empty

Annie & Gideon EmptySzer. Aug. 26, 2015 2:42 am



Gideon & Annie
Csak megforgattam a szemeimet, ahogy leszólta a takarításban való tehetségemet. Nincs joga ócsárolni, elvégre még sosem találkozott vele! Ami azt illeti, én sem, de éppen ezért lehetséges, hogy valóban egy született tehetség vagyok.
Ahogy elengedett, valójában egy kicsit csalódott voltam. Szívesen menekültem volna a karjaiba a kötelességek elől... De Gideon leül az asztalkához, én pedig követem, így jópár órát halasztódik az együttlétünk. Feltéve, hogy nem kapunk össze a tervezgetés közben annyira, hogy az ágy két ellentétes szélén, egymásnak hátat fordítva, duzzogva aludjunk el. Azért bíztam benne, hogy nem ez a variáció fog győzedelmeskedni, egyszóval optimistán ültem le az asztalka másik oldalára. Az ölembe vettem a mappákat, és találomra kihúztam belőlük egyet. - Első napirendi pontunk... Az ülésrend - olvastam fel a címet. Próbáltam mosollyá varázsolni az elkínzottságot, ami épp helyet követelt volna magának az arcomon. - A legizgalmasabb... - Hogy a kedvencem volna, azt egy szóval sem állítottam. Az izgalmasat inkább negatív jelzőként használtam, elvégre sok konfliktusunk kapcsolódott az ülésrend elkészítéséhez.
Magam elé raktam a mappát, a benne lapuló legalább harminc papírlappal együtt, amik az elrontott, megváltoztatott ülésrendek voltak, valamint legalább ugyanennyi kitöltetlen is volt köztük. Közelebb toltam Gideonhoz az egyik kitöltetlen papírt. Hosszú lesz ez az este... - Itt ülünk mi, ez biztos - jelöltem be a két széket. - Itt a közeli családjaink - írtam tovább a neveket. A legalapvetőbb dolgokban szerencsére már rég sikerült egyességre jutnunk. A főasztal készen volt, ellenben volt még tizennégy másik, kisebb asztal, ahová még mindig nem tudtuk elhelyezni az ismerőseinket... - Hogyan tovább? - Kompromisszumkészen néztem rá. Sajnos úgy sejtettem, ez csak addig fog tartani, míg elő nem áll az első ötletével, függetlenül attól, mi is legyen az.
álmaim esküvője

Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom


Annie & Gideon Empty

Annie & Gideon Empty

Vissza az elejére Go down
 

Annie & Gideon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Gideon Prewett
» Gideon Prewett & Rodolphus Lestrange
» Lily & Annie
» Annie Abshire

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Memento Mori :: Közterek :: Roxmorts-